>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Wasze stawki

komarr 4

komarr

Forum VIP
ja jak gralem z wiekszym kapitalem gdy dorobilem sie na porzadny rower gralem tak

kupon ryzykowny - 2,5 % kapitalu
kupon sredni - 5 % kapitalu
kupon bardzo dobrze przeanalizowany i pewny - 10 % (ale tylko 2 razy gralem po takiej stawce :p )
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
zalezy od tego ile mam kasy.. ???? w naziemnych przeważnie od 2 do czasami z 30 pln a w netowych przeważnie nie przekraczam 30% stanu konta.. najwiecej kiedys zagralem za 200 pln bez żadnego patrzenia żadnej tabeli, poprostu zrobiłem kupon w profie ???? ale szczęsliwie wszedł ???? (15 lat miałem, sranie w pory niezłe bylo ???? )
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ja sobie gram kazdy kupon na jednostki kazda jednostka 0.75% budzetu czyli maxymalnie gram za 7.5% budzetu. A w stawkach ostatnio wygląda to mniej wiecej 50 - 800 PLN

Najwieksza stawka dawien dawno 2000 PLN na EL do LM pojedynczy wybryk AKO było o ile sie nie myle w okolicach 1.75
 
H 0

hukubuskur

Użytkownik
U stacjonarnego grałem tasiemce za max 3zł, traktowałem to w dużej mierze jako zabawę.
Miesiąc temu założyłem konto na expekcie i gram progresją 20, 40, 80, 160, 320, pojedyncze mecze 50zł, info o ustawce - 250zł. Maksymalna stawka - 400zł. Jak na razie idzie dobrze ????
 
Do góry Bottom