>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wasze stawki

T 9

tosterkm

Użytkownik
najczesciej okolo 20zl, jak cos jest do grania za drobniaki to max 4-5zl
ogolnie stawkowanie to jest moja pieta achillesowa i nie bardzo umiem sobie z tym poradzic ????
moje granie najbardziej jak dotychczas przypomina granie plaska stawka, tj mala zmiennosc stawek
 
santos 0

santos

Użytkownik
Ja min. 5zł max. 50zł i nie zgadzam się z kolegą który pisał na początku tego tematu że bukmacherka to hobby a nie zarabianie nie wiem o jaką ci kasę chodzi ale ja uważam że świetnie się na tym zarabia bo tygodniowe kieszonkowe 50-200zł to nie jest mało jak się gra z głową i codziennie za małe kwoty to się nie przegrywa niemal wcale
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
kiedyś (1 PLN - 30 PLN), ale tak ciężko coś ugrać, lepiej rzadziej a konkretniej (popatrzcie choćby na kupony vice versy - max 1 kupon dziennie ale konkretnie) ;]
obecnie - 10 PLN na taśmy, niespodzianki i &#39;for fun picks&#39; - żeby lepiej się mecz oglądało :p
a tak to różnie - zazwyczaj 50-100 zł choć bywa i kilka stówek ;]
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Zależy od analiz i określenia pewności typów ???? Przeważnie od 20 do 150 zł jednak 150 to już analiza i pewność 10/10
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
od 2 w sts do 20 w bukach netowych. pojedynczy wybryk to 100zł a ako 1.70 ale bylem 70 na ✅ ;) i to ta jeszcze stowa kolegi byla na paczke z allegro ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
A u mnie to w zależności :] Gdy jest na koncie trochę więcej pieniędzy to przeważnie 20,00 lub 25,00 zł gdy mam średnio to przeważnie 10 zł lub 15 zł a gdy wypłaciłem i zaczynam zabawę od nowa to 5 zł lub 10 zł :] Oczywiście były i kupony po 50 zł lub 100 zł ale to sporadycznie ;)
pozdROWienia ????
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Ja juz podniosłem swoje stawki , gram teraz głownie singlami od 50 do 500 zł w zależności od zdarzenia. ;]
 
Do góry Bottom