>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ważne informacje, transfery, dyskusje

Status
Zamknięty.
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Czułem że tak musi się stać po meczu ... oczywiście sytuacja jest żenująca Lewy tu Lewy tak a cena zaporowa to niby 38mln . Pseudo agent/poseł Kucharski już ma dla niego klub a Borussia nic o tym nie wie standard szkoda że czarek nie zajmuje się sprawami w polityce tylko znów chcę uzyskać jak najwyższą cenę . Dziwi mnie czemu prezes BVB mówi że Lewy nie odejdzie w lecie i woli go oddać za free za rok .
Co do klubów to musi racjonalnie patrzeć gdzie z miejsca ma szansę gry .
City - zależy od przetasowań w przodzie Dzeko na wylocie , Tevez chcę wrócić więc może doskoczyć do Aguero tylko przy dwóch odejściach
United- bezsensownie się pchać na ławkę RVP nie wyprze Rooney`a również do tego Welbeck i Chicharito
Chelsea - Ba i Torres który raczej przy nowym trenerze odejdzie wtedy transfer jak najbrardziej
Arsenal - Jeżeli Wenger nie postawi na Walcotta na szpicy to transfer również dobry
Liverpool - Jeżeli Suarez odejdzie to również transfer trafiony
Tottenham - Przy odejściu Adebayora słuszny transfer
Więc albo Bayern albo coś z Angielskiej czołówki tylko czy będą chcieli przepłacać
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Tak jak myślałem ...(ale mam nadzieje ze się bedę grubo mylił) odejście Lewego przesądzone jak już władze oficjalnie mówią ze lewy odchodzi to pozostaje tylko kwestia kierunku ... ale Lewy zapewne nie bedzie jedynym który odejdzie .
Juve szykuje sieci na Piszczka i ta informacja jest jak najbardziej &quot;realna&quot; włosi mają czym zapłacić i na pewno sypną sypną sporo grosza jak bedzie trzeba . Nie od dziś Piszczek ma opinie najlepszego obrońcy europy .
Niestety ale w letnim okienku transferowym możemy być świadkami &quot;rozbiórki&quot; BVB mówi się o odejściu jeszcze kilku kluczowych graczy BVB . Będzie ciekawie latem ...to pewne

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/wlochy-lukasz-piszczek-nastepca-lichtsteinera-w-ju,1,5484090,wiadomosc.html
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Gotze nie zagra w lidze i w finale z Bayernem
Mario Goetze w rewanżowym meczu z Realem nabawił się kontuzji i w 14. minucie musiał opuścić boisko. Jeszcze przed spotkaniem mówił, że &quot;zagra na ryzyku&quot;.
Jeśli to faktycznie kontuzja to ok ,ale coś to grubymi nićmi szyte .Idę o zakład ze Gotze ma w umowie Bayernem zapis ze nie zagra przeciwko Monachijczykom w tym sezonie .I oba kluby o tym wiedzą .Zresztą Bild też chyba takie info podawał o rzekomym zapisie
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/lm-mario-goetze-moze-nie-zagrac-w-finale,1,5484262,wiadomosc.html
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Grający dotychczas w Fortunie Düsseldorf Robbie Kruse uzgodnił już warunki kontraktu z Bayerem.
24-letni Australijczyk w tym sezonie zdobył 4 bramki w 27 meczach Bundesligi.
Robbie Kruse do Fortunie Düsseldorf trafił w 2011 roku z Melbourne Victory. Wcześniej był też graczem Brisbane Roar. Ma na swoim koncie 23 występy w kadrze narodowej.
eurofutbol.pl
Pierwsze wzmocnienie Bayeru jednak jest też osłabienie :
Jak donosi portal BernabéuDigital.com, Daniel Carvajal będzie pierwszym wzmocnieniem Realu Madryt na sezon 2013/14. Prawy obrońca wróci do Madryt po udanej przygodzie w Bayerze Leverkusen. Dziennikarze informują, że decyzja jest już podjęta i wychowanek przygotowuje się do powrotu. Królewscy jeszcze w poprzednim roku zaczęli się rozglądać za wzmocnieniami na nowy sezon. Wówczas pojawił się pomysł sprowadzenia Carvajala. Daniel dołączy do pierwszego zespołu i będzie rywalizował o miejsce w pierwszym składzie z Arbeloą. Essien wróci do Chelsea, dlatego Real Madryt potrzebuje wzmocnienia tej pozycji.
Carvajal odszedł do Bayeru Leverkusen za sześć milionów euro. Jednak Królewscy zagwarantowali sobie możliwość odkupienia obrońcy w ciągu kilku pierwszych lat. Kluczowy w tej operacji był José Mourinho, który przekonał zawodnika do przenosin do Niemiec i spróbowania swoich sił w Bundeslidze. Mou uważał, że dzięki temu zawodnik będzie mógł dojrzeć piłkarsko i się nie pomylił. Carvajal szybko wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie i wyróżniał się nie tylko w Bayerze, ale i w całej Lidze. Został wybrany do grona trzech najlepszych prawych obrońców Bundesligi.
realmadrid.pl
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
VfB Stuttgart poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej, że pierwszego lipca do klubu dołączy na zasadzie wolnego transferu Konstantin Rausch.
O
becny kontrakt Konstantina Rauscha z Hannoverem 96 wygasa po obecnym sezonie i nie zostanie na pewno przedłużony. 23-latka zdecydował się przenieść do Stuttgartu, gdzie podpisze 3-letnią umowę.

- To wspaniałe, że Konstatnin wybrał naszą ofertę, mimo, że miał wiele innych możliwości. Przedstawiliśmy mu konkretny plan i wyjaśniliśmy jaką rolę będzie pełnił w naszym zespole. Uważam, że przejście do VfB to dla niego dobry wybór. Konstantin jest młodym piłkarzem, który zadomowił się już w Bundeslidze. Może grać na wielu pozycjach, a do zespołu wniesie dodatkową pasję i dobrą mentalność - mówi na temat Rauscha dyrektor sportowy VfB Fredi Bobic.

- Miałem rozmowy z Fredim Bobicem i trenerem Bruno Labbadią. Przekonali mnie, że przejście do VfB będzie dobrym posunięciem. Teraz nie mogę doczekać się nowych wyzwań - mówi Konstantin Rausch.
transfery.info
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Istotnie Schalke nie zamierza oddawać pola


Ofensywny pomocnik Schalke 04 Gelsenkirchen, Julian Draxler, podpisał nowy kontrakt z niemieckim klubem. Dotychczasowa umowa 19-latka wygasała z końcem czerwca 2016 roku.

Nowy kontrakt Niemca obowiązuje do 2018 roku, a sam zainteresowany otrzymał pokaźną podwyżkę. Schalke chcąc zatrzymać Draxlera musiało zaoferować zawodnikowi nową umowę. Zainteresowanie pomocnikiem wykazywały m.in. Real Madryt, Borussia Dortmund czy Juventus FC.

- Mogę przysiąc, że nigdy nie zagra w barwach BVB. Musiałbym przejść pranie mózgu, by zamienić Veltins-Arena na Signal Iduna Park - stwierdził ostatnio 19-latek. W obecnym sezonie piłkarz zagrał w 38 meczach Schalke, w których strzelił 12 bramek i zaliczył 7 asyst. Eksperci wyceniają go na 17 mln euro.

eurosport.onet.pl
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Koniec spekulacji, Herrmann zostaje!
Za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej zespół Borussii Mönchengladbach poinformował, że przedłużył kontrakt z Patrickiem Herrmannem do czerwca 2016 roku.
- Jestem w Mönchengladbach już od pięciu lat i czuję się tu bardzo dobrze. Przez ten czas dużo się tu nauczyłem i czuje, że mogę się tutaj dalej rozwijać. Wraz z zespołem udało mi się dużo osiągnąć i chętnie chciałbym to kontynuować - mówi utalentowany 22-letni zawodnik.
Patrick Herrmann to jeden z najbardziej uzdolnionych skrzydłowych Bundesligi. Niemieckie media spekulowały, że młody piłkarz &quot;Źrebaków&quot; może pójść w ślady swojego byłego klubowego kolegi Marco Reusa i przenieść się do Borussii Dortmund. Ostatecznie Herrmann przedłużył kontrakt co oznacza, że wiąże swoją przyszłość z drużyną prowadzoną przez Luciena Favra.
transfery.info
Teraz czas na nowy sezon.
Kluby powoli przymierzają się do nowego sezonu. Trykoty Bayernu: http://www.bundesliga.de/de/bildergalerien/galerien/0000252848.php

A za rok zawodnicy Bundesligi będą kopać taką oto piłką:
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Keller na dłużej w Schalke


Zapadła decyzja w kwestii przyszłości Jensa Kellera, trenera FC Schalke 04. 42-letni szkoleniowiec otrzymał nowy kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2015 roku. Keller zimą zastąpił na stanowisku Huuba Stevensa i pomimo kiepskiego początku zdołał utrzymać drużynę w czołówce Bundesligi.

Jens przejął drużynę w niesamowicie trudnych okolicznościach poprzedniego grudnia – mówi dyrektor sportowy Horst Heldt. – Pomimo całego oporu po jego nominacji, pozostał on wierny swoim pomysłom i przywrócił Schalke na właściwy kurs. – dodał. Niesprzyjającą okolicznością dla Kellera były też liczne kontuzje wśród podstawowych zawodników, jak Kyriakos Papadopoulos, Ibrahim Afellay, czy Klaas-Jan Huntelaar.

Jesteśmy przekonani co do jego pracy, bo możemy dostrzec postęp poczyniony przez zespół w ostatnich miesiącach. Jens wdraża spójny koncept, który zyskał uznanie nie tylko zawodników, ale także decydentów wewnątrz klubu – wyjaśnia dalej Heldt.

Keller jako piłkarz wystąpił w 142 meczach Bundesligi, reprezentując barwy takich klubów, jak Stuttgart, 1860 Monachium, Wolfsburg, Kolonia, czy Eintracht Frankfurt. W sezonie 2010/2011 już jako trener prowadził VfB Stuttgart, natomiast w Schalke współpracował wcześniej z drużyną do lat 17.

bundesliga.goal.pl
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Borussia w podrózy po Europie cel: transfery na nowy sezon:
Jak już wczesniej pisałem , tak dziś informacje tą potwierdza niemiecki Bild Borussia porozumiała się z Kevinem de Bruyne( Chelsea, ten sezon wypożycznie do Bremy) w sprawie 5-cio letniego transferu. Jedynie została kwestia dogadania ceny z Chelse ok. 15 mln Euro.

Poza tym Manager Zorc był w Londynie by obserwować zawodnika Aston Villa kolegi z reprezentacji Belgi Christiana Benteke

W Porto zaś byli Boss Hans-Joachim Watzke i trener Jürgen Klopp, którzy obserwowali napastnika z Kolumbi Jackson Martinez


Natomiast tydzień temu Zorc był w Brazyli, gdzie negocjowal transfer Bernarda młodego lewoskrzydlowego
Kierunek Nurnberg prawdopodobnie obierze Mariusz Stępiński, który stał się wolnym zawdonikiem. A w samym 1. FCN na dniach zostanie o 2 lata przedłużona umowa z dotychczasowym trenerem Michaelem Wiesingerem

P.s Polecam spojrzeć na info które wrzóciłem odnośnie FC Sion i ich absencjach na czwartkowy mecz w dziale pozostałe ligi (szwajcarska) ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Sobiech przedłużył kontrakt z Hannoverem


Reprezentant Polski Artur Sobiech przedłużył we wtorek swój kontrakt z niemieckim Hannoverem 96. Dotychczasowa umowa 22-letniego napastnika obowiązywała do czerwca 2014 roku. Teraz piłkarz, który do Niemiec trafił w 2011 roku z Polonii Warszawa, związał się z klubem kontraktem do 30 czerwca 2017 roku.

Sobiech do tej pory w barwach Hannoveru rozegrał 37 spotkań w Bundeslidze, zdobywając sześć bramek. Polak wystąpił również w 16 spotkaniach Ligi Europejskiej, pięciokrotnie wpisując się na listę strzelców.

- Czuję się w zespole Hannoveru bardzo dobrze. Moim następnym celem jest stanie się podstawowym zawodnikiem drużyny - powiedział Sobiech.

goal.pl
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
SCHAAF PO 14 LATACH ODCHODZI!

Kontrakt rozwiązano za porozumieniem stron. Schaaf wieloletnie trener jak i zawodnik SV już w najbliższym meczu z 1 FCN w ostaniej klecje nie zasiądzie na ławce trenerskiej, zastąpi go w tym meczu jego asystent Wolfgang Rolff
 
Z 812,3K
Thomas Schaaf rozstał się z Werderem po 41 latach współpracy


Oficjalna strona Werderu poinformowała o zakończeniu współpracy z trenerem Thomasem Schaafem. 52-letni Niemiec związany był z klubem z Bremy niemal przez całe życie - najpierw jako piłkarz drużyn młodzieżowych i seniorskiej, a potem jako szkoleniowiec.


&quot;SV Werder Brema i Thomas Schaaf rozstają się w zgodzie na mocy porozumienia stron. Jest to wynik rozmowy przeprowadzanej we wtorek przez zarządu klubu i trenera. Schaaf, który kierował losami zespołu z Weserstadion przez 14 lat, pożegnał się z piłkarzami i pozostałymi członkami sztabu szkoleniowego w środę rano&quot; - napisano w komunikacie, dodając, że w ostatnim meczu sezonu 2012/13 drużynę poprowadzą asystenci Wolfgang Rolff i Matthias Hoenerbach.
&quot;W ostatnich dniach analizowaliśmy sytuację pod kątem rozwoju sportowego i doszliśmy do wniosku, że potrzebny jest nowy, świeży początek. Dziękujemy Thomasowi za wszystko, co zrobił dla klubu przez ponad 40 lat jako zawodnik i jako trener. Wspólnie z nim Werder Brema świętował wielkie sukcesy&quot; - podkreślono.
&lt;ins style=&quot;display:inline-table;border:none;height:250px;margin:0;padding:0;position:relative;visibility:visible;width:300px&quot;&gt;&lt;ins id=&quot;aswift_0_anchor&quot; style=&quot;display:block;border:none;height:250px;margin:0;padding:0;position:relative;visibility:visible;width:300px&quot;&gt;&lt;/ins&gt;&lt;/ins&gt;

Thomas Schaaf jest ikoną Werderu. Z klubem związał się jeszcze w 1972 roku, a sześć lat później podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt. W Bundeslidze zadebiutował 18 kwietnia 1979 roku, ale dopiero po kilku latach stał się ważną postacią bloku defensywnego. W sumie wystąpił w 281 meczach, zdobywając w 14 bramek.
Pracę trenerską w Werderze rozpoczął jeszcze pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia, kiedy wciąż był czynnym piłkarzem. Początkowo zajmował się zespołami młodzieżowymi, żeby w 1999 roku objąć stanowisko szkoleniowca pierwszej drużyny.
Z Werderem wywalczył mistrzostwo Niemiec w sezonie 2003/04 oraz trzykrotnie sięgał po krajowy puchar (w 1999, 2004 i 2009 roku). Zespół doprowadził też do finału Ligi Europy w 2009 roku. W ostatnim sezonie pracy Schaafa Werder bronił się przez spadkiem, a ligowy byt udało się zapewnić na jedną kolejkę końcem rozgrywek.
&quot;Spędziłem tutaj niezapomniane chwile, doświadczyłem wielu pozytywnych wrażeń i wspaniałych sukcesów. Chcę podziękować wszystkim którzy towarzyszyli mi i wspierali mnie w tej długiej podróży. Życzę Werderowi Brema sukcesów w przyszłości&quot; - napisał w pożegnalnym oświadczeniu Thomas Schaaf.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Milorad Peković w Hansie Rostock



Milorad Peković, 35-letni defensywny pomocnik, który od sezonu 2009/10 reprezentuje barwy Greuther Furth przejdzie po sezonie do Hansy Rostock. W swojej karierze rozegrał 208 spotkań na szczeblu 2.Bundesligi i 81 na szczeblu Bundesligi. W przeszłości reprezentował barwy również Eintrachtu Trier i FSV Mainz. Grał w rozgrywkach Ligi Europy jak i Pucharu UEFA. Jest również reprezentantem Czarnogóry i w obecnych kwalifikacjach do mundialu w Brazylii rozegrał 4 spotkania.

Ode mnie: wow :jupi:

więcej na http://www.fc-hansa.de

http://www.fc-hansa.de/index.php?id=154&amp;amp;oid=35358
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Warto wspomnieć, że do dziś Robert Lewandowski i jego menedżerowie (bo ma dwóch) mają zdecydować czy akceptują propozycję Borussii i przedłużają umowę, czy ją odrzucają. Nie oznacza to jeszcze transferu do innego klubu, włodarze BVB utrzymują że niezależnie przytrzymają Lewego do końca kontraktu. Ale po cichu dziennikarze spekulują, że jutro, albo w piątek dowiemy się gdzie Lewandowski przejdzie. To tak gwoli wyjaśnienia, dla ludzi znudzonych całą tą transferową zawieruchą wokół Polaka.
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
nie dziwie sie ze taka sytuacja meczy ludzi bo jest to no pewny ewenement na nasza skale bo rzadko kiedy jakis pilkarz robi taki postep (z polski) rzecz jasna.
gdyby taka sytuacja miala miejsce z jakims polskim aktorem ktory bylby rozchwytywany w holyłudzie to mielibysmy to samo
tak czy siak licze ze Lewy wybierze dobrze (czyli nie Bayern)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
nie dziwie sie ze taka sytuacja meczy ludzi bo jest to no pewny ewenement na nasza skale bo rzadko kiedy jakis pilkarz robi taki postep (z polski) rzecz jasna.
gdyby taka sytuacja miala miejsce z jakims polskim aktorem ktory bylby rozchwytywany w holyłudzie to mielibysmy to samo
tak czy siak licze ze Lewy wybierze dobrze (czyli nie Bayern)
Abstrahując od transferu. Ja zgadzam się z tezą, że PL media są do tego stopnia nijakie, że potrzebują mieć co jakiś czas taki „motyw Lewandowskiego”. Wcześniej były podobne historię np: Kubica w Ferrari, powrót Kubicy, Adamek w walce do mistrzostwo świata (do tego akurat doszło), przez chwilę była też próba wykreowania walki Mameda Chalidowa w UFC. Ja myślę, że jak skończy się cały ten cyrk, to media znajdą sobie nowego „Lewandowskiego”. I dalej będą nas tym ogłupiać.
Co do samego transferu, to dlatego że Gotze przeszedł do Bayernu to oceniam na jakieś 40% szans, że Lewy może zostać w BVB, przy czym musiałby dostać najwyższy kontrakt w zespole. Choć raczej transfer do Bayernu poszedł w świat jako pewnik.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Poszedł w pewnik tylko dlatego, że jedynym klubem do jakiego Lewandowski mógłby przejść w Niemczech jest właśnie Bayern. Według mnie to on zostanie w Dortmundzie i nigdzie się ruszać nie będzie. W Bayernie byłby napastnikiem nr 3 lub nr 2 jeśli Gomez odejdzie, ale na to się nie zanosi. Takiej pozycji jaką ma w BVB w Bawarii mieć nigdy nie będzie. Lewandowski to taka chińska podróbka Klose (klubowa, jeśli chodzi o reprezentację to Lewy się do niego nie umywa), a ten sobie w FCB zupełnie nie poradził.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Karuzela z Lewym szaleje .... od kilku miesięcy masa hałasu gdzie to lewy nie przejdzie ,a im bliżej okienka transferowego to tym bardziej prawdopodobne ze będzie tak jak powiedział Klopp i Watzke .... czyli Lewy na kolejny sezon w BVB .
I jak się spojrzy na to spokojnie to jest to dla Lewego najlepsze rozwiązanie ze względów czysto sportowych jest numerem 1 w klubie pozycje ma mocną ,wyjściowa 11 jest ... a ze kasy nie najwięcej zarabia no cóż .... może po zdobyci LM Watzke zmięknie i da lewemu te 5 baniek ???? .Tym bardziej ze odchodzi Gotze który miał chyba 5baniek płacone to się nieco budżet zluzuje i coś Lewemu kapnie .
No chyba ze szykuje się jakaś bomba i jakiś klub wyskoczy z oferta nie do odrzucenia ... ale z tego wyścigu Chelsea niejako odpada bo chcą Falcao pozyskać , MU odpada ... po odejściu Alexa Lewy by się tylko tam zmarnował na ławce .
jest jeszcze Arsenal który krzyczy ze bedą poważne wzmocnienia .... może tam.
Transfer do Realu czy Barcy można wsadzić miedzy bajki ze smokami ... a Bayern ... również nie ze względu na bardzo napięte relacje na linie BVB- Bayern .Po tym jak bawarczycy &quot;wykradli&quot; Gotze to mamy już otwarty konflikt na całej linii i mam tu na myśli sztab szkoleniowy ,zarząd ,trenerów ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom