>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIII kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy, rozmawiamy i wymieniamy spostrzeżeniami na temat ósmego ekstraligowego weekendu.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

4.06.2021
Betard Sparta Wrocław - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz, godz. 18.00
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin, godz. 20.30

6.06.2021
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - eWinner Apator Toruń, godz. 16.30
Moje Bermudy Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno, godz. 19.15
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Częstochowa - Lublin
Typ Częstochowa -8,5
Kurs 2.38
Buk STS

Zacznę od tego że bonus jedzie do Częstochowy. Właśnie o taką linie handicapu nic nie robiłem. Mam wrażenie, że kursy na ten mecz zostały wystawione pod kątem tabeli. O lider jedzie z 5 zespołem, ale Ci u siebie to pewnie wygrają ale nie wiele. Tylko jedno małe ale patrząc na wyjazdowe mecze Lublina śmiem twierdzić, że zespół traci kilkadziesiąt procent swojej mocy. W Gorzowie -14 (ok bez Kubery) ale i bez juniorów, tylko 6 pkt Cierniaka. Wymęczone win na Z.g a jaka to latarnia każdy widzi (tak wiem 3 defekty MM) no i remis w raczej tegorocznym spadkowiczu Grudziądzu gdzie tacy juniorzy zrobili 6 pkt na jednych z najsłabszych par. Więc z czym pod Jasną Górę?

W Częstochowie od meczu z Gorzowem wszystko się zmieniło, W Gorzowie to była drużyna z zębem. Zacisnęli mocno i jadą jak z nut. Problemy z domowym torem dzięki terminarzowi można było zniwelować ze słabym GKM. No i klucz wszystkiego Pan Jakub Miśkowiak jeśli dziś ma być bonus to Kuba musi pojechać na podobnym poziomie bo widzę w nim pracownika dróg do łatania dziur.

Juniorzy Lublina to siła ale tą siłę jak na razie demonstrują u siebie. Spodziewam się dziś toru bardziej przyczepnego, więc i starty Hampela nie muszą być takie pewne a i Buczek może nie pośmigać. Kubera bardzo słabo w ostatnich meczach robi po 4-5 pkt a chyba nie tego oczekiwano. MM i Łaguta to gwaranty punktów tylko czy to wystarczy?

Wiele zależy od duetu Smektała - Woryna. Jeden z nich może pojechać słabo bo mamy łatacza dziur. ale gdy pojadą oboje gorzej. to bonus może zostać przy granicy z Ukrainą.
O liderach nie mówie bo u siebie i w tak ważnym meczu dla układu tabeli muszą wspiąć się na wyżyny. Duet Lindgren Madsen u siebie brzmi dla mnie mocniej niż Łaguta i MM.

Reasumując - Bonus dla Częstochowy bo potrzebują punktów z drużynami walczącymi o PO, bo taka wygrana to dla nich tlen po domowej (zresztą imo to już jest inna drużyna - mocniejsza)porażce ze Spartą. Bonus bo mają na domowym torze silniejszą parę juniorów i mają człowieka od łatania dziur. Mają silniejszych liderów
 
Otrzymane punkty reputacji: +706
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Częstochowa - Lublin
Typ Lubin +6.5
Kurs 1.85
Buk Ewinner

Dla mnie dzisiejszy mecz w Częstochowie to mecz na żyletki i bardzo zaskoczyła mnie linia na gości. W ubiegłym roku to Motor wywiózł 2 punkty z Częstochowy pokonując Włókniarz 47 do 43.

Moim zdaniem Częstochowa wciąż jest mocniejsza na wyjeździe niż u Siebie i mecz z słabym GKM-em u Siebie nic nie mówi.

Słabe punkty gospodarzy: Jeppesen, Woryna, Niewiadomą jest postawa Smektały, który pojechał dobrze w ubiegłym tygodniu, tylko, że dziś będzie to wyżej zawieszona poprzeczka. Lekiem na to zło może być złota rezerwa Kuba Miśkowiak, ale to są tylko dwa dodatkowe stary

Co do gości słabymi punktami mogą być Buczkowski, Kubera jednak uważam, że jeden z nich powinien pojechać na poziomie 5 - 6 pkt.

Do tego trzeba wspomnieć, że tor w Częstochowie jest to ulubiony tor lidera Motoru Grigorija Łaguty

Reasumując - Moim zdaniem obejrzymy dziś mecz na styku, który przesunie się w stronę gości i zamknie drzwi do play-off Włókniarza. Nie widzę tutaj wysokiego zwycięstwa gospodarzy. Przy wysokiej przewadze mogą sobie pozwolić na rezerwy taktyczne w postaci Michelsena, Łaguty, które zniwelują przewagę gospodarzy. Uważam, że kurs 1.85 przy plus 6.5 pkt. dla Motoru jest dobrym typem do dubla

Pzdr
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Częstochowa - Lublin
Typ Lubin +6.5
Kurs 1.85
Buk Ewinner

Dla mnie dzisiejszy mecz w Częstochowie to mecz na żyletki i bardzo zaskoczyła mnie linia na gości. W ubiegłym roku to Motor wywiózł 2 punkty z Częstochowy pokonując Włókniarz 47 do 43.

Moim zdaniem Częstochowa wciąż jest mocniejsza na wyjeździe niż u Siebie i mecz z słabym GKM-em u Siebie nic nie mówi.

Słabe punkty gospodarzy: Jeppesen, Woryna, Niewiadomą jest postawa Smektały, który pojechał dobrze w ubiegłym tygodniu, tylko, że dziś będzie to wyżej zawieszona poprzeczka. Lekiem na to zło może być złota rezerwa Kuba Miśkowiak, ale to są tylko dwa dodatkowe stary

Co do gości słabymi punktami mogą być Buczkowski, Kubera jednak uważam, że jeden z nich powinien pojechać na poziomie 5 - 6 pkt.

Do tego trzeba wspomnieć, że tor w Częstochowie jest to ulubiony tor lidera Motoru Grigorija Łaguty

Reasumując - Moim zdaniem obejrzymy dziś mecz na styku, który przesunie się w stronę gości i zamknie drzwi do play-off Włókniarza. Nie widzę tutaj wysokiego zwycięstwa gospodarzy. Przy wysokiej przewadze mogą sobie pozwolić na rezerwy taktyczne w postaci Michelsena, Łaguty, które zniwelują przewagę gospodarzy. Uważam, że kurs 1.85 przy plus 6.5 pkt. dla Motoru jest dobrym typem do dubla

Pzdr
Oczywiście szanuję Twój punkt widzenia. Jednak pozwolę wrzucić coś w dyskusję skoro mamy dwa przeciwstawne typy i ktoś kto to czyta widzi dwa różne bieguny. Mam ogromną nadzieję że odniesiesz się do wszystkich moich kwestii.

1.Jak to zaskoczyła Cie linia? W sensie że jakiej lini się spodziewałeś? Linia 4,5-6,5 gdziek kursy są równe to w żuzlu przewaga którą jesteś w stanie ogarnać w nominowanych. Gdyby linia Cie miała nie zaskoczyć to mecz na czysty win musiałby byc z kursem 1.7-1.8. a to byłaby duża przesada.Jak widzisz kurs na to zdarzenie?

2. Porównywanie wyników ubiegłorocznych w takiej dyscyplinie sportowej jaką jest żużel jest bardzo bezsensowne. Roszady składów silniki zmiana tunerów nowinki techniczne czy choćby pogoda i tor do ubiegłego roku ma tyle do rzeczywistości co nic. Idąc Twoim tokiem rozumowania jak Motor mógł wygrać w tym roku z Częstochową 49-41 jak w ubiegłym roku Częstochowa wygrała w Lublinie 39-51 Już wiesz dlaczego takie porównania nie mają sensu?Jestem ciekaw Twojego zdania

3. Mówisz ze według Ciebie Częstochowa dalej jest słabsza u siebie niż na wyjedzie i ignorujesz wynik ze słabym GKM. Tu się zgodzę rywal był słaby ale po blamażu z Wrocławiem u siebie Czewa rozegrali 1 mecz właśnie z GKM to na jakiej podstawie to wnioskujesz jak ani Ty ani ja ich na tym torze nie widzieliśmy? Masz inne zdolności czy jesteś na treningach w Czewie? a wiesz co ja uważam że Czestochowa nie tyle ma problemy z torem tylko miała problemy z juniorem ( przepraszam nie problem tylko że misiek nie robił dwu cyfrówek) i nie miała solidnie punktujących Woryny oraz Smketały a o fredzie z początku sezonu nie wspomnę. Poza tym nie zapominaj że Czewa dostała w palnik od Wrocławia który jedzie obecnie najlepszy speedway w Polsce oraz zawsze mocnego Leszna, które nomen omen postawiło się w Lublinie. Mimo to GKM sam się nie pokonał więc twierdze ze wymówki z torem już nie będzie.

I teraz odpowiedź mi na pytanie jak w takim razie Motor jest mocny na wyjeździe skoro w tym samym słabym Grudziądzem Motor ledwie zremisował? Jak dla mnie kolejne zdanie tylko pod typ i porównanie bez sensu. Według Ciebie Czewa dalej słaba u siebie pomimo pogromu GKM ale Motor silny na wyjeździe mimo że remisuje z tym samym słabym Grudziądzem? o męczarniach z Falubazem i batów w Gorzowie nie wspomnę bo to opisałem w swojej analizie.

4. Wskazujesz że słaby Woryna słaby Smektała i słaby Jeppesen. Ok Woryna jest słaby Smektała też jedzie w krate. Jednak Jepesen jako u24 daje rade może punktów ma mało w programie zawodów ale wiezie wazne punkty nad innymi U24 i o to chodzi. No ale idąc Twoim tokiem skoro w/w są słabi to jak chcesz porównać ich do dziur w Motorze? Kubera dobry obecnie? Buczek dobry obecnie? No właśnie nie. I wiesz jaka jest różnica w tym? Ze Kubera musi zastępować Kariona na u24 w Czewie U24 punkty przywozi a Miśkowiak jest od łatania dziur. Przypomnę tylko że zarówno lampart jak i Cierniak na wyjedzie nie błyszczą.

Przypomnę również ze Kubera jedzie na poziomie 4-5 pkt pytanie czy tego się od niego oczekuję? śmiem wątpić

Dla Ciebie dwa dodatkowe starty to nic? Otóż dwa dodatkowe starty Miskowiaka patrząc na jego formę to możliwość 2 x 5-1 czyli 8 punktów. Przedstawie wizualnie zakładając pierwszy słaby starty WOryny dajemy Miśka w biegu 7 i obsada wygląda tak:

Cierniak
Miśkowiak
MM
Madsen

Jak dla mnie Miśiek jest w gazie że może robić każdego. a przypomnę Ci że Świdnicki też coś jedzie choćby wygrana z #95 na jego torze. Chciałbym mieć tylko dwa takie starty w swoim składzie:)

Piszesz o zamknięciu drzwi do PO wiec chyba zdajesz sobie sprawę jak bardzo zmotywowany jest Włókniarz bo wie ze każda kolejna strata punktów ma mocne konsekwencje a Motor ma jeszcze bufor błędu. Piszesz też że nie widzisz wysokiego zwycięstwa Czewy, i tu pełna zgoda ja też nie bo dla mnie wygrana 8-12 pkt w żużlu nie są to wysokie zwycięstwa bo to różnica 2-3 biegów. Tym bardziej, że Częstochowa wspomniane taktyki ma siłe i możliwości odpierania po 3-3 choćby nawet na tyle że przed 14 biegiem nie będzie kim kogokolwiek zastąpić.
Odrobienie 10 punktów na swoim torze to nie jest jakiś Everest możliwości.

Oczywiście życzę powodzenia jednak musiałem się odnieść do Twoich słów bo mocno je naciągasz pod typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dan Bewley poniżej 9,5 pkt
2.0 eWinner

Linia i kurs ewidentnie podpalona ostatnim wynikiem, który to Dan wykręcił w Zielonej Górze.
Patrząc na historię startów w Elidze to Dan wykręcił dwucyfrówkę dwukrotnie. Oba takie przypadki miały miejsce w Zielonej Górze. We Wrocławiu jego max to 8 punktów. Zdaję sobie sprawę, że przyjeżdża słabeusz, ale przecież Dan może tracić punkty na swoich zawodnikach, nie wiadomo też czy wystąpi w 5 startach. Możliwe, że w 14 pojedzie Liszka z Curzytkiem, choć nawet to nie jest potrzebne bym wierzył w ten under. Dwa razy Łaguta, raz Nicki, Czugunow, Pawlicki, Bjerre (który we Wrocławiu ostatnio robił dwucyfrówki) - jest na kim stracić 6 punktów.
Standardowo biegi:
1. Pawlicki, Czugunow, Kasprzak/Miesiąc, Bewley
5. Bewley, Kasprzak/Miesiąc, Łaguta, Bjerre
10. Zieliński, Bewley, Pedersen, Łaguta
12. Lachbaum, Liszka, Bartkowiak, Bewley
 
Ostatnia edycja:
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin
Motor Lublin @4.25 Forbet

Co to w ogóle za rozkład kursów? 1.35 to dla mnie znacznik jakiegoś pewnego meczu do tripla, a nie kurs na Włókniarz w tym pojedynku do którego przyjeżdża lider z Lublina. Widzę, że ostatnie wygrane trochę przesłoniły wszystkim oczy, jednak ja nadal widzę dziury w składzie częstochowian, które póki co skutecznie łata młody Miśkowiak.
Kto w tym sezonie przynajmniej raz nie zawiódł u gospodarzy? Chyba tylko juniorzy. Formacja seniorska to takie zapalniki, że mogą dziś zarówno wygrać dziesięcioma, jak i tak samo przegrać. Woryna i Jeppesen mnie nie przekonują. Co prawda Kacper wystrzelił w Gorzowie, ale poza tym zarówno w lidze, jak i innych zawodach indywidualnych jeździ po prostu słabo. Nadrabia dobrą techniką i walecznością, ale sprzęt niekoniecznie chce jechać.
Jeppesen mocny z Toruniem, poza tym póki co poziom I-ligowy i zazwyczaj zastępowany.
Smyku słabo zaczął, ale z czasem się napędza, akurat jego bym się nie czepiał. Z meczu na mecz wygląda lepiej i dziś pewnie też swoje przywiezie.
Poza tym Lindgren i Madsen. Dwóch liderów z których bardziej cenię Szweda, bo Leon jest mocno chimeryczny, co prawda ma świetne motory i jeśli po starcie jest pierwszy to raczej nie ma już czego szukać. Czy jest to jednak lider z prawdziwego zdarzenia? Śmiem wątpić. Zdecydowanie wynik indywidualny bardziej go zadowala. Fredka choć ostatnie lata ma nierówne, bo zdarzają mu się tygodnie, kiedy to mecz po meczu zdobywa 12 punktów, żeby potem zdobyć 5. Zazwyczaj jednak trzyma fason.
Fredka, Madsen i Smyku to dla mnie trzy ogniwa, które dziś powinny jechać. Do tego pewnie z 7 punktów przywiezie Misiek, Świdnicki zapewne też sobie będzie radził, jednak za Kacpra i Jonasa nie ręczę, tu szukam swojej szansy, bo wierzę że właśnie punktów tych jeźdźców w końcowym rozrachunku braknie.
Co do gości. To widzę dwa a właściwie trzy słabe punkty. Pierwszy to Dominik Kubera, który chyba lepiej radził sobie z seniorami jako junior w Unii niż jako senior w Motorze i dziś nie liczyłbym na wiele jego punktów. Drugi i jednocześnie trzeci słabszy punkt gości to juniorzy, bo choć to niezła para to jednak w porównaniu z młodziakami Eltroxu wypadną moim zdaniem blado, więc overy punktowe Lamparta i Cierniaka raczej bym omijał.
Seniorska czwórka Grisza, Jarek, Buczek i Mikkel musi dziś jechać, aby Motor powalczył i ja daję im szansę w starciach z gospodarzami, choć na papierku to Włókniarz jest faworytem. Nie widzę tu jednak przepaści, jaka widnieje w kursach.
Podsumowując juniorka po stronie Częstochowy plus dwie seniorskie dziury, natomiast czwórka solidnych seniorów Lublina mam nadzieję zapewni nam dziś świetne widowisko.
 
Ostatnia edycja:
B 0

Bilek Hamil

Użytkownik
Oczywiście szanuję Twój punkt widzenia. Jednak pozwolę wrzucić coś w dyskusję skoro mamy dwa przeciwstawne typy i ktoś kto to czyta widzi dwa różne bieguny. Mam ogromną nadzieję że odniesiesz się do wszystkich moich kwestii.

1.Jak to zaskoczyła Cie linia? W sensie że jakiej lini się spodziewałeś? Linia 4,5-6,5 gdziek kursy są równe to w żuzlu przewaga którą jesteś w stanie ogarnać w nominowanych. Gdyby linia Cie miała nie zaskoczyć to mecz na czysty win musiałby byc z kursem 1.7-1.8. a to byłaby duża przesada.Jak widzisz kurs na to zdarzenie?

2. Porównywanie wyników ubiegłorocznych w takiej dyscyplinie sportowej jaką jest żużel jest bardzo bezsensowne. Roszady składów silniki zmiana tunerów nowinki techniczne czy choćby pogoda i tor do ubiegłego roku ma tyle do rzeczywistości co nic. Idąc Twoim tokiem rozumowania jak Motor mógł wygrać w tym roku z Częstochową 49-41 jak w ubiegłym roku Częstochowa wygrała w Lublinie 39-51 Już wiesz dlaczego takie porównania nie mają sensu?Jestem ciekaw Twojego zdania

3. Mówisz ze według Ciebie Częstochowa dalej jest słabsza u siebie niż na wyjedzie i ignorujesz wynik ze słabym GKM. Tu się zgodzę rywal był słaby ale po blamażu z Wrocławiem u siebie Czewa rozegrali 1 mecz właśnie z GKM to na jakiej podstawie to wnioskujesz jak ani Ty ani ja ich na tym torze nie widzieliśmy? Masz inne zdolności czy jesteś na treningach w Czewie? a wiesz co ja uważam że Czestochowa nie tyle ma problemy z torem tylko miała problemy z juniorem ( przepraszam nie problem tylko że misiek nie robił dwu cyfrówek) i nie miała solidnie punktujących Woryny oraz Smketały a o fredzie z początku sezonu nie wspomnę. Poza tym nie zapominaj że Czewa dostała w palnik od Wrocławia który jedzie obecnie najlepszy speedway w Polsce oraz zawsze mocnego Leszna, które nomen omen postawiło się w Lublinie. Mimo to GKM sam się nie pokonał więc twierdze ze wymówki z torem już nie będzie.

I teraz odpowiedź mi na pytanie jak w takim razie Motor jest mocny na wyjeździe skoro w tym samym słabym Grudziądzem Motor ledwie zremisował? Jak dla mnie kolejne zdanie tylko pod typ i porównanie bez sensu. Według Ciebie Czewa dalej słaba u siebie pomimo pogromu GKM ale Motor silny na wyjeździe mimo że remisuje z tym samym słabym Grudziądzem? o męczarniach z Falubazem i batów w Gorzowie nie wspomnę bo to opisałem w swojej analizie.

4. Wskazujesz że słaby Woryna słaby Smektała i słaby Jeppesen. Ok Woryna jest słaby Smektała też jedzie w krate. Jednak Jepesen jako u24 daje rade może punktów ma mało w programie zawodów ale wiezie wazne punkty nad innymi U24 i o to chodzi. No ale idąc Twoim tokiem skoro w/w są słabi to jak chcesz porównać ich do dziur w Motorze? Kubera dobry obecnie? Buczek dobry obecnie? No właśnie nie. I wiesz jaka jest różnica w tym? Ze Kubera musi zastępować Kariona na u24 w Czewie U24 punkty przywozi a Miśkowiak jest od łatania dziur. Przypomnę tylko że zarówno lampart jak i Cierniak na wyjedzie nie błyszczą.

Przypomnę również ze Kubera jedzie na poziomie 4-5 pkt pytanie czy tego się od niego oczekuję? śmiem wątpić

Dla Ciebie dwa dodatkowe starty to nic? Otóż dwa dodatkowe starty Miskowiaka patrząc na jego formę to możliwość 2 x 5-1 czyli 8 punktów. Przedstawie wizualnie zakładając pierwszy słaby starty WOryny dajemy Miśka w biegu 7 i obsada wygląda tak:

Cierniak
Miśkowiak
MM
Madsen

Jak dla mnie Miśiek jest w gazie że może robić każdego. a przypomnę Ci że Świdnicki też coś jedzie choćby wygrana z #95 na jego torze. Chciałbym mieć tylko dwa takie starty w swoim składzie:)

Piszesz o zamknięciu drzwi do PO wiec chyba zdajesz sobie sprawę jak bardzo zmotywowany jest Włókniarz bo wie ze każda kolejna strata punktów ma mocne konsekwencje a Motor ma jeszcze bufor błędu. Piszesz też że nie widzisz wysokiego zwycięstwa Czewy, i tu pełna zgoda ja też nie bo dla mnie wygrana 8-12 pkt w żużlu nie są to wysokie zwycięstwa bo to różnica 2-3 biegów. Tym bardziej, że Częstochowa wspomniane taktyki ma siłe i możliwości odpierania po 3-3 choćby nawet na tyle że przed 14 biegiem nie będzie kim kogokolwiek zastąpić.
Odrobienie 10 punktów na swoim torze to nie jest jakiś Everest możliwości.

Oczywiście życzę powodzenia jednak musiałem się odnieść do Twoich słów bo mocno je naciągasz pod typ.
Oj Panie Tihany.. Jak niektórzy rzeczy się czyta, to aż się słabo robi. Tak samo z typami, dobrze, że coś wrzucasz, bo często można zagrać przeciwko.
1) kiedy Świder zmienił Woryne po 1 słabym starcie? Skoro ma jechać w 7 biegu dzisiaj Misiek, rozumiem, że to ten pierwszy raz?
2) liderzy... Ok Madsen jedzie, ale Fredka się mocno męczy.
3) na szczęście ostatnio strzelił Smyk, cieszę się, bo życzę mu jak najlepiej
4) Motor ma też czym uderzyć
Liczę na dobre widowisko i ode mnie
Motor@4,25 iforbet.pl
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Oj Panie Tihany.. Jak niektórzy rzeczy się czyta, to aż się słabo robi. Tak samo z typami, dobrze, że coś wrzucasz, bo często można zagrać przeciwko.
1) kiedy Świder zmienił Woryne po 1 słabym starcie? Skoro ma jechać w 7 biegu dzisiaj Misiek, rozumiem, że to ten pierwszy raz?
2) liderzy... Ok Madsen jedzie, ale Fredka się mocno męczy.
3) na szczęście ostatnio strzelił Smyk, cieszę się, bo życzę mu jak najlepiej
4) Motor ma też czym uderzyć
Liczę na dobre widowisko i ode mnie
Motor@4,25 iforbet.pl
Nie do Ciebie kierowałem powyższe słowa ale fajnie że postanowiłeś się odnieść mimo że zrobiłeś to w sposób olewacki bo większość wypowiedzi ni jak ma się do moich słów. Raczej chciałem mi dogryżść co średnio mnie boli. Ciesze się że grasz sobie zza firanki sam i nie dzielisz się typami na forum a postanawiasz zgrywać kozaka. Jednak boję się o Twój portfel jeśli grasz moje typy przeciwko bo nie każdy jest nie trafiony. ponadto nie zgadzają Ci się wypunktowania:D

Przedstawiłem swój punkt widzenia w sposób jaki to widzę. Masz prawo się nie zgadzać ale przytyk "PanieJednopostowcu": zostaw dla siebie.

1. Nie mówie że zmieni i tak będzie, że w 7 pojedzie Misiek obrazowałem że może być taka sytuacja w każdym innym biegu. Ze zmiana na Miśka może przynieść 5-1. Wystarczy czytać ze zrozumieniem
2. Polecam każdemu tak męczącego się zawodnika co robi mimo wszystko z problemami te 8-9 pkt
3 Ja równnież
4. A napisałem że nie ma? Pewnie że ma - Grisza MM i Hampel (jendak uwazam ze Hampel jako startowiec nic dziś nie zdziała ) to trochę się aramaty kurczą no i niepewni choć klasowi juniorzy którzy też mogą odpalić. Tutaj mamy do cyznienia z hanidcapem 10 pkt co może rozwiązać się brakiem 2 lini gdzie typuję gorszy występ Kubery i Buczka na przeciwko 2 linii Częstochowy

Niech widowisko będzie piękne. I życzę powodzenia w graniu moich typów na odwrót tylko proszę o jedno rób to zawsze! Zobaczymy jak daleko zajedziesz.

Drogie Forum Bukmacherskie cieszmy się! rzucajmy pracę! oto nadchodzi typer nie omylny B Bilek Hamil się zwie i radze zapamiętać ten nick bo on każdy typ ma na zielono. Więc i ja czekam tylko na pierwsze typy i zastawiam domy
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +20
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ten kurs 2.00 na bewleya poniżej 9.5 to złoto, jak Grudziądz chce zrobić z 33 pkt to musi na drugiej ligi punktować, uważam ze Bewley ma cięższe biegi i te 9.5 to można grac
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Ode mnie krótko GKM Grudziądz +28.5 po kursie 1,60. Myślę, że Wrocław aż tak mocno się nie będzie przykładał, punkt bonusowy w zasadzie pewny. Myślę, że więcej biegów dostaną młodzieżowcy.

Nie zamierzam być niczyim apologetą, lecz kolego Szandor Tihanyj to temat z typami i analizami. Myślę że nie każdy ma ochotę na czytanie twoich elaboratów na każdy temat, chcesz skorzystać z prawa ad vocem od tego masz pw. Aha i pisz proszę poprawną polszczyzną bo jak czytam sformułowania typu "olewacki" to się zastanawiam na jakim etapie zakończyłeś edukację.
 
B 0

Bilek Hamil

Użytkownik
Nie do Ciebie kierowałem powyższe słowa ale fajnie że postanowiłeś się odnieść mimo że zrobiłeś to w sposób olewacki bo większość wypowiedzi ni jak ma się do moich słów. Raczej chciałem mi dogryżść co średnio mnie boli. Ciesze się że grasz sobie zza firanki sam i nie dzielisz się typami na forum a postanawiasz zgrywać kozaka. Jednak boję się o Twój portfel jeśli grasz moje typy przeciwko bo nie każdy jest nie trafiony. ponadto nie zgadzają Ci się wypunktowania:D

Przedstawiłem swój punkt widzenia w sposób jaki to widzę. Masz prawo się nie zgadzać ale przytyk "PanieJednopostowcu": zostaw dla siebie.

1. Nie mówie że zmieni i tak będzie, że w 7 pojedzie Misiek obrazowałem że może być taka sytuacja w każdym innym biegu. Ze zmiana na Miśka może przynieść 5-1. Wystarczy czytać ze zrozumieniem
2. Polecam każdemu tak męczącego się zawodnika co robi mimo wszystko z problemami te 8-9 pkt
3 Ja równnież
4. A napisałem że nie ma? Pewnie że ma - Grisza MM i Hampel (jendak uwazam ze Hampel jako startowiec nic dziś nie zdziała ) to trochę się aramaty kurczą no i niepewni choć klasowi juniorzy którzy też mogą odpalić. Tutaj mamy do cyznienia z hanidcapem 10 pkt co może rozwiązać się brakiem 2 lini gdzie typuję gorszy występ Kubery i Buczka na przeciwko 2 linii Częstochowy

Niech widowisko będzie piękne. I życzę powodzenia w graniu moich typów na odwrót tylko proszę o jedno rób to zawsze! Zobaczymy jak daleko zajedziesz.

Drogie Forum Bukmacherskie cieszmy się! rzucajmy pracę! oto nadchodzi typer nie omylny B Bilek Hamil się zwie i radze zapamiętać ten nick bo on każdy typ ma na zielono. Więc i ja to pierdole - czekam tylko na pierwsze typy i zastawiam domy
Nie do Ciebie kierowałem powyższe słowa ale fajnie że postanowiłeś się odnieść mimo że zrobiłeś to w sposób olewacki bo większość wypowiedzi ni jak ma się do moich słów. Raczej chciałem mi dogryżść co średnio mnie boli. Ciesze się że grasz sobie zza firanki sam i nie dzielisz się typami na forum a postanawiasz zgrywać kozaka. Jednak boję się o Twój portfel jeśli grasz moje typy przeciwko bo nie każdy jest nie trafiony. ponadto nie zgadzają Ci się wypunktowania:D

Przedstawiłem swój punkt widzenia w sposób jaki to widzę. Masz prawo się nie zgadzać ale przytyk "PanieJednopostowcu": zostaw dla siebie.

1. Nie mówie że zmieni i tak będzie, że w 7 pojedzie Misiek obrazowałem że może być taka sytuacja w każdym innym biegu. Ze zmiana na Miśka może przynieść 5-1. Wystarczy czytać ze zrozumieniem
2. Polecam każdemu tak męczącego się zawodnika co robi mimo wszystko z problemami te 8-9 pkt
3 Ja równnież
4. A napisałem że nie ma? Pewnie że ma - Grisza MM i Hampel (jendak uwazam ze Hampel jako startowiec nic dziś nie zdziała ) to trochę się aramaty kurczą no i niepewni choć klasowi juniorzy którzy też mogą odpalić. Tutaj mamy do cyznienia z hanidcapem 10 pkt co może rozwiązać się brakiem 2 lini gdzie typuję gorszy występ Kubery i Buczka na przeciwko 2 linii Częstochowy

Niech widowisko będzie piękne. I życzę powodzenia w graniu moich typów na odwrót tylko proszę o jedno rób to zawsze! Zobaczymy jak daleko zajedziesz.

Drogie Forum Bukmacherskie cieszmy się! rzucajmy pracę! oto nadchodzi typer nie omylny B Bilek Hamil się zwie i radze zapamiętać ten nick bo on każdy typ ma na zielono. Więc i ja to pierdole - czekam tylko na pierwsze typy i zastawiam domy
człowieku.. Dwa posty wyżej piszesz obsadę biegu 7 i tam ma być Misiek za Woryne, Twoim zdaniem... A teraz odpiszujesz, że nie chodziło o ten bieg?
A reszty nie skomentuję, a Tobie polecam słownik języka polskiego :) "nie omylny" może Ty jesteś. Reszta ludzi jest nieomylna ;)
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
człowieku.. Dwa posty wyżej piszesz obsadę biegu 7 i tam ma być Misiek za Woryne, Twoim zdaniem... A teraz odpiszujesz, że nie chodziło o ten bieg?
A reszty nie skomentuję, a Tobie polecam słownik języka polskiego :) "nie omylny" może Ty jesteś. Reszta ludzi jest nieomylna ;)
Dokładnie "MOIM ZDANIEM" a nie że tak ma być - I tym zdaniem zakończę dyskusję w tym temacie.

Dziękuję za polecenie ale posiadam taki i często korzystam gdyż z Waszego kraju nie pochodzę a tylko mieszkam od lat więc super, że na Forum Bukmacherskim zamiast o solidne typu dbamy o język. Ja staram się jak mogę by moje wpisy były możliwie czytalne. Ciesz się że nie musiałeś się za młodu uczyć Twojego trudnego języka bo nie ukrywam że było i jest duże wyzwanie.

Ode mnie krótko GKM Grudziądz +28.5 po kursie 1,60. Myślę, że Wrocław aż tak mocno się nie będzie przykładał, punkt bonusowy w zasadzie pewny. Myślę, że więcej biegów dostaną młodzieżowcy.

Nie zamierzam być niczyim apologetą, lecz kolego Szandor Tihanyj to temat z typami i analizami. Myślę że nie każdy ma ochotę na czytanie twoich elaboratów na każdy temat, chcesz skorzystać z prawa ad vocem od tego masz pw. Aha i pisz proszę poprawną polszczyzną bo jak czytam sformułowania typu "olewacki" to się zastanawiam na jakim etapie zakończyłeś edukację.
A według Ciebie moje elaboraty dotyczą pogody czy odnoszą się do analizy meczów? Myślę, że nie powinieneś pisać o tym czy każdy ma ochote czy nie a raczej mówić/pisać tylko za siebie. Nie muszę korzystać z takiej opcji gdy piszę to w tym temacie bo po to jest forum. I dyskutuję o meczu w wątku o tym przeznaczonym. Ponadto użytkownik Hamil również nie wybrał takiej opcji., Jak Ci bardzo przeszkadzam mam dla Ciebie radę - forum posiada opcję ignoruj skorzystaj i po problemie. Może moja składnia nie jest perfekcyjna gdyż nie jestem rodowitym Polakiem, ale cóż widzę i cieszę się że Twoja może służyć mi za przykład. Co do mojej edukacji to jeszcze mógłbym Cię zaskoczyć ale akurat to już wybiega poza wątek meczowy
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Ja to moze o 2 meczu pare słów. Pisanie ze Dominik Kubera jest najsłabszym ogniwem mija się z celem.. Przypomne tylko ostatni mecz niby tylko 5+1? Okej słabo to wygląda ale na tle Unii Leszno? 1 bieg wystrzelił znakomicie i przywiozł za sobą Janka i mocnego tamtego dnia Pawlickiego.. no słabo.. Drugi bieg 3 pole a obok z 4 Doyle.. a obok jeszcze Jarek i Jaimon.. Przegrywa tylko z kapitalnym tamtego dnia Doyle, choć znowu świetnie sie wstrzelił.. za plecami Jaimon, który tamteog dnia takze sweitnie jechał.. 2 starty 4pkt z Unią? nastepny bieg a obok junior Pludra a takze Hampel i Pawlicki.. wyszli na 5:1 ale co robił Pawlicki to kazdy widział.. 1pkt w takim biegu to było minimum i to zrobił. 11 bieg jedynie słabo mu wyszedł, ale znowu sie wstrzelił znakomicie ale obok miał Doyle(który miał dzien konia) Grisze i Emila..no takze pisanie ze to jest słaby punkt to naprawdę noł sens.. Liga w Polsce to nie tylko punkty.. to jest jazda parowa, blokowanie zawodnika zeby kolega z druzyny poszedł..Po 2 Kubera w czestochowie czuł sie zawsze dobrze.. Teraz zobaczmy z kim jedzie.. bieg 4 Misiek Woryna i Lampart? no bieg taki ze tutaj juz moze wygrać.. Nastepny jedzie ze Smykiem Jarkiem i Jonasem? z 4 pola po równaniu z jego startami? Juz po tych 2 biegach moze pokryc linie ale dobra spokojnie. Potem ciezki bieg z 3 pola z Jarkiem Fredka i Miskiem, wszystko tu moze sie wydarzyć, 11 bieg walka o 1 pkt mozna powiedzieć.. z Jonasem bo Madsen Grisza pewnie miedzy sobą powalczą..linia 5.5? pobieram spokojnie
Najbardziej sie boje o Buczka, choć ostatnio ruszył z formą i jedzie naprawdę solidnie. Grisza Michelsen pewnie pojadą swoje..
Juniorka? 2 najlepsze w kraju na ten moment..kurs 5.5 na gości? no nie przesadzajmy ale warto to pobrać bo widze w tym duze szanse.. Lampart z Cierniakiem mogą spokojnie poradzić sobie z Miskiem i Swidnickim.. wiadomo Kuba co w tym sezonie jedzie to jest kosmos, ale to jest 1 bieg, także warto zaryzkować..
Gospodarze za to.. zaczne od Smyka..pytanie czy standrowo wejdzie zle w mecz i potem ruszy czy od poczatku bedzie jechał swietnie? na 7 startów w tym roku 5x w 1 biegu przywoził 0..Tym razem tez tak moze zaczac bo bieg ma bardzo ciezki..ostatnio z grudziadzem swietne zawody dlatego jest pewna niewiadoma..Fredka w tym roku bardzo mnie osobiscie zawodzi.. liczyłem ze bedzie na podobnym poziomie do Leon a on taki tylko solidny..o Madsenie nie ma co pisać, raz zawiodł a tak to z poziomu nie schodzi..za to Woryna, tylko w gorzowie pojechał dobrze, tydzien temu juz wrocil do swojej formy dalteog nie widze u niego tutaj dobrego zastrzyku punktów. a Jonas to jest niewiadoma i nie bede o nim pisał bo szczerze nie wiem co sie po nim spodziewać.. widac ze ma predkosc i umie latać a zaraz jedzie daleko z tyłu.. Dlatego po moich przemyśleniach mam pare typow
Dominik Kubera over 5.5 2.01
Bieg Juniorski 2 5.07
Lublin +6.5 1.84

a ryzykownie to czysta 2..tutaj to małe detale beda decydowac i dyspozycja dnia

BEZ KOMENTARZA
 
Ostatnia edycja:
W 71

whitered1920

Użytkownik
Bewley under 8.5 pkt 2.01 eFortuna ❌
Kubera over 5.5 pkt 2.01 eFortuna

Kubera w Częstochowie w ostatnich latach robił 9+2, 6, 5+2. Stawiam, że te 6 punktów w dniu dzisiejszym zrobi. Motor jest mega mocny, mecz będzie na styku. Dużo będzie zależeć od Kubera i Buczka. Muszą się spiąć, żeby Motor wygrał.

Bewley zrobił ostatnio płatny komplet w Zielonej Górze z outsiderem. Nie podniecałbym się tym wynikiem, ponieważ w ubiegłym roku w Zielonej zrobił 12+1, ewidentnie tamtejszy tor mu odpowiada. Jedzie z bardzo kiepskim GKM, jest z kim tam powalczyć o punkty, lecz max widzę 8 punktów przy jego nazwisku
 
Ostatnia edycja:
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Oczywiście szanuję Twój punkt widzenia. Jednak pozwolę wrzucić coś w dyskusję skoro mamy dwa przeciwstawne typy i ktoś kto to czyta widzi dwa różne bieguny. Mam ogromną nadzieję że odniesiesz się do wszystkich moich kwestii.

1.Jak to zaskoczyła Cie linia? W sensie że jakiej lini się spodziewałeś? Linia 4,5-6,5 gdziek kursy są równe to w żuzlu przewaga którą jesteś w stanie ogarnać w nominowanych. Gdyby linia Cie miała nie zaskoczyć to mecz na czysty win musiałby byc z kursem 1.7-1.8. a to byłaby duża przesada.Jak widzisz kurs na to zdarzenie?

2. Porównywanie wyników ubiegłorocznych w takiej dyscyplinie sportowej jaką jest żużel jest bardzo bezsensowne. Roszady składów silniki zmiana tunerów nowinki techniczne czy choćby pogoda i tor do ubiegłego roku ma tyle do rzeczywistości co nic. Idąc Twoim tokiem rozumowania jak Motor mógł wygrać w tym roku z Częstochową 49-41 jak w ubiegłym roku Częstochowa wygrała w Lublinie 39-51 Już wiesz dlaczego takie porównania nie mają sensu?Jestem ciekaw Twojego zdania

3. Mówisz ze według Ciebie Częstochowa dalej jest słabsza u siebie niż na wyjedzie i ignorujesz wynik ze słabym GKM. Tu się zgodzę rywal był słaby ale po blamażu z Wrocławiem u siebie Czewa rozegrali 1 mecz właśnie z GKM to na jakiej podstawie to wnioskujesz jak ani Ty ani ja ich na tym torze nie widzieliśmy? Masz inne zdolności czy jesteś na treningach w Czewie? a wiesz co ja uważam że Czestochowa nie tyle ma problemy z torem tylko miała problemy z juniorem ( przepraszam nie problem tylko że misiek nie robił dwu cyfrówek) i nie miała solidnie punktujących Woryny oraz Smketały a o fredzie z początku sezonu nie wspomnę. Poza tym nie zapominaj że Czewa dostała w palnik od Wrocławia który jedzie obecnie najlepszy speedway w Polsce oraz zawsze mocnego Leszna, które nomen omen postawiło się w Lublinie. Mimo to GKM sam się nie pokonał więc twierdze ze wymówki z torem już nie będzie.

I teraz odpowiedź mi na pytanie jak w takim razie Motor jest mocny na wyjeździe skoro w tym samym słabym Grudziądzem Motor ledwie zremisował? Jak dla mnie kolejne zdanie tylko pod typ i porównanie bez sensu. Według Ciebie Czewa dalej słaba u siebie pomimo pogromu GKM ale Motor silny na wyjeździe mimo że remisuje z tym samym słabym Grudziądzem? o męczarniach z Falubazem i batów w Gorzowie nie wspomnę bo to opisałem w swojej analizie.

4. Wskazujesz że słaby Woryna słaby Smektała i słaby Jeppesen. Ok Woryna jest słaby Smektała też jedzie w krate. Jednak Jepesen jako u24 daje rade może punktów ma mało w programie zawodów ale wiezie wazne punkty nad innymi U24 i o to chodzi. No ale idąc Twoim tokiem skoro w/w są słabi to jak chcesz porównać ich do dziur w Motorze? Kubera dobry obecnie? Buczek dobry obecnie? No właśnie nie. I wiesz jaka jest różnica w tym? Ze Kubera musi zastępować Kariona na u24 w Czewie U24 punkty przywozi a Miśkowiak jest od łatania dziur. Przypomnę tylko że zarówno lampart jak i Cierniak na wyjedzie nie błyszczą.

Przypomnę również ze Kubera jedzie na poziomie 4-5 pkt pytanie czy tego się od niego oczekuję? śmiem wątpić

Dla Ciebie dwa dodatkowe starty to nic? Otóż dwa dodatkowe starty Miskowiaka patrząc na jego formę to możliwość 2 x 5-1 czyli 8 punktów. Przedstawie wizualnie zakładając pierwszy słaby starty WOryny dajemy Miśka w biegu 7 i obsada wygląda tak:

Cierniak
Miśkowiak
MM
Madsen

Jak dla mnie Miśiek jest w gazie że może robić każdego. a przypomnę Ci że Świdnicki też coś jedzie choćby wygrana z #95 na jego torze. Chciałbym mieć tylko dwa takie starty w swoim składzie:)

Piszesz o zamknięciu drzwi do PO wiec chyba zdajesz sobie sprawę jak bardzo zmotywowany jest Włókniarz bo wie ze każda kolejna strata punktów ma mocne konsekwencje a Motor ma jeszcze bufor błędu. Piszesz też że nie widzisz wysokiego zwycięstwa Czewy, i tu pełna zgoda ja też nie bo dla mnie wygrana 8-12 pkt w żużlu nie są to wysokie zwycięstwa bo to różnica 2-3 biegów. Tym bardziej, że Częstochowa wspomniane taktyki ma siłe i możliwości odpierania po 3-3 choćby nawet na tyle że przed 14 biegiem nie będzie kim kogokolwiek zastąpić.
Odrobienie 10 punktów na swoim torze to nie jest jakiś Everest możliwości.

Oczywiście życzę powodzenia jednak musiałem się odnieść do Twoich słów bo mocno je naciągasz pod typ.
Ile ludzi tyle opinii, niech inne osoby zaglądające na to forum, które chcą postawić to zdarzenie niech zdecyduje. Widać masz wysoko postawione ego, że odnosisz się moich/innych użytkowników typów. Powiem szczerze chciałem, podobnie odnieść do Twojego mocno naciąganego jak to nazwałeś typu dla Włókniarze - 8.50

P.S Może dobrym rozwiązaniem byłoby przeniesienie do innego działu/temat dyskusji o typach użytkownika, bo tak to wszystko się rozjeżdża

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Ja dzisiaj idę delikatnie pod prąd i poluję na remis w spotkaniu Częstochowy z Lublinem. Uważam, że potencjały obu zespołów są zbliżone, mecz zapowiada się na wyrównany. Kurs 16,00 bardzo kuszący. Ja wiem, że żeby był remis w żużlu to się musi wszystko idealnie poukładać, bo to jest jak polowanie na remis w koszykówce, ale gdzie próbować jak nie w takich spotkaniach. Wiadomo, że w meczu Wrocławia z Grudziądzem, czy na przykład Leszna z Falubazem taki wynik byłby praktycznie niemożliwy, ale już w spotkaniu Włókniarza z Motorem można takiego rezultatu poszukać.

Na totalnym luzie i dla lepszego oglądania meczyku wieczorem:

Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin X 16.00 Fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
S 108

slawek-80

Użytkownik
Typ na Bewley tez popieram. Na bet365 mamy under 10 pkt. po 1,95. Wchodzę w to. W pierwszym biegu może być różnie, potem 2 biegi z Lagutą i Pedersenem w 3 swoim starcie. Teoretycznie najsłabiej obsadzony bieg 12 w którym wliczam już z góry 3pkt. To i tak przed nominowanymi daje mi jakieś 7 max 8pkt i udział w ostatnim biegu wcale nie jest pewny.



⛔⛔⛔

Dokładnie 10pkt (2,2,1,3,2)

Zabrakło parę metrów...
 
Ostatnia edycja:
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Widzę ładna awanturka na forumku hehe Panowie możemy się ze sobą nie zgadzać ale nie obrażajmy się bo to donikąd nie prowadzi. Jakbym miał stawiać ten mecz to szedłbym w stronę Motoru bo kurs mocno zawyżony na moje. Na moje za dużo się opiera już w Częstochowie na tym młodym chłopaku.
 
Z 2,5K

zajazdowicz

Użytkownik
Bewley under 8.5 pkt 2.01 eFortuna ❌
Kubera over 5.5 pkt 2.01 eFortuna

Kubera w Częstochowie w ostatnich latach robił 9+2, 6, 5+2. Stawiam, że te 6 punktów w dniu dzisiejszym zrobi. Motor jest mega mocny, mecz będzie na styku. Dużo będzie zależeć od Kubera i Buczka. Muszą się spiąć, żeby Motor wygrał.

Bewley zrobił ostatnio płatny komplet w Zielonej Górze z outsiderem. Nie podniecałbym się tym wynikiem, ponieważ w ubiegłym roku w Zielonej zrobił 12+1, ewidentnie tamtejszy tor mu odpowiada. Jedzie z bardzo kiepskim GKM, jest z kim tam powalczyć o punkty, lecz max widzę 8 punktów przy jego nazwisku
Kubera nie jedzie? Dlaczego?
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Oj Panie Tihany.. Jak niektórzy rzeczy się czyta, to aż się słabo robi. Tak samo z typami, dobrze, że coś wrzucasz, bo często można zagrać przeciwko.
Zerknij dokładnie w typy kolegi. Jeśli tak grywasz jak piszesz to współczuje. Czekamy w przyszłości na Twoje typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom