>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
B 293

buks65

Użytkownik
Taka ciekawostka odnośnie ustawy hazardowej na Słowacji - w Wielki Piątek nie ma możliwości zawierania zakładów u naszych sąsiadów nawet przez internet
To tak jak u naszych &quot;ziemniaków&quot; w niedzielę Wielkanocną, czy w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Ale to tylko u &quot;ziemniaków&quot;. A co na to śmieszne ludziki, &quot;które&quot; wszystko co &quot;w&quot; &quot;i&quot; w POLSCE wyśmiewają? Przecież wszędzie :grin: tylko nie w PL jest git. Aż tu nagle w Słowacji... TAKI ZONK. Takich ZONKów mógłbym wymienić jeszcze troszkę. I to prawda, że w wielu krajach jest więcej absurdów niż u NAS. Tylko nikt o tym nie wie, oprócz rezydentów.
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Przy obecnej formie opodatkowania w Polsce to powinni jedynie 1 kwietnia umożliwiać zawieranie zakładów ???? Tak w ogóle to już mamy połowę kwietnia i dalej nie ma informacji czy KE notyfikowała ustawę i coś mi się wydaje że to był kolejny blef Janczyka...
 
B 293

buks65

Użytkownik
Blef, nie blef, cała ta ustawa to jest ABSURD. Ale co my możemy zrobić? NIC. A co do absurdów - czy wiesz, że w Szkocji obowiązuje prawo, które mówi, że KAŻDY z ulicy może wejść do każdego domu, jeżeli ma potrzebę fizjologiczną? TO JEST DOPIERO ABSURD. Wyobrażasz sobie co by to było, gdyby coś takiego w PL obowiązywało?
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Blef, nie blef, cała ta ustawa to jest ABSURD. Ale co my możemy zrobić? NIC. A co do absurdów - czy wiesz, że w Szkocji obowiązuje prawo, które mówi, że KAŻDY z ulicy może wejść do każdego domu, jeżeli ma potrzebę fizjologiczną? TO JEST DOPIERO ABSURD. Wyobrażasz sobie co by to było, gdyby coś takiego w PL obowiązywało?
Co my możemy zrobić? Nie grać u legalnych , ale zapewne z 50 % chociażby z tego forum już puszcza taśmy w ziemniakach zapominając że to gracz ma asa w rękawie , tym asem jest kasa która stawiają a bez nich i bez ich kasy system nie działa bo ustawa sobie jest ale gdyby nie zwiększyło obrotów w ziemniakach o 400% albo i więcej to nie było by sukcesu i zaszła by potrzeba zmian , bo co rządowi po ustawie i tych pięknych obliczeniach ile to milionów wpłynie do budżetu gdyby okazało się że jest tylko 1/10 z tego co sobie tam obliczali .
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 19

tommywro

Użytkownik
Co my możemy zrobić? Nie grać u legalnych , ale zapewne z 50 % chociażby z tego forum już puszcza taśmy w ziemniakach zapominając że to gracz ma asa w rękawie , tym asem jest kasa która stawiają a bez nich i bez ich kasy system nie działa bo ustawa sobie jest ale gdyby nie zwiększyło obrotów w ziemniakach o 400% albo i więcej to nie było by sukcesu i zaszła by potrzeba zmian , bo co rządowi po ustawie i tych pięknych obliczeniach ile to milionów wpłynie do budżetu gdyby okazało się że jest tylko 1/10 z tego co sobie tam obliczali .

Dobrze gada ! Polać mu ! ????
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
zapewne z 50 % chociażby z tego forum już puszcza taśmy w ziemniakach .
spodziewałeś się czegoś innego ? bojkotu czy strajku ?
zdecydowana większość tutejszej gawiedzi to hazardziści czystej maści, zakłady, poker, ruletka wszystko jedno
czy wygrają czy przegrają obstawiają i będą grać nadal bo to nałóg
ktoś tu już słusznie napisał, że podatek może być nawet z 40% a i tak większość zagra tasiemkę ;)
smutna prawda ale tak jest
jakiś mały ułamek co ma poukładane w bańce pewnie już ma kilka alternatyw na grę i dalej myśli nie o tym jak zagrać tylko jak obejść limity nakładane na tych co potrafią w dłuższej perspektywie czasu coś z tego &quot;interesu&quot; wyszarpać dla siebie
tych co grają przez vpn podziwiam, mówię to w kwestii potu na czole przy większej wypłacie gotówki, jak można dostać meila by się odpierwiastkować, wtedy na skargę do Pana Boga
tak jak zaczęły sie pojawiać wpisy o sądach będą sie pojawiac wpisy w stylu oszukał mnie taki a taki bukmacher
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja natomiast jestem zaciekawiony sytuacją kiedy nie będą w stanie zablokować podmiotów zagranicznych co wtedy ? ???? , przecież w Internecie zawsze się znajdzie rozwiązanie.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Ja natomiast jestem zaciekawiony sytuacją kiedy nie będą w stanie zablokować podmiotów zagranicznych co wtedy ? ???? , przecież w Internecie zawsze się znajdzie rozwiązanie.
na nazwijmy to bardziej skomplikowane obchodzenie barier zdecydują się tylko Ci co mają z tego profit i to konkretny a tych za wiele nie ma, więc tragedii nie będzie jak kilka procent będzie nadal grała u nielegalnych a zdecydowana większość zasili firmy płacące podatek w Polsce, zapewne takie jest rozumowanie i plan, raz na jakiś czas się kogoś złapie, będzie pokazówka...
jak ktoś jest na minus i mimo to będzie obchodził i ryzykował to już powinien o klinice dla hazardzistów pomyśleć ewentualnie jakiś meeting ;)
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Blef, nie blef, cała ta ustawa to jest ABSURD. Ale co my możemy zrobić? NIC. A co do absurdów - czy wiesz, że w Szkocji obowiązuje prawo, które mówi, że KAŻDY z ulicy może wejść do każdego domu, jeżeli ma potrzebę fizjologiczną? TO JEST DOPIERO ABSURD. Wyobrażasz sobie co by to było, gdyby coś takiego w PL obowiązywało?
Kurde czasem by się przydało ???? ???? Trzeba zbierać podpisy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

pomposzowy

Użytkownik
zdecydowana większość tutejszej gawiedzi to hazardziści czystej maści, zakłady, poker, ruletka wszystko jedno
czy wygrają czy przegrają obstawiają i będą grać nadal bo to nałóg
W 2010 lub 2011 r międzynarodowy komitet olimpijski uznał pokera na równi z szachami oraz brydżem. Twoja wypowiedz świadczy o tym, że nie powinieneś się w tej kwestii wypowiadać, bo pokerowi bliżej do dyscypliny olimpijskiej, niż hazardu, który i tak nawet nie jest lekkim grzechem. Wzorowy pokerzysta to człowiek bardzo cierpliwy, a nie byle palant, który potrafi przegrać majątek w jedną noc, to nie amerykański western. Kiedyś piłkarze grali i pracowali, teraz to zawód, podobnie jest z pokerem lub będzie w zależności od rejonu świata.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
pokerowi bliżej do dyscypliny olimpijskiej, niż hazardu
nie zrozum mnie źle, to sprawa każdego indywidualnie na co przepuszcza swoje ciężko zarobione pieniądze i jestem całkowicie zdania, że Państwu nic do tego a przepisy powinny być dla ludzi a nie przeciwko nim, ale w wywody o pokerze i jego olimpijskości to się wdawał nie będę, sam doskonale wiesz ile osób na powiedzmy 1000 było by w stanie powiedzieć po roku jestem w pokera na przysłowiowy plusik ;)
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Ludzie jak widzą ,że w buku polskim jest kurs 2,4 a w jakimś unibecie czy 1xbet kurs 3 ,dodatkowo przy stawce 1000zł tam wygrasz 3000 a tutaj 2100 to napewno będą się zastanawiać. Nawet ten co przegrywa będzie chciał się odbić gdzie dadzą więcej.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
na nazwijmy to bardziej skomplikowane obchodzenie barier zdecydują się tylko Ci co mają z tego profit i to konkretny a tych za wiele nie ma, więc tragedii nie będzie jak kilka procent będzie nadal grała u nielegalnych a zdecydowana większość zasili firmy płacące podatek w Polsce, zapewne takie jest rozumowanie i plan, raz na jakiś czas się kogoś złapie, będzie pokazówka...
jak ktoś jest na minus i mimo to będzie obchodził i ryzykował to już powinien o klinice dla hazardzistów pomyśleć ewentualnie jakiś meeting ;)
Nie zrozumiałeś, chodziło jak będą egzekwować od operatorów telekomunikacyjnych blokady przecież to nie realne. ;)
 
R 125

roger12

Użytkownik
nie zrozum mnie źle, to sprawa każdego indywidualnie na co przepuszcza swoje ciężko zarobione pieniądze i jestem całkowicie zdania, że Państwu nic do tego a przepisy powinny być dla ludzi a nie przeciwko nim, ale w wywody o pokerze i jego olimpijskości to się wdawał nie będę, sam doskonale wiesz ile osób na powiedzmy 1000 było by w stanie powiedzieć po roku jestem w pokera na przysłowiowy plusik ;)
:grin: to co ci pogrubiłem to jest dobre.. jak można pisać co o czym się nie ma szarego pojęcia..
ludzi którzy się zajmują zawodowo grą w pokera z tego żyją i to słowo &#39;żyją&#39; wez sobie w dosadnym znaczeniu znają się na rzeczy i z tego żyją. profesjonalny gracz to nie jest ten co sobie odpali turniej jeden czy 2 i sobie gra a nóż karta mi pójdzie i go wygram. profesjonalny gracz w necie to gra 5-6 turnieji w tym samym czasie. ludzie tacy jezdzą z turnieju na turniej przesiadają się ze stolików na stolik a nie po 1 turnieju już idą do domu.. jakiś turniej takiej osoby wygrać się uda i wtedy jest na ✅..
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Przy obecnej formie opodatkowania w Polsce to powinni jedynie 1 kwietnia umożliwiać zawieranie zakładów ???? Tak w ogóle to już mamy połowę kwietnia i dalej nie ma informacji czy KE notyfikowała ustawę i coś mi się wydaje że to był kolejny blef Janczyka...
Co do tej NOTYFIKACJI to jest taka dziwna sprawa że zasadniczo :
&quot;Co to jest notyfikacja?
Notyfikacja – jest to akt JEDNOSTRONNY, polegający na oficjalnym pisemnym powiadomieniu drugiego podmiotu prawa międzynarodowego o pewnym wydarzeniu, z którym prawo to łączy określone skutki prawne.&quot;
więc niby nie wymaga żadnego &quot;zatwierdzenia&quot; itp
Więc wystarczy że polski rząd zgłosił ustawe , minął jakis czas i sprawe maja z bani, tyle że są też jakies dodatkowe &quot;opcje&quot; że komisja i inni mogą zgłaszac jakies zastrzeżenia itp i to sie może przeciągać, a najważniejsze i najciekawsze akurat na temat NASZEJ ustawy hazardowej jest to że podobno do KE wysłali projekt ustawy w ogóle INNY niż &quot;obowiązuje&quot; od 1 kwietnia w kraju więc to też daje podstawy do &quot;obalenia&quot; tego nowego &quot;prawa&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom