>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
A 294

art300

Użytkownik
Treść uwag jest tajna. Źródło do tego że uwagi są było podane kilka postów wyżej w postaci screenu. Stronę chyba znasz?
1. Sam ją podawałem między innymi. Z uwagą, że treść jest co najmniej niejasna.

2. Treść, moim zdaniem, jest nie tyle tajna, co po prostu termin nie minął. Jeszcze przez 3 dni mogą napływać zgłoszenia. Ocen z egzaminów też nie podaje się wyrywkowo przed terminem ogłoszenia, nie? ;)

3. Na stronie jest słowo &quot;uwagi&quot;, słowo, którego być nie powinno, bo są albo komentarze, albo uwagi szczegółowe. Ale to szczegół. To przykład, że pierdzistołki w KE nawet poprawnie i jednoznacznie własnej strony nie potrafią skonstruować. Jeden wielki burdel. Za nasze pieniądze.
I krew - waszą ????
 
K 102

kristo45

Użytkownik
A kto powiedział, że będą tajne po wsze czasy?. Wyraźnie napisałem &quot;póki co&quot;. Ważne że jakieś są.
A oceny też są tajne do czasu gdy zostaną ujawnione.
Nie czepiajmy się słów ok?
 
A 294

art300

Użytkownik
Nie czepiam się słów, tylko piszę czarnym na białym, że strona KE - to jest jakaś parodia.

Używają słów, których używać nie powinni. Pojawia się jakaś nowa data i ni w ząb nie wiadomo, o co chodzi. Bo też takiej daty &quot;instrukcja nie przewiduje&quot;. Przynajmniej ta o &quot;zawieszeniach&quot;.
To nie jest informacja, tylko dezinformacja. Koniec i kropka ;)
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Ale gdzie treść tej opinii? Bo info o opinii już było. Nawet screen był wrzucony na forum kilka postów wcześniej. Sądziłem że rozmawiamy o tej właśnie opinii, że Ci nazewnictwo nie pasuje.
 
A 294

art300

Użytkownik
Ale gdzie treść tej opini? Bo info o opinii już było. Nawet screen był wrzucony na forum kilka postów wcześniej.
No widzisz, to ja jestem ślepy dzisiaj ;)
Treść jest &quot;tajna&quot; przez poufna ;)

Dalej jednak nie jest dla mnie jasna data. Na jakiej podstawie wstawili 30.11.2016?

Z tego dokumentu:

https://www.google.pl/url?sa=t&amp;amp;rct=j&amp;amp;q=&amp;amp;esrc=s&amp;amp;source=web&amp;amp;cd=2&amp;amp;cad=rja&amp;amp;uact=8&amp;amp;ved=0ahUKEwjDw5eeq_7PAhUFkSwKHdUFCvMQFggpMAE&amp;amp;url=http%3A%2F%2Fkrmc.mc.gov.pl%2Fdownload%2F50%2F6851%2FInfoosystemienotyfik20120806.pdf&amp;amp;usg=AFQjCNFjXIDBdyi37tM-saJJh6FBe7iWeg&amp;amp;bvm=bv.136811127,d.bGg

wynika, że standstill zostaje wydłużony o 3 miesiące, jeżeli KE przedstawi uwagę szczegółową lub państwo członkowskie.

Ale to tylko jakieś polskie opracowanie. Trzeba by sięgnąć bezpośrednio do źródła, czyli do dokumentów traktatowych UE.

Jak ktoś ma ochotę, to polecam ;)
Mi się nie za bardzo chce...
 
A 294

art300

Użytkownik
Czyli trzeba czekać na treść by się okazało czy ta opinia jest uwagą w rozumieniu KE?
Raczej jest, bo pojawiło się dokładnie to sformułowanie, o które chodzi.
Natomiast nie wiadomo o co chodzi we wcześniejszym sformułowaniu: uwagi-komisja.

A poczekać to nawet trzeba, bo tym gdybaniem daleko nie zajedziemy ;)
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Raczej jest, bo pojawiło się dokładnie to sformułowanie, o które chodzi.
Chyba, że tak. Wprowadziłeś nieco zamętu bo krytykowałeś sformułowania na tej stronie i myślałem, że mowa o opinii szczegółowej, która się niedawno pojawiła. Skoro tak to może są teraz takie krótkie okresy zawieszenia w przypadku uwag.
Zobaczymy - czas pokaże co z tego wyniknie.
 
A 294

art300

Użytkownik
No widzisz, jakie kwiatki w tej zbiurokratyzowanej UE.
Gdyby opinia była uwagą, to uwaga może być komentarzem, nie? ????
Niezależnie od tych słownych łamigłówek data pozostaje niejasna, bo powinna pozostać bez zmian, albo pojawić się 31.01.2017.
Chyba że ministerstwo gospodarki tłumaczyć nie umie.
Albo są jakieś inne przepisy - tajne ;)
 
K 102

kristo45

Użytkownik
No widzisz, jakie kwiatki w tej zbiurokratyzowanej UE.
Gdyby opinia była uwagą, to uwaga może być komentarzem, nie? ????
Niezależnie od tych słownych łamigłówek data pozostaje niejasna, bo powinna pozostać bez zmian, albo pojawić się 31.01.2017.
Chyba że ministerstwo gospodarki tłumaczyć nie umie.
Albo są jakieś inne przepisy - tajne ;)
Powinna albo i nie. Sam stwierdziłeś, że znasz tylko polską wersję przepisu a właściwej nie chce Ci się szukać.
 
A 294

art300

Użytkownik
Słusznie.
Nawet nie wersję przepisu bezpośrednio, a opracowanie, rzekomo na podstawie przepisów. Opublikowane jednak przez &quot;autorytet&quot;.
 
A 294

art300

Użytkownik
Gdyby jednak okazało się, że ta data uwzględnia już kwestię Malty i jest prawidłowa, to nic się właściwie nie zmienia.
Rząd PO w 4 dni przeprowadził w 2013 roku cały sejmowy proces legislacyjny, dotyczący prawie 160 mld złotych w OFE. Rekord wszechczasów!
Wobec tego wyczynu i wobec obecnej ekipy rządzącej, ustawa hazardowa to pryszcz ;)
 
A 294

art300

Użytkownik
Jest uwaga szczegółowa i nic się nie zmienia? Nie rozumiem.
A co odróżnia komentarz od uwagi szczegółowej? Termin właśnie. Odroczony w drugim przypadku. I do jednego i do drugiego przecież, państwo - autor projektu - mają się ustosunkować. I się - ustosunkują ;)

W wersji dyplomatycznej, czy podwórkowej podać przykład &quot;ustosunkowania&quot;? ;)

Rzecz jasna - może być inaczej, ale nie wierzę.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
No i jest odroczenie tyle, że krótsze niż podaje polskie opracowanie przepisu (nie wiadomo czy aktualne). Czyli wg. Ciebie ta ustawa wejdzie od 1.01.2017r w takiej formie jak jest?
 
A 294

art300

Użytkownik
Moja opinia jest tutaj nieistotna.
Teoretycznie może się jeszcze wydarzyć dosłownie wszystko.
Niemniej jednak z tego, co już się wydarzyło, można wyciągnąć wnioski.
Jak do tej pory &quot;nowelizator&quot; był głuchy jak pień na zastrzeżenia odnośnie ustawy.
Trudno mi wobec tego przyjmować za prawdopodobne, aby nagle zaczął słyszeć.
Bardziej prawdopodobne jest, że idzie do przodu jak taran i &quot;po trupach&quot;.
Być może ma w tym jakiś cel.
A ewentualne konsekwencje? Za 5, 10 lat?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom