>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

VI runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Jawne jaja sie dzieja. Juz powtorka w 4 bylby bledem ale wykluczenie Dudka to juz zupelny zart.
Zaklad na Torun mi sedzia kladzie , to sie nie dzialo jeszcze
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Jawne jaja sie dzieja. Juz powtorka w 4 bylby bledem ale wykluczenie Dudka to juz zupelny zart.
Zaklad na Torun mi sedzia kladzie , to sie nie dzialo jeszcze
Nie było opcji by powtórzyć bieg w 4. Kolejny sędzie do oddelegowania. Najlepsza liga świata? Ta...
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Nie było opcji by powtórzyć bieg w 4. Kolejny sędzie do oddelegowania.
No ja wiem zw nie bylo opcji bo opcja w przypadku przerwania bylo tylko wywalenie Pawlickiego co uwazalem za oczywoste.
Mniej szkodliwe ale bledne byloby wlasnie powtorzenie w 4 , ale wywalenie Dudka to kryminal juz
 
power30 18K

power30

Forum VIP
No ja wiem zw nie bylo opcji bo opcja w przypadku przerwania bylo tylko wywalenie Pawlickiego co uwazalem za oczywoste.
Mniej szkodliwe ale bledne byloby wlasnie powtorzenie w 4 , ale wywalenie Dudka to kryminal juz
Jeśli wywalił Dudka to rodzi się pytanie, po co przerywał skoro Patryk był 4. Ogólnie jazda zarówno Pitera czy Przemka zakończy się dzisiaj gipsem, bo są niereformowalni.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
No ja wiem zw nie bylo opcji bo opcja w przypadku przerwania bylo tylko wywalenie Pawlickiego co uwazalem za oczywoste.
Mniej szkodliwe ale bledne byloby wlasnie powtorzenie w 4 , ale wywalenie Dudka to kryminal juz
Wywalenie Dudka jak i puszczenie we czwórkę to taki sam kryminał - brak zgodności z regulaminem. Sędzia musiał mieć tutaj 100% pewności, że wykluczy Pitera. Jeśli jej nie miał mógł poczekać do końca wyścigu i ewentualnie po wyścigu wykluczyć zawodnika gospodarzy za niebezpieczną jazdę. Nie miał prawa wykluczyć Dudka za to, że machał łapkami. Nawet Leszek w magazynie nie zrobi takich szpagatów aby wybronić decyzji.
 
A 332,3K

adams235

Znawca - Żużel
A najlepsze że było pewne 3;3 a w powtórce było 5;1 ....nie jestem ani za jednymi ani drugimi ale okradli Toruń w białych rękawiczkach...mógł poczekać do końca wyścigu heh jak nie był pewny...masakra co się z nimi dzieje ...takie babole że szok...
Milik ma defekt na wejściu w ostatni łuk Kurtz chce go ominąć i upada...i sędzia zalicza wykluczając Kurtza...
Leszno - Ostrów Rew jedzie bodaj ostatni coś mu odpada .....sędzia przerywa bieg...nie wyklucza Rewa i w powtórce Unia wygrywa to tylko kwiatki pierwsze z brzegu...a było ich więcej zdecydowanie...
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Hahaha. Już wolę się śmiać niż płakać, choć szkoda tych którzy stawiali na Toruń (nic nie grałem na ten mecz). Co tu się odwaliło w ogóle. To jest SKANDAL i tu z której strony nie spojrzeć, jak tego nie ugryźć, jak tego nie rozebrać na czynniki pierwsze, to Pawlicki jest do wykluczenia. Doszło do srogiego wała. Ten bieg sprawił, że "momentum" Apatora padło i przegrali wygrany mecz.

Łoo, będzie nieźle w tygodniu. Jestem ciekaw kto ze środowiska będzie miał tyle jaj żeby powiedzieć, że doszło do skandalu, do złodziejstwa. W czasach gdy wszyscy są tacy milutcy, komentatorzy każdego żużlowca przedstawiają z przezwiska, jedno ogromne kółko wzajemnej adoracji. Tym razem liczę na te pijawy z SF, że zrobią właśnie "gównoburzę" jak to nazwał właśnie Dudek. Ciekawe co sam Meyze powie. I czy Leszek będzie kontynuował kabaret broniąc w jakiś sposób Meyzego czy jednak te wąsy zobaczą, że tu za grubo się odj. żeby coś cudować i sędzia będzie zawieszony.

Co by nie mówić, cyrk kręci się dalej - była weryfikacja, były śrubokręty w Krośnie i teraz Meyze, który podjął decyzję jakby pierwszy raz żużel na oczy widział.
 
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Kowalski ma szanse w biegach następnych na 1pkt jeszcze?
Niestety trener jest debilem i nie zminil curzytka w 12..Czy ktoś mnie poprawi Panowie mógł to zrobić prawda ?jako rezerwa zwykła ..

a Kowalski dał dziś du…jak mógł przegrać z tym kevlarem jasinskim to dramat jakiś ,przeciez on jest słaby ze głowa boli ?jako junior był słabiutki a w tym sezonie grzeje ławę i raz pojechał z czewa jak Woźniak miała kontuzje ..Mega się na Nim dziś zawiodlem ..i on potrafi tylko wygrywać z juniorami nic wiecej
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Niestety trener jest debilem i nie zminil curzytka w 12..Czy ktoś mnie poprawi Panowie mógł to zrobić prawda ?jako rezerwa zwykła ..
Nie trener jest debilem tylko Ty jesteś sfrustrowany bo nie wszedł Ci Kowalski. Jaka różnica żeby jechał Curzytek czy Kowalski? Obaj przywieźli by punkt. Nie więcej, nie mniej. Obaj byli tak samo słabi. Kowalski nawet plecy Jasińskiego oglądał. Bardzo dobrze, że jechał Curzytek bo lepiej, żeby się objeżdżał on. Co za różnica dla klubu czy Kowalski ma 4 czy 5 punktów? Szans miał dużo, ale zawalił. Nie można odbierać biegów i doświadczenia Curzytkowi tylko dlatego, bo chcesz żeby zakład wszedł.
 
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Nie trener jest debilem tylko Ty jesteś sfrustrowany bo nie wszedł Ci Kowalski. Jaka różnica żeby jechał Curzytek czy Kowalski? Obaj przywieźli by punkt. Nie więcej, nie mniej. Obaj byli tak samo słabi. Kowalski nawet plecy Jasińskiego oglądał. Bardzo dobrze, że jechał Curzytek bo lepiej, żeby się objeżdżał on. Co za różnica dla klubu czy Kowalski ma 4 czy 5 punktów? Szans miał dużo, ale zawalił. Nie można odbierać biegów i doświadczenia Curzytkowi tylko dlatego, bo chcesz żeby zakład wszedł.
Okey masz racje po części :) dlatego ze curzytek jest obok stojanowskiego najsłabszym juniorem ligi ,ostanio w meczu u Siebie z ostrowem nie potrafił nawet pokonać ich juniorów ,którzy są także mega słabi ..
I roznica kolego byla taka ze Kowalski by zjadł Stojana a ta miernota curzytek już nie było to wcale takie oczywiste ..gość kompletnie nie nadaje się na ekstraligę i każdym spotkaniem to pokazuje ..a Kowalski to inna liga ,owszem dziś zawalił bieg z jasinskim ,ale 2 wcześniejsze już były dobre ..i ja osobiście wolałbym dawać jak najwiecej biegów Kowalskiemu bo to jest jego 1 sezon w ekstralidze a z curzytka i tak nic nie będzie niż junior który zdobędzie max 2 pkt w meczu ..
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Niestety trener jest debilem i nie zminil curzytka w 12..Czy ktoś mnie poprawi Panowie mógł to zrobić prawda ?jako rezerwa zwykła ..

a Kowalski dał dziś du…jak mógł przegrać z tym kevlarem jasinskim to dramat jakiś ,przeciez on jest słaby ze głowa boli ?jako junior był słabiutki a w tym sezonie grzeje ławę i raz pojechał z czewa jak Woźniak miała kontuzje ..Mega się na Nim dziś zawiodlem ..i on potrafi tylko wygrywać z juniorami nic wiecej
Na pewno nie trener jest debilem, tylko najwyraźniej Ty, bo nie znasz regulaminu rozgrywek. Junior może zamienić innego juniora wyłącznie w ramach rezerwy taktycznej i to tylko raz podczas meczu. Po 11 biegu widniał wynik 33-33, więc nie mógł zastosować rezerwy taktycznej - mam nadzieję, że wiesz chociaż jakie są wymogi do jej zrobienia. Tak więc zanim zaczniesz obrażać innych i zarzucać komuś niekompetencję, to zweryfikuj najpierw swój zasób wiedzy nt. danej dyscypliny, żeby drugi raz nie zbłaźnić się w podobny sposób.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Kowalski nie mógł pojechać w 12 biegu za Curzytka przy takiej sytuacji jaka była.
Jeżeli ktoś nie zna tak elementarnych rzeczy jak to kiedy junior może zastąpić juniora to protip za free: żużel nie jest dla tej osoby do obstawiania :)
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Okey masz racje po części :) dlatego ze curzytek jest obok stojanowskiego najsłabszym juniorem ligi ,ostanio w meczu u Siebie z ostrowem nie potrafił nawet pokonać ich juniorów ,którzy są także mega słabi ..
I roznica kolego byla taka ze Kowalski by zjadł Stojana a ta miernota curzytek już nie było to wcale takie oczywiste ..gość kompletnie nie nadaje się na ekstraligę i każdym spotkaniem to pokazuje ..a Kowalski to inna liga ,owszem dziś zawalił bieg z jasinskim ,ale 2 wcześniejsze już były dobre ..
i ja osobiście wolałbym dawać jak najwiecej biegów Kowalskiemu bo to jest jego 1 sezon w ekstralidze a z curzytka i tak nic nie będzie niż junior który zdobędzie max 2 pkt w meczu ..
jak pierwszy sezon??? :D
 
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Kowalski nie mógł pojechać w 12 biegu za Curzytka przy takiej sytuacji jaka była.
Jeżeli ktoś nie zna tak elementarnych rzeczy jak to kiedy junior może zastąpić juniora to protip za free: żużel nie jest dla tej osoby do obstawiania :)
No właśnie pytałem czy mógł pojechać czy nie w koncu ???
To co musiało być 6 pkt straty Wrocławia ??
Post automatycznie złączony:

[Zawartość ukryta]

jak pierwszy sezon??? :D
1 sezon jako podstawowy junior
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom