>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
T 0

triceratops

Użytkownik
bądźmy poważni
Niedawno miałem podobny problem i nie znalazłem sensownego rozwiązania stąd pytanie. Rozumiem że czepiasz sie mojego stażu na forum kiedy sam masz niewiele dłuższy - powagi w tym nie ma za grosz. Kiedyś trzeba sie zarejestrować ale takie odpowiedzi utwierdzaja mnie w przekonaniu że na otwartych forach ciężko o sensowne informacje.
 
F 0

fiestalatina

Użytkownik
Niedawno miałem podobny problem i nie znalazłem sensownego rozwiązania stąd pytanie. Rozumiem że czepiasz sie mojego stażu na forum kiedy sam masz niewiele dłuższy - powagi w tym nie ma za grosz. Kiedyś trzeba sie zarejestrować ale takie odpowiedzi utwierdzaja mnie w przekonaniu że na otwartych forach ciężko o sensowne informacje.
skoro miałeś to zapewne go rozwiązałeś, a więc po co ci ta wiedza? piszesz o powadze rejestrując się tylko po to, żeby wypytać się kogoś o takie rzeczy?; mogę się bez problemu zweryfikować u administratora/moderatora; właśnie widzę, że ciężko i dlatego pytam tutaj
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Czy mógłby mi ktoś dać znać jak wejdzie jakaś &#39;&#39;oficjalnie&#39;&#39; ustawa w jakiejkolwiek kwestii związanej z hazardem w Polsce? Bo tak czytam i czytam to same domysły, a szkoda mi tracić czasu na przeglądanie 500 stron o samych domysłach. Dzięki :!:
 
L 77

low

Użytkownik
Czy mógłby mi ktoś dać znać jak wejdzie jakaś &#39;&#39;oficjalnie&#39;&#39; ustawa w jakiejkolwiek kwestii związanej z hazardem w Polsce? Bo tak czytam i czytam to same domysły, a szkoda mi tracić czasu na przeglądanie 500 stron o samych domysłach. Dzięki :!:
Wejdzie w 2017 roku, nie wiadomo w jakim miesiącu i w jakim ostatecznie kształcie.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Kibicować to trzeba najpierw za tym by ustawa nie weszła z takim podatkiem jak obecnie i generalnie w takiej formie jak obecnie. Potem dopiero za bukami by weszły. Nie potrzeba nam kolejnych STS-ów gdzie się tylko traci kasę
 
L 77

low

Użytkownik
Nasi mistrzowie z MF z Wieśkiem na czele chcą zlikwidować szarą strefę, ale nie zmieniają tego co tą strefę powoduje czyli podatek ????
 
T 0

triceratops

Użytkownik
skoro miałeś to zapewne go rozwiązałeś, a więc po co ci ta wiedza? piszesz o powadze rejestrując się tylko po to, żeby wypytać się kogoś o takie rzeczy?; mogę się bez problemu zweryfikować u administratora/moderatora; właśnie widzę, że ciężko i dlatego pytam tutaj
Rozwiązałem czyli po prostu przelałem kase na konto bo innego pomysłu nie miałem (niewiele mniejsza kasa niż kwota którą napisałeś) a zastanawiam się czy można było to zrobić inaczej stąd pytanie. Im więcej wiesz tym lepiej, gdzie widzisz problem? Nie proszę o poufne dane tylko metode a Ty wypominasz staż. Nie mam czasu aktywnie pisać na forum, mam swoją bukmacherke, pracę, dzieciaki, to zabiera czas. Akurat miałem wolną chwile,chciałem zadać pytanie więc muszę zarejestować się i napisać pierwszego posta, co tu jest dziwnego? Istota forum to chyba zadawnie pytań, odpowiadanie na nie, przekazywanie informacji. Najbardziej żałosne że zarzucasz coś co sam stosujesz. Rejestrujesz się, zadajesz pytania, prosisz o pw jak ograć b365 a masz problem z udzielenie odpowiedzi jeśli ktoś prosi. Z tą choinką musi być coś na rzeczy ???? pozdrawiam
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Nasi mistrzowie z MF z Wieśkiem na czele chcą zlikwidować szarą strefę, ale nie zmieniają tego co tą strefę powoduje czyli podatek ????
To jest kabaret w czystej postaci. Średnio inteligentny człowiek wie że tak naprawde kluczową sprawą jeżeli chodzi o szarą strefe w zakresie bukmacherki jest właśnie ten złodziejski podatek. Dodajmy że obok portugalii najwyższy w eruopie. Żyjemy w kraju którym rządzą idioci albo skorumpowani ludzie , tak to wygląda. Jak to jest że te ,, nielegalne firmy &quot; są szanowane na całym świecie , są sponsorami turniejów tenisowych , reprezentacji, klubów itp itd a u nas zamiast myśleć dlaczego nie działają u nas legalnie to rzuca się im kolejne kłody pod nogi... Nie może być normalnie niestety w naszym kraju. Trzeba być debilem żeby nie rozumieć że w momencie zmiany podatku na GGR , szara strefa prawie sama zniknie.... albo ktoś dobrze lobbował aby tak to wyglądało ( chyba wszyscy wiemy o kim a raczej o jakiej firmie pisze ) albo rządzą nami większe debile niż nam się wydawało.
Kiedy sobie pomyśle że Janczyk na komisji sportu gadał że ma wyliczenia że ten podatek przyniesie większe zyski niż podatek GGR to ręce mi opadają...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 68

pawelcz41

Użytkownik
A jak taki Wiesław może mieć pojęcie o branży hazardowej, przecież to jest laik, stary zgred który nie ma wiedzy na ten temat, zresztą jak każdy w tej partii, Gowin jedynie wie jak cywilizowane kraje to rozwiązały i szara strefa znikła. Mamy jedną ku...ę czyli sts którzt ciągle płaczą jak to oni są pokrzywdzeni, ale myślę, że jednak firmy poważne wejdą na nasz rynek i sts dostanie w dupę, bedą przychodzić tam same dziadki.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
To jest kabaret w czystej postaci. Średnio inteligentny człowiek wie że tak naprawde kluczową sprawą jeżeli chodzi o szarą strefe w zakresie bukmacherki jest właśnie ten złodziejski podatek. Dodajmy że obok portugalii najwyższy w eruopie. Żyjemy w kraju którym rządzą idioci albo skorumpowani ludzie , tak to wygląda. Jak to jest że te ,, nielegalne firmy &quot; są szanowane na całym świecie , są sponsorami turniejów tenisowych , reprezentacji, klubów itp itd a u nas zamiast myśleć dlaczego nie działają u nas legalnie to rzuca się im kolejne kłody pod nogi... Nie może być normalnie niestety w naszym kraju. Trzeba być debilem żeby nie rozumieć że w momencie zmiany podatku na GGR , szara strefa prawie sama zniknie.... albo ktoś dobrze lobbował aby tak to wyglądało ( chyba wszyscy wiemy o kim a raczej o jakiej firmie pisze ) albo rządzą nami większe debile niż nam się wydawało.
Kiedy sobie pomyśle że Janczyk na komisji sportu gadał że ma wyliczenia że ten podatek przyniesie większe zyski niż podatek GGR to ręce mi opadają...
Brawo to jest odpowiednie myślenie , ale w pl to nie przejdzie nigdy nie było , nie ma i nie będzie dobrze zawsze jakieś absurdy wymyśla żeby ludziom nie było za dobrze inne kraje się rozwijają gospodarka napędza wszystko ludzie dużo zarabiają i dużo wydaja jest ok w pl jest odwrotnie , nabrali dotacji z unii część zainwestowali a reszta gdzieś pod stołem poszła , mogli pobudowac fabryki i uruchomić produkcję na całą Europę tak jak to jest za granicą ale u nas się po prostu nie da prawo jest tak skonstruowane żeby nikt się nie wybił.
 
P 68

pawelcz41

Użytkownik
prawda jest taka, że to są firmy poważane w całej Europie i na świecie i takie firmy też walczą o rynki, napewno do KE wpłynęły wnioski pewnie nie jeden, jak nasz rząd chce wprowadzić sobie monopol i tutaj nie ma żadnego związku ze swobodą usług a do cholery należymy do tej Unii i musimy się też temu podporządkować, już Niemcom tak samo Unia zanegowała ich ustawę, a teraz: ponad 35 operatorów tam ma dostać normalnie licencję.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
albo ktoś dobrze lobbował aby tak to wyglądało ( chyba wszyscy wiemy o kim a raczej o jakiej firmie pisze ) albo rządzą nami większe debile niż nam się wydawało.
Kiedy sobie pomyśle że Janczyk na komisji sportu gadał że ma wyliczenia że ten podatek przyniesie większe zyski niż podatek GGR to ręce mi opadają...
Albo jedno i drugie: Tacy debile, że zgodzili się z lobbującymi (z wiadomo jakiej firmy). A może ich cała wiedza nt. podatków w bukmacherce pochodzi od ludzi z tej firmy ????
Te wyliczenia może też pochodzą z tej firmy ????
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Bo ta firma dobrze też wie że normalna ustawa(podatek GGR) + możliwość sponsorowania przez bukmacherów zagranicznych posiadających licencję = koniec ich eldorado w naszym kraju. Teraz owy bukmacher liczy że większość buków przy takich podatkach nie wejdzie do Polski, dlatego jest takie lobby aby się kwestia opodatkowania nie zmieniła. A nasz wódz Jarosław już przelicza ile setek milionów złotych miesięcznie trafi do mocno nadszarpniętego budżetu, bo przecież jak te firmy ewentualnie przyjdą do Polski to ich obroty się nie zmienią a nawet może zwiększą, a jak nie wejdą to ludzie (czyli x pieniędzy które obecnie jest w szarej strefie) przeniosą do polskich buków ???? Bo jak już czytam założenia ile ma więcej wpłynąć do budżetu z tytułu podatków, to nie wiem czy ludzi mają za debili czy sami nimi są? Przy obecnych stawkach podatkowych i legalnym wejściu firm z szarej strefy 99% osób podziękuje za grę i definitywnie skończy z bukmacherką, bo przy takich stawkach podatkowych to już hazard do potęgi n-tej. Obecnie tylko kilka % osób potrafi ograć buka w długim okresie czasu, a przeszkodą jest &quot;tylko&quot; marża bukmachera wynosząca 2-9%, a jeżeli do tego dojdzie podatek obrotowy 12% to prędzej można będzie wygrać kumulację w totka niż być na plusie po kilku tysiącach zakładów. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla nas i naszego wodza byłoby coś na wzór modelu duńskiego i sytuacja jak np. w Bułgarii, czyli soft buki wchodzą legalnie, a Azja i betfair działają sobie po cichu na uboczu ;)
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Ale jakim trzeba być z kolei debilem i ignorantem, żeby nie brać pod uwagę innych obliczeń. Obliczeń na ich korzyść. Dużo więcej by zyskali. Przecież chyba dotarły do nich takowe. To się nie mieści w głowie. W dodatku Janczyk twierdzi, że jest odwrotnie ????
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Jeśli ktoś się na tym kompletnie nie zna (a nasi politycy to tacy szpece) to oczywiście podatek obrotowy da więcej pieniędzy do budżetu jeżeli pewne założenia(nierealne) zostaną spełnione. Ale w praktyce oczywiście tak nie będzie, a że oni są teoretykami a nie praktykami więc mnie to wcale nie dziwi że Janczyk tak twierdzi. Może za 3 lata tak jak kolega Nowak dostanie jakąś posadę na Ukrainie skoro jest takim szpecem, bo wszystkie kraje jakoś przechodzą na GGR a on jedyny wizjoner widzi inaczej ???? A jeszcze tak niedawno narzekaliśmy na Kapicę który tylko straszył pisemkami, a teraz możemy mieć kaplicę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom