>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Volleyball Picks

volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
15) ⛔
16) ✅
17) ✅


Ilość podany typów: 17
Trafione typy: 12
Nietrafione typy: 5
Zwroty: 0

Stawka: 265j
Zwrot: 376,25j
Zysk/strata: +111,25j
Yield:41,98%

Stan konta: 211,25j
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
18) :siata:
Perugia - Lube Civitanova
TYP: Perugia @2.07✅
Pinnacle 10j
Dla mnie osobiście Perugia u siebie mocna.Lube ledwo wygrało u siebie ostatnio 3:2..Przegrywają 1:2 w serii do 3 wygranych i Lube ma nóż na gardle.Jak widzieliśmy w F4 LM słaba forma a Perugia wg mnie dzisiaj zapewni sobie awans ????

3:0✅✅✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
18)

19)


Ilość podany typów: 19
Trafione typy: 14
Nietrafione typy: 5
Zwroty: 0
Stawka: 285j
Zwrot: 424,15j
Zysk/strata: +139,15j
Yield:48,83%
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
20) :siata:
Levski Sofia W - Maritsa Plovdiv W
TYP: Maritsa Plovdiv [email protected]✅
bwin 10j​
Trochę egzotyki. Liga Bułgarska pań faza finałowa gdzie Maritsa Plovdiv po dwóch wygranych meczach u siebie z Levski (3:1 i 3:2) dzisiaj zagra w hali rywalek o trzecie zwycięstwo które da dziewczyną z Plovdiv mistrzostwo.&quot;W
całym sezonie licząc ligę i play offy na 22 spotkania przegrały tylko raz (na początku sezonu u siebie właśnie z Levskim)Są w gazie lepsze kadrowo i dzisiaj wg mnie zapewnią sobie mistrzostwo Kraju ????
2:3✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
21) :siata:
Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
TYP: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle @1.80
bet365 15j​
Trzecie spotkanie o Mistrzostwo Polski w PlusLidze.Zagra po dwóch wygranych u siebie przyjeżdża do hali na Podpromiu twierdzy Resovii gdzie Resovia gra lepiej.Jednak ZAKSA w gazie Resa bez formy..Przez kilka dni mało realne by się to zmieniło dlatego stawiam na ZAKSE ????
0:3✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik

20)✅
21)✅

Ilość podany typów: 21
Trafione typy: 16
Nietrafione typy: 5
Zwroty: 0

Stawka: 310j
Zwrot: 469,65j
Zysk/strata: +159,65j
Yield:51,50%

Stan konta: 259,65j



22):siata:
Paris Volley - Tours VB
TYP: Tours VB @1.72⛔
bet365 15j


Play Offy w LNV we Francji gdzie Tours po wygraniu pierwszego spotkania u Siebie 3:0 z Paris Volley zagra dziś w hali rywala.Tours w gazie do tego dość często wygrywa w Paryżu.Dzisiaj wg mnie będzie podobnie i już dziś Tours VB awansuje do finału

3:2⛔⛔
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
23) :siata:
Venelles W - RC Cannes W
TYP: RC Cannes W -1.5seta @1.70✅
Karlovarsko - Ceske Budejovice
TYP: Ceske Budejovice @1.63✅
AKO: 2.92
WilliamHill 5j


Witajcie moi drodzy po wczorajszej wtopie która zatrzymała naszą dobrą passę dzisiaj decyduje się zagrać ze leciutką stawkę dubelek.W pierwszym spotkaniu mistrzynie Francji po wygraniu u siebie 3:1 dzisiaj chcą przypieczętować awans do finału.Powiedzmy sobie szczerze mimo nie tak mocnego składu jak jeszcze rok czy dwa lata temu Cannes to hegemon tej ligi i spokojnie dla mnie wygrają.Ogólnie w ostatnich 16 spotkaniach 16 wygranych Cannes (11razy 3:0 i 5 razy 3:1)
W drugim spotkaniu przenosimy się do Czech gdzie największy przegrany ligi ekipa Ceske Budejovice prowadzi w serii do 3wygranych 2:0 z Karlovarsko w batalii o brązowy medal.Nie załamali się wygrali dwa razy pewnie u siebie po 3:0 deklasując rywala..Na wyjedzie w tym sezonie wygrali juz 3:1 dzisiaj liczę na podobny wynik ????
Pozdrawiam
1:3 + 1:3✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
24):siata:

Montana - Dobrudzha
TYP: Montana @1.61⛔
bet365 15j



Półfinałowe zmagania w Bułgarii.Mistrz kraju Dobrudzha podejmie vice-mistrza ekipę Montana.Osobiście wygranie ligi przez Dobrudzha to mega sensacja..To czemu gram Montana? Bo składy w porównaniu do fazy o mistrza zostały zmienione na pewno na korzyść Montana.Bo Milusheva wspierają teraz Todor Todorov (środkowy) oraz przyjmujący Todor Aleksiew.To wzmacnia siłę ogniową.W fazie grupowej pokonali m.in Marek Union 3:0(wzmocnione Sokolovem) aDobrudzha przegrało 0:3 z Lukoil Neftohimik.Dla mnie win dzisiaj ekipy Montana.

1:3⛔⛔


 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
25):siata:
Nordmeccanica Piacenza - Imoco Volley Conegliano
TYP: Imoco Volley Conegliano @1.73⛔
Sportingbet 20j


Trzecie spotkanie pomiędzy tymi ekipami o mistrzostwo Włoch.
W serii do 3 wygranych prowadzi ekipa przyjezdnych już 2:0 wygrywając oba spotkania po 3:0. Dzisiaj w Piacenzie staje przed szansą zdobycia scudetto.
Patrząc statystycznie to w tym sezonie 4wygrane Imoco Volley Conegliano 12:1 w setach.Jak dla mnie patrząc na składy obecne wyniki i formę faworyt jest jeden to ekipa przyjezdnych które dzisiaj wygrają i zdobędą zasłużenie Scudetto!!Do boju Imoco Volley Conegliano!!!

1:3⛔⛔

26):siata:
Jedinstvo Stara Pazova (W) - OK Partizan Vizura (W)
TYP:OK Partizan Vizura (W) @1.85⛔
Sportingbet 20j



Dla mnie Vizura po wygraniu juz z Pazova na jej terenie ostatnio 3:0 dzisiaj powinno dokończyć dzieło zniszczenia i obronić mistrzostwo Serbii ????
3:2⛔⛔
głupie pizdy miały w TB 13:10 i skończyło się 13:15 ????????????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
quattro 98

quattro

Użytkownik
Volley_Terror, co myślisz o zagraniu obu typów podanych wyżej -1,5seta grubiej? typy wyglądaja solidnie, wpis do usunięcia. Pozdrawiam.
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
22)⛔
23)✅
24)⛔
25)⛔
26)⛔


Ilość podany typów: 26
Trafione typy: 17
Nietrafione typy: 9
Zwroty: 0

Stawka: 390j
Zwrot: 498,85j
Zysk/strata: +108,85
Yield:27,91%

Stan konta: 208,85j

NIESTETY KOŃCÓWKA MIESIĄCA SŁABA ALE CAŁY MIESIĄC MOŻNA UZNAĆ JEDNAK ZA UDANY $$$ OBY TAK DALEJ I MAM NADZIEJE ŻE JESZCZE WSPÓLNIE ZAROBICIE ZE MNĄ PARĘ GROSZY ????
POZDRAWIAM SIATKARSKI TERROR!!!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 70

twister1992

Użytkownik
Dzisiaj kiepski dzień, ale można powiedzieć że mieliśmy sporo pecha, Vizura to jakaś parodia poprostu mieli wygranego TB praktycznie i rak mózgu 5 punktów pod rząd stracone. A teraz oglądałem Conegliano i nie wiem co one zrobiły, w tych 3 setach, ładne prowadzenia na poczatku i przegrana... Dodatkowo mam wrażenie, że sędzia był niewidomy i nie wiem czemu we włoskiej nie ma challenge&#39;a..

Ogólnie bardzo dobre typy, i mam nadzieję, że pograsz tu jeszcze długo na takim poziomie, bo widać że się znasz na siatkówce. Bardzo dziękuję i życzę powodzenia. Pozdrawiam ????

Ps. Sorry za spam ????
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
MAJ 1)
Vojvodina - Crvena zvezda
TYP: Crvena zvezda @2.79⛔
pinnacle 10j



Witjacie Maj w pełni końcówka rogrywek ligowych..Ja zaczynam od ryzykownego spotkania w lidze Serbksiej.Crvena zvezda prowadzi w serii do 3wygranych 2:1 ostatnio wygrali w Vojvodinie 3:2 w fazie zasadniczje wygrali 3:1 mają ciekawszych zawodników w składzie i na nich stawiam.​

3:2⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 11

tadek07

Użytkownik
Jak można dawać zakład z WillamHill jak Polacy tam nie mają wstępu.. Czy to się nazywa VIP typ ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik

NIESTETY PIERWSZE SPOTKANIE NIE UDANE..TERAZ DO KOŃCA TYGODNIA BĘDĘ RZADKO NA FORUM ALE ZOSTAWIE PARE TYPÓW JUŻ NA TE KILKA DNI ????
BARDZO TAKŻE PROSZĘ O NIE ZAŚMIECANIE MI TEMATU!!MASZ PROBLEM ?CHCESZ O COŚ ZAPYTAĆ PISZ NA PW. ODPISZE NA PEWNO.
POZDRAWIAM VOLLEY TERROR!!!


2)
Sir Safety Bastia Umbra - Pallavolo Modena
TYP: Pallavolo Modena @1.83✅
bet365 20
j


Walka o scudetto po tym co widziałem w Modenie gdzie miejscowi po prostu przejechali się po Perugii sądzę że jutro będzie podobnie ???? Tutaj także możemy zauważyć że ekipa Modeny wygrała w tym sezonie wszystkie spotkania z Perugią (było ich 4 :3:0,3:1,3:1 w Modenie oraz 3:2 Perugii) Wiadomo Ngapeth i spółka łatwo nie będą mieli ale są w formie i powinni jutro wygrać ten bój.


3)
Arago de Sete - Paris Volley
TYP: Arago de Sete @2.15
unibet 10j

Tutaj zaczynamy bitwę o mistrzostwo Francji.Dziwie się że to przyjezdni z Paris Volley są faworytami?Bo udało im się wyeliminować Tours? Pokonać ich na wyjeździe? Sete w tym sezonie najmocniejsi w lidze!!Pokonali ich 3:0 u siebie i 3:1 w Paryżu.Przegrali u siebiue ledwo 2 spotkania..Sete to duet Moreau-Rossard to oni ciągną ofensywe Sete..Paris to Gasparini i Hoag..To także będzie dobre spotkanie jednak to Sete dla mnie ma większe szansę a kurs fajny ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
4)
:siata:
Nova KBM Branik Maribor (W) - Calcit Kamnik (W)
TYP: Calcit Kamnik (W) @1.60⛔
bet365 20j


Takie tam spotkanie o mistrzostwo Słowenii.Calcit w serii do 3wygranych spotkań prowadzi 2:1 ???? Dzisiaj przyjeżdza do hali Branika gdzie w tym sezonie wygrywał już 3-krotnie(3:2,3;2,3:1) Do tego ekipa gospodarzy zagra bez dwóch podstawowych zawodniczek (środkowej i skrzydłowej) które zdobywają sporo pkt.To spore osłabienie w tak słabych ligach jak Słoweńska.Dlatego stawiam na przyjezdne ????

3:0 ⛔⛔ N/c ????????????​
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
5) :siata:
Włochy K - Holandia K
TYP: Włochy K @1.91
:pinnacle: 10j
6) :siata:
TYP: Włochy K +1.5seta @1.51
pinnacle 20j
Spotkanie w piatęk.Dla mnie Włoszki wyglądają tutaj lepiej na tym turnieju..Holenderki słabo przegrane chociażby z Koreą 0:3(Włoszki pokonały je 3:1) Do boju Italia ????
 
Do góry Bottom