>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ważne informacje, transfery, dyskusje

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Tomson się udziela, już myślałem, że zrezygnował z działu BL, ale nie - to dobrze ;).

Ja jestem ciekawy jeden kwestii.

Zdziwiło mnie odejście Almeidy do Turcji gdzie różnie bywa z takim graczami bo raz go kochają, a raz nienawidzą i piłkarze nie chcą tam grać.Ale podejrzewam, że za warzyła kasa oraz to, że Portugalczycy kolonizują Besitkas i nie będzie tam sam.Kwota odstępnego to około 2 mln co jest bardzo małą kwotą, ale podejrzewam, że kończył mu się w lipcu kontrakt z Werderem i dlatego tak się stało.
Almeida to przeszłość i Alofs zdążył już zadziałać co mnie cieszy ;).Przyszedł Avdic ze Szwecji gdzie był królem strzelców.Czytałem jego CV i wygląda w miarę okazale - król strzelców ze statami 29/19, ale niestety nie widziałem go w akcji.Liczę, że będę mógł zobaczyć w TV jakiś spar Werderu bo jestem ciekaw jak przed sezonem wygląda ten zawodnik a to dlatego, że menadżer Bremeńczyków ma nosa do ściągania zawodników i może być tak, że Bośniak będzie gwiazda ligi - czemu nie ;).
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Tomson się udziela, już myślałem, że zrezygnował z działu BL, ale nie - to dobrze ;).
Liga pauzuję więc nie ma się gdzie udzielać...Ruszamy w następny tydzień z Bundesligą na całe szczęście :razz: Co do samego transferu Werderu wydaję się to dobre posunięcie sprowadzenie utalentowanego Bośniaka , który jest bardzo dobry pod względem technicznym i dobrze gra głową jednak zobaczymy czy zaaklimatyzuję się w Bundeslidze bo z tym różnie bywa... Qozi możesz obadać wyczyny nowego nabytku Werderu poniżej. Myślę , że będzie to kolejny &quot;magik&quot; po Marinie a więc rywal = tyczka ale poczekajmy...
http://www.youtube.com/watch?v=TOnZ89CMYYs
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Liczę, że będę mógł zobaczyć w TV jakiś spar Werderu bo jestem ciekaw jak przed sezonem wygląda ten zawodnik a to dlatego,
Ha i wykrakał ???? .
Dziś o 19.30 mecz z Trabzonem, widzę, że Bwin, Bet365 pokazuje, może i Eurosport uraczy Nas transmisją, ale to sprawdzę i dopiszę.
Obejrzałem filmik i tak jak pisałeś Tomson wygląda trochę tyczkowato, ale technika jest dość dobra a i w miarę szybki jest.Zapowiada się, że zagra także czekam na ten mecz z niecierpliwością.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
może i Eurosport uraczy Nas transmisją, ale to sprawdzę i dopiszę.
Na Eurosporcie/ES2 chyba niema, ale na pewno jest na Niemieckim Sport1, a wczoraj był mecz Hamburga w Eurosporcie 2 bo wydawało mi się, że wydziałem go w programie, ale nie byłem wtedy w domu.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
A jednak , baj baj ...
Edin Dżeko został najdroższym piłkarzem w historii niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej. 24-letni Bośniak przeszedł z VfL Wolfsburg do Manchesteru City za 35 milionów euro. To pięć milionów więcej niż półtora roku temu Bayern Monachium zapłacił VfB Stuttgart za reprezentanta Niemiec Mario Gomeza.
Dżeko występował w ekipie Wilków od 2007 roku. W 111 spotkaniach zdobył 66 goli.


onet.pl
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Francusko-senegalski piłkarz Demba Ba został wykluczony ze skutkiem natychmiastowym z niemieckiego Hoffenheim za odmowę wyjazdu na obóz treningowy do Hiszpanii.


- Nie potrafię sobie wyobrazić, by on dalej dla nas grał - powiedział dyrektor sportowy Hoffenheim Ernst Tanner. Jednocześnie zagroził, że będzie zabiegać w niemieckiej federacji i w FIFA o to, by piłkarz nie mógł przejść do nowego klubu aż do wygaśnięcia obowiązującego kontraktu w 2013 roku.
25-letni Ba nie ukrywał, że chce opuścić Hoffenheim i przejść do Premier League, gdzie interesowały się nim West Ham, Fulham i Stoke City. Już przed rokiem chciał zmusić popularnych &quot;Wieśniaków&quot;, by pozwolili mu odejść do Stuttgartu.

onet.pl
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Sławomir Peszko zmienił w przerwie Adama MAtuszczyka w finałowym meczu Antalya Cup. 1. FC Koeln po 90 minutach remisowało z Eintrachtem Frankfurt. O triumfie decydowały więc rzuty karne. Peszko też strzelał &quot;jedenastkę&quot; i ją zmarnował.
Po 90 minutach było 1:1. W 32. minucie gola dla Eintrachtu strzelił Caio. Na jego trafienie w 52. minucie odpowiedział Lukas Podolski. Więcej bramek w regulaminowym czasie nie było. O triumfie w Antalya Cup zdecydowały rzuty karne. Lepiej wykonywali je piłkarze Eintrachtu.
&quot;Jedenastki&quot; przy stanie 2:2, w czwartej serii, nie wykorzystał Peszko. Ostatecznie Eintracht wygrał 6:5.


I bardzo dobrze mu ????
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Hamburger SV przedłużył kontrakt z Dennisem Aogo, który związał się z tą ekipą w sezonie 08-09.Obrońca reprezentacji Niemiec zostanie w HSV do czerwca 2015 r. Aogo występuję na pozycji lewego obrońcy.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Kolejny Polak w BL ?!​

Wichniarek blisko powrotu do Bundesligi!

Artur Wichniarek jest bliski porozumienia z FC Koeln. Były napastnik Lecha Poznań, z którym Kolejorz rozwiązał umowę wrócił do Niemiec, by kontynuować karierę. Jak przyznaje szkoleniowiec Koziołków, Frank Schaefer po obozie przygotowawczym, obie strony są w kontakcie.

- Wichniarek jest obecnie przedmiotem dyskusji - przyznał szkoleniowiec FC Koeln.

Z zespołem podczas obozu w tureckim Belek trenuje już Michael Rensing, były bramkarz Bayernu Monachium, który pod koniec grudnia podpisał z Koziołkami kilkumiesięczny kontrakt.
fussball.pl


Bardzo możliwe, że kolejny polak zagra w Bundeslidze w rundzie wiosennej.

Wichniarek występował już w BL w wcześniejszych latach:
  • 1999–2003 Arminia Bielefeld
  • 2003–2006 Hertha Berlin
  • 2006–2009 Arminia Bielefeld
  • 2009–2010 Hertha Berlin



__________________

Artur Wichniarek mimo spekulacji, że trafi do pierwszej BL ostatecznie zagra w drugoligowym FC Ingolstadt.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Marzenia 1. FC Koeln o udanym rozpoczęciu roku 2011 w Bundeslidze mogą zostać brutalnie zniszczone przez... wirusa świńskiej grypy, który zaatakował kilku piłkarzy klubu, do którego niedawno trafił Sławomir Peszko.


Niemieckie media twierdzą, że jak dotąd u czterech graczy 1. FC Koeln zdiagnozowano chorobę i będą oni niezdolni do gry w meczu z Kaiserslautern. Poza tym chory jest prawdopodobnie także asystent pierwszego trenera, Thomas Hassler.
- To wirus świńskiej grypy, ale nie powinniśmy z tego powodu wpadać w panikę - zaapelował szkoleniowiec drużyny, Frank Schafer. Piłkarze, u których stwierdzono dotychczas chorobę to Youssef Mohamad, Kevin McKenna, Miso Brecko oraz Konstantinos Giannoulis.

onet.pl
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Bundesliga do 2015 w Eurosport 2


Eurosport 2: Bundesliga do 2015 roku

Eurosport i Niemiecki Związek Piłki Nożnej (DFL) zawarły porozumienie w sprawie praw do pokazywania piłkarskiej Bundesligi. Współpraca została przedłużona do końca sezonu 2014/2015. Mecze w Eurosport 2 oraz Eurosport 2 HD.

Eurosport i DFL Sports Enterprises GmbH przedłużyły bieżącą współpracę o trzy kolejne sezony: 2012/2013, 2013/2014 i 2014/2015. Umowa odnawia wyłączne prawa Eurosportu do transmisji telewizyjnej i on-line, włącznie z prawem do sublicencji, ze wszystkich meczów Bundesligi i 2. Bundesligi w 22 krajach Europy Środkowo-Wschodniej i w Skandynawii.

- Eurosport 2 zapewnia transmisje z Bundesligi od 2009 roku i zaledwie w dwa lata nasz ekspercki przekaz i wsparcie promocyjne przyczyniły się znacząco do zasięgu i zwiększenia widowni ligi poza Niemcami. Jesteśmy jednak przekonani, że potencjał Bundesligi jest znacznie większy. Przedłużenie współpracy z DFL potwierdza strategię Eurosportu 2 opartą o nabycie praw premium i wzmacnia regionalną ofertę kanału - Laurent-Eric Le Lay, Prezes Zarządu, Grupa Eurosport.

22 kraje, które objęte są umową to: Polska, Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Islandia, Kosowo, Litwa, Łotwa, Macedonia, Norwegia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja i Węgry.

Eurosport 2 będzie przez kolejne sezony zapewniał relacje z ligi niemieckiej na zasadzie wyłączności. Przekaz obejmie pięć meczów na żywo w każdej kolejce, cotygodniowe podsumowanie wydarzeń, ciekawe magazyny, wywiady oraz komentarze ekspertów. Z kolei Eurosport 2 HD dzięki przekazowi w wysokiej rozdzielczości (HD), będzie nadal oferował widzom widowiska piłkarskie o najwyższym standardzie.

- Bundesliga to jedna z najbardziej atrakcyjnych lig piłkarskich w Europie o wysokim poziomie sportowym i zaciętej rywalizacji. Cieszy, że coraz większą rolę w niemieckich drużynach grają polscy zawodnicy. Na przełomie roku kanał Eurosport 2 zanotował rekordową oglądalność dzięki świetnym wynikom Bundesligi. Bieżące wydarzenia i nasze analizy wskazują, że możemy liczyć na jeszcze lepsze rezultaty - mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający Eurosport Polska

Każda minuta akcji na żywo z meczów Bundesligi jest również dostępna w usłudze Eurosport Player, telewizji internetowej grupy dostępnej w ramach abonamentu.


Źródło: media2
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Szok i wielka strata w Borussii Dortmund. Kontuzji podczas Pucharu Azji nabawił się Shinji Kagawa, jeden z gwiazdorów niemieckiego zespołu. Według diagnozy lekarskiej Japończyk złamał kość śródstopia w prawej nodze i czeka go dłuższa przerwa.
Kagawa kontuzji nabawił się w spotkaniu przeciw Korei Południowej (wygrana Japonii 3:0 po rzutach karnych). Najpierw sądzono, że to lekki uraz i ofensywny zawodnik pojawił się na środowym treningu Japończyków, odczuwając jednak ból w prawej stopie. Diagnoza lekarska nie pozostawiła już złudzeń - Kagawa ma złamaną kość śródstopia w prawej nodze.
- To może być dla niego koniec sezonu - powiedział jego menedżer Bernhard Schmittenbecher. - Kagawa wróci do Niemiec i tu przejdzie leczenie oraz rehabilitację - dodał.
onet.pl​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mauro Camoranesi rozwiązał kontrakt z VfB Stuttgart.
34-letni pomocnik miał stanowić istotne wzmocnienie dla składu VfB Stuttgart, ale nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Były gracz Juventusu w Bundeslidze rozegrał tylko siedem spotkań.
Camoranesi wywalczył wraz z reprezentacją Włoch mistrzostwo świata na turnieju w Niemczech.
http://www.eurofutbol.pl
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Trochę głupia sprawa bo na pewno Klopp, Zorc, Watzke wściekli jak cholera bo wypada ich najlepszy zawodnik po przez to, że pojechał na jakiś puchar.Następnie wróci gdzie za leczenie będzie płacić Borussia, a w dodatku zawodnik wypadnie na kilkanaście spotkań.Nie pierwszy taki przykład w BL, że zawodnik nabawił się kontuzji na Reprezentacji.Wiem, że to trochę podejście biznesowe, ale BVB też musi działać na swoją korzyść także nie jest im na rękę, że jedzie zawodnik na puchar gdzie ranga jest jak pas polsatu i łapie groźną kontuzję.Ciekawe czy Zarząd BVB będzie działać w tej sprawie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Trochę głupia sprawa bo na pewno Klopp, Zorc, Watzke wściekli jak cholera bo wypada ich najlepszy zawodnik po przez to, że pojechał na jakiś puchar.Następnie wróci gdzie za leczenie będzie płacić Borussia, a w dodatku zawodnik wypadnie na kilkanaście spotkań.Nie pierwszy taki przykład w BL, że zawodnik nabawił się kontuzji na Reprezentacji.Wiem, że to trochę podejście biznesowe, ale BVB też musi działać na swoją korzyść także nie jest im na rękę, że jedzie zawodnik na puchar gdzie ranga jest jak pas polsatu i łapie groźną kontuzję.Ciekawe czy Zarząd BVB będzie działać w tej sprawie.
Przesadzasz, to są mistrzostwa Azji i dla Japończyka ten turniej jest tak samo ważny jak dla Polaka Euro, zainteresowanie w Europie może nie jest tak duże ale w Azji to turniej numer dwa po MŚ. O pieniądze na leczenie bym się nie martwił bo Kagawa jest ubezpieczony nie na takie pieniądze jak my i nie dość, że sam dostanie niebagatelne odszkodowanie to równie duże pieniądze zasilą budżet klubu. Według mnie starta, ale wiadomo każdy musi się liczyć, że kontuzje to stała cześć sezonu. Dla nas ✅ bo Lewy będzie miał wicej okazji na grę i może w końcu uda mu się wykazać, a może nawet dociągnie swój bilans do 10 goli ;).
 
macio2521 3

macio2521

Użytkownik
Podsumowanie 19 Kolejek Bundesligi


NAJMNIEJ REMISÓW MIAŁY DRUŻYNY :
FSV Mainz 05 : 0
Hannover 96 : 1
Borussia Dortmund : 2
Eintracht Frankfurt : 2

NAJWIĘCEJ REMISÓW MIAŁY DRUŻYNY :
Hoffenheim : 8
VfL Wolfsburg : 8
Bayern Monachium : 6
Bayer Leverkusen : 6

NAJWIĘCEJ BRAMEK STRZELIŁY DRUŻYNY :
Borussia Dortmund : + 46
Bayer Leverkusen : + 41
Bayern Monachium : + 40

NAJWIĘCEJ BRAMEK STRACIŁY DRUŻYNY :
Borussia M&#39;gladbach : - 50
Werder Brema : - 42
FC Köln : -37
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jeśli to prawda oczywiście, bo na stronie Schalke jeszcze nic nie ma.
Ponoć Schalke zakontraktowało też Charisteasa.
Co do Farfana , był jedynym graczem który napędzał ataki drużyny i jest to ogromna strata.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
No McLaren wspominał, że potrzebuje zawodników i że przyjdą w ciągu kilku dni, ale nie spodziewałem się, że jednym z nich będzie Farfan. To będzie świetny transfer i z Wolfsburgiem będzie się trzeba zacząć liczyć. Może jeszcze nie &#39;już&#39;, ale za niedługi czas kto wie.... ;)
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Co do Farfana to nie dość ,że ciągnął grę Schalke to był najlepszym i chyba najszybszym zawodnikiem , który wygrywał większość pojedynków i stwarzał sytuacje &quot;niebieskim&quot;. Dziwi mnie polityka Schalke środek sezonu a oni pozbywają się klasowych zawodników i cholera wie czy nie będą się bronić przed spadkiem bo poprawy to u nich nie widać w dodatku jeszcze drugi front LM i DFB. Coś czuję , że kolejne wyniki Schalke to będą same klęski i początek końca chorego Magatha .
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Są plusy i minusy w sumie ;)
Nie sprzedali by później Farfana za takie pieniądze (15mln?), kontrakt miał bodajże do czerwca (?). Jak wiadomo jest to skandalista i do tego leci na kasę, ale nie wolno mu ujmować tego co robił w Schalke.
Ochs jest dobrym grajkiem ale na pewno nie z takim wachlarzem ofensywnych zagrań jak Peruwiańczyk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom