>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
R 20

robrob23

Użytkownik
Niestety lobby w postaci naziemnych zawdzieczamy w duzej mierze ta ustawe ktora weszla za czasow PO a za czasow PIS jest notyfikowana i respektowana bardziej...to naziemne niby plakaly ze 12% podatku ale ten podatek placa gracze nie sts i reszta , a tak naprawde to zacieraly rece ze zostal niezmieniony na dochodowy bo nie beda musialy sie z nimi bic o kolejnych graczy w Polsce. Nie oszukujmy sie nikt powazny nie wejdzie na rynek przy takich zasadach.
Jedyna nadzieja ze zyski do budzetu beda niezadawalajace i kliby sportowe ktore czekaly na nowych zagranicznych sponsorow zaczna na glos mowic ze trzeba zmienic ustawe ....
amen
 
matijas77 11

matijas77

Użytkownik
Ja mam pytanie takie... Czy jak ktos posiada rownież obywatelstwo niemieckie czy to mu jakos pomoże w graniu dalej na bet365? Czy sprawa przegrana..
 
M 78

michal89216

Użytkownik
podobno limity poszły ostro w górę, tak czytałem, zresztą śledzę ich media społecznościowe i co chwile są jakieś wygrane po kilkanaście tysięcy, więc chyba nie jest tak źle, osobiście się nie wypowiadam bo mam lekko pod kreską konto ;)
Genialne źródło informacji.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Nie rozumiem trochę po co ta dyskusja, to jak z legalizacją zioła, przed i po będą jarać te same osoby, a osób, które dopiero wpadły w nałóg będzie garstka. U mnie w Płocku na Jachowicza to Fortuna zawsze obładowana, co nie przejde obok to kolejka w weekendy to nie wejdziesz. Z zachodniego wracałem, ale to już z rok temu to reklama Fortuny na pół dworca + sponsorują legię. Oni nie zrobili tej ustawy z myślą, że nagle wszyscy zapomną o przykładowym B365, tylko dlatego, żeby karanie takich osób było rzeczą &quot;legalną&quot; i na większą skale.. My Polacy to musimy zawsze kombinować, ale ma to też swoje plusy, a tu ludzie najeżdżają na prezesów tych firm.. Oni dobrze żyli przed tą ustawą i po też się nic nie zmieni, nie ma sensu się o nich &quot;martwić&quot;.
Ps. Dzięki za odpowiedź, mi sam fakt, że Forbet promuje się na kuponach za kilkanaście tysięcy w zupełności wystarczy. Tak na marginesie to trzymam nawet za nich kciuki, bo jako pierwsi zrzucili z graczy połowę podatku, a no i tasiemki bez podatku. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Przecież ten forbet odbijał sobie podatek w kursach. Chyba, że się coś ostatnio z tym zmieniło.

Nie wiem po co odpisujecie tym trollom.
dalej nie rozumiesz jednej rzeczy i widocznie nigdy nie zrozumiesz, życie pokazało na przykładzie play i innych sieci komórkowych że jednak może być taniej i lepiej, to samo tutaj, ja nie jestem żadnym fanem ani trollem forbet, mam konta w każdym buku, ale im prędzej tacy jak Ty zrozumieją fakt, że grając w forbet i olewając STS czy inne buki, zmuszacie je do zdjęcia podatku !!!!
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Brawo Betsson!
&quot;Betsson od 2004 roku posiada licencję zezwalającą na świadczenie gier i zakładów w Unii Europejskiej zgodnie z jej traktatami. Tym samym Betsson jest uprawniony do oferowania swoich usług we wszystkich państwach członkowskich, w których ograniczenia w tym zakresie nie zostały notyfikowane przez UE. Polska ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych takiej notyfikacji nie posiada i w odczuciu Betssona nie jest zgodna z prawem Unijnym.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
portale internetowe juz odtrabily sukces pisu - dziwna miara tego sukcesu, ze jest to ilosc firm ktore wychodza z polski zamiast ilosc firm wystepujacych o licencje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom