>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
B 293

buks65

Użytkownik
czy byloby bezpiecznie wyplacic poprzez karte na konto?
Jak Cię nie namierzą, to bezpiecznie. Jak Cię namierzą, to niebezpiecznie. Wybór należy do Ciebie. To jest Twoja chwila prawdy.

Dlaczego ten wpis się zdublował? Znowu problemy techniczne? :zoltakartka:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do kiedy Unibet ma dać znać czy zostaje w Polsce czy nie? W sensie z tą licencją.
To MF decyduje tu o tym, czy przyzna im licencję - a procedura rozpatrywania wniosku jest długotrwała, gdyż nie ma dotąd decyzji odnośnie wniosków innych firm złożonych pod koniec marca, zaś Unibet złożył swój wniosek w maju.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie zakładów długoterminowych. Chcę zagrać na unibecie na zwycięzce wimbledonu który rostrzygnie się w połowie lipca. Myślicie że anulują mi kupon czy po prostu będę mógł wypłacić w przypadku wygranej pisząc maila do nich ?
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Witam jako ze betathome zablokowal mozliwosc wyplaty bezposrednio na konto bankowe a mam do wyplaty 500 zl wiec nie oplaca sie robic skrilla czy byloby bezpiecznie wyplacic poprzez karte na konto?Orientuje sie ktos co do tego sposobu wyplaty czy mozna spokojnie wyplacic?(mam karte Mastercard)Pozdrawiam.
Na mastercard nie ma możliwości WYPŁATY środków, w każdym buku jest że przy wpłacie prze MC wypłata tylko na konto bankowe, ja osobiście jak jeszcze robiłem depozyty zpoza skrilla wybierałem opcję &quot;skrill&quot; a tam jak nie było środków to wyskakiwały inne opcje &quot;doładowania&quot; jak np przez kartę płątniczą i kasa szła z karty za pośrednictwem skrilla prosto do buka bez żadnych dodatkowych prowizji itp tak jakby wpłata była ze skrilla i wypłate można było robić też na skrilla a nie na karte czy na konto. Wogóle po co używać kart , kont itp jak jest bezpieczny skrill, a wypłacić można przez karte z bankomatu jak ktoś koniecznie musi, ale lepiej je wydać płacąc za zakupy i obywamy sie bez prowizji za wypłatę, przelewy itp
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Na informatyce się nie znam, ale gość z tej branży zapewnił mnie, że nie da się zablokować skutecznie strony www, zawsze można to obejść. Ważne jest tylko, by buk nie wypier....ł Polaków, jak zrobiło już kilku sikających w pampersy zachodnich buków.
Informatyk powiedził mi, że blokowanie prędzej czy później skończy się konfliktem na linii blokujący - utawodawca właśnie ze względu na niemożność skutecznego blokowania
Masz rację skutecznie się nie da, jednak pierwszy etap musi być w postaci blokady. ;), późniejsze działanie zależy już od użytkownika jednak 3/4 ta informacja już odstraszy.
 
piokaka 0

piokaka

Użytkownik
Szanowny Kliencie,
Pragniemy poinformować o zmianach dotyczących naszej działalności.
Decyzją polskich władz wprowadzone zostały ograniczenia w świadczeniu usług w zakresie gier online.
Z uwagi na fakt, iż świadczenie niezawodnych usług jest dla nas nadrzędnym celem, chcemy zapewnić aby wprowadzone zmiany nie spowodowały zakłóceń w dostępie do kont naszym Klientom.
W związku z powyższym, pragniemy poinformować, iż z dniem dzisiejszym dostęp do ‘konta gracza’ dla klientów korzystających z usług polskich dostawców Internetu możliwy będzie poprzez zalogowanie się na stronie http://www.betclic.bet .
Ponadto, chcielibyśmy zapewnić, iż Państwa środki na ‘koncie gracza’ są bezpieczne, a wprowadzona zmiana nie wpłynie na sposób korzystania z naszych usług.
W przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszymm Biurem Obsługi.
Z poważaniem,
Zespół Betclic
 
Y 32

yavor

Użytkownik
A śmialiście się ze mnie. Dalej wam tak do śmiechu? Ja nadal znajduje coś mniej więcej takiego:

&quot;Ważne informacje dotyczące zamknięcia strony
Nasze usługi lokalizacyjne wykryły, że znajdujesz się w Polsce.
Ze względu na ostatnie zmiany prawne w Twoim kraju, ***** nie oferuje już swoich usług w Polsce.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie oferować nasze usługi.

Po więcej informacji, prosimy o kontakt z nami pod numerem +44 1782 684757 lub drogą emailową na [email protected] &quot;


Przynajmniej po tym wiem, że żyję w państwie, w którym przestrzega się prawa i nie rzuca słów na wiatr.
idź spać przygłupie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Szczerze powiem. Po cholerę ten pis to ruszał? Mogło zostać tak jak było i tyle, a nie najpierw gowin obiecywał, że nowa ustawa będzie bardzo liberalna a tutaj widzimy co się dzieje. Dno. Mogli jeszcze 20% podatku wprowadzić. Zenujaca postawa jak zawsze polityków
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom