>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
No i fajnie - jest w którejś reklamie
A sytuacja wygląda tak, że rozjebali modelowo nie tylko bukmacherkę w Polsce, ale wszystkie ligi typerów, fora i inne stronki, które utrzynują się z programów partnerskich i reklam.
Buraki pójdą do legalnych i będą topić kasę, bo nie da się zarabić, gdy państwo jebie od razu na 12 procent.
Nie żegnam się, bo wkrótce sami to zrobicie, przecież za friko nie będzicie prowadzić forum.
 
O 13

outlander

Użytkownik
Nagle jakiś wysyp postów gamoni, którzy się dziwią że władza traktuje nas jak śmieci które mają tylko pracować na ich dobrobyt, rychło wczas. Biorąc pod uwagę iż przez tak kretyński naród mamy proporcjonalny do tego rząd (z czym mamy problemy zawsze w czasach niepodległości ale to temat rzeka i nieadekwatny do tego forum) będzie co raz gorzej więc jak ktoś utrzymuje się/dorabia na inteligentnym hazardzie (nie mówię o sobie) to powinien po prostu wyjechać stąd tak jak duża część wykształconych/pracowitych/uczciwych/you name it Polaków.
Ten kto zarabia ( nie mowie o sobie) jest szybko limitowany przez buka wiec wyjazd nic nie da
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Gratuacje dla cymbałów głosujących na pisiorstwo. Życzę wam bankructwa w każdej sferze waszego marnego życia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Przecież wiem ;) Ten naród jest za głupi żeby wybrać kogoś poza PO-PiS ale to rozmowa nie na ten temat
Nie naród tylko 25 % społeczeństwa i masz wygrane wybory w Polsce ????- dalej niech głupole wierzą w idee straconego głosu w przypadku głosów na bandę czworga. Ja w prezydenckich oddałem głos na Grzegorza Brauna - chyba mniej niż 1 % miał ale przebicie się, że służalczą, sprzedaną TV obecnie jest dla patriotów nierealna
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
O 13

outlander

Użytkownik
Musicie zrozumiec jedna rzecz. W polityce jest tak ze nie wazne kto będzie u władzy. Zawsze ci przy korycie załatwiają swoje sprawy bo wiedzą ze rządzić wiecznie nie będą. Dlatego tylko patrzą jak sie nachapac szybko a czy to będzie kosztem Polaków to co ich to obchodzi.
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
ja rowniez pomoge zdobyc uk konto jc priv ;] vpn sami sobie ogarnijcie i ogien. janusze z stsa do stsa kto zarabia ten bedzie zarabial
Wszystko fajnie, tylko w UK nie Pinnacle, a to wg mnie podstawa. Reszta /no może poza BF/, to ch.j, d.upa i kamieni kupa.
 
O 13

outlander

Użytkownik
Oj koleś... nie trzeba głosować na jak to napisałeś pisiarstwo, żeby widzieć plusy tej sytuacji. Nie rozumiesz, że jeśli ktoś nie chce płacić za bilet na karuzelę to po prostu z niej schodzi? To jest tak naturalne jak słońce. Na polskim rynku są tylko ci bukmacherzy, którzy chcą płacić licencję. Pozostali są nielegalni.

Ale ty pewnie będziesz złorzeczył na mnie razem z chórem innych yntelygentów. Ciekawe, czy gdybyś miał jakiś biznes za biletowany wstęp pochwalałbyś tych, którzy oknem włażą bez biletów.

I nie można gadać że to źle że Bet zmywa się z Polski ani źle. Po prostu takie są fakty, taka jest rzeczywistość i trzeba w niej żyć.
Mamy dwie karuzele A i B:
Karuzela A: ocena klientów 3 na 10. cena50zł za przejazd
Karuzela B: ocena klientów 9 na 10. cena 10zl za przejazd

Właściciel karuzeli A wkurzyl się i zniszczyl karuzele B bo odbierala mu klientów. Teraz zostaje tylko karuzela A chu.jowa i droga.
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Oj koleś... nie trzeba głosować na jak to napisałeś pisiarstwo, żeby widzieć plusy tej sytuacji. Nie rozumiesz, że jeśli ktoś nie chce płacić za bilet na karuzelę to po prostu z niej schodzi? To jest tak naturalne jak słońce. Na polskim rynku są tylko ci bukmacherzy, którzy chcą płacić licencję. Pozostali są nielegalni.

Ale ty pewnie będziesz złorzeczył na mnie razem z chórem innych yntelygentów. Ciekawe, czy gdybyś miał jakiś biznes za biletowany wstęp pochwalałbyś tych, którzy oknem włażą bez biletów.

I nie można gadać że to źle że Bet zmywa się z Polski ani źle. Po prostu takie są fakty, taka jest rzeczywistość i trzeba w niej żyć.
Te twoje ukochane ziemniaki juroszkowy trollu, robiły co mogły, by kształt tej ustawy był taki a nie inny. Musiał byc więc przypieprzony odpowiednio wysoki podatek obrotowy, by zniechęcić zagraniczne podmioty do wejścia tutaj. Lepiej wg twoich zleceniodawców, być paniskiem i mieć praktyczny monopol w polskim zadupiu, niż ryzykować ciężkie baty od dużych buków. Co tam ryzykować. To byłby ciężki nokaut i miejsce w rynsztoku.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Musicie zrozumiec jedna rzecz. W polityce jest tak ze nie wazne kto będzie u władzy. Zawsze ci przy korycie załatwiają swoje sprawy bo wiedzą ze rządzić wiecznie nie będą. Dlatego tylko patrzą jak sie nachapac szybko a czy to będzie kosztem Polaków to co ich to obchodzi.
i Ty pewnie tak myślisz? Szkoda, że w krajach typu Anglia, USA, Australia nie myśla tak. Brak nam elit politycznych które de facto zostały nam wybite w wojnę. Najlepszy sort ideologiczny został albo zmuszony do wyjazdu z PL albo siedzenia cicho. Teraz to już popij wodą. Kraj jest w tak opłakanym stanie, że tylko idiota tego nie dostrzega. Państwo przejete przez byłą nomenklaturę która trzyma 60 % polskich firm a większość kapitału w rękach zagranicznych. do tego wprowadzenie bnai brith do Polski przez Kaczyńskiego jest coraz bardziej dostrzegalna w miastach. Żydostwo się szerzy i upomina się o NIE swoje .

W Polsce puki nie dojdzie do zmiany konstytucji nie dojdzie do zmiany trendu na górujący.(Hołdys to kiedyś dobrze powiedział (https://www.youtube.com/watch?v=IzEDE38wsIg&amp;amp;t=409s ) My młodzi będziemy zapieprzać za śmieszne pieniądze we własnym kraju przy czym np. Czeczeni śmieją nam się w twarz. Niech ściągają Islam - będą tutaj pracować - :grin:


Świetnie przedstawił to ostatnio Ziemkiewicz na obchodach Endecji czy też w książce Polactwo powołując się na przemyślenia Romana Dmowskiego - którego myśli patriotyczne są zbyt radykalne w obecnym liberalnym ścierwie multi kulti.


I jeszcze jedno - każdy zna sprawę Misiewicza w radzie nadzorczej. Media szybko to rozdmuchały, szkoda, że jak to zostało opublikowane kilka lat temu za rządów PO żadna TV, gazeta typu Wyborcza , Rzeczpospolita nie ruszyła tego tematu jak trędowatego

LISTA HAŃBY https://www.pb.pl/lista-wstydu-platformy-obywatelskiej-691425 gdzie ludzie po podstawówkach dzięki partii zasiadali w RNach spółek SP.

I Powiem wam jeszcze jedno - jak pomyślałem o polityce PO - srać mi się zachciało . :cool:
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Nie róbcie tu politycznego chlewu, bo dookoła go tyle, że wystarczy na 4 pokolenia. To nie PIS jest winien, ani nie 500+, jak piszą nieogarnięci. Za platfusów był ten sam syf, tylko nie postraszyli blokadą i buki ich olały. PIS i PO to jeden i ten sam ch..
Naród jest durny i głosuje raz na tych, raz na drugich.
Nie dajcie się tylko ogłupić i nie rejestrujcie się u legalnych, bo nie zarobicie więcej niż 12%
Tacy już byli, co uwierzyli i Amber Giold ich puścił w skarpetach.
A teraz ludzie znowu idziecie na rzeź jak świnie
 
G 97

gryzonko

Użytkownik
Mamy dwie karuzele A i B:
Karuzela A: ocena klientów 3 na 10. cena50zł za przejazd
Karuzela B: ocena klientów 9 na 10. cena 10zl za przejazd

Właściciel karuzeli A wkurzyl się i zniszczyl karuzele B bo odbierala mu klientów. Teraz zostaje tylko karuzela A chu.jowa i droga.
Tak to sie robiło w sredniowieczu. Teraz właściciel karuzeli A wręcza Wójtowi wypchana kopertę pod stołem, ten zaś uchwala przepisy wg których nie opłaca się juz prowadzić karuzeli z ceną 10 zł za przejazd. Właściciel karuzeli B przenosi interes do sąsiedniej gminy gdzie sa normalne przepisy. Do sąsiedniej gminy nie jest daleko dlatego część dzieci dojeżdza tam by skorzystać z rozrywki na karuzeli B.
Cóż z tego że karuzela B była bezpieczniejsza, popularniejsza i mogła przynosiła więcej zysku do kasy gminy. Wójtowi było bardziej po drodze z właścicielem karuzeli A z którym kiedyś pracował jeszcze w milicji...
Kto zgadnie w jakim kraju stoją obie karuzele?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
w całkiem nie takich odległych czasach rozmowy komórkowe był bardzo drogie, nikomu nie było na rękę niczego zmieniać, aż pojawił się play, ludzie porzucili starych operatorów i masowo zaczęli się tam przenosić, gdy orange, tmobile czy plus sobie przekalkulowały że niebawem nikt nie będzie chciał mieć z nimi do czynienia, dostosowały swoją ofertę do nowego konkurenta, proste rozwiązanie obecnej sytuacji, grajcie w forbet, olejcie firmy które zabierają Wam podatek, poczekajcie kilka miesięcy i będziecie mieli to samo wszędzie ???? w innych wypadkach dalej będziecie januszami bukmacherki okradanymi ze swoich 12% ...
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
w całkiem nie takich odległych czasach rozmowy komórkowe był bardzo drogie, nikomu nie było na rękę niczego zmieniać, aż pojawił się play, ludzie porzucili starych operatorów i masowo zaczęli się tam przenosić, gdy orange, tmobile czy plus sobie przekalkulowały że niebawem nikt nie będzie chciał mieć z nimi do czynienia, dostosowały swoją ofertę do nowego konkurenta, proste rozwiązanie obecnej sytuacji, grajcie w forbet, olejcie firmy które zabierają Wam podatek, poczekajcie kilka miesięcy i będziecie mieli to samo wszędzie ???? w innych wypadkach dalej będziecie januszami bukmacherki okradanymi ze swoich 12% ...
Grałem tam niedługo po tym jak się pojawili i po kilku dniach dostałem limit 68zł na tenis ATP, a max bet około 350 PLN. Jak jest teraz? Tylko sprawdzone informacje, a nie domysły poproszę :?
 
O 13

outlander

Użytkownik
i Ty pewnie tak myślisz? Szkoda, że w krajach typu Anglia, USA, Australia nie myśla tak. Brak nam elit politycznych które de facto zostały nam wybite w wojnę. Najlepszy sort ideologiczny został albo zmuszony do wyjazdu z PL albo siedzenia cicho. Teraz to już popij wodą. Kraj jest w tak opłakanym stanie, że tylko idiota tego nie dostrzega. Państwo przejete przez byłą nomenklaturę która trzyma 60 % polskich firm a większość kapitału w rękach zagranicznych. do tego wprowadzenie bnai brith do Polski przez Kaczyńskiego jest coraz bardziej dostrzegalna w miastach. Żydostwo się szerzy i upomina się o NIE swoje .

W Polsce puki nie dojdzie do zmiany konstytucji nie dojdzie do zmiany trendu na górujący.(Hołdys to kiedyś dobrze powiedział (https://www.youtube.com/watch?v=IzEDE38wsIg&amp;amp;t=409s ) My młodzi będziemy zapieprzać za śmieszne pieniądze we własnym kraju przy czym np. Czeczeni śmieją nam się w twarz. Niech ściągają Islam - będą tutaj pracować - :grin:


Świetnie przedstawił to ostatnio Ziemkiewicz na obchodach Endecji czy też w książce Polactwo powołując się na przemyślenia Romana Dmowskiego - którego myśli patriotyczne są zbyt radykalne w obecnym liberalnym ścierwie multi kulti.


I jeszcze jedno - każdy zna sprawę Misiewicza w radzie nadzorczej. Media szybko to rozdmuchały, szkoda, że jak to zostało opublikowane kilka lat temu za rządów PO żadna TV, gazeta typu Wyborcza , Rzeczpospolita nie ruszyła tego tematu jak trędowatego

LISTA HAŃBY https://www.pb.pl/lista-wstydu-platformy-obywatelskiej-691425 gdzie ludzie po podstawówkach dzięki partii zasiadali w RNach spółek SP.

I Powiem wam jeszcze jedno - jak pomyślałem o polityce PO - srać mi się zachciało . :cool:
W USA tak nie myślą? Jasne ze tak myślą w USA jest gorzej niż w Polsce. Wejdź na fora amerykańskie.
Australia i Anglia to całkiem inna bajka
 
M 0

magnum666

Użytkownik
więc teraz pozostaje bazowanie na Czeskich/Ukrainskich kontach? bet365, ciekawe co z drugim etapem weryfikacji :/ czy będzie wyglądał tak jak w przypadku PL
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Grałem tam niedługo po tym jak się pojawili i po kilku dniach dostałem limit 68zł na tenis ATP, a max bet około 350 PLN. Jak jest teraz? Tylko sprawdzone informacje, a nie domysły poproszę :?
podobno limity poszły ostro w górę, tak czytałem, zresztą śledzę ich media społecznościowe i co chwile są jakieś wygrane po kilkanaście tysięcy, więc chyba nie jest tak źle, osobiście się nie wypowiadam bo mam lekko pod kreską konto ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom