>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIII kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dan Bewley poniżej 9,5 pkt
2.0 eWinner

Linia i kurs ewidentnie podpalona ostatnim wynikiem, który to Dan wykręcił w Zielonej Górze.
Patrząc na historię startów w Elidze to Dan wykręcił dwucyfrówkę dwukrotnie. Oba takie przypadki miały miejsce w Zielonej Górze. We Wrocławiu jego max to 8 punktów. Zdaję sobie sprawę, że przyjeżdża słabeusz, ale przecież Dan może tracić punkty na swoich zawodnikach, nie wiadomo też czy wystąpi w 5 startach. Możliwe, że w 14 pojedzie Liszka z Curzytkiem, choć nawet to nie jest potrzebne bym wierzył w ten under. Dwa razy Łaguta, raz Nicki, Czugunow, Pawlicki, Bjerre (który we Wrocławiu ostatnio robił dwucyfrówki) - jest na kim stracić 6 punktów.
Standardowo biegi:
1. Pawlicki, Czugunow, Kasprzak/Miesiąc, Bewley
5. Bewley, Kasprzak/Miesiąc, Łaguta, Bjerre
10. Zieliński, Bewley, Pedersen, Łaguta
12. Lachbaum, Liszka, Bartkowiak, Bewley
Aj boli, na ostatnim łuku ostatniego okrążenia wyprzedził Krakowiaka i ostatecznie 10 pktów.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Kończy się dzisiejszy mecz i raczej kończy się mój aktywny udział na tym forum. Na forum, które zawsze miejscem wymiany zdań i szanowaniem drugiego człowieka. Analizy tutaj powstają całkowicie za darmo a na ich stworzenie przez swoje bariery potrzebuję o wiele więcej czasu. Nie jest to forma obrażenia się tylko po prostu szkoda mojego czasu na przepychanki.

Przez niektórych użytkowników odechciewa się wszystkiego i to nie chodzi czy typ siadł czy nie ale właśnie wymiany argumentów. Dziś analizę w drugą stronę napisał user neutralny neutralny inaczej widzał ten mecz mimo to za samą analizę przyznał mi zwykłą reputę . W tym dziale z kilkoma innymi użytkownikami bazując na swojej wiedzy chciałem ubarwić spopularyzować tą hermetyczną dyscyplinę sportu. Zuzel to duża specyfika niby popularny a na czatach bukmacherskich padają pytania "ile jest biegów?" "nie jedzie Karion itp" To pokazuję że jest jeszcze kogo zarazać. Ja dzięki swojemu ojcu przyjeżdzając do Polski byłem sam jak palec a byłem młody chłopak wtedy moi wegierscy idole opanowali żużlowe południe Polski Adorjan Nagy i Sandor Rzeszów, Bodi Krosno Boszormeneyi Tarnów i wielu innych. To był dla mnie magiczny czas żużla i każdemu życze takiego przeżycia. To tam nawiązałem relacje znajomości które trwają do dziś i mogę się z Wami dzleić jak np w przypadku meczu Tarnów - Ostrów może ktoś pamięta przewagę nad bukmacherem.

Czasem obserwuję forum i to jaką robotę robi w dziale Hokej mark1973 mark1973 to czapki z głowy. chciałbym by kiedyś żuże miał taka atmosfere bo tam zaraża się tą dyscyplina i sam choć hokeja nie lubie to śledze wyniki przez ten dział. Tam można dyskutować wymieniać przeczucia czy polemizować z innym użytkownikiem który mecz widzi inaczej. Tam można pisać bez słownika ortograficznego. Dziś kilku z Was pokazało mi że forum to nie miejsce na dyskusje co tam definicja masz podać typ i tyle. Jak nie wejdzie to przyjdzie zarejstrowany dziś o 13:49 B Bilek Hamil i powie coś czego się nigdy bym nie spodziewał. dodając hejtujący post o 13:57 Może jestem za stary i to nie kwestia obrażania się ale wiem że już sie na tym forum nie odezwiesz i ja razem z Tobą. Wiesz czym się różnimy? że Ty zamilkniesz po złym typie a ja gdy coś nie wchodzi posypuję głowe popiołem.

Przepraszam wszystkich fanatyków języka Waszej Ojczyzny, że go kalecze przepraszam, że muscie czytać brak składni. Przepraszam, że tka polubiłem to forum ze pisałem długie analizy które nazwane zostały elaboratmi. Może robiłem to zbyt olewacko :)
Przepraszam ze próbowałem stworzyć dyskusję w tym pieknym sporcie zamiast wymieniać wiadomości. Przperaszam że mój styl pisania czasem jest ironiczny ale taki jestem i to są miłe chwile gdy można tu było stworzyć fajny dział pomagając sobie nawzajem. Nie mam też dużego ego dziś chciałem z Wami podyskutować bo myślę że zjadłem na tym sporcie zęby.

Powodzenia w typowaniu!

Jeszcze tylko słów kilka co do meczy fajny dla oka i portfela. Narodizła się w po Gorzowie druzyna, która może powalczyc ze Spartą w PO bo juniorzy są silni. Lidgren ojciec sukcesu. No i Woryna wkońcu zaczał się dokładać.

P.s wisla9110 wisla9110 Dawanie Kubery na rezerwę to nie jakieś głupie czary i zaskoczenie ekipy, tylko większy wachlarz możliwości gdyby jechał w miarę swoich możliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +579
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Sándor Tihanyi Sándor Tihanyi nie przejmuj się niczym, w każdym dziale znajdą się takie osoby, które czepiają się języka, to zazwyczaj nieudacznicy, jeżeli chodzi o bukmacherskie podłoże analityczne i leczą swoje kompleksy poprzez staranne pisanie języka polskiego. Wiem to po sobie, bo wiele razy czepiano sie i mnie a jak sprawdzało sie te osoby to ich zakłady "świeciły" na czerwono a ONI do dzis myślą ze bukmacher na podstawie ładnego pisania wypłaca kasę a efekt jest na odwrót , po prostu pomylili forum bukmacherskie z forum polonistycznym dlatego czepiają sie, bo nie mają argumentów, a jak mają to większości złe.

I tak ładnie piszesz, lepiej niż ja :)) a tych, co chcą poprawiać ciebie to wysłać ich trzeba do tematu MLB Ballpark 😂 tylko ze tam juz nie wiele by zrozumieli, nie znając terminologii, określeń i zasad w bejsbolu, bejsbol to nie żużel :), gdzie trzeba mieć, również pojęcie.

A tym, co przeszkadza pisownia na forum, to najlepiej bym ich odesłał do Księgarni, po książkę i lepiej na tym wyjdą, bo tak pojęcia o analizie żadnej nie mają, kasa nie potrzebnie wydana, czyli przegrana a tak książkę fajną sobie kupią, ładnie napisaną, gramatycznie stylistycznie i ortograficznie :))) i zawsze cos na półce zostanie.

Typuj dalej, po prostu typując publicznie zawsze będziesz pod ostrzałem moli?:), bo mole książkowe zawsze się zlecą :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +243
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Sándor Tihanyi Sándor Tihanyi wiele na forum już widzieliśmy, jednak uwierz, że zawsze podejście takich właśnie osób, jak Ty pozostaje na wierzchu i proszę, abyś sobie nie odpuszczał, bo po dzisiejszym meczu to Ty jesteś na szczycie, a kilku m.in. ja mocno przestrzelili. Dziś trafiłeś, jutro nie trafisz i istnieje możliwość że 2-3 użytkowników Cię zlinczuje, bo zagrali Twój typ. Ale kiedy to zrobią? Po meczu, jak już będą znali rezultat. Reputację dostałeś za fachową analizę, mimo że słusznie napisałeś, ja miałem inne spojrzenie na ten mecz, ale naprawdę doceniam Twoje wiedzę i mimo że odczucia mieliśmy inne to przyjemnie się to przeczytało i jakoś nie zauważam kretnego języka. Ja osobiście mam to do siebie, że lubię napisać coś przeciwko komuś, jeśli naprawdę uważam inaczej i przyznaje, że dziś uważałem inaczej niż Ty. Ostatecznie to Twoje zdanie zwyciężyło za co Ci chwała. Może uda mi się odbić jutro, czy w niedzielę. Mam nadzieję, że będę miał okazję i nie odpuścisz, bo jeśli będziesz cały czas aktywny to uwierz, że pomyje będą na Ciebie spadać. Będą spadać tylko dlatego że ktoś zagrał Twój typ, a jeśli ktoś to zagrał to znaczy że swoją wcześniejszą skutecznością zdobyłeś jego zaufanie. I to się liczy. Do jutra!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Forum jest ogólnodostępne, więc nijak nie jesteśmy w stanie ograniczyć dostępu dla sfrustrowanych ludzi, którzy w Internecie próbują wylać swój żal. Nie zdają sobie sprawy, że to nie tędy droga A chwilowa przyjemność jaką uzyskują po wygranej zamienia się w ogromny ból przy porażce. Wydaje mi się, że wiele osób szło w stronę Motoru po ich ostatnich meczach Ale tor wszystko zweryfikował. Potraktujmy tą całą "aferke" jako ożywienie działu. Polak Węgier dwa bratanki!
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
neutralny neutralny
Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel
@wszystkim
wisla9110 wisla9110

Dziękuję za to co dziś przeczytałem - za słowa wsparcia i zobrazowania.Może podszedłem zbyt emocjonalnie.
Więc odpuszczam zbędne dyskusję i skupiam się tylko na typowaniu i czystej dyskusji o typach.

Może to był szok i stąd moja rekacja - Nigdy nie pomyślałem że robiąc coś bezpłatnie można za to dostać w twarz. neutralny neutralny Oczywiście dla mnie kluczem do tej zabawy jest właśnie dyskusja i i poznanie punktu widzenia drugiej osoby. I mała prywata do Ciebie - zaczynając zabawe na forum byłeś dla mnie wzorcem do pisania analiz. Dalej je bardzo cenie bo potrafiz wyłapać nie jedno.

Zresztą do myślenia dał mi też wczorajszy temat Koszykówka - ligi pozstałe gdy użytkownik typował over punktowy był under i już ktoś po wyniku skomentował prowokacyjnie. Tu raczej apel do władz o usuwanie takich wpisów.

Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel Dobrze mi to przedstawiłeś na przykładzie mola. Co do baseball to dla mnie czarna magia ale kto wie może kiedyś zainwestuję w Twoją twórczość:)

Jesteście bardziej doświadcoznymi graczami i wiele więcej na forum widzeliście wiec słucham się Was ze tak po prostu jest.

Kończę temat aby nie zaśmiecać tematu kolejki bo jutro czekają nas fajne mecze ale o tym jutro:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +266
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Tonder over 6.5 @1.84 STS Daje to grubo później dopiszę analizę.

Mateusz wrócił po kontuzji ręki i od razu pokazuje się z bardzo dobrej strony. Świetny występ w ćwierćfinale IMP w Opolu gdzie zgubił tylko jedno oczko i wygrał zawody. W Zielonej Górze mocno liczą na młodego zawodnika bo wiedzą, że mecz z Apatorem to być albo nie być w lidze dla motomyszy. Poprzedni mecz z Wrocławiem do zapomnienia dla wszystkich w Zielonej , jedynie Tonder postawił się Spartanom przywożąc 9 pkt, a dzisiaj przyjedzie zespół o klasę gorszy. W ZG mobilizacja na to spotkanie niesamowita, sam Mateusz wypowiada się w tonie : Falubaz nie spadnie. Tonder podkreśla, że po kontuzji ciągle jest głodny żużla i będzie walczył w tym spotkaniu za dwóch. W końcu jest mocno związany z miastem. Linia absolutnie do pokrycia na moje powinniśmy Mateusza zobaczyć 5 razy. Jeżeli nie będzie potrzebna RT to w nominowanych będzie jechać. Biegów nie ma jakiś trudnych. Jeździ z Protasem. Ostatnio najlepiej punktowali, więc widać, że ta mieszanka rutyny z młodością działa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +84
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zielona - Torun
Typ 1
Kurs 1.90
Sts W tójkę meczu się nie wygra. TONDER fajny koń. Mobolizacja to podstawa

Zarty jeśli chodzi o utrzymanie się skończyły. Falubaz widzi już swoje mecze w Opolu, Łodzi czy Gnieźnie. Gorzów płaczę bo to wróg ale swój. No i właśnie pozostaję tylko jedno małe ale... Są kluby w Elidze któtre ciężko zdegradować. Toruń bronił się nogami i rękami ale gdy do tego już doszło to oni byli przekonaniu ze jak spadna 2 sezony temu to zostawią trzon i szybko awansują co tak się stało. W zielonej tak dobrze nie będzie...Tu może dojść do rozpadu i stagnacji na dobre kilka lat bo nie będzie już tortu wiśniowo czekoladowego z napisem CANAL+ Wiedzą, że to się musi udać, bo jeśli nie jutro to w poniedzałek Patryk powoli może odbierać telefony.

Według mnie mecz z Wrocławiem został całkowicie olany coś ala Gniezno wczoraj z Krosnem. Falubaz zna swoją wartość i wie ze przy Spartanach wyglądają jak Rawicz. Jendak dziś nie przyjeżdza Łaguta Janowski czy Gleb a zespół średni o podobnej prędkości. Zespół ktory walczy ale nic im z tej walki nie przychodzi. bo i tak wygrywają tylko z tymi co mają wgrać. Ktoś powie no dobra ale z silnymi są na nie wielu punktach straty konczylo, tylko że mecz meczowi nie równy a jutro mecz o życie dla gospodarzy.

Ja twierdze ze mimo wszystko spada GKM a wygrana Falubazu wedlug mnie to dobitnie pokaże. Z każdym meczem Grudziadz słabnie.

Ok czyli poprzedni mecz Zielona sobie olała może nawet chciała spróbować betonu ale wiadomo że nie tędy droga. Piotruś to cwany lis i myślę ze ma w glowie jak dobic do drugiej prekości ligi. No przecież ZG nie ma ogórków. Fricek, Zagar Dudek to dobre strzelby tylko musza miec to co lubia bo inaczej chimeryczny Zagar robi olimpiadę. Przyjmuję, że Zagar jedzie swoje Max na maxa a Dudek pokazuje że jest liderem i nie jest już dogadany z innym klubem. Do tego wszystkiego potrzebuję Tondera z meczu z Wrocławiem. To bardzo ciekawe jak on wtedy pojechał i mam nadzieje ze to powtorzy.

Rywal to Holder i Lambert wózek będą ciągli i to oni sa ojcami porażek na tzw styk z silniejszymi ekipami. To nie jest mecz domowy by błysnał dziś Pawełek czy Adrian Wykluczynski. W obecnej formie Żupińskiego odważnie dam parę juniorów na znak =

Zakladajac ze Zielona jutro punktuję trzema liderami a Torun jedzie slabo miedziakiem i Pawlem to mamy tylko dwoch liderow z prawdiwego zdarzenia. Chrisa nie licze bo powoli to cien zawodnika i chyba tylko dzieki bratu ma szanse jezdzic z nim w pakiecie.

Wierze w czerwony nos Pana Piotra i pobieram atrakcyjny kurs na zwycięstwo Falubazu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +345
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Jasno Doyle over 9.5 @2.16 Fortuna

Kurs kosmiczny na główną strzelbę byków. Nie wiem skąd się to wzięło Ale pobieram w ciemno. Inne buki albo wyższa linia albo dużo niższy kurs. Co jak co ale Jason lubi jeździć w Gorzowie. W zeszłym roku na FIMie 12 i 16 pkt. W Gorzowie dwucyfrowke potrafi zrobić Miśkowiak, więc dla Jasona też nie powinno być problemu tymbardziej, że pojedzie na pewno 5 razy. Gorzów ma swoje problemy i pkt gubi u siebie nawet Bartek Zmarzlik, nie wspomnę tu już o Vaculiku czy Thomsenie oraz moim ulubionym zawodniku Woźniaku. W Betfanie jeszcze ciekawy bet na H2H Vaculik - Doyle [email protected] też pobieram. Buki skazują na pożarcie gości ja bym jednak nie był tego taki pewien. Biegi przyjemne : w 4 ma komplet, w 5 ma 2, w 8 ma 2, w 11 ma 2 dorzuca punkcik w nominowanym i linia pokryta :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Rywal to Holder i Lambert wózek będą ciągli i to oni sa ojcami porażek na tzw styk z silniejszymi ekipami. To nie jest mecz domowy by błysnał dziś Pawełek czy Adrian Wykluczynski. W obecnej formie Żupińskiego odważnie dam parę juniorów na znak =

Zakladajac ze Zielona jutro punktuję trzema liderami a Torun jedzie slabo miedziakiem i Pawlem to mamy tylko dwoch liderow z prawdiwego zdarzenia. Chrisa nie licze bo powoli to cien zawodnika i chyba tylko dzieki bratu ma szanse jezdzic z nim w pakiecie.

Wierze w czerwony nos Pana Piotra i pobieram atrakcyjny kurs na zwycięstwo Falubazu
Zielona musi, ale czy Toruń nie musi? Dzisiejsza wygrana to praktycznie 99,9% utrzymanie czyli zrealizowanie celu na ten sezon.
Nie podoba mi się też jak lekceważysz Pawła Przedpełskiego. Przypominam że Pawełek pokonał dwukrotnie Zmarzlika w Gorzowie. Kilka dni temu dwucyfrówka w Szwecji. Na pewno jest w formie i nie można go stawiać na równi z "Wykluczyńskim" :D
Mecz z gatunku 50:50 ale ja wskazuję na Toruń. Dudek pojedzie swoje, podobnie pewnie jak Jack. Fricke z Lambertem na równo, Przedpełski lepszy niż Zagar jak dla mnie na ten moment, Chris dno jak Pepe, Tonder lepszy niż Miedziak, juniorka równo ze wskazaniem na Toruń mimo wszystko. Zapowiada się dobre meczycho!
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Na moje jak Ragus i Tuft pojadą to co zawsze czyli piach to myszka miki będzie miała problem, bo Lewy i Żupan to dla mnie półka wyżej. No ale mamy jeszcze tor.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Zielona musi, ale czy Toruń nie musi? Dzisiejsza wygrana to praktycznie 99,9% utrzymanie czyli zrealizowanie celu na ten sezon.
Nie podoba mi się też jak lekceważysz Pawła Przedpełskiego. Przypominam że Pawełek pokonał dwukrotnie Zmarzlika w Gorzowie. Kilka dni temu dwucyfrówka w Szwecji. Na pewno jest w formie i nie można go stawiać na równi z "Wykluczyńskim" :D
Mecz z gatunku 50:50 ale ja wskazuję na Toruń. Dudek pojedzie swoje, podobnie pewnie jak Jack. Fricke z Lambertem na równo, Przedpełski lepszy niż Zagar jak dla mnie na ten moment, Chris dno jak Pepe, Tonder lepszy niż Miedziak, juniorka równo ze wskazaniem na Toruń mimo wszystko. Zapowiada się dobre meczycho!
Zmarzlik nie jest żadną wyrocznią, bo juniorzy też go objeżdżali i to też na własnych śmieciach :) Wczoraj Noskowicz utrzymał passę, pod kątem zwycięstw drużyn gości w meczach które komentował :D Dla mnie to spotkanie jest no bet i zadecydują detale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Wszystko zalezy jak Zielonka przygotuje tor i jak sie spisuja silniki , ktore niby poszly do tunerow po ostatnim meczu.
Jesli Falubaz w miare skorzysta z roli gospodarza i beda od razu dopasowani do toru to wygraja , a jesli beda tak spasowani , jak tydzien temu to marnie to widze.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Dla mnie zielona musi, zepna się i zrobią to, ha pójdę w zaparte i uważam ze są w stanie wziąć bonus. :))) zmarzlik nie zdobędzie płatnego kompletu, przyjeżdża Unia, to nie Grudziądz wiec ma się z kim ścigać
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zielona musi, ale czy Toruń nie musi? Dzisiejsza wygrana to praktycznie 99,9% utrzymanie czyli zrealizowanie celu na ten sezon.
Nie podoba mi się też jak lekceważysz Pawła Przedpełskiego. Przypominam że Pawełek pokonał dwukrotnie Zmarzlika w Gorzowie. Kilka dni temu dwucyfrówka w Szwecji. Na pewno jest w formie i nie można go stawiać na równi z "Wykluczyńskim" :D
Mecz z gatunku 50:50 ale ja wskazuję na Toruń. Dudek pojedzie swoje, podobnie pewnie jak Jack. Fricke z Lambertem na równo, Przedpełski lepszy niż Zagar jak dla mnie na ten moment, Chris dno jak Pepe, Tonder lepszy niż Miedziak, juniorka równo ze wskazaniem na Toruń mimo wszystko. Zapowiada się dobre meczycho!
No właśnie w moim odczuciu Toruń nie musi bo oni już swoje zrobili bo zlali Grudziądz. Zielona tej wygranej potrzebuje by bronić bonus w Gkm bo przewiduje że jedyne punkty Grudziądz zrobi tylko ewentualnie na z.g Toruń już się utrzymal bo ma na Grudziądzu bonus i na Zielonej raczej tez

Motywacja Torunia pozasportowe to degradacja zielonej i mega oferta na Patryka.

Masz racja co do Pawła trochę go zlekceważyłem. Jednak czuję że że dziś trójka liderów z.g i czarny koń Tinder wystarczy na holdera lambo i Pawełka.

Dodając do tego atut toru wierzę że już się tak nie wygłupia to dalej twierdzę że wygra zieleń.

Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +247
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Hej, witam wszystkich kibiców żużla. Spóźniłem się dzisiaj z analizą odnośnie meczu Falubaz- Apator , wrzucam dwa typy odnośnie hitu kolejki Stal Gorzów ( nie jakieś Bermudy) - Unią Leszno, Pierwszy typ to Mój krajan Janek Kołodziej over 8,5 kurs 1,92 na Forbet ,✅ Janek na wyjazdach w tym sezonie wymiata, w Częstochowie 13 pkt, we Wrocławiu 12 pkt , Grudziądz 9 pkt i trochę słabiej 6 pkt w Lublinie, ogólnie Kołodziej na wyjazdach spisuję się lepiej niż w Lesznie, nie będę pisał że Koldi ma ciężkie biegi bo od x lat jeździ z numerem 2 i radzi sobie bardzo dobrze, myślę że dzisiaj Kołodziej Mnie nie zawiedzie. Drugi typ to zdarzenie kto więcej punktów Zmarzlik+ Birkemose - Kołodziej + Pawlicki , typ 2 stawiam na zawodników z Leszna kurs 1,50 Forbet ,✅ myślę że wspomniana dwójka zawodników z Leszna okaże się lepsza od miejscowych zawodników . O Kołodzieju już pisałem , liczę że Piotrek Pawlicki wykręci wynik w okolicach 10 punktów, zawsze dobrze jeździl w Gorzowie , pomimo że ten sezon jeździ troszkę w kratkę ale liczę na jego dobry występ , co do Bartka Zmarzlika pewnie u Siebie będzie błyszczał na torze ale ma z kim przegrać także myślę że któryś zawodników z Leszna z Nim wygra. Birkemose to melodia przyszłości i myślę że dzisiaj w starciu z zawodnikami z Leszna wiele nie zwojuje na torze, myślę że jakieś punkty przywiezie ale liczę że Kołodziej i Pawlicki punktowo będę skuteczniejsi od Gorzowian. Zieloności 😊
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Typ czysto intuicyjny do lepszego oglądania a nie zarobku

Gorzów - Leszno
Typ 2
Kurs 3.32 Bez Pawliciego nie było szans wolny jak zółw. Choć w 14 Janusz mogł próbować ciągnąć go za uszy

Lekkie ruchy kursów w górę na Gorzów.

4 solidnych grajków którtzy mogą dzielić i rządzić w Gorzowie. - Doyle Kołodziej Pawlicki Emil no to na papierze razi w oczy siłą.
po drugiej stronie też są tuzy Wacek Bartek no i tu mam już trochę większe obawy bo nazwiska jak Thomsen Wożniak mogą dobrze pojechać ale pewniakiem też nie są.
Leszno słabo wygąda bo kuleje juniorka
U24 to obecnie pomimo potencjału Marcusa do jaimona według mnie podjazdu nie ma. Zresztą Marcus jedzie ostatnio kwadratowo. Karcmarz jedzie dalej na wielkim strachu - wczoraj było fajnie widać jak hamował w 1 wyścigu na 2 lidze. I nie mówię ze miał jechać na ślepo ale po prostu nie wstawia paznokcia tam gdzie pawlicki czy Zmarzlik wkładają nogę

Wyrównana seniorka mecz może porozstrzygać mecz po juniorach czyli po 12 wyścigu do tego czasu musi być styk.


P.S Podrażniony byk po porażce u siebie
P.S2 Wrocław ładnie postraszyli a gdzie Wrocław a gdzie Gorzów:)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom