>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami VI runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
S 38,5K

scrobek

Użytkownik
GKM - Apator 2@1,50


W pierwszym zamyślę miałem grać na gołębie. Jednak kontuzja Doyla spowodowała że zmieniłem zdanie. Ten klub tego zawodnika nie jest wstanie zastąpić, Nie będzie zastępstwa zawodnika ponieważ ta złotówa nie wzieła zwolnienia aby być może wystąpić za tydzień w cyklu GP. Widać gdzie ten człowiek ma Polski klub. Z z/z byłoby bardzo ciekawie ale niestety bez Australijczyka GKM jest bez szans, za Niego pojedzie jakiś niedoświadczony junior i te biegi będą przegrywane non stop, Fricke, Tarasenko i Lindsey nie są wstanie wygrać meczu ze średnio jeżdzącą na wyjezdzie ekipą z Torunia. Duża dziura Gkmu na pozycji u 24, juniorzy na plus. Toruń natomiast jeśli tego nie wygra, nie wykorzysta tak osłabionego przeciwnika to się ośmieszy. EMil, Lambo i Dudek który wczoraj awansował do GP Chalange powinni przywiez dwucyfrówki na spokojnie. Przedpełski i Lampart poradzą sobie z juniorami i Pludrą, GKM będzie się bronić taktycznymi ale ta dziura na pozycji nr 13 jest nie do załatania. Wydaję mi się że goście wygrają 40-50
Będzie Z/Z za Doyle

Jan Stepiczew on X: "Dzisiaj Z/Z za Doyle'a. Potwierdzone w 100% #GRUTOR #speedway" / X (twitter.com)
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Grudziądz z z/z więc ja bym poszedł bardziej na handi +4,5 na gospodarzy po kursie 2,01 (bet365). A kurs 3,50 na czysty win GKM też warty zagrania według mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +202
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
GKM - Apator 2@1,50


W pierwszym zamyślę miałem grać na gołębie. Jednak kontuzja Doyla spowodowała że zmieniłem zdanie. Ten klub tego zawodnika nie jest wstanie zastąpić, Nie będzie zastępstwa zawodnika ponieważ ta złotówa nie wzieła zwolnienia aby być może wystąpić za tydzień w cyklu GP. Widać gdzie ten człowiek ma Polski klub. Z z/z byłoby bardzo ciekawie ale niestety bez Australijczyka GKM jest bez szans, za Niego pojedzie jakiś niedoświadczony junior i te biegi będą przegrywane non stop, Fricke, Tarasenko i Lindsey nie są wstanie wygrać meczu ze średnio jeżdzącą na wyjezdzie ekipą z Torunia. Duża dziura Gkmu na pozycji u 24, juniorzy na plus. Toruń natomiast jeśli tego nie wygra, nie wykorzysta tak osłabionego przeciwnika to się ośmieszy. EMil, Lambo i Dudek który wczoraj awansował do GP Chalange powinni przywiez dwucyfrówki na spokojnie. Przedpełski i Lampart poradzą sobie z juniorami i Pludrą, GKM będzie się bronić taktycznymi ale ta dziura na pozycji nr 13 jest nie do załatania. Wydaję mi się że goście wygrają 40-50
Będzie jednak ZZ-ka za Doyla :)
 
B 54,7K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Panowie to i tak nic im nie da. Ale wogole sie dziwie bo kurs leci na Apator Po 1,35 nie warto moim zdaniem już. Przy z/z obstawiam 42/43 - 48/47
 
B 646

bladasek23

Użytkownik
chciałbym być optymista jak poprzednicy i pójść w kierunku czystego nawet win Apatora... Jednak czy aż taki win, gdyby nawet kurs był 2.0 - to ja bym się nie sugerował... przypomne Doyle dla GKM nie zdobył dużo pkt... wręcz zawalił im dwa mecze na wyjazdach... zaraz ktoś napiszę, ale jechał by u siebie to 2cyfrówka mórowana... niestety nie... widać podejście Doyla, który ostro chce atakować również mistrza w GP.
Owszem nie twierdze, że nie zdobył by ponad 10pkt z Apatorem - jak by tego nie uczynił to byłby lincz kibiców...
Natomiast mam wrażenie, że lepsza będzie zz - otóż Max pewniak, Tarasienko złapał u siebie pewność jazdy i do tego Lidsey. Owszem brakuje niby czwartego do bryżdza. Jednak pozwolę sobie przedstawić fakt, że w przypadku przegrywania 6pkt będzie taktyczna. I teraz najważniejsze spójrzmy na Apator na wyjazdach. Emil i Lambo bez komentarza, jadą w innej lidze niż reszta zespołu. Dudek, który nie ma prędkości i broni się tylko swoim doświadczeniem, a na wyjazdach wiadomo spadek. Do tego beznadziejny Paweł i Wiktor. Nawet Pludra będzie tą dwójkę objeżdzał na wstecznym. I na deser beztalencia juniorzy, którzy to jeden dla poprawy własnego wizerunku zamontował sobie kolczyk.. mózg sobie powinien zamontować... Juniorzy z góry dostaną 1pkt i to max.
Zatem obawiam się, że ten huraoptymizm na Apatora zostanie szybko sprowadzony na ziemie.
 
neutralny 478,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Sparta Wrocław - Stal Gorzów
Janowski powyżej 9,5 pkt. @1,95 Betclic
Miśkowiak poniżej 4,5 pkt. @1,85 Betclic
Łaguta zakończy każdy bieg na 1 lub 2 miejscu - NIE @2,00 Etoto
Stal Gorzów +7,5 pkt. po 7 biegach @1,75 Fortuna
Janowski suma ostrzeżeń za ruchy na starcie poniżej 0,5 @1,95 Etoto

Krótko, bo blisko do meczu. Mam nadzieję na podtrzymanie serii z piątku, wydaje mi się, że jest kilka ciekawych zdarzeń na mecz we Wrocławiu.
Na początek over Janowskiego, bo on jest dziś jednym z kluczowych zawodników. Maciek musi wrócić na dobre tory, bo to znakomity zawodnik, a mecz ze Spartą nie będzie spacerkiem. Linia jest w miarę ok, kurs również zachęca. Do tego dorzucam brak ostrzeżeń dla Maćka. Myślę, że będzie dziś skupiony, bo zna stawkę meczu, a kurs na takie zdarzenie jest wyjątkowo wysoki.
Kuba Miśkowiak ciężko będzie miał dziś punktować, jak przeanalizowałem jego starty we Wrocławiu to zazwyczaj było kiepsko. Dziś stawka meczu dość wysoka, a Kuba raczej nie jest zawodnikiem, która potrafi dźwigać presję wyniku.
Zakład specjalny gram również przeciwko Łagucie, bo już nie jest tak niełapalny dla rywali jak kiedyś i mecze wyłącznie z dwójkami i trójkami już mu się praktycznie nie zdarzają.
Ostatni zakład to handi na Stal po siedmiu biegach i chyba jest to optymalna opcja, bo liczę tu na dość wyrównane widowisko i wątpię, aby Sparta ze swoimi problemami była w stanie już po dwóch seriach odskoczyć tak daleko przyjezdnym.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 46,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Falubaz - Częstochowa
Typ Częstochowa
Kurs 2.5
Buk Unibet

Falubaz na fali a Częstochowa na musie. Super mecz Zielonych z Wrocławiem, jednak terminarz nie oszczędza i dziś kolejny trudny rywal i lepszy na papierze. Bo na torze to już gorzej Czewa jedzie słabo głównie u siebie i przez tą postawę zagląda wizja braku PO. jednak idę w nich bo nie wyobrażam sobie nie pograć na Częstochowę powyżej 2. Liderzy bardziej pewni a jak ważni są mocni liderzy a nie zbierający alafabet pokazała ostatnio Gorzów. Fenomenem jest Wrocław ale Wrocław lubi oddac czasem biednym tym bardziej, że jego sytuacja w tabeli jest inna. Z taka kadrą liczę na w końcu dobry mecz Częstochowy i pokazanie siły na tle średniego rywala
 
Otrzymane punkty reputacji: +1707
P 28,4K

pieniazek

Użytkownik
Przemek Pawlicki powyżej 8,5 - 2,00 Betclic

Dla mnie taki kurs przy tak wystawionej linii jest jak najbardziej do grania. STS ma nawet 7,5 po trochę niższym kursie i oczywiście trzeba odliczyć podatek.
Przemek w parze z Kvechem 2x. Do tego bieg 12 dość łatwy. W Toruniu pojechał fajne zawody. Liczę na kontynuację dobrej jazdy. Rywale na wyjazdach delikatnie mówiąc średni. U siebie z Wrocławiem zrobił 8 , dzisiaj słabszy rywal więc powinno być coś koło dwucyfrowki. Oby ominęło Go dzisiaj literki typu w lub d , t. Jak dla mnie zakład na podwojenie budżetu jak znalazł.
 
Ostatnia edycja:
G 4,1K

grubaryba

Użytkownik
Falubaz - Częstochowa
Typ Częstochowa
Kurs 2.5
Buk Unibet

Falubaz na fali a Częstochowa na musie. Super mecz Zielonych z Wrocławiem, jednak terminarz nie oszczędza i dziś kolejny trudny rywal i lepszy na papierze. Bo na torze to już gorzej Czewa jedzie słabo głównie u siebie i przez tą postawę zagląda wizja braku PO. jednak idę w nich bo nie wyobrażam sobie nie pograć na Częstochowę powyżej 2. Liderzy bardziej pewni a jak ważni są mocni liderzy a nie zbierający alafabet pokazała ostatnio Gorzów. Fenomenem jest Wrocław ale Wrocław lubi oddac czasem biednym tym bardziej, że jego sytuacja w tabeli jest inna. Z taka kadrą liczę na w końcu dobry mecz Częstochowy i pokazanie siły na tle średniego rywala
tez myślałem ze beda kursy bardziej zblizone do 50/50 i warto może po takim kursie zaryzykować medaliki.

plusy dodatnie i plusy ujemne patrzac od str gości

- na minus - na pewno osobiste perturbacje liderów gości.. o ile patrzac na pkt madsena w lidze nie ma to wpływu to już po mikkelsenie widać mocną sinusoidę. od jego postawy dziś imo będzie zalezało czy goście pokuszą się o punkty przy wrocławskiej/ zakladając ze reszta pojedzie to co do tej pory/
- druga linia w postaci drabika i woryny - dobre wyniki we wtorek w szwecji obu/ zwlaszcza kacpra/ , drabik po poczatkowych perturbacjach widac uporządkował swoje sprawy i wyglada na solidna drugą linię.
- minus gosci to również formacja juniorska - jak jeszcze juniorka zielonej zdobedzie w sumie +/- 8-10 pkt jak ostatnio to i dobra postawa mikkelsena moze nie pomóc medalikom

co do zielonej ;
- piter wyglada na mocnego od kilku dobrych dni - na kazdym froncie mega dobre wyniki.
- przemek - nowe silniki i tez to fajnie zaczęło ostatnio wygladać.

jednak zielona jest strasznie niestabilną ekipą - tu nie ma wyraznego lidera i kazdy musi te 7-11 zdobyc zeby zagrało. nigdy nie wiesz co zrobi janek....
nie sądzę ze zielona powtorzy mecz z wrocławiem - w niedzielę jechali o godz 16.30 i piatkowy trening mieli o tej samej porze i warunki bardzo zblizone były. dzis jednak mamy godzinę 20 - treningu o tej porze nie mieli zapewne - a te kilka stopni roznicę robi jesli idzie o motury, zresztą zawodnicy to powtarzaja na kazdym kroku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom