>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Volleyball Picks

volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
7) :siata:
Austria - Moldawia
TYP: Moldawia @1.88
Pinnacle 15j


Spotkanie w piatek o 17 w ramach eliminacji do ME.Dla mnie Moldawianie maja ciekawszy sklad.
Bahov chociazby ???? Austriacy zenada ich siatkowka na slabiutkim poziomie
Stawiam osobiscie na Moldawian.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Kolego czy ty się znasz w ogóle na siatkówce? Obserwuję twój temat od jakiegoś czasu,wziąłem może z 4-5 typów i ani razu typ nie był trafiony !!! Dzisiaj znowu,Włoszki nie miały nic do powiedzenia w meczu z Holenderkami.Przemawia przeze mnie trochę frustracja nietrafionego typu ale naprawdę może analizuj dokładniej mecze albo odpuść.Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
Hahaha gosciu prosze wyjdz ???? Idz plakac gdzie indziej? Kto ci karze grac te typy?? Maj mam beznadziejny owszem ale gdzie byles jak wczesniej dobrze mi szlo??
I znam sie doskonale na siatkowce a takich znafcow i frustratow pozdrawiam srodkowym palcem.Pozdro

jestem pseudo znafca wiec kolejny pseudo typ:
:siata:
Kenia W - Kolumbia K
TYP: Kenia K +2.5seta @1.72
Bet365 15j


Kurs sobie spada ???? Kenia ma kilka zawodniczek grajacych w Europie ???? Powalcza z ekipa Kolumbii​
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Korzystałem z twoich typów bo słabo się znam na siatkówce,chyba w takim celu dodajesz swoje typy ? aby ktoś mógł skorzystać?
Zwróciłem ci uwagę na słabe typy ostatnio ale nigdzie cię nie obraziłem a ty wprost przeciwnie.Widzę że bardzo cię uraziłem ;]
W każdym razie życzę powodzenia w dalszym typowaniu i sorry za spam w wątku.Pozdrawiam
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
3)
Liga Europejska M
Węgry - Dania
TYP: Dania
Kurs:1.85
bet-at-home 10j​


Spotkanie w ramach Ligi Europejskiej.Turniej na Węgrzech
We wcześniejszym turnieju na Ukrainie Duńczycy spokojnie ograli Węgrów 3:0.. Węgrzy u siebie wiadomo mocniejsi ale zagrają tutaj bez swojego podstawowego skrzydłowego Nemetha a to spora szansa.Wygrana przybliży Duńczyków do awansu do F4..Zaufam im i ich wygraną dzisiaj zagram ????
Pozdrawiam.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
4)
Liga Światowa
Bułgaria - Serbia
TYP: Bułgaria
Kurs @2.23
Unibet 10j

Krótko i na temat ???? Serbowie zapewnili sobie już awans do turnieju finałowego LŚ.Mają dzisiaj dać odpocząć podstawowym zawodnikom. Bułgarzy liczyli na taki obrót sprawy gdyż wystawili wczoraj drugi garnitur z Brazylią i dzisiaj rzucają wszystkie siły żeby wygrać za 3pkt by dalej mieć szanse na awans.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
5)
Liga Światowa
Meksyk - Estonia
TYP:Estonia -1.5seta
Kurs:1.82
Unibet 15j


Estonia w starciu z Meksykiem organizatorem F4 III grupy Ligi Światowej chce zagrać w finale o awans do 2 grupy zespołów..Są w moich oczach przy Niemcach( grają w drugim półfinale) najmocniejszą ekipą..
Co pokazały wyniki 6 spotkań eliminacyjnych i oprócz wpadki w 1 kolejce 3:1 z Tunezja to ogrywali spokojnie 3:0 Czarnogóre Katar czy Wenezuele czy 3:2 Grecję i Tajwan.. Meksykanie słabo się spisywali 2wygrane (Katar 3:0 i Grecja 3:1) i 4 porażki ( 0:3 i 2:3 z Hiszpanią 2:3 z Austria i 0:3 z Niemcami)Estonia ma graczy grających w dobrych Europejskich zespołach jak Taht Kreek Venno czy Tobaal. U nich siatkówka szybko się rozwija i wg mnie pokonają dzisiaj Pewnie Meksyk w 3 góra 4 setach i awansują do finału ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
korver 122,5K

korver

Użytkownik
6)
Mistrzostwa Świata u21
Argentyna - Ukraina
Typ: Ukraina
Kurs: 2.60
Unibet 10j


Kurs zawyżony przecież Ukraińcy grający nawet dorosłej kadrze pokażą Argentynie gdzie ich miejsce.
Kogo masz na myśli? Plotnytskyi tylko przychodzi mi na myśl, a to i tak tylko w tym sezonie, gdzie mocno przewietrzona została kadra Ukrainy. Argentyna dobrze się pokazała w sparingach, dodatkowo to w-ce mistrz świata z kadetów, gdzie mieli na wyciągnięcie ręki złoty medal w finale z Polską. Ukraina super wystrzeliła z formą na ME juniorów rok temu, dzięki zagrywce wspomnianego Plotnytskyiego. Na długo w pamięci pozostanie 1/2 finału z Włochami gdzie, Makarony miały 2-1 oraz 22-19, wszedł Oleh na zagrywce i pozamiatał. Następnie TB i 13-9 dla Włochów i znów Plotnytskyi na zagrywkę i nagle 13-15! ale niestety wydaje mi się, że w takiej grupie śmierci nie poszaleją.

Mimo wszystko powodzenia życzę.
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
Kover jak w wielu innych przypadkach miałeś znowu rację ????
Szkoda że pudło
4) Liga Światowa
Bułgaria - Serbia
TYP: Bułgaria ✅
Kurs @2.23
Unibet 10j
5) Liga Światowa
Meksyk - Estonia
TYP:Estonia -1.5seta ✅
Kurs:1.82
Unibet 15j
6) Mistrzostwa Świata u21
Argentyna - Ukraina
Typ: Ukraina ⛔
Kurs: 2.60
Unibet 10j
Ilość podany typów: 6
Trafione typy: 5
Nietrafione typy: 1
Zwroty: 0

Stawka: 65j
Zwrot: 115,91j (po odliczeniu z kazdego typu haracz dla panstwa)
Zysk/strata: +50,91j
Stan Konta: 150,91j
7)
Mistrzostwa Świata u21
Kanada - Maroko
TYP:Under 124,5pkt
Kurs:1.88
1xbet 10j
Wczoraj Polacy pokazali chłopakom z Maroka gdzie ich miejsce wygrane sety do 9,15 i 15 dały razem 114pkt.
Kanada pokonała wczoraj po ciężkim boju gospodarzy turnieju Czechów 3:2.Dzisiaj powinien być spokojny lajcik i wygranie pewnie 3:0 i i sety do 16 spokojnie do ogarniecia przez młodych Kanadyjczyków
 
Do góry Bottom