>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VI runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Woryna +9.5pkt 1.84

Na pierwszy rzut idzie Kacper Woryna. 10pkt stanowczo w jego zasięgu przy osłabionym GKMie. Kacper w tym sezonie w bardzo dobrej formie z wyjątkiem wyjazdów. Dziś jednak na własnym torze powinien pokazać swoją jakość. Co do biegów to układ wydaje się całkiem korzystny. Na początek zastępstwo za Pedersena (najprawdopodobniej pod nr 1 wpisany zostanie Krakowiak), Jakobsen i Madsen i tu spokojnie 2pkt do wyrwania za Leo. Następnie Jakobsen, Jeppesen i Przemek Pawlicki - Kacper spod krawężnika więc dał bym mu tu 2/3pkt. Dalej Pludra, Jeppesen i ZZ (tu też GKM nie ma kim straszyć). W czwartym Kasprzak, Miśkowiak i Łobodziński więc tu powinno być najłatwiej i zostaje nominowany. Jak dla mnie GKM nie ma kim straszyć Włókniarza, bo Kasprzak czy Pawlicki na wyjeździe raczej zbyt wiele niezapunktują. Jak dla mnie jednostronne "widowisko" dlatego liczę że oprócz Madsena czy Lindgrena swoją dwucyfrówkę dołoży również Kacper
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy na temat VI rundy PGE Ekstraligi.

20.05
Arged Malesa Ostrów - Motor Lublin, godz. 18:00
Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz, godz. 20:30

22.05
Unia Leszno - Apator Toruń, godz. 16:30
Sparta Wrocław - Stal Gorzów, godz. 19:15
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Warto szukać overów na juniorów dzisiejszych faworytów. Oba mecze do jednej bramki, a w takich okolicznościach warto objeżdżać młodzież. Jeszcze nigdzie nie ma linii, ale czekamy z💸💸💸💸💸
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Hampel +8,5 @1,88 sts skoczyło na 1,94 w STS
i dokładka +7,5 @1,68 betclic
W awizowanym 2x na Walaska który dziś nie pojedzie z powodu kontuzji, do tego w parze z Drabikiem powinien być lepszy, z tego co widzę to przegrać może 2x z Holderem i w pierwszym z Michelsenem i Berntzonem. Hampel pojedzie też w jednym z biegów z ZZ na słabszych zawodników, więc koło 10pkt powinien się zakręcić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +659
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Hampel +8,5 @1,88 sts
W awizowanym 2x na Walaska który dziś nie pojedzie z powodu kontuzji, do tego w parze z Drabikiem powinien być lepszy, z tego co widzę to przegrać może 2x z Holderem i w pierwszym z Michelsenem i Berntzonem. Hampel pojedzie też w jednym z biegów z ZZ na słabszych zawodników, więc koło 10pkt powinien się zakręcić.
Dlaczego miałby być lepszy od Drabika? Do tego gdzieś z ZZ może wpaść Holder po raz trzeci, albo z RT. Do tego nie nastawiałbym się dzisiaj na ZZ ze strony Lublina - imo każdy tu pojedzie po 5 razy, Kubera będzie jechał za ZZ, juniorzy za Bowesa (pod warunkiem, że Lublinowi będzie się mecz układał). Nie mówię, że typ nie wejdzie, więcej, powiedziałbym nawet, że wygląda rozsądnie, bo Hampel bardzo szybki ostatnio, ale analiza IMO nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Też mam podobne zdanie odnośnie Drabika. Sądzę, że warto jednak poczekać do studia przedmeczowego, wówczas będzie więcej wiadomo.
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Dlaczego miałby być lepszy od Drabika? Do tego gdzieś z ZZ może wpaść Holder po raz trzeci, albo z RT. Do tego nie nastawiałbym się dzisiaj na ZZ ze strony Lublina - imo każdy tu pojedzie po 5 razy, Kubera będzie jechał za ZZ, juniorzy za Bowesa (pod warunkiem, że Lublinowi będzie się mecz układał). Nie mówię, że typ nie wejdzie, więcej, powiedziałbym nawet, że wygląda rozsądnie, bo Hampel bardzo szybki ostatnio, ale analiza IMO nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Ano temu że Drabik dużo lepiej wygląda na domowym torze niż na wyjazdach. Patrząc w same liczby jest to 2,6 v 1,6 u Drabika, a u Hampela 1,5 v 1,5, ale z tego co wiem Drabik nie zmieniał niczego w sprzęcie i jego wyjazdowa średnia wynika z mniejszej znajomości torów poza Lublinem, natomiast Hampelowi brakowało dobrej maszyny na początku sezonu, teraz zmienił silniki i wygląda zupełnie inaczej, stąd śmiem twierdzić że dziś zrobi lepszy wynik niż Maksym.
Z tą ZZ Kubery to zobaczymy na co pozwoli zdrowie. Myślę że jeśli mecz się będzie układał po myśli Lublina to nie będą jakoś mocno forsować Domina. Zakład w STS dotyczy 5ciu pierwszych startów, więc nawet jeśli Hampel nie ruszy do wyścigu jako ZZ to pojedzie w nominowanym gdzie przecież też nie jest bez szans na punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Może tak rzeczywiście być, że będą oszczędzać Domina, ale jeśli jest zdrowy, to wątpię, żeby od początku go trzymali w boksach, więc pojedzie 2 biegi za ZZ i może zabraknąć biegu dla Hampela. Z drugiej strony, no nawet jak przywiezie z 6-8 punktów do nominowanego to w 14 dostanie układ np. Lampart, Gapiński, Hjemland no to musi do tych 9 dobić. :D
Ciekawi mnie, jak to Lublin rozegra taktycznie, ostatnio robią to naprawdę dobrze, widać że wyciągneli wnioski po zeszłym sezonie.

Ode mnie:
Michelsen under 12,5 @2,16 iforbet
Madsen under 12,5 @1,9 ewinner
Kubera under 10,5 @1,8 ewinner

Pod odpuszczanie wyścigów liderów i to co napisał kolega wyżej o Kuberze. Bowes ma biegi 6 i 12 z juniorem i może tam pojedzie, co daje dodatkowe starty Lampartowi i Cierniakowi, więc Michelsen może pojechać tylko 5 biegów. 1xHolder i 1x Drabik, ale pewnie pojedzie też na nich w 15, ZZ na Walaska w 1 (Holder?) + przypadki losowe. W 6 raczej pokryje, w 5 niekoniecznie.

Cierniak over 4,5 @1,6 betclic
Rano złapałem nawet 3,5 , wtedy to było ogromne value, ale nadal jest. 3 to powinien przywieźć na juniorach Ostrowa, wystarczy jeszcze gdzieś wyłapać 2 na seniorach. Do zrobienia, linii w tym sezonie nie pokrył tylko raz.
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Narazie skromnie zaczynamy
Szostak under 2.5 kurs 1.8 Sts
Forma ligowa nie wskazuje na dużą zdobycz,psychicznie nie wytrzymuje i w zasadzie jak w juniorskim nie ucieknie i nie wygra to marne szanse na over
Post automatycznie złączony:

Smektala over 8.5 Sts kurs 1.7
Kiedy jak nie w takim meczu,typ pod przełamanie i myślę że jeśli dostanie 5 startów to ogarnie te linie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +307
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Narazie skromnie zaczynamy
Szostak under 2.5 kurs 1.8 Sts
Forma ligowa nie wskazuje na dużą zdobycz,psychicznie nie wytrzymuje i w zasadzie jak w juniorskim nie ucieknie i nie wygra to marne szanse na over
Post automatycznie złączony:

Smektala over 8.5 Sts kurs 1.7
Kiedy jak nie w takim meczu,typ pod przełamanie i myślę że jeśli dostanie 5 startów to ogarnie te linie...
Lepiej w ewinner, kurs tak sam, a jest u nich gra bez podatku jeśli kupon zagramy między 12-18
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
No tak tylko że wymóg 3 zdarzeń na kuponie...
Słuszna uwaga, nie doczytałem
Post automatycznie złączony:

Słuszna uwaga, nie doczytałem
W obecnej chwili ze zwykłych zakładów już chyba nic się nie opłaca zagrać z dzisiejszych meczy, choć mogę się pochwalić, że z rana obserwowałem jak sts wrzucał ofertę i były do wzięcia handicapy rzędu - 10,5 na Lublin i - 20,5 na Czewę przy kursach w granicach 1,8.Do tego juniorskie że faworyci wygrają po 5-1 na Lublin 1,7 a na Czewę 1,4.W sts jest do złapania Drabik (zaczyna wracać do formy sprzed zawieszenia) że zapunktuje w każdym biegu - kurs 1,7 i można dołożyć under podwójnych zwycięstw Grudziądza- kurs 1,5(niby kto ma to zrobić)
 
Ostatnia edycja:
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
Jak dla mnie mecz w Ostrowie nie musi być do jednej bramki. Wreszcie Ostrów mógł sam zrobić tor, taki jak im pasuje, pierwszy raz. Zobaczymy jak wyjdzie. Juniorzy ostatnio mocno się rozjeżdżali i mogą być tego efekty. Jeśli się nie mylę, to za Grzesia zrobią z/z. Jeśli Gapa, Holder i Berntzon zrobią ok 35 punktów, to Ostrów to zgarnie.
Ostrów - Lublin 1 S sts 10,50
Ostrów - Lublin handi 14,5 na 1 @ STS 2,00
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Jeżeli Ostrów pojedzie z ZZ za Walaska to Holder ma gwarantowane 6 biegów, a jeżeli będą przegrywać, to pojedzie pewnie 7 razy. Widać, że zmiana otoczenia mu pomogła i jazda sprawa mu przyjemność. Michelsen poobijany, Lublin nie musi się spinać i dawać jeździć liderom po 6 biegów, bo to tylko kolejny mecz, więc spróbuje tak:
Chris Holder najlepiej punktujący w meczu (wszystkie starty) @2.55 totalbet
 
Ostatnia edycja:
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Częstochowa - Grudziądz (+26.5) [1] 1.70 forbet
Goście według mnie będą mieli problem dziś dobić do 30. Wobec braku lidera w osobie Nickiego nie mają w składzie żadnego zawodnika gwarantującego pokaźną zdobycz punktową. A gospodarze na pewno nie odpuszczą. Ten mecz jest dla nich skrojony, by nabić kabzę do portfeli.

Holder - Michelsen [1] 1.83 forbet
Kangur odżył i prezentuje się przyzwoicie. Dzisiaj wielce prawdopodobieństwo, że pojedzie 7 biegów. U Michelsena forma jest, ale może odczuwać skutki upadku, a jak będzie prowadzenie drużyny gości, to nie będzie się tak spinał.
 
Ostatnia edycja:
S 593

speedwayfansosw

Użytkownik
Jak dla mnie mecz w Ostrowie nie musi być do jednej bramki. Wreszcie Ostrów mógł sam zrobić tor, taki jak im pasuje, pierwszy raz. Zobaczymy jak wyjdzie. Juniorzy ostatnio mocno się rozjeżdżali i mogą być tego efekty. Jeśli się nie mylę, to za Grzesia zrobią z/z. Jeśli Gapa, Holder i Berntzon zrobią ok 35 punktów, to Ostrów to zgarnie.
Ostrów - Lublin 1 S sts 10,50
Ostrów - Lublin handi 14,5 na 1 @ STS 2,00
Nie do końca, wczoraj komisarz toru jak przyjechał nakazał ubijać tor, bo według jego prognoz może padać, na szczęście pozwolił odbyć trening na tym twardym torze. Także tor jest zrobiony przez komisarza.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Drabik zdobędzie punkt w każdym biegu @ 1,62 sts (musi odjechać co najmniej 4 biegi)

Wg mnie typ do dubla jak znalazł. Maks układ biegów ma dość łatwy. Jeśli nie będzie nieprzewidzianego defektu/taśmy/wykluczenia to typ na spokojnie powinien wejść.
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ciekawy typ i zaskakujący dla mnie to para;
Szostak-Cierniak 2 kurs 1.57 sts
Cierniak ma duże szanse lekko na 4 starty a nawet 5....chyba tylko wypadki losowe mogą spowodować że to nie wejdzie...Szostak nie ma szans pokonać seniora Lublina bo i kogo?a i z juniorką cienko widzę jego punkty...
Rzadko to pisze ale uważam że Sts się nabrał...
Czyli typ na juniorski
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +217
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
Nie do końca, wczoraj komisarz toru jak przyjechał nakazał ubijać tor, bo według jego prognoz może padać, na szczęście pozwolił odbyć trening na tym twardym torze. Także tor jest zrobiony przez komisarza.
Nie będę się z nikim kłócił, ale z moich informacji wynika, że Ostrów cały tydzień wiedział, że tor będzie twardy i na taki się przygotował. Wczoraj odbyło dwa treningi z tego co wiem
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Nie będę się z nikim kłócił, ale z moich informacji wynika, że Ostrów cały tydzień wiedział, że tor będzie twardy i na taki się przygotował. Wczoraj odbyło dwa treningi z tego co wiem
Rzeczywiście tor jest twardy, do tego juniorzy Ovii podnieśli swoje morale w tygodniu deklasując rywali w DMPJ(tylko że obsada była bardzo słaba), warto spróbować over 2,5 Szostaka. W Lublinie do składu wskoczył Tudziez i może dostać 1-2 biegi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom