>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami VI runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 478,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
VI runda Ekstraligi zapowiada się na najbardziej wyrównaną w tym sezonie, praktycznie w każdym meczu można liczyć na emocje i walkę o zwycięstwo do ostatniego biegu. Największym faworytem wydaje się być Motor Lublin, który uda się do Leszna. W starciach w Zielonej Górze, Grudziądzu i Wrocławiu trudno wskazać faworyta i możliwe, że wyniki w tych spotkaniach będą bliskie remisu.
W tym temacie podajemy typy na VI rundę Ekstraligi.
 
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
Dzisiaj gram takie typy

Zmarzlik mniej 12.5 sts kurs 1.57 tutaj wszystko zalezy od tego zeby Bartosz pojechal tylko 4 razy jezeli pojedzie 5 to wiadomo ze przywiezie wiecej pkt niz 12 ale juz w meczu u siebie wygranym wysoko z ZG odpusicl bieg dla junirow i dzisiaj mam nadzieje ze tak samo bedzie

Cierniak wiecej 6.5 sts kurs 1.62 dosc latwe biegi ma MAteusz a po drugie przeciwicny slabiutcy takich jak Rew Parnicki i juniorzy powienien Mateusz objezdzac 7 pkt w 5 biegach jest do zrobienia po jego tener powienin puscic 5 razy

Przyjemski wiecej 5.5 sts kurs 1.75 Wiktor najlpeszy junior w Ekstralidze dziisaj powien 4 razy pojechac ktos mu bieg odda bo bedzie pogrom

Kupiec wiecej 1.5 sts kurs 1.60 wydaje mi sie ze to bet dnia w ZG nie pojedzie Sadurski bo ma kontuzje za niego jakis kevlar pojedzie i do tego kolega z zespolu tez slabszy od Kajetana wiec w juniorskim juz powienin te 2 pkt przywiez ale i Hurysz tez jest do objechania
 
Ostatnia edycja:
R 49,1K

Rosolski91

Użytkownik
Lebiediew under 9,5 (5 startów) Fortuna 1,67 furmanka szczęścia 🙈
Ciężkie biegi, dwa razy na Zmarzlika, raz na Kubere z Holderem, nawet ZZ bd ciężary bo Lublin mocny a Andrzej na razie bez formy

Madsen over 10,5 (5 startów) Fortuna 1,60 zwrot - ulewa w ZG
Leon ma dobry układ biegów, lider drużyny, jeśli sprzęt nie zawiedzie to powinien zrobić dwucyfrówke

Typy o ile pojadą bo prognozy pogody słabe...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1337
B 54,7K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Lebiediew under 9,5 STS @1,84

Andrzej powinien być dzisiaj obok Zengoty najlepszym zawodnikiem Uni, ale na ile to wystarczy ? Jego średnia na ten moment 1,50/ bieg, to pokazuję jak jeden z liderów jest daleko od formy. Poza pierwszym swoim biegiem gdzie jedzie na Cierniaka i juniorów może przywież trojkę. Im dalej w las tym powinno być gorzej doparowy Smektałą który wkońcu może się obudzić i coś pojechać. Dwa biegi na Zmarzlika i ten bieg 13 gdzie będzie bardzo trudno o jakiś punkt. Myślę że Andrzej dwa razy zostanie przywieziony na 1-5 i nie sądze aby zrobił 10 pkt w 5 startach , musiałby wykręcić średnią 2 , jeśli tego nie zrobił ze słąbszymi rywalami to jak ma to zrobić z Motorem ?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1528
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
A jakie szanse są ze pojadą?ktoś z gospodarzy miast może się wypowiedzieć ?czy np pada coś od rana?
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
dla Leszna wydano ostrzezenie przed bardzo silnymi burzami od 12 godziny do 23 Zielonej Górzej wydano 2 stopien w Lesznie 3 stopien
Post automatycznie złączony:

do Leszna zbiza się poteżna burza, wystarczy spojrzeć na radary, za 1-2h bedzie tam ulewa
 
Ostatnia edycja:
M 75,6K

mazinho87

Użytkownik
Falubaz - Włókniarz 2 2.00 (sts) (godz. 20.30)

Ja dziś wyjątkowo nie idę w żadną linię zawodników. Wybieram opcję meczową na Włókniarz. Z rana udało mi sie zagrac to po 2.50, ale wciąż kurs warty do gry. W Zielonej zapowiadają opady przed meczem i tor bedzie trudny. Po kontuzjach niby ma wrocic najlepszy junior Falubazu - Sadurski i problemy z ręką ma ich pierwszy u24 - Kvech. Także przygotowania toru pod siebie na pewno nie będzie. Widziałem Falubaz u siebie ze Stalą na żywo i po prostu Falubazowi na takie drużyny z liderami jak ma Stal: Vaculik i Thomsen czy jak dzisiaj Włókniarz: Madsen i Michelsen nie ma odpowiedzi. Czewa ma lepszych liderów + leszego u24 i druga linia Włókniarza: Woryna i Drabik powinna być lepsza od gospodarzy. Kurs jest fajny, wciąż warty do gry.

Powodzenia!
 
maniek81 354K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Pogoda dzisiaj kolejny raz może rozdawać karty, ale może uda się coś pojechać, więc próbujemy...

Bracia Pawliccy bez literek D, W, U, T i M w punktacji zawodów - NIE 1.65 forbet
Ciekawy zakład w ofercie forbetu. Jak wiemy Pawliccy w zasadzie co mecz zapisują jakieś literki przy swoim nazwisku. Skoro zakład dotyczy ich obu, to szanse na to, że jakaś literka się trafi rośnie. Mecz powinien być na styku, więc nerwów, czy podejmowania ryzykownych decyzji na trasie wyścigów powinno trochę być.

Jensen liczba biegowych zwycięstw [poniżej 1.5] 1.68 fortuna
Patrzę w rozpiskę biegów Duńczyka i dzisiaj nie będzie miał lekko. Ma co prawda łatwy bieg 4, ale później już pod górkę. W biegu 7 Hampel i Madsen, w biegu 9 ponownie Hampel, ale i Michelsen i Drabik, no i bieg 13 Madsen, Woryna i Przemek Pawlicki. Do tego dojdzie zapewne bieg nominowany, ale i w nim nie będzie lekko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Bracia Pawliccy bez literek D, W, U, T i M w punktacji zawodów - NIE 1.65 forbet
Ciekawy zakład w ofercie forbetu. Jak wiemy Pawliccy w zasadzie co mecz zapisują jakieś literki przy swoim nazwisku. Skoro zakład dotyczy ich obu, to szanse na to, że jakaś literka się trafi rośnie. Mecz powinien być na styku, więc nerwów, czy podejmowania ryzykownych decyzji na trasie wyścigów powinno trochę być.

Bardzo fajny zakład! Ciekawi mnie tylko co to jest literka "M". Wykluczenie za 2 min?
 
S 38,5K

scrobek

Użytkownik
Andzejs Lebedev under 9,5 1.75 STS (Pierwsze pięć startów) 9 pkt. (3, 2, 3, 1, 0)

Spadające kursy na linie Łotysza z Unii Leszno. Jak kolega wyżej napisał, po raz kolejny pogoda będzie rozdawać karty. W Lesznie leży plandeka, która spowoduje, że tor nie będzie taki sam jak lubi Andzejs. Myślę, że nie będzie dziś szeroka atutem, tylko będzie upity beton z małą ilością ścieżek. Dodatkowo ostatnie mecze wyjazdowe oraz występy Grand Prix wskazuje na lekki spadek formy. Na koniec jeszcze jednak może najważniejsza rzecz, a więc przeciwnik czyli Mistrz Polski Orlen Oil Motor Lublin czyli drużyna bez słabych punktów

Rasmus Jensen - Maksym Drabik 2 2,13 STS (Pierwsze pięć startów) Zwrot

Idę w stronę zawodnika gości, który powoli dochodzi do porządku ze swoim sprzętem oraz formą z sezonu 2023 co można zaobserwować po wynikach w szwedzkiej Elitserien. (Komplet w ostatnim meczu Smederny przeciw Vastervik) Dodatkowo tak jak w przypadku meczu w Lesznie, Tor może nie być atutem gospodarzy. Duńczyk ma znakomitego doparowego Jarka Hampela, na którym też powinien tracić kursy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1571
neutralny 478,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Unia Leszno - Motor Lublin
Unia Leszno +16,5 pkt. po 10 biegach @2,00 Betclic
Smektała powyżej 4,5 pkt. @1,85 Betclic
Mencel poniżej 2,5 pkt. @1,62 Betclic
Kubera powyżej 10,5 pkt, Lindgren powyżej 9,5 pkt. - NIE @1,33 Fortuna
Cierniak i Zengota powyżej 7,5 pkt. - NIE @1,25 Fortuna

Po wtopach z bodaj III rundy trochę odpuściłem sobie żużel. Na spokojnie poobserwowałem i mam swoje pewne wnioski. Do typowania według mnie lepszym meczem jest dziś starcie Unii z Motorem. Mam tu 3 bety podstawowe plus dwie małe dokładki, które można wrzucić to jakiejś taśmy, bądź dubla/tripla.
Na pierwszy ogień handi na Unię, na początku miał myśl na końcowy rezultat, jednak wydaje mi się, że ten po 10 biegach jest ciekawszy, bo po lepszym kursie i w momencie, gdy do końca zawodów będzie jeszcze daleko. Motor nie ma w zwyczaju karać Byków na Smoczyku, mimo iż w poprzednich latach mieli ku temu okazje. A Unia pokazywała niejednokrotnie, że potrafi stanąć na wysokości zadania, gdy pali jej się grunt, dziś nie ma względem nich żadnych oczekiwań.
Drugi typ to over na Smektałę za który dostałem ostatnio po meczu "opiernicz". Tym razem linia na Smyka jeszcze niższa, no ja nie wiem jak on tej linii nie pokryje to może pakować walizki i udawać się raczej na niższy szczebel ligowy, bo niezły team i przygotowany motocykl to na Ekstraligę za mało. Trzeba też pokazać troszkę "cojones", a Bartek już pokazywał we wcześniejszych latach, że jednak daje radę, ze względu na linię dziś to gram.
Ostatni typ na under Antka Mencela. Linie na młodzieżowca Unii oscylują na poziomie 2,5/1,5 i myślę że under pierwszej opcji jest całkiem spoko i kurs przyzwoity. Z zaplanowanych biegów szanse Antek ma tylko w biegu juniorskim i to szanse na maks dwa oczka, bo Przyjemski jest poza zasięgiem. Pojadą jednak także Jabłoński i Bańbor, więc nawet te dwa oczka nie są pewne. Jeśli nie wydarzy się nic dziwnego to Mencel dziś linii nie pokryje, nawet jeśli dostałby jakieś dodatkowe szanse.
Nad pozostałymi dwoma typami nie będę się rozwodził zbyt wiele bo to słabe kursy, jednak myślę że warte gry. Kubera i Lindgren różnie radzą sobie w Lesznie i nie wydaje mi się, aby obaj pokryli linię. Podobnie w przypadku Zengiego i Cierniaka. Obaj formą jakoś wielce nie zachwycają do tego mają naprawdę dość trudne biegi, więc przynajmniej jeden linii 7,5 nie pokryje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2578
I 30,7K

iti

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Keynan Rew powyżej 3,5 punktu @1,75 forbet forbet
2,1,1 po trzech biegach i weszło, ale pomyliłem się w analizie, bo założyłem, że jedzie z nr 10 i że z ZZ pojadą seniorzy

Moim zdaniem ten zakład to perełka, bo pojedzie prawdopodobnie sześć razy, a dwa razy pojedzie w biegach, gdzie będzie miał najsłabsza na papierze parę rywali (junior + senior z Lublina), bo jak za Janka będzie ZZ to właśnie w biegu nr 12 pojedzie Rew. I w biegu 4. A pomiędzy tymi biegami za rywali będzie miał Cierniaka (2 razy) czy Przyjemskiego, no i w 11 będzie jechał ze Smektałą. Imo warto jak najbardziej to zagrać.
Forbet liczy wszystkie starty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1752
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tak na szybko bo nie mam przekonania że jeden czy drugi mecz dojedzie do końca wiec dorzucę swoje 3 grosze...

Kubera over 10.5 kurs 1.75 Fortuna

Smektala over 4.5 kurs 1.7 FortunaCzewa win kurs 2.0 Fortuna ,
Woryna over wygranych biegow 0.5 kurs 1.68 Fortuna
Hampel under wygranych 2.5 kurs 1.75 Fortuna
Kvech under 3.5 kurs 1.57 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1325
B 54,7K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
GKM - Apator 2@1,50

Kino. Na Szczęście jeszcze inny zakład nie trafiony na kuponie.

W pierwszym zamyślę miałem grać na gołębie. Jednak kontuzja Doyla spowodowała że zmieniłem zdanie. Ten klub tego zawodnika nie jest wstanie zastąpić, Nie będzie zastępstwa zawodnika ponieważ ta złotówa nie wzieła zwolnienia aby być może wystąpić za tydzień w cyklu GP. Widać gdzie ten człowiek ma Polski klub. Z z/z byłoby bardzo ciekawie ale niestety bez Australijczyka GKM jest bez szans, za Niego pojedzie jakiś niedoświadczony junior i te biegi będą przegrywane non stop, Fricke, Tarasenko i Lindsey nie są wstanie wygrać meczu ze średnio jeżdzącą na wyjezdzie ekipą z Torunia. Duża dziura Gkmu na pozycji u 24, juniorzy na plus. Toruń natomiast jeśli tego nie wygra, nie wykorzysta tak osłabionego przeciwnika to się ośmieszy. EMil, Lambo i Dudek który wczoraj awansował do GP Chalange powinni przywiez dwucyfrówki na spokojnie. Przedpełski i Lampart poradzą sobie z juniorami i Pludrą, GKM będzie się bronić taktycznymi ale ta dziura na pozycji nr 13 jest nie do załatania. Wydaję mi się że goście wygrają 40-50
 
Ostatnia edycja:
S 38,5K

scrobek

Użytkownik
Wiktor Lampart under 5,5 1.75 STS (Pierwsze pięć startów)
W Grudziądzu będą miały miejsce dziś moim zdaniem bardzo ciekawe zawody. Szkoda, że w drużynie gospodarzy zabraknie Jasona Doyla. Wpadł mi w oko typ na under Wiktora Lamparta. Wiktor w obecnym sezonie ma średnią wyjazdową 0,333 pkt / bieg. Tor w Grudziądzu nie jest jego ulubiony co widzimy po ostatnich występach gdzie nie przekroczył więcej niż 5 punktów. Dodatkowo argumentem za typem jest numer startowy, który nie jest ulubiony przez żużlowców, a więc nr 3.

Sezon 2023 4 pkt. (2, 1, -, 1, 0)
Sezon 2022 3 pkt. (3, 0, 0)
Sezon 2021 5 + 2 pkt. (2, 2*, 1*)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom