>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Bazując na treści kolejnych komunikatów MF, to sytuacja odnośnie składania wniosków o licencje nabrała dynamiki dopiero po 21.03 bowiem komunikaty z 21.02 oraz z 21.03 mówiły o tym, że dotąd żadna firma nie wystąpiła o przyznanie jej polskiej licencji - natomiast kolejny komunikat MF w tej sprawie z 31.03 jaki został zamieszczony na stronie e-playbet, mówi że zostały już takie wnioski złożone:
http://e-playbet.com/mf-potwierdza-bukmacherzy-staraja-sie-o-licencje-polsce/
w ilości sztuk 5 z podziałem na:
a/ grę poprzez Internet:1
b/ grę w kolekturach: 4
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Witryny już zostały poblokowane. Nie mogę wejść na żadną stronę bukmacherską. Szybciej niż się spodziewałem.
Jakich stron dotyczy blokada? Z jakiego neta korzystasz? I jaki jest komunikat widniejący na blokowanej stronie?
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
dotyczy to tylko twojej sieci, nie ma to żadnego związku z działami operatorów na razie

Żeby pokazać na przykładzie, na stronę większości bukmacherów zagranicznych nie można było wejść w sieci pracowniczej na Arenie Lublin już dwa lata temu
 
J 3

jchmiel84

Użytkownik
Jeśli mam kartę SIM sieci angielskiej o2 kupionej w Anglii to jak będę się łączył z netem w Polsce to jakie będę miał IP ?
Nie wiem jakie bedziesz mail IP. W Polsce bedac na wakacjach nie mialem problemu z gra uzywajac sieci 3G ( telefon w 3). W Hiszpani bylo podobnie, bez problemu granie na 3G , natomiat 4G i wifi pojawial sie komunikat ze jestem poza granicami UK.
 
K 0

kar7

Użytkownik
Unibet widze, że zaczął robić problemy z wypłatami mimo że stron nie zablokowali. A jak wygląda sprawa w BAH-u ? Można grać i spokojnie wypłacać ?
Kolega gra na BaH bez żadnych śmiesznych VPN i innych kombinacji. Wpłaca, wypłaca co chwilę, nie wspominając o zawieraniu min. 2 zakładów dziennie i mu nikt wjazdu na chatę nie zrobił.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Może to okaże się komuś przydatne: w ub. roku był w Polsce znajomy od lat mieszkający w UK i mający zarejestrowane na angielski adres konto w Bet365 - i tak samo jak robi to w UK gdzie gra tylko przez telefon, tak samo bez żadnych przeszkód dzwoniąc wielokrotnie z Wwy podczas miesięcznego tu pobytu na bezpłatny numer Bet365, zawierał zakłady wydając obsłudze ustnie zlecenia ze swojej komórki z angielską kartą SIM.
 
Y 0

ystaiano

Użytkownik
Dzisiaj Parlament Europejski przegłosował zniesienie roamingu w całej UE od 15 czerwca 2017. Mamy za granicą w roamingu płacić tak samo jak w kraju- jak będzie zobaczymy ;) To teraz pytanie jeśli faktycznie za granicą będzie można korzystać ze swojego pakietu GB, lub w super cenach takie pakiety się pojawią, to pewnie i tak nici z grania bez vpn np. na bet365 (konto zagraniczne) na wakacjach za granicą? Dobrze myślę, że skoro nasi operatorzy będą zobligowani od 1 lipca blokować strony, to pewnie nie będzie rozróżnienia, że jestem np. w Chorwacji? Czy jednak w tym przypadku w roamingu obowiązują restrykcje prawne jakie stosuje operator Chorwacki?
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Ja tej telewizji nie oglądam, ale polecam kilku osobom z tematu. Ciekawe która partia zostanie wychwalana za jej wprowadzenie. Jak myślicie? ;)
Co do grania przez telefon to nie spodziewałbym się niczego dobrego po bet365. Ewidentnie mają nas dość. Inne strony już zaczynają oficjalnie pozwalać na nawet darmowe vpn-y. Natomiast oni wręcz odwrotnie.
 
Y 0

ystaiano

Użytkownik
Zniesienie opłat nie spowoduje, że łącząc się z internetem chorwacką kartą, dostaniesz polski IP.
Mi chodzi o sytuację, że jestem w roamingu swoim Polskim numerem. Wiadomo po 1 lipca nasi operatorzy będą blokować strony. I czy ta blokada stron będzie działać również za granicą jak będę korzystać ze swojego telefonu? Będę traktowany jak bym dalej w PL był? Czy technicznie będzie rozróżnienie ze względu na moje położenie Polska/inny kraj?
 
K 0

kiwajakotako

Użytkownik
Czy ktoś z was korzysta może z tej karty Skrilla, jak to śmiga? Tutaj już był ten temat poruszany kilka stron wcześniej. Rozumiem, że w ten sposób ograniczam smutnym panom inwigilację w moją kasę. Zastanawiałem się właśnie, bo przecież taka karta też zostawia ślady w systemach, czy do kasy płaconej ze skrilla też mogą znaleźć jakieś paragrafy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom