>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
A 1

aniaszkrot

Użytkownik
domyslilem sie ale nie bylem pewny, bo nie czytalem dlugo tematu, mi chodzi bardziej , czy u was tez blokuja, wiec myslalem ze moze ci o to chodzi ???? bo na drugiej wielkiej konkurencji tej strony, nikt jeszcze nie ma blokad , bo ze beda i taki zapais, to wielu zna i wie ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
domyslilem sie ale nie bylem pewny, bo nie czytalem dlugo tematu, mi chodzi bardziej , czy u was tez blokuja, wiec myslalem ze moze ci o to chodzi bo na drugiej wielkiej konkurencji tej strony, nikt jeszcze nie ma blokad , bo ze beda i taki zapais, to wielu zna i wie
Patrzę na twoje IP, żeby dowiedzieć się jaki dostawca telekomunikacyjny blokuje strony, a tu widzę.... proxy ???? Chcesz nam powiedzieć, że zaczęli blokować zagraniczne serwery proxy? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
A 1

aniaszkrot

Użytkownik
Patrzę na twoje IP, żeby dowiedzieć się jaki dostawca telekomunikacyjny blokuje strony, a tu widzę.... proxy ???? Chcesz nam powiedzieć, że zaczęli blokować zagraniczne serwery proxy? ????

wiadomo ze nie, ale przez te blokady, musze jechac na proxy , zeby wejsc na buki
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Blokuja wam strony? od 10 minut ciągle wyskakuje,że nie udało sie nawiązac połaczenia(z tymi rejestru) a te co nie są w rejestrze to hasają normalnie.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Miałem tak dzisiaj z BaH że nie chciało połączyć. Po godzinie wszystko wróciło do normy.
U mnie już ponad 2 godziny,natomiast na sportingbullu np mam juz przekierowanie na strone ministerstwa..
Czyli co? mój dostawca internetu już zrobił sobie jaja 3 tyg przed wejsciem ustawy?
 
K 66

kanarek

Użytkownik
u mnie lokalny dostawca,ale widzę w takim razie,że jaja sobie robią 3 tygodnie przed,czyli łamią prawo.
Dzieki za info.
Kto łamie prawo? Operatorzy mają obowiązek DO 1 lipca wprowadzić w życie postanowienia ustawy. Równie dobrze mogli cię zablokować 2 kwietnia i byłoby tak samo zgodne z prawem jak blokada 30 czerwca.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
To może mały poradnik jak to &#39;&#39;obejść&#39;&#39; ? ????
Kolega wyżej dobrze napisał, jak cofniesz się trochę to wszystko masz opisane podobnie jak w Temacie o Bet365, bardzo wiele info które sam pisałem oraz wiele innych zacnych głów ????
 
W 0

w40di92

Użytkownik
Pytanie, zleciłem wczoraj wypłatę z bet at home, prosto na konto w banku wbk, ale teraz dopiero czytam jak to wygląda ? co myślicie dojdzie przelew czy będą problemy?
 
G 83

geo5

Użytkownik
Pytanie, zleciłem wczoraj wypłatę z bet at home, prosto na konto w banku wbk, ale teraz dopiero czytam jak to wygląda ? co myślicie dojdzie przelew czy będą problemy?
chłopie drogi tu większość &quot; pracuje przy pełnym zanurzeniu &quot; , obyś miał szczęście , powodzenia.:grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom