>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Władimir Kliczko (58-3; 50KO) - Mariusz Wach (27-0; 15KO) 10.11.2012

Status
Zamknięty.
P 0

przemekdz

Użytkownik
Wach nie jest gorszy od Adamka, spójrz chociażby na walki z tymi samymi przeciwnikami, gdzie Adamek wygrywał na punkty a Wach ich niszczył nokautując.
Moim zdaniem oprócz David&#39;a Haye&#39;a który przegrał z Kliczkami, Wach ma duże szanse w tej walce. Patrząc teraz na jego treningi bardzo dużo poprawił dynamika, luz, a także mocny cios. Facet nie ma nic do stracenia, a dużo do zyskania. Jak nie da ustawić się Kliczce i będzie na niego napierał powinien dać rade.
Co do obrony to raczej młody Kliczko się w niej gubi, zobaczcie chociażby na walkę z Corrie Sanders.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Gorszy od Adamka Wach bedzie walczyl z lepszym od Witalija Vladem, efekt moze byc tylko jeden ????
Styl tworzy walke- nie zapominaj o tym bo takie porównania są bez sensu.
Moim zdaniem to Vitowi łatwiej było by walczyć z Waszką bo ten(VIT) jest mocniejszy,nie boi sie wymian i ma twardy łeb no i jak pokazał to potrafi walczyć w półdystansie.
Wład natomiast nie widziałem żeby pokazał walkę w półdystansie, mniejszych mógł spokojnie trzymać na dystans i wieszać się na nich. Natomiast tu dalej będzie walczył na dystans i wygra ale tylko dlatego że jest dużo lepszy od Wacha(szybkość,technika,siła). Jeśli Wachowi uda sie mierzyć z Władem w półdystansie,być jak najbliżej to może być ciekawie.
Szczęka mariusza wydaje się bez zarzutu więc walka powinna być długa.
 
B 0

baboon

Użytkownik
Baboon, nie takie rzeczy widział świat boksu
Oczywiście, zdarzają się różne niespodzianki, ale wygrana Wacha będzie większą sensacją niż Tyson-Douglas czy Lewis-Rahman I. Co prawda Wach ma dobre warunki fizyczne, ale jego technika i poruszanie się w ringu pozostawiają wiele do życzenia. Poza tym brakuje mu doświadczenia z dobrymi przeciwnikami. On nie walczył nawet z nikim z TOP20, a stanie naprzeciwko absolutnego dominatora. Szanse Wacha to jakiś cudowny lucky-shot lub kontuzja Ukraińca.
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
jaki kanał będzie transmitował walkę?
Tylko i wyłącznie przez PPV no chyba ze gdzieś na necie powinna być &quot;darmowa&quot; transmisja

Co do walki chciałbym z całego serca żeby ktoś wreście wygrał z Ukraińcem a tym bardziej nasz rodak jednak wydaje mi się to jednostronne widowisko. Jak dla mnie lokata 8% w którą zamierzam uderzyć. Jedyny sposób żeby Wach wygrał musiałby kliczko walczyć na kolanach i jedna ręką ????
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Tylko i wyłącznie przez PPV no chyba ze gdzieś na necie powinna być &quot;darmowa&quot; transmisja

Co do walki chciałbym z całego serca żeby ktoś wreście wygrał z Ukraińcem a tym bardziej nasz rodak jednak wydaje mi się to jednostronne widowisko. Jak dla mnie lokata 8% w którą zamierzam uderzyć. Jedyny sposób żeby Wach wygrał musiałby kliczko walczyć na kolanach i jedna ręką ????
Piszecie ,że walka dostępna przez PPV,ale która platforma tę usługę zaoferuje?
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
walka bedzie na RTL za free, w polsce PPV na pewno na Polsacie i w N. W necie na streamach, osobiscie polecam weeb.tv za 3zl w HD.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Taka walka trzeba coś naskrobać ????
Na wstępie trzeba zaznaczyć , że ocenianie szans Wacha na zasadzie porównań z Adamkiem nie ma kompletnego sensu. Walka walce nie równa tym bardziej , że Adamek nie jest prawdziwym ciężkim.
Mariusz ma zdecydowanie wieksze szanse, choć wiadomo jak one sie przedstawiają. Adamek już na starcie przegrywał w każdym elemencie bokserskiego rzemiosła , więc o czym mowa? Ogromnie ważna bedzie taktyka na walke. Trudno tu cokolwiek wyrokować ale gdy uda sie trzymać lewym prostym Kliczke na dystans- będzie interesująco. Jednak wiele aspektów walki pozostaje niewiadomą ponieważ tak naprawdę Wach nie boksował jeszcze takich walk.
NIe podoba mi sie próba prowokowania Kliczki to nie w stylu dotychczasowego Wacha. Ten pomysł trenera oby pozostał w szatni i przygotował coś co pomoże mu wygrać tą walke. Problemem jest to, że aby zdetronizować mistrza potrzebny będzie nokaut. Ale czy Polak dysponuje takim ciosem? Musi poprawić prace nóg i szybkość bo siłę ma naturalną ale czy to wystarczy?
Jeśli przygotował sie odpowiednio i bedzie konsekwentnie realizować taktykę wszystko może sie zdarzyć wkońcu to waga ciężka ( często powielane zdanie).Zobaczymy też jak KLiczko zawalczy bez Stewarda w narożniku...
Oby to był ciekawy pojedynek po którym Wach bedzie mógł powiedzieć - zrobiłem wszystko co mogłem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
N 66

niepowazny

Użytkownik
Piszecie ,że walka dostępna przez PPV,ale która platforma tę usługę zaoferuje?
Telewizja N, Cyfra +, Cyfrowy polsat oraz sieć Multikino. Panowie wujek google nie gryzie ;) oraz tak jak pisali chłopaki wcześniej na RTL. Co do PPV cena 40zl chyba już wszytsko zostało powiedziane co i jak ;)
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Trudno tu cokolwiek wyrokować ale gdy uda sie trzymać lewym prostym Kliczke na dystans- będzie interesująco.
Nie to nie jest taktyka na Włada który ma jeden z najlepszych lewych prostych w całej histori-szybki,silny,precyzyjny.Wach nie ma sansu aby rywalizował w tym aspekcie bo nie ma szans(jab Wacha strasznie słaby jest mimo iż ma dobry zasięg).

Moim zdaniem tylko walka w półdystansie i ewentualne kontry to szanse Wacha na nokaut.

Pożyjemy zobaczymy.WIERZYĆ trzeba
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Dosłownie przed paroma minutami zakończyła się ceremonia ważenia zawodników przed jutrzejszą galą w Hamburgu. Pretendent do tytułów mistrzowskich, Mariusz Wach (27-0, 15 KO) zanotował 113,8 kilograma natomiast mistrz Władymir Kliczko (58-3, 50) równe 112,0 kilogramów. Pięściarze zaprezentowali świetną formę i jutro kibice mogą spodziewać się prawdziwych fajerwerków na niemieckim ringu.

&quot;Viking&quot; jeszcze niedawno ważył na treningach około 118 kilogramów, jednak w ostatnim czasie spalił sporo tkanki tłuszczowej i z pewnością poprawił swoją sylwetkę. W ostatniej walce z Tye Fieldsem ważył nieco mniej, jednak widać, że w podczas obozu treningowego w Dzierżoniowie rozwinął się fizycznie, zatem dzisiejsza waga może dobrze rokować przed pojedynkiem życia. Ukrainiec to profesjonalista i jak widać również jest przygotowany znakomicie, a przed ostatnim pojedynkiem z Tony Thompsonem ważył kilogram więcej, zatem jak widać nie zlekceważył polskiego pięściarza. Teraz kibicom pozostaje już tylko czekać na jutrzejsze &quot;Starcie Gigantów&quot;...
bokser.org
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nie to nie jest taktyka na Włada który ma jeden z najlepszych lewych prostych w całej histori-szybki,silny,precyzyjny.
Tak mowiac możesz to odnieść niemal do każdego elementu bokserskiego.
Moim zdaniem tylko walka w półdystansie i ewentualne kontry to szanse Wacha na nokaut.
Trzeba trzymać na DYSTANS i doskakiwac seriami.
Ale najwazniejszym aspektem walki poza mentalną , która zwiekszy szanse na pokazanie sie w ringu to - szybkość. Władimir znany jest z tego , że nie bawi sie ze swoimi rywalami. Gdy raz trafi, chce to błyskawicznie skończyć , nawet na sparingach, które często za długo nie trwają. Raczej jego starszy brat Wit preferuje spokojniejszy, mniej wygodny boks , lubi sie bawić z przeciwinikiem i kumulacją ciosów wykanczac przeciwnika. Tylko dlatego &quot; nasi&quot; przetrwali tak długo, gdyby chciał albo gdyby walczyli z Wladimirem nie dotrwali by do 6 rundy ????
Poprawa szybkośći i wtedy troche klopotów może narobić.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dubel na jutro z Boksu
Kliczko✅ &amp; Cleverly✅ - 1.19 - All inn✅ - Bwin .
Bank . Lokata 19 % .
Kurs mały inni będą się pewnie śmiać , ja to gram bardzo grubo za jutrzejsze wygrane będę miał swoje opłaty miesięczne za free .
Wach nie ma żadnych atutów pozwalających na pokonanie panującego mistrza , jedynie zawał serca Kliczki na początku walki lub niefortunny upadek i kontuzja pozwolą mu na wygraną .
Rywal Cleva to jakiś leszcz , Indianin z jakiegoś plemienia , jutro jedynie może mu buty wyczyścić przed walką .
Nie ta klasa , umiejętności , dosłownie wszystko dzieli tych dwóch panów od swoich rywali . Kurs 1.19 do dubla czy tripla idealnie podbije stawkę . Niektórzy o wiele mniejsze kursy graja i dokładają . Śmiało dokładać to do swoich peffek . POLECAM .
Edit : Obydwaj deklasują
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Ale ja odnosze sie do lewego prostego bo to najlepszy cios Władka nie do żadnego innego.

Poza tym fajnie ze można z kimś podyskutować. Ja myślę że walka na dystans to nie jest walka dla Wacha-doskoki i serie Tak ale nie dystans jako taki rozumiany. Jednak znając Twoją znajomość boksu wiem że masz na myśli dystans bez walki bo moim zdaniem jeśli Wład będzie trafiał z dystansu to Waszka nie ma szans- kombinacja lewy,prawy Włada to zabójcza seria więc jesli Wach da sie nią trafić to może być ciężko
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Tak, dlatego napisałem , że poza sferą mentalną ogromna rola w szybkości.
Wachoooo podobno po wyjeździe do Stanów zmienił sie , mniej sie stresuje i wiele pracuje nad szybkością to dobre wieści o ile są prawdziwe. Dobrze jakby był szybszy od Kliczki (!), ale najważniejsze aby nie odstawał zbytnio. Oczywiście te wszelkie dywagacje mają raczej na celu ocene dobrego widowiska bo wszystko przemawia za Kliczko, a ja (my) moge sie tylko łudzić i liczyć na dobrą walkę. Gdyby walczył z Witem spokojnie zagrałbym jakis over rundowy a tak nic nie stawiam tylko kibicuje.
 
P 0

przemekdz

Użytkownik
A ja sobie postawie na Wacha dla podgrzania atmosfery, ogladajac walke. Wiele spekulacji na temat jego stylu walki, jak bedzie naciskal na Kliczke i sie nie zlamie psychicznie to ma naprawde duze szanse. Nie wiem czy ktos z Was sledzil jego przygotowania, pokazowe treningi. Z tego co bylo przed, a jest teraz to naprawde bardzo duzo zmienil, jak na takie gabaryty jakimi dysponuje dobrze sie po porusza ringu i co najwazniejsze ma nokautujacy cios.
Nie zapominajcie ze Wach jest wiekszy (co jest nie wygodne dla Kliczki), oraz nie ma nic do stracenia, a bardzo duzo do zyskania.
Jak bedzie trzymal sie planu, naciskac na Kliczke nie dajac sie ustawic ma bardzo duze szanse. Zreszta jak juz wspominalem to druga osoba po David Haye ktora ma szanse przerwac ta nudna atmosfere w wadze ciezkiej ;)
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Nigdy się tu nie udzielałem w temacie sportów walki, ale oglądam boks regularnie i ten kurs @ 1,17 w Fortunie na Kliczkę to jakiś żart?
Spodziewałem się 1,03 max 1,05. Przecież Wach żeby wygrać musiałby znokautować Kliczkę w co nie wierzę. Wygrać na pkty nie ma szans (kto oglądał tydzień temu walkę Hucka wie o czym mowa).
Jestem co najmniej zdumiony.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
andre, nic w tym zdumiewającego. Puść sobie tam kupon za tysiaka, okroją Cię o podatek i będziesz do przodu tylko 3 dychy. To już lepiej zagrać na necie po kursie 1.08 ;)
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
To powszechnie znana słabość legalnych bukmacherów. Co nie zmienia faktu że są też tam boksy o kursach 1,02, więc nie rozumiem tego kursu na Kliczkę dziś.
Do składanek pasuje idealnie. Moją naczelną zasadą jest niestawianie sportów gdzie jedna chwila może zmienić wszystko (skoki, boks), ale jak ktoś to gra, to nie znajduję żadnych przeciwwskazań by do kuponu nie dołożyć Kliczki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom