>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Bazując na treści kolejnych komunikatów MF, to sytuacja odnośnie składania wniosków o licencje nabrała dynamiki dopiero po 21.03 bowiem komunikaty z 21.02 oraz z 21.03 mówiły o tym, że dotąd żadna firma nie wystąpiła o przyznanie jej polskiej licencji - natomiast kolejny komunikat MF w tej sprawie z 31.03 jaki został zamieszczony na stronie e-playbet, mówi że zostały już takie wnioski złożone:
http://e-playbet.com/mf-potwierdza-bukmacherzy-staraja-sie-o-licencje-polsce/
w ilości sztuk 5 z podziałem na:
a/ grę poprzez Internet:1
b/ grę w kolekturach: 4
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Witryny już zostały poblokowane. Nie mogę wejść na żadną stronę bukmacherską. Szybciej niż się spodziewałem.
Jakich stron dotyczy blokada? Z jakiego neta korzystasz? I jaki jest komunikat widniejący na blokowanej stronie?
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
dotyczy to tylko twojej sieci, nie ma to żadnego związku z działami operatorów na razie

Żeby pokazać na przykładzie, na stronę większości bukmacherów zagranicznych nie można było wejść w sieci pracowniczej na Arenie Lublin już dwa lata temu
 
J 3

jchmiel84

Użytkownik
Jeśli mam kartę SIM sieci angielskiej o2 kupionej w Anglii to jak będę się łączył z netem w Polsce to jakie będę miał IP ?
Nie wiem jakie bedziesz mail IP. W Polsce bedac na wakacjach nie mialem problemu z gra uzywajac sieci 3G ( telefon w 3). W Hiszpani bylo podobnie, bez problemu granie na 3G , natomiat 4G i wifi pojawial sie komunikat ze jestem poza granicami UK.
 
K 0

kar7

Użytkownik
Unibet widze, że zaczął robić problemy z wypłatami mimo że stron nie zablokowali. A jak wygląda sprawa w BAH-u ? Można grać i spokojnie wypłacać ?
Kolega gra na BaH bez żadnych śmiesznych VPN i innych kombinacji. Wpłaca, wypłaca co chwilę, nie wspominając o zawieraniu min. 2 zakładów dziennie i mu nikt wjazdu na chatę nie zrobił.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Może to okaże się komuś przydatne: w ub. roku był w Polsce znajomy od lat mieszkający w UK i mający zarejestrowane na angielski adres konto w Bet365 - i tak samo jak robi to w UK gdzie gra tylko przez telefon, tak samo bez żadnych przeszkód dzwoniąc wielokrotnie z Wwy podczas miesięcznego tu pobytu na bezpłatny numer Bet365, zawierał zakłady wydając obsłudze ustnie zlecenia ze swojej komórki z angielską kartą SIM.
 
Y 0

ystaiano

Użytkownik
Dzisiaj Parlament Europejski przegłosował zniesienie roamingu w całej UE od 15 czerwca 2017. Mamy za granicą w roamingu płacić tak samo jak w kraju- jak będzie zobaczymy ;) To teraz pytanie jeśli faktycznie za granicą będzie można korzystać ze swojego pakietu GB, lub w super cenach takie pakiety się pojawią, to pewnie i tak nici z grania bez vpn np. na bet365 (konto zagraniczne) na wakacjach za granicą? Dobrze myślę, że skoro nasi operatorzy będą zobligowani od 1 lipca blokować strony, to pewnie nie będzie rozróżnienia, że jestem np. w Chorwacji? Czy jednak w tym przypadku w roamingu obowiązują restrykcje prawne jakie stosuje operator Chorwacki?
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Ja tej telewizji nie oglądam, ale polecam kilku osobom z tematu. Ciekawe która partia zostanie wychwalana za jej wprowadzenie. Jak myślicie? ;)
Co do grania przez telefon to nie spodziewałbym się niczego dobrego po bet365. Ewidentnie mają nas dość. Inne strony już zaczynają oficjalnie pozwalać na nawet darmowe vpn-y. Natomiast oni wręcz odwrotnie.
 
Y 0

ystaiano

Użytkownik
Zniesienie opłat nie spowoduje, że łącząc się z internetem chorwacką kartą, dostaniesz polski IP.
Mi chodzi o sytuację, że jestem w roamingu swoim Polskim numerem. Wiadomo po 1 lipca nasi operatorzy będą blokować strony. I czy ta blokada stron będzie działać również za granicą jak będę korzystać ze swojego telefonu? Będę traktowany jak bym dalej w PL był? Czy technicznie będzie rozróżnienie ze względu na moje położenie Polska/inny kraj?
 
K 0

kiwajakotako

Użytkownik
Czy ktoś z was korzysta może z tej karty Skrilla, jak to śmiga? Tutaj już był ten temat poruszany kilka stron wcześniej. Rozumiem, że w ten sposób ograniczam smutnym panom inwigilację w moją kasę. Zastanawiałem się właśnie, bo przecież taka karta też zostawia ślady w systemach, czy do kasy płaconej ze skrilla też mogą znaleźć jakieś paragrafy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom