>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
B 293

buks65

Użytkownik
Panowie, jak najlepiej wypłacić teraz kase ze Sportingbull? Np. trzy cyfrową kwotę. Można na konto czy bezpieczniej w inny sposób?
&quot;Najlepiej&quot; odpowiedziałby Ci zbanowany edi8 (jego mina po banie - bezcenna :grin ???? , a tak na poważnie, to wypłata jakiejkolwiek kwoty na konto zwiększa ryzyko namierzenia, tak, że każda inna forma będzie zdecydowanie bezpieczniejsza.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
&quot;Najlepiej&quot; odpowiedziałby Ci zbanowany edi8 (jego mina po banie - bezcenna :grin ???? , a tak na poważnie, to wypłata jakiejkolwiek kwoty na konto zwiększa ryzyko namierzenia, tak, że każda inna forma będzie zdecydowanie bezpieczniejsza.
Dlaczego w dalszym ciągu kontynuujesz temat ediego? Szczerze, to chyba nie jest to odpowiednie miejsce na tego typu prowokacje. Ponadto jeżeli macie sobie coś do wyjaśnienia, to spotkajcie się osobiście i załatwcie wreszcie tę sprawę raz na zawsze. Nie wciągaj innych na siłę w ten temat ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Od 1 lipca coś się zmieni jeszcze?
Czy od tej daty już wszyscy bukmacherzy (którzy jeszcze dzisiaj oferują zakłady dla osób z terenu RP) będą zablokowani przez operatorów?
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Nie pomyliłem się, korzystam z angielskiego prywatnego VPS. wszystko działało do 11 kwietnia.
Wg mnie Betfair po zablokowaniu dostępu z polskim IP bierze się za polskie konta. W ich interesie jest mieć jak najwięcej użytkowników, ale prawdopodobnie musi im się zgadzać w papierach. Więc piłeczka jest po naszej stronie i musimy uwierzytelnić pobyt poza granicami Polski. Wydaje mi się, że jeżeli to zrobimy dadzą nam spokój.
Dziwne ale u mnie betfair nadal normalnie działa, mam polskie konto z polskim adresem a loguje się przez vpn z jakiejs darmowej wtyczki do przeglądarki chrome i mam ustawione Wielka Brytania, nie dostałem też od nich ani żadnego maila ani żadnej informacji na stonie o niemożliwoci stawiania zakładów z polskim zameldowaniem po prostu tylko nie działa strona z polskiego IP
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Dziwne ale u mnie betfair nadal normalnie działa, mam polskie konto z polskim adresem a loguje się przez vpn z jakiejs darmowej wtyczki do przeglądarki chrome i mam ustawione Wielka Brytania, nie dostałem też od nich ani żadnego maila ani żadnej informacji na stonie o niemożliwoci stawiania zakładów z polskim zameldowaniem po prostu tylko nie działa strona z polskiego IP
Betfair zamyka konta Polakom partiami. Podobno proces ten ma się zakończyć z dniem 18 kwietnia.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Skąd masz takie info?
Kilka dni temu ktoś pisał tu na forum (nie chce mi się tego szukać), że otrzymał taką informacje na chacie. Nie jest to informacja pewna, aczkolwiek wszystko w tej kwestii wyjaśni się za kilka dni.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Jesli firma nie zablokuje Polski to VPN powinien wystarczyc
To zależy od bukmachera. Nawet te firmy, które nie zablokują docelowo polskich rezydentów, mogą robić pewne problemy związane z użytkowaniem VPN-ów. Wiąże się to z brakiem możliwości identyfikacji kraju, z którego łączymy się z serwerem bukmachera.
Niby mogą akceptować Polaków, ale np nie będą tolerowały mieszkańców Niemiec. Więc bukmacherzy nie będą w stanie zweryfikować, czy aby nie gramy właśnie z terenu Niemiec.
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Kilka dni temu ktoś pisał tu na forum (nie chce mi się tego szukać), że otrzymał taką informacje na chacie. Nie jest to informacja pewna, aczkolwiek wszystko w tej kwestii wyjaśni się za kilka dni.
Na czacie to lepiej z bukami nie dyskutować w sprawie legalnoci kont ja tak zrobiłem z LeonBets przez 1 kwietnia zapytałem czy planują dalej oferować usługi polakom i zamkneli mi nagle konto bez odpowiedzi i żadnej dyskusji (przysłali tylko maila żeby potwierdzić adres skrilla, jak odpowiedziałem to za 5 minut miałem kase na koncie i papa) , a inni piszą że grają i dalej konto działa, więc lepiej nie zaczepiać

Tylko jedna rzecz jest trochę niepokojąca bo jeszcze kilka dni temu w opcji zakładania nowego konta była dostępna Polska a teraz już nie ma ???? więc może jednak i jest cos na rzeczy z tym wychodzeniem z Polski
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Na czacie to lepiej z bukami nie dyskutować w sprawie legalnoci kont ja tak zrobiłem z LeonBets przez 1 kwietnia zapytałem czy planują dalej oferować usługi polakom i zamkneli mi nagle konto bez odpowiedzi i żadnej dyskusji (przysłali tylko maila żeby potwierdzić adres skrilla, jak odpowiedziałem to za 5 minut miałem kase na koncie i papa) , a inni piszą że grają i dalej konto działa, więc lepiej nie zaczepiać
Tylko jedna rzecz jest trochę niepokojąca bo jeszcze kilka dni temu w opcji zakładania nowego konta była dostępna Polska a teraz już nie ma ???? więc może jednak i jest cos na rzeczy z tym wychodzeniem z Polski
Ja absolutnie nie czerpię swoich informacji z chatów, bo z doświadczenia wiem, że ludzie tam pracujący, najzwyczajniej nie są w temacie. Klepią wcześniej opracowane formułki i tyle.
A co do Betfaira, to ktoś chyba w typach na żywo o tym pisał. Jak macie więcej czasu i ochoty, to możecie odszukać tę rozmowę.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
gratki. od 1 lipca nic sie nie zmieni i tak juz nie mozna wejsc na strony buków bo sami nas zablokowali
Część bukmacherów jeszcze oferuje swoje usługi mieszkańcom PL. I tu właśnie pojawia się zagwozdka, czy po wprowadzeniu blokowania stron, bukmacherom będzie opłacało się w dalszym ciągu oferować swoje usługi zdeterminowanym graczom?
Nie ma co się oszukiwać, ale tylko tym którzy wychodzą na plus, będzie kalkulowało się omijanie blokad. A jak wiemy, firmy bukmacherskie nie zamierzają nikogo sponsorować. Nie prowadzą też działalności charytatywnej czy wolontariatu.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
bet365 prowadzi
Źle to ująłem, działalność charytatywna jest tylko i wyłącznie &quot;pochodną&quot; usług z zakresu hazardu. Bukmacherka, to czysta kalkulacja. Nie ma firmy, która na dłuższą metę będzie bazowała na stracie netto. Nawet wszelkiego rodzaju fundacje są ukierunkowane głównie na cele pozastatutowe ???? To akurat żadna teoria spiskowa.
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Taka ciekawostka odnośnie ustawy hazardowej na Słowacji - w Wielki Piątek nie ma możliwości zawierania zakładów u naszych sąsiadów nawet przez internet ????
Na stronach np. takie komunikaty:
Vážení klienti,
v zmysle zákona č. 171/2005 Z. z o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov bude počas Veľkého piatka, t.j. dňa 14. 4. 2017 od 00:00 hod. do 24:00 hod., internetové tipovanie spoločnosti Tipsport na http://www.tipsport.sk mimo prevádzky.
TIPSPORT SK, a.s.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom