>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

W drodze po Wimbledon !

N 66

niepowazny

Użytkownik
o boże... tak 180 zł w tą czy w tą, masz rację
Skoro grasz na prawdziwe stawki to i podawaj prawdziwe wygrane. Osobiście mnie to wali czy grasz na zapałki czy duzymi stawkami. Ale jak prowadzisz temat z typami to chodź trochę się do niego przyluz.
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
kurde komus idzie juz troche lepiej to sie czepiacie,ja pierdziele!!!! co za ludzie tutaj przesiaduja
Ja się nie czepiam czy mu idzie czy nie. Miałeś matematykę w szkole? Stawek liczyć nie potrafisz to jakim cudem ty grasz w bukmacherke bo nie rozumiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deasmond 15

deasmond

Użytkownik
kurde komus idzie juz troche lepiej to sie czepiacie,ja pierdziele!!!! co za ludzie tutaj przesiaduja
Nikogo nie interesują te ogromne wygrane i sukcesy, chodzi o te mało znaczące 180zł, gościu niby prowadzi temat tip top ,a tu się zbierają takie 180tki które na podsumowaniu pokażą przekłamanie o parę tysięcy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Skoro ja to rozpoczalem, to moze ja to teraz wyprostuje.
a kolege znam i osobiscie z nim gram robiac nie zla kase,a wam zal sciska ... ze ktos moze naprawde wygrywac
Fajnie, ze taki dobry z Ciebie kolega, ale wrocmy do faktow.
1. Ja napisalem 1-szy post negujacy rozliczenie tego kuponu i nigdzie nie zakwestionowalem stawek ! Jezeli widzisz gdzies fragment negujacy te stawkowanie w moim poscie to prosze go wskazac.
2. Najwazniejsze. Faktem pozostaje, ze ow Twoj kolega wyedytowal kupon i zmienil zdarzenia na kuponie, ktory poczatkowo byl w tym dziale i jestem tego 100 procent pewnien.
Isner 1,27
Hewitt 1,12
Errani 1,08
Vinci 1,33
Haase R. 1,30
Lu 1,15
(HAIDER M)
Gwarantuje Ci, ze poczatkowo byl tutaj mecz HAIDERA MAUERA jeszcze, ktory okazal sie nietrafiony, a pozniej ten mecz zostal w tym temacie przy tym kuponie wykasowany.
MOZE ZAMIAST RZUCAC SIE NA WSZYSTKIe STRONY TO ZAPYTAJ KOLEGE CZY BYL TAM MECZ HAIDERA M. i czy zmienil ponziej ten kupon, kasujac to zdarzenie. I wierz mi, ze odpowiedz bedzie brzmiec : tak.
3. Nie mam nic przeciwko, zeby kazdy wygral nawet milion dolarow, ale tak jak odpisalem ow koledze na PW, zmieniajac po rozegranych meczach kupon i kasujac stamtad zdarzenie, ktore bylo, sam naraza sie na krytyke, wiec pretensje moze miec tylko do siebie.

Takze, sprowadzajac sprawe do meritum. Zapytaj kolege czy wykasowal zdarzenie z tego kuponu w tym temacie i czy kupon wygladal poczatkow inaczej, a potem glos Twoje sady. Wierz mi, ze odpowiedz bedzie pozytywna. Na to czy ktos zagral pozniej cos czy nie, to wplywu nikt tutaj nie ma. NIKT Z NAS NIE JEST WROZKA, ZEBY WIEDZIEC, ZE W RZECZYWISTOSCI KTOS ZAGRAL COS NA 2 CZY 3 KUPONY I TE KUPONY WYGLADAJA W RZECZYWISTOSCI INACZEJ. Ja stwierdzilem tylko fakty. Dziekuje
P.S. NiE kwestionuje niczyich sum, stawek, ani czy kupon jest realny czy nie. Katalonczyk wysalal mi tam jakies numery i stawki mial rzeczywiscie mniej wiecej takie jak podaje. Wszystko sprowadza sie do zmiany zdarzen na kuponie po zakonczonych meczach i oto rozbila sie cala sprawa. Ja swoj udzial w tej dyskusji zakonczylem. Dziekuje.
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
Skoro ja to rozpoczalem, to moze ja to teraz wyprostuje.


Fajnie, ze taki dobry z Ciebie kolega, ale wrocmy do faktow.

1. Ja napisalem 1-szy post negujacy rozliczenie tego kuponu i nigdzie nie zakwestionowalem stawek ! Jezeli widzisz gdzies fragment negujacy te stawkowanie w moim poscie to prosze go wskazac.

2. Najwazniejsze. Faktem pozostaje, ze ow Twoj kolega wyedytowal kupon i zmienil jego poczatkowy zmienil kupon, ktory poczatkowo byl w tym dziale i jestem tego 100 procent pewnien.

Isner 1,27
Hewitt 1,12
Errani 1,08
Vinci 1,33
Haase R. 1,30
Lu 1,15
(HAIDER M)

Gwarantuje Ci, ze poczatkowo byl tutaj mecz HAIDERA MAUERA jeszcze, ktory okazal sie nietrafiony, a pozniej ten mecz zostal w tym temacie przy tym kuponie wykasowany.

MOZE ZAMIAST RZUCAC SIE NA WSZYSTKIe STRONY TO ZAPYTAJ KOLEGE CZY BYL TAM MECZ HAIDERA M. i czy zmienil ponziej ten kupon, kasujac to zdarzenie. I wierz mi, ze odpowiedz bedzie brzmiec : tak.

3. Nie mam nic przeciwko, zeby kazdy wygral nawet milion dolarow, ale tak jak odpisalem ow koledze na PW, zmieniajac po rozegranych meczach kupon i kasujac stamtad zdarzenie, ktore bylo, sam naraza sie na krytyke, wiec pretensje moze miec tylko do siebie.

Takze, sprowadzajac sprawe do meritum. Zapytaj kolege czy wykasowal zdarzenie z tego kuponu w tym temacie i czy kupon wygladal poczatkow inaczej, a potem glos Twoje sady. Wierz mi, ze odpowiedz bedzie pozytywna. Na to czy ktos zagral pozniej cos czy nie, to wplywu nikt tutaj nie ma. Ja stwierdzilem tylko fakty. Dziekuje

P.S. NiE kwestionuje niczyich sum, stawek, ani czy kupon jest realny czy nie. Katalonczyk wysalal mi tam jakies numery i stawki mial rzeczywiscie mniej wiecej takie jak podaje. Wszystko sprowadza sie do zmiany zdarzen na kuponie po zakonczonych meczach i oto rozbila sie cala sprawa. Ja swoj udzial w tej dyskusji zakonczylem. Dziekuje.

Ale ja zwróciłem uwagę na stawki bo każdy bukmacher zarejestrowany w polsce musi płacić podatek 12%. Więc skoro kolega ma kurs 3.2 i stawia tysiąc to ja nie wiem skąd on wygrywa 3000zl. Ale to nie tylko w tym przypadku tak jest zresztą każdy może sobie policzyć podstawy matematyki chyba każdy zna. Ale widać że autor wątku jest strasznym leniwcem skoro nawet tego niechce mu się policzyć tylko strzela na oślep. No nic tyle odemnie powodzenia w wygrywaniu wszystkim.
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
Prawdopodobnie ostatni post w temacie :
Tak, jak już mówiłem chcę sprawę sprostować, był Haider Maurer! był ! przed wyjściem do ziemniaka napisałem mój kupon, który chce wysłać, ale w samym punkcie usunąłęm Haidera, co pokazywałem osobom w postaci nr kuponu! w temacie są identyczne mecze jakie obstawiam, dlatego powtórzę, że usunąłęm Haider z postu!
Jeśli chodzi o stawki... wszystkie podane w temacie były realne, co udowadniałem niedowiarkom numerami zagranych kuponów...

Nikogo nie interesują te ogromne wygrane i sukcesy, chodzi o te mało znaczące 180zł, gościu niby prowadzi temat tip top ,a tu się zbierają takie 180tki które na podsumowaniu pokażą przekłamanie o parę tysięcy.
w żadnym moim temacie nie robię podsumowania... a to dlaczego ?
do niczego mi to nie jest potrzebne ! żadne VIP typy czy co tam jest...
także hmm za dużo osób, które grają za zapałki, więc prawdopodobnie temat nie będzie już dalej w żadnej formie kontynuowany
 
L 1

lepki

Użytkownik
Oczywiście jeśli tylko masz ochotę nie powinieneś rezygnować z prowadzenia tematu, tylko może poproś adminów o zmianę działu? Skoro sam piszesz, że nie robisz podsumowań, więc może warto byłoby przenieść się do &quot;kuponów&quot;, bo tutaj chyba jak sama nazwa wskazuje wymagane są jakieś statystyki co miesiąc? Tak czy inaczej powodzenia.
 
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Proponuje jednak typowac dalej i kontynuowac temat, tylko robic to w sposob rzetelny. Szczerze zycze wszelakich wygranych. Powodzenia.
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
Wyznaczam cel do piątku ???? 7000 zł chcę wygrać, zobaczymy
????
Knapp 1,20
Torro-Floro 1,17
Brands 1,62
Grandin/Martic 1,30
Ako: 2,96
Stawka: 700 zł
Buk: Milenium
EW: 1823,36 zł
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
????
Bednarek/Janowicz 1,55
Bate Borisov 1,30
Karlovic 1,13
Beck A. 1,30
Williams R. 1,20
Gabashvili 1,17
Monfils 1,20

Dortmund 1,25
Ako: 6,23
Stawka: 677 zł
Buk: Fortuna
EW: 3711,58 zł
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
????
Huta Galung 1,38
Beck A. 1,30

Sousa J. 1,41
Bemelmans 1,31

Bednarek/Janowicz 1,55
Bachinger +5,5 gema 1,35

Ako: 6,93
Stawka: 20 zł
Buk: Fortuna
EW: 121,97 zł
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
To co zrobili Janowicze to śmiech na sali... przerwę robię, wrócę za miesiąc, może będę na sucho podawał typy
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom