>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Włamanie

H 92

hagi

Użytkownik
Antywirus koszt za pierwszy rok 300zł,potem juz polowa tego.Na reklamacje nie masz żadnych szans też próbowałem kasa stracona na 100%.Zabezpiecz się na przyszłość antywirusem.
wpisalem w google wczesniej, wyskoczylo mi 130zl rocznie
Zle mowie?
To wychodzi 10zl miesiecznie - smieszna kwota porownujac to co mozemy stracic
Pytanie tylko, czy bede bezpieczny wtedy na takie sytuacje jak teraz?
Dodam , ze nie ma mozliwosci, ze to z mojej strony, mam wszystko nowe, nowy system, nowy antywirus, wchodze tylko grac i tyle...
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
I po co to sprawdzać ja sprawdziłem i serwer był francuski ,a kasa odpłynęła bez wieści.Tłumaczenie buków będzie proste zalogowana sie na pana osobiste hasło i koniec.
 
H 92

hagi

Użytkownik
Jestem po rozmowach z unibetem, marathonem i b365.
Z unibetem rozmawialem przez czata. Nie udostepnia mi zadnych danych dopoki zgodze sie na zlozenie przez nich sprawe na Policji. Innej opcji nie mam, mam 2 dni na podjecie decyzji, jak nie to sami zajma sie ta sprawa, a co za tym idzie zglosza sprawe na Policje - czyli jednym slowem gowno sie dowiedzialem
W marathonie rozmawialem rowniez przez czata - u nich sprawa caly czas trwa i poki co zadnych informacji mi nie podadza i nie wiem czy anulowali mi zaklady zagrane czy nie...
Najwiekszy cyrk z b365, dzwonili do mnie, rozmowa telefoniczna, twierdza, ze NIKT inny sie nie logowal z mojego konta i ze zaklad zawarlem JA - brak slow
Co do sumy 3000 dolarow zawartej tlumacza sie, ze to zalezalo tylko i wylacznie od tradera i on przyjal zaklad i jest aktualny i nie ma dalszej dyskusji
Chodzi o zaklad: Pereira/Silva - Bruce/Chan - badminton , rozpoczecie zakladu godzina 18 i byl grany przy stanie 20-13 na nie faworytow po kursie 26 za 3000 dolarow na seta.
Sprawdzilem limity na ta sama dyscypline i na ten sam kurs przy 20-13 i limit wygranej byl 335 dolarow po kursie 10
Dodam, ze podobne maxy byly na wygrana setowa i meczowa po wysokich kursach
Rozmowa zakonczyla sie tak, ze dali mi do zrozumienia, ze sprawa jest zakonczona i jak chce to moga mi odblokowac konto i wyplacic reszte co zostala wygrana z zakladow, ktore byly wczesniej zawarte...
Nie mam pojecia co o tym myslec - nie dostalem zadnej konkretnej odpowiedzi, wg nich ja to zagralem i sprawa jest zamknieta
Nie mam pojecia co dalej robic - dalsza rozmowa na czacie bedzie zapewne taka, ze bylem &quot;pijany&quot; i sam pogralem powyzsze zdarzenie
Czekam za odpowiedzia od reszty bukmacherow, rozmawialem z ekipa na expekcie i weryfikuja zaklady dlugoterminowe typu zwyciezca Ligi Mistrzow itp i licze na zwrot (choc suma znikoma)
Dodatkowo mam znajomego w b win. Sami od siebie malo pomoga, ale kolega pracuje w dziale bezpieczenstwa i obiecal, ze poda wszystkie dane jakie moze zalatwic
Zobaczymy co dalej
Jednym slowem sprawa smierdzaca, najbardziej zawiodl mnie b365 piszasz, ze to ja zagralem i nie dajac zadnych konkretnych argumentow czemu tyle przyjeli.
ZENADA!
 
H 92

hagi

Użytkownik
Możesz powiedzieć na jakim serwerze pocztowym masz zarejestrowane konta u buków?
Gmail? Yahoo? Onet? Wp? o2? MSN?
gmail i interia
Mamy dwa konta na dwie rozne osoby (na nich sie wlamali)
Kolega loguje sie osobno z dwoch innych lapow, ja to samo
Przewazalem ja bo logowalem sie czesto jak chcialem pograc, kolega glownie logowal sie na poczatku jak robil depozyty i czasem w trakcie miesiaca jak bylo trzeba doplacic (nie ma co ukrywac, dwa ostatnie miesiace slabiutkie)
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Najwiekszy cyrk z b365, dzwonili do mnie, rozmowa telefoniczna, twierdza, ze NIKT inny sie nie logowal z mojego konta i ze zaklad zawarlem JA - brak slow
Co do sumy 3000 dolarow zawartej tlumacza sie, ze to zalezalo tylko i wylacznie od tradera i on przyjal zaklad i jest aktualny i nie ma dalszej dyskusji
ZENADA!
Cyrk, wg bet365 tylko osoba, która ma dostęp do konta, ma do niego dostęp, no wielką mi Amerykę odkryli. Niech posprawdzają IP, z których było logowanie. Z tą policją to bym się zastanowił. Jeśli dojdą, że to było włamanie to kogoś muszą ustalić i może UNI chociaż zrobi jakiś zwrot? Fakt faktem, sam napisałeś, że tak czy siak sprawa trafi na policję, bo jak nie Ty to zgłosisz, to zrobi to bukmacher. Na Twoim miejscu raczej bym to zgłosił, bo padłeś ofiarą kradzieży, bo inaczej tego nie można nazwać. Cierpliwości życzę.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Mam wrażenie, że kliknąłeś w jakiś syf z poczty lub nie dobrze pilnowałeś karteczki z loginami i hasłami.
Na pytanie po co zagrać by przegrać? Bo nie udało sie wyplacić tego co tam było. ;) Na złość.
W kwestii buków - rozumiem ich zachowanie. To nie instytucje charytatywne - nikt nie da drugiej szansy postawienia kasy, tym bardziej, że została wtopiona (cel buka, gdy to on świadczył Ci za wynik przeciwny a nie ruchy rynku, nie na każdym zakładzie oferty jest kasa innego gracza jak w bf). Gdyby te bety były wygrane na tych kursach halo by nie było, tylko szybka wypłata...
Polecam format c zmianę haseł i rozsądek - nie trzymaj 3k $ na koncie buka... Jako obywatele Polski nie jesteśmy prawnie chronieni i nie powinniśmy łykać jak pelikany bełkotu z forów!
edit - usuwaj info z poczty o rejestracjach. ;)
 
H 92

hagi

Użytkownik
Syfu zadnego nie kliknalem bo mnie takie rzeczy wogole nie interesuja i od razu kasuje maile
Kartka z loginami pilnie strzezona ????
Tutaj problem jest taki, ze jest nas dwoch - ja i kolega co zakladal konta, ma dostep do poczty itp, Ja tu w sumie malo co moge zrobic bo tylko logowalem sie na konta, gralem i sie wylogowywalem...
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
To wychodzi na to chyba, że kolega świadomie lub nie jest w to zamieszany ;) sam widzisz, masz tego świadomość, że jesteś czysty jak łza, więc chyba jedyny trop to ten znajomy. Nie koniecznie zrobił coś złego czy celowego, ale może od niego coś tam skradziono i po prostu już wszystko poszło.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Hm... Dziwne. Kolegi mail, rejestracje, a Twój hajs. Nie rozumiem układu. Mocno kontrowersyjny i prowokacyjny temat. ;)
Ktoś zawiódł w procedurach bezpieczeństwa, chciał podjąć rywalizację czy błysnąć względem obserwatora.
Do czego potrzebny był wspólnik?
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Hm... Dziwne. Kolegi mail, rejestracje, a Twój hajs. Nie rozumiem układu. Mocno kontrowersyjny i prowokacyjny temat. ;)
Ktoś zawiódł w procedurach bezpieczeństwa, chciał podjąć rywalizację czy błysnąć względem obserwatora.
Do czego potrzebny był wspólnik?
no jak to do czego - żeby były czyste, świeże konta bez limitów
innego powodu nie widzę.
 
H 92

hagi

Użytkownik
adiqq wyjasnil ta sytuacje
Zadnej prowokacji tu nie ma.

Udalo mi sie dostac IP
inetnum: 164.127.0.0 - 164.127.255.255
netname: P4NET
descr: Playonline
descr: P4 Sp. z o.o.
Komus cos to mowi?
 
yam 93

yam

Użytkownik
Internet z play na karte, do kupienia za pare zlotych, anonimowo.
Ale z tego co wiem to mozna sledzic z jakimi antenami sie laczyl w danej chwili i na tej podstawie okreslic miejsce w ktorym byl.
 
Do góry Bottom