>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Volleyball Picks

volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
KWIECIEŃ

BBTS Bielsko-Biala - Effector Kielce
TYP:Effector Kielce @4.50
bet365 10j

Zaczne z grubej rury ten miesiąc..Ja rozumiem że Kielce na ostatnie 10 spotkań wygrało aż 1..Że BBTS ostatnio dobra forma (10 ostatnich spotkań 4W-6L) Ale Kielce maja już dwa mecze do rozegrania (dziś z BBTS oraz za tydzień z JSW) i muszą wygrać chociaż raz by spełnić warunek PlusLigi o minimum 5 wygranych w sezonie.BBTS w sumie już o nic nie gra.Jest na 9 pozycji i tak pewnie skończy sezon(do 8miejsca traci 7pkt a nad 10 w tabeli Bedzinem ma 5pkt przewagi)Do tego Kielce grały w tygodniu sparing z Radomiem przegrany 1:4 ale w pełnym wymiarze zagrali Jungiewicz,Bieniek i Buchowski a ich ostatnio bardzo brakowało a w meczu z BBTS-em zagrają już na 100%..Po takim kursie warto za drobne zagrać.
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
2) :siata:
SKRA Bełchatów - Czarni Radom
TYP: Czarni Radom +2.5seta @1.83
bet365 20j

SKRA zmiana trenera..Czy na lepszego?zobaczymy..Podziały w drużynie..
Cóż Radojm to nie są chłopcy do bicia i seta urwą ;) Do gry wrócił ich pierwszy libero Majstorović.
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
3) :siata:
Trentino - DHL Modena
TYP: DHL Modena @2.03 ✅
Pinnacle 20j

Forum działa to wracam do wrzucania siatkóweczki ;)

4) :siata:
Belgorod - Zenit Kazan
TYP: Zenit Kazan @1.70 ✅
Pinnacle 20j

Kogo Zenit nie wystawi i tak wygra ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
1) ⛔
2) ⛔
3) ✅
4) ✅

Ilość podany typów: 4
Trafione typy: 2
Nietrafione typy: 2
Zwroty: 0
Stawka: 60j
Zwrot: 74,60j
Zysk/strata: +14,60j
Yield:11,79%
Stan konta: 114,60j
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
5)
PAOK Saloniki - Olympiakos
PAOK Saloniki @1.72✅
Bet365 20j

PAOK po dwóch wygranych w hali rywala.2dni temu przegrał u siebie z Oly 2:3(wygrywali 2:1) Dzisiaj wg mnie mistrzowie kraju pokonaja Oly i awansują do finału ;) Liczę że Kubanczycy z PAOK zagraja na wysokim poziomie

3:1✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
6) :siata:
Leka Volley - Hurrikaani
TYP: Hurrikaani @1.88
pinnacle 20j

Play offy w Finlandii gdzie mamy walkę o 3 miejsce między Leka Volley a Hurrikaani.W pierwszym spotkaniu dzisiejsi goście wygrali we własnej hali dość swobodnie 3:1..Są w gazie dwóch zawodników ze skrzydeł Smith oraz Alhachdadi robią robotę..u Leki ostatnio zawodzi ich bombardier Petty.
Dla mnie mimo że w tym sezonie Hurrikaani nie wygrało w hali rywala to dzisiaj się to zmieni..Obie ekipy w innej formie z korzyśćią dla przyjezdnych których gram ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
7)
Saratov - Zarechie Odintsovo
TYP: Zarechie Odintsovo @2.45 ✅
pinnacle 10j
Typ na czuja.Solidny kurs na Zarechie Odintsovo...Kursy wg mnie powinny byc bardziej wyrównane..Za lekko stawkę próbujemy ????
1:3
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
6) :siata:
Leka Volley - Hurrikaani
TYP: Hurrikaani @1.88✅
pinnacle 20j
Play offy w Finlandii gdzie mamy walkę o 3 miejsce między Leka Volley a Hurrikaani.W pierwszym spotkaniu dzisiejsi goście wygrali we własnej hali dość swobodnie 3:1..Są w gazie dwóch zawodników ze skrzydeł Smith oraz Alhachdadi robią robotę..u Leki ostatnio zawodzi ich bombardier Petty.
Dla mnie mimo że w tym sezonie Hurrikaani nie wygrało w hali rywala to dzisiaj się to zmieni..Obie ekipy w innej formie z korzyśćią dla przyjezdnych których gram ;)
0:3✅✅
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
5) ✅
6) ✅
7) ✅

Ilość podany typów: 7
Trafione typy: 5
Nietrafione typy: 2
Zwroty: 0
Stawka: 110j
Zwrot: 171,10j
Zysk/strata: +61,10j
Yield:55,55%
Stan konta: 161,10j
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
8) :siata:
Belediye Plevne - Besiktas
TYP: Besiktas @1.80✅
pinnacle 20j

Besiktas wg. mnie lepsza ekipa ;) grali ostatnio Besiktas wygrał 3:1 i dzisiaj przewiduje podobny wynik ????

2:3✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
9) :siata:
SK Posojilnica - Tirol Innsbruck
TYP: Tirol Innsbruck @1.60
pinnacle 20j

Walka o mistrzostwo ligi Austriackiej AVL.Tirol prowadzi 2:1..Po porażce sensacyjnej u siebie 0:3 nastepnie spokojnie wygrało 3:0 i 3:1..Dzisiaj graja w hali rywala i dla mnie mają w składzie m.in Janis Peda czy Chrtiansky Jr. oraz kolonie zawodników z Brazylii powinni spokojnie ograć SK.
3:2
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
Dzięki super typ co za patologia w TB
Za długo siedzę w bukmacherce by sie przejmować takimi wpisami ????
Po 1) Każdy gra na własną odpowiedzialność.
Po 2) Nie do mnie pretensja tylko do tych pseudo grajków ????
Po 3) Każda seria się kiedyś kończy.

Pozdrawiam ????

10) :siata:
Voronezh - Makhachkala
TYP: Voronezh @2.72⛔
Marathonbet 5j


1:3⛔⛔

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
10) :siata:
Foinikas Syroy - PAOK
TYP: PAOK @1.50✅
bet365 20j

11) :siata:
Foinikas Syroy - PAOK
TYP: PAOK -1.5seta @2.00✅
bet365 10j


Spotkanie jest jutro ???? Dla mnie po odprawieniu Oympiakosu ,PAOK jest na najlepszej drodze do mistrzostwa.Wiadomo Foinikas to nie ogórki ale Kubańczycy z PAOK zrobią robote ???? Typ od dawnego kumpla z Grecji ????

0:3(22:25,23:25,14:25)✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
12) :siata:
Chemik Police - Atom Trefl Sopot
TYP: Atom Trefl Sopot +2.5seta @1.73✅
pinnacle 15j


Sopocianki w tym sezonie już trzykrotnie urywały seta Chemikowi ????
Dzisiaj uważam będzie podobnie zaczynamy walkę o mistrzostwo Orlen Ligi i obie ekipy zagraja na 100% a Atom stać na urwanie choćby seta


13) :siata:
Galatasaray - Maliye Piyango
TYP:Galatasaray @1.80✅✅
bet365 15j



Galata ciekawszy skład lepiej weszła w ta fazę play off o miejsca 5-8. .Ostatnio pokonali swoich rywali 3:1..Dzisiaj liczę na powtórkę ???? Walczą o 5 miejsce które dają puchary.,

3:1✅✅
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
8) ✅
9)⛔
10)⛔
11)✅
12)✅
13)✅
14)✅



Ilość podany typów: 14
Trafione typy: 10
Nietrafione typy: 4
Zwroty: 0

Stawka: 215j
Zwrot: 310,05j
Zysk/strata: +95,05j
Yield:44,21%

Stan konta: 195,05j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
15):siata:
Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz
TYP:Łuczniczka Bydgoszcz @2.53⛔
pinnacle 10j


3:1



Jest ryzyko jest zabawa ???? W Bydzi padł wynik 3:0 dla Łuczniczki.Dzisiaj rewanż w Olsztynie gdzie miejscowy AZS ma serie 6porażek z rzędu.Dzisiaj wg mnie Bydzia ma spore szanse by wygrać i po takim fajnym kursie próbuje Pozdrawiam​
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
16):siata:
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Resovia Rzeszow
TYP: ZAKSA Kedzierzyn-Kozle @1.56✅
pinnacle 20j


3:0


Zaczynamy walkę o mistrza Polski w Pluslidze ???? ZAKSA dzisiaj podejmuje u siebie obecnego mistrza Reosvie.Resa w weekend grała F4 Ligi Mistrzów gdzie po porażkach 1:3 z Zenitem i 2:3 Lube zajęła 4 miejsce. ZAKSA sobie spokojnie odpoczywała i regenerowała siły na tą batalię.Dla mnie ZAKSA to faworyt i dzisiaj w spotkaniu u siebie to udowodni. ZAKSA wygląda lepiej na przyjęciu,na rozegraniu czy na środku siatki.Jedynie na pozycji atakującego Kurek jest lepszy od Konarskiego/Boćka.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
17):siata:
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Resovia Rzeszow
TYP: ZAKSA Kedzierzyn-Kozle [email protected]✅
unibet 20j



Po tym co wczoraj zobaczyłem nie mam złudzeń że ZAKSA jest poza zasięgiem Resy.Wczoraj dramat grała Resovia..Szybkie 0:3 gdzie przegrali seta nawet do 14 :eek: Dzisiaj może być podobnie dlatego gram sobie handi -1.5seta na ZAKSE

3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom