>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wasze stawki

vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
pora zaktualizować tamtego posta :p
grałem 3/10 teraz gram 1/10 u mnie obecnie jest to 30-50 zł, wszystko zależy też od ilości zdażeń:
single zawsze grubiej jakieś 40 % kapitału
Double 30-50 pln
Trypelki 10-30 pln
Tasiemców nie gram
 
krystian198811 3

krystian198811

Użytkownik
Witam !! Co do moich stawek to Wszystko zależy od stanu konta !! NIe gram nigdy więcej niż 3 do 4 % swojego kapitału !! Zawsze mam szanse rewanżu w razie ⛔
Nie wiem co wy o tym sądzicie skoro się mylę proszę poprawcie mnie !!
 
bmt 0

bmt

Użytkownik
Moja podstawowa stawka to 5 zł. 2 tygodnie temu otworzyłem konto w bet365. Wpłaciłem 30zł. Gram najczęściej na live tenisa. Po trudnych początkach kiedy mój stan konta był bliski 0, teraz już gram na koszt bukmachera. Postanowiłem wypłacać po ugraniu 60zł. Wypłacam 30 na MB i zaczynam od początkowych 30zł. W tym tygodniu już jedną wypłatę zrobiłem, teraz mam 52 zł na koncie a to jeszcze nie koniec dnia;P Obstawiam najczęściej przeciwko faworytom a później robie z tego sure beta na live lub na faworytów po wcześniejszym przeanalizowaniu meczów. Traktuje to jako jakąś formę rozrywki po szkole.
 
papa-pio 2

papa-pio

Użytkownik
musze uzupelnic korekte, bym zaraz o jakies klamstwa nie zostal posadzony z uwagi na wklejenie kuponow z dziale &#39;najlepszy kupon&#39;. ???? a wiec super wyjatkowe mecze stawiam po trzykrotnosc/czterokrotnosc a niekiedy i wiecej &#39;pewniejszych&#39; meczy. ???? ale to bardzo bardzo rzadkie wyjatki. pozdrawiam
 
G 46

ghs

Użytkownik
musze uzupelnic korekte, bym zaraz o jakies klamstwa nie zostal posadzony z uwagi na wklejenie kuponow z dziale &#39;najlepszy kupon&#39;. ???? a wiec super wyjatkowe mecze stawiam po trzykrotnosc/czterokrotnosc a niekiedy i wiecej &#39;pewniejszych&#39; meczy. ???? ale to bardzo bardzo rzadkie wyjatki. pozdrawiam
Nie przejmuj się, i tak nikt tego nie czyta ;)
Vader // ???? ???? ????
 
Do góry Bottom