>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

VI runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Świdnicki-Pludra 1 kurs 1.4 Sts
Kurs marny ale jeśli nie będzie defektu i itp to myślę że na spokojnie można to dołożyć do jakiegoś zdarzenia...Świdnicki u siebie potrafi pojechać mega zawody...pludra ma przebłyski ale nie ten poziom...
Czyli typ na wyścig Juniorski
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
I 24,7K

iti

Użytkownik
Rzeczywiście tor jest twardy, do tego juniorzy Ovii podnieśli swoje morale w tygodniu deklasując rywali w DMPJ(tylko że obsada była bardzo słaba), warto spróbować over 2,5 Szostaka. W Lublinie do składu wskoczył Tudziez i może dostać 1-2 biegi
Wydaje mi się, że skoro do składu wskoczył Tudzież, a nie Bowes to nie dostanie żadnego biegu.
 
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Ciekawy typ i zaskakujący dla mnie to para;
Szostak-Cierniak 2 kurs 1.57 sts
Cierniak ma duże szanse lekko na 4 starty a nawet 5....chyba tylko wypadki losowe mogą spowodować że to nie wejdzie...Szostak nie ma szans pokonać seniora Lublina bo i kogo?a i z juniorką cienko widzę jego punkty...
Rzadko to pisze ale uważam że Sts się nabrał...
To typ typowo na wyścig juniorski, także jeden bieg decyduje. Ale popieram typ ogólnie 🤙
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Typ for fun i na typowego czuja
W.Lampart over 6.5 kurs 1.94 Sts
Skusił fajny kurs w sumie nieadekwatny do ryzyka bo 4 biegi raczej pewne a może i 5...
Ovia jeden trening wczoraj i to wszystko reszta w rozjazdach z juniorami i Bertnzonem na czele...nie widzę większych szans na równorzędną walkę...wyjście z 34 pkt uznam za spory sukces...choć akurat chciałbym się pomylić...
Post automatycznie złączony:

To typ typowo na wyścig juniorski, także jeden bieg decyduje. Ale popieram typ ogólnie 🤙
Nosz k....faktycznie ten Sts i te ich zakładki...generalnie postawiłem a nie zwróciłem uwagi że to jest na bieg...w takim razie swidnicki- pludra też jest na juniorski...nie do końca to chciałem ale trudno poszło cholera...oby z fartem
 
Ostatnia edycja:
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
Rzeczywiście tor jest twardy, do tego juniorzy Ovii podnieśli swoje morale w tygodniu deklasując rywali w DMPJ(tylko że obsada była bardzo słaba), warto spróbować over 2,5 Szostaka. W Lublinie do składu wskoczył Tudziez i może dostać 1-2 biegi
Co do twardego toru, to tak off top, pamiętam jak Ostrów pojechał do Gniezna. Chyba 2009 rok. W Ostrowie był Harris, który wtedy śmigał w GP, na pewno był Klindt, Robert Miskowiak w sztosie i jeśli się nie mylę Daniel Nermark. Karol Ząbik i Adrian Gomolski, czyli wychowanek Gniezna. Zastali taka twardzinę, że Krzysiek Jablonski jeśli ktoś z Was go pamięta to szacun, kręcił się koło kompletu ;) swoją drogą radzę pamiętać o Krzysiu, mocno wziął się za tunerke i nawet Bartek Zmarzlik przyjeżdża do jego hamowni
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Przecież jak byk stoi u nich w regulaminie, że w przypadku zakładów na sumę punktów zawodnika branych jest pod uwagę pierwsze pięć biegów, przy czym zawodnik musi wziąć udział w co najmniej trzech biegach, bo inaczej zakład jest unieważniony. Rozumiem, że nie było sensu czytać regulaminu zakładów dotyczących tak specyficznego sportu jak żużel przed zagraniem betów?
 
Otrzymane punkty reputacji: +159
power30 18K

power30

Forum VIP
Toruń +10,5 @ 1,55 sts

Toruń lubi jeździć w Lesznie. Sądzę, że Z/Z oraz RT są w stanie utrzymać ten wynik. Kluczem do pokrycia tego handicapu będzie zneutralizowanie Lidseya oraz Bellego, którzy są spokojnie do objechania. Pawlicki również jest dość nierówny

Holder over 8,5 @ 2,01 sts

Jack lubi ścigać się na leszczyńskiej nawierzchni, co już kilka razy udowadniał. Do tego ma dość łatwy 12 bieg, gdzie powinien zdobyć 2-3 pkt. Dwukrotnie pojedzie z Przedpełskim, na którym nie powinien tracić punktów. Fakt ma dwa dość ciężkie biegi 3 oraz 9. Przed rokiem zdobył 14 pkt (w 6 biegach) w bądź, co bądź silniejszą Unią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +763
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Też uderzam w stronę ekipy Torunia najwyższa pora żeby zaczęli coś jechać jako druzyna
Toruń +10.5 Sts kurs 1.55
Toruń +8.5 Sts kurs 1.88
Można jeszcze 12.5 na sts złapać ale to tylko 1.3
Kowalski over 4.5 kurs 1.7 Sts
2 biegi ma naprawdę łatwe czyli 2 i 4 i aż prosi się o 5 pkt bet dnia dla mnie
Sparta(-3.5)- Stal wynik po 4 biegach 1 kurs 1.7 Sts
Typ może i dziwny ale w 1 biegu Szymek po kontuzji ,młodzieżowy myślę dla Sparty lekko choćby 4;2 i 4 bieg gdzie Kowalski na Hansena i Bartkowiaka ....ten typ od wczoraj mi chodził po głowie,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +723
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Hansen - Kowalski kto więcej punktów 2 1.94 (sts)

Kowalski już w 1 biegu będzie miał trójkę, a potem jadąc spasowanym na 4 bieg trafia na Hansena. Także Kowalski ma gdzieś 5 punktów po dwóch biegach. Hansen jedzie tam pierwszy raz na torze we Wrocławiu, raczej będzie miał trudno o jazdę w biegu nominowanym. Dlatego stawiam na młodego reprezentanta Sparty w tym pojedynku.

Dorzucam do tego najwyższy handicap +12.5 na Apator po kursie 1.30 (sts)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +237
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Holder + Pawlicki over 7,5 punktów Betclic @1,75 ✅✅

Pierwsze co dziś mi wpadło w oko, po fajnym kursie nawet do jakiegoś dubelka. Żeby Unia chciała myśleć w ogóle o zwycięstwie, to Pawlicki po prostu musi te 8 pkt zrobić, jedzie 2x z juniorami, Lidseyem i Kołodziejem, więc na swoich te 3 pkt już powinien mieć. Z zespołu gości mierzy się 2x właśnie z Jackiem Holderem, po 1x z Lambertem, Przedpełskim i Dudkiem. Do tego dojdzie zapewne bieg nominowany. Nazwiska trudne, ale Pitera u siebie stać na pokonanie każdego, a potrzeba przy zakładanym scenariuszu tylko 5 pkt.
Co do Jacka Holdera, on bardzo lubi ten tor w Lesznie, jedzie w biegu 12 z juniorami i Lidseyem, zakładam tutaj 3 pkt, 2x w parze przeciętny Przedpełski, raz z Lambertem, no i gospodarze, 2x będzie mierzył się właśnie z naszym Piterem, raz Doyle, Kołodziej, Lidsey. Jednak może pojawi się jakiś taktyk. Myślę, ze zarówno Piotr jak i Jack dziś te 8 pkt uciulają
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +654
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dudek więcej wygranych biegów 1.5 Fortuna kurs 1.84
No cóż w 1 starcie ciężkie pole...potem wejdzie gdzieś ZZ uważam że ma spore szanse na 5 biegów wygrać 2
Pawlicki-Dudek(+1) 2 kurs 1.75 Fortuna
W przypadku remisu wchodzi na sts ta para po kursie 2.22...hmm Dudek przy 1 zestawie ma ciężki bieg i ciężkie pole w 1 starcie ale potem sympatycznie...ma z 1 pola obok siebie Pawlickiego ....ten z kolei ma ciężki też 1 bieg potem wcale nie lepiej więc uważam że warto zagrać tym bardziej że dawaja minimalny handicap
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +612
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
M. Vaculik poniżej 9,5 pkt 2.0 forbet forbet ✅

Martin ma w tym sezonie problemy co dobitnie pokazało SGP w Warszawie. Na torze w Gorzowie jeszcze jedzie przyzwoicie choć też ma problem z przekroczeniem linii 10 pkt. Niezły występ w Grudziądzu ale wiadomo jak to Grudziądz co pokazał ostatni mecz w Częstochowie. W Lesznie nie wygrał indywidualnie biegu. Dziś każdy start przeciwko Taiowi bądź Maciejowi. Wydaje mi się że będzie Martin punktować +/- 2,2,1 itd. chyba że Martin pojedzie dodatkowy bieg z taktycznej to typ może być na styk.

Dodatkowo:

Unia - Apator (+10,5 pkt) 2 1.60 forbet forbet ✅ 47:43

Uważam, że Unia będzie dziś męczyć się w tym meczu i ostatecznie nieznacznie wygra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +603
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Gorzów win mi dziś chodzi po głowie
@2,81 win
@2,13 win z x
@2,01 handi + 2,5 wszystko STS
Blisko blisko, ale jednak daleko...

Sparta nie zachwyca jak na razie w tym sezonie, więc liczę że Gorzów będzie w stanie wywieźć z Wrocławia minimalne zwycięstwo. Martwią mnie dwie osoby jeżeli chodzi o dobry wynik dla Gorzowa, ale z racji na takie wysokie kursy zdecydowałem się to zagrać. Tajski ostatnio rakieta po zmianie tunera, ale myślę, że drugiego kompletnego meczu nie pojedzie, no i żeby to weszło Vaculik musi pojechać około 10-12 pkt. Był mały promyczek powrotu do formy na torze w Grudziądzu, więc oby dalej notował progres i będzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Kołodziej będzie dojeżdżał tylko na 1 lub 2 pozycji @2,10 - ewinner

Janek w tym sezonie rakieta u siebie. Średnia 2,5 na bieg. Zresztą w tym sezonie tylko 3 razy kończył na 3 lub 4 miejscu. Dwa razy w Częstochowie i raz w Lublinie. Poza tym Toruń to bardzo chimeryczna drużyna. Dudek nie zachwyca, Lambert nie zachwyca, Holder? Poniżej oczekiwań.

Bieg 4: Kołodziej jedzie z juniorami więc przyjedzie pierwszy lub drugi.
Bieg 7: Kołodziej + Doyle vs Lambert. Powinien dosyć szybko wyjść na prowadzenie i objechać któregoś z nich.
Bieg 9:
Doyle vs Przedpelski i Holder. Podobna sytuacja jak w biegu nr 7
Bieg 13: Pawlicki vs Dudek i Lambert. Tutaj bieg dużego kalibru, ale Janek ma dobre pole startowe, a u siebie jedzie świetnie. Nie wydaje mi się, żeby stracił tu punkty.

+ nominowany będzie zapewne podobnego kalibru jak bieg 13.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +915
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
W piątek nie miałem jakiegoś wielkiego pomysłu, dałem undery Berntzona i Kasprzaka co weszło, na dzisiaj też pomysłu brak, jakieś dziwne te mecze. Dzisiaj skupiłem się na 1 lidze i meczu drugiej ligi. 1 liga weszła ładnie więc coś próbujemy. Do meczu 25 minut, sorki, że tak późno typ ale czekałem na koniec meczu ZG i Gdańska.

P. Dudek zdobędzie co najmniej 1 punkt w każdym swoim starcie? NIE @ 2.75 ForBet dwa biegi bez punktu.

Myślę, że po takim kursie można spróbować. Pod lupę biorę głównie biegi 1 i 13. Bieg 1 planowo z pola C z Przedpełskim vs Doyle i Bellego. Bieg 13 planowo spod płotu z Lambertem vs Kołodziej i Piter. Do tego dochodzą jeszcze inne biegi oprócz 8 gdzie jest junior. No i bieg nominowany może i 15 z Jankiem i Piterem? Patryk zdecydowanie w tym sezonie nie zachwyca, co prawda w Lesznie zazwyczaj jeździł fajnie ale formy zbyt wielkiej nie ma, biegi łatwe nie są a i on pojedzie dziś 6 a może i 7 biegów. Będzie dużo okazji do jakieś "śliwki".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +432
power30 18K

power30

Forum VIP
Co sędziowie wyprawiają w tym sezonie to głowa mała... Po co przerywał, skoro Dudek utrzymał się na motocyklu.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Będzie kolejna weryfikacja? Jeżeli przerwał bieg to mógł się jedynie powtórkami utwierdzać bądź nie o dodatkowej karze dla Pawlickiego w postaci kartonika. Nie miał prawa wykluczyć Dudka przerywając bieg. Chyba, że ja już nie umiem w regulamin, który cały czas się zmienia.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Dudek wykluczony za utrzymanie się na motocyklu? Niezłe jaja 😉 Weryfikacji bym się nie spodziewał, błąd sędziego a nie błąd regulaminowy.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Toruń podwójnie ukarany bo jakby puścił bieg dalej to 3;3 i w sumie mógł Dudek nie machać...a jak przerwał...to powinien Pawlickiego wykluczyć a tak wykluczył Dudka ale za co????🤣że spadł na 4 miejsce?i w powtórce 5;1 dla Leszna...k...ale kabaret jak dla mnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom