>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Pytanie tylko ile procent ludzi grających teraz w necie przeniesie się do sts i im podobnych. Jedynie ludzie którzy nie znają podstaw matematyki (kursy podawane w złotówkach ;-) ) albo nałogowcy którym i tak wszystko jedno, ważne aby adrenalina skakała.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Agresywne reklamy Betssona i ich promocje mogą sugerować, iż owa firma szykuje się na przejęcie monopolu na zakłady bukmacherskie w naszym kraju.
Nikt o zdrowych zmysłach, nie będzie chciał wejść z zagranicznych firm na Polski rynek bukmacherski, ---&gt; 12 % ! :zoltakartka:
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Naród nawet nie ma takiej możliwości, bo wybory są zawsze manipulowane, a w ostateczności fałszowane.
Tak jest, dlatego jak ktoś jest ogarnięty czyt. przedsiębiorczy to sobie zawsze poradzi ktokolwiek by nie rządził, a reszta będzie biadolić jak to źle jest i nic im nie wychodzi a całe życie przed TV z browarkiem ????
 
P 9

piotrmakowski

Użytkownik
Betson też wyjdzie z polskiego rynku. Wychodzą dokładnie Ci sami gracze, którzy wychodzili z Czech. Zostanie może Unibet, może sportingbet i jakieś wątpliwe marki typu 1xbet. Nie wiem co z bwinem (bo tego nie monitorowałem)
W Czechach rejestrowali się na adresy słowackie a później zmieniali w obsłudze klienta adres zamieszkania. U bardziej kumatej części buków to przechodziło bez problemu. Trzeba będzie walczyć i przetrzymać, jak nagle nie będzie fali rejestracji u Juroszka czy pepików to zmienią podatek. Tutaj się liczy kasa, ktoś musi zapłacić za 500+ więc jak nie będziecie tam grali to jeszcze wrócą do nasi sensowni bukmacherzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mat_fit 5

mat_fit

Użytkownik
Kaczyński ty #$&amp;# je#$&amp; idź tam ruchać swoje koty impotencie pi#&amp;(() (@y!! Hodować rośliny Nie mogę, grać nie mogę, jutro srać mi zabronicie? Pie#&amp;(# Janusze I Grażyny też macie w tym swój udział bo te wasze ptasie mozdzki nie widzą innych partii? Dramat, to jest dramat k#$) (
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Na Słowacji za grosze można załatwić sobie wynajęcie jakiejś kanciapy. Mając papierek z wynajęcia załatwia się resztę bez problemu, łącznie z kontem w banku słowackim. Potem załatwia się u buka i do dzieła. Ciekawe tylko, kiedy Słowacja wymyśli nową ustawę hazardową, bo oni lubią małpować Czechów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom