>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 102

kristo45

Użytkownik
To ja myślałem, że Ci chodzi o KE, że nie miała uwag tylko komentarz wydali (krótki termin zawieszenia). A chodzi o to, że nasi politycy chcą ją przepchnąć mimo uwag? Skąd takie przypuszczenia?
Bo to przypuszczenia jak rozumiem?
Chyba że Ci chodzi o zastrzeżenia jakie są w Polsce.
Owszem mamy jeszcze 2 dni i się do tej pory może coś więcej wydarzy.
 
A 294

art300

Użytkownik
Skąd takie przypuszczenia?
Jak to skąd. Zewsząd. Z idiotycznego uzasadnienia. Z wyciągania z rękawa przykładów państw, gdzie w jednym zrobiono to i to, a w innym tamto i tamto. I ani jednego, w którym zrobiono by to wszystko, co planuje nowelizacja. Już któryś raz o tym piszę.
Z tego, że w sejmie zajmują się sprawą ludzie, którzy o temacie nie mają pojęcia.
Z tego, że nie odpowiadali na konkretne zastrzeżenia i propozycje.
Z tego w końcu, że Janczykowi się wypsnęło, że jakby co, to mogą się nawet procesować z KE.
Jak dla mnie jedno z dwóch: albo nie wiedzą, co czynią, albo wiedzą dokładnie i czynią właśnie. W jednym i drugim przypadku, jakikolwiek dialog jest mało prawdopodobny.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
To, że takie jest ich stanowisko to było jasne od dawna. Mowa jest teraz o tym czy są uwagi KE czy ich nie ma. Jeśli są to niech się procesują z KE. A my sobie w tym czasie pogramy ???? . Tyle, że z tego co piszesz to nie wiadomo czy są uwagi nawet.
No i nie wiadomo czy to procesowanie z KE w ustach Janczyka to tylko taka gra polityczna czy faktycznie takie ma zamierzenia. Natomiast jeśli straszył procesem to chyba te uwagi jednak są i to poważne.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
To zostanie stara ustawa w mocy jeśli nasi ten proces przegrają. A jeśli to jest faktycznie taki bubel to przegrać powinni. Chyba najlepszy scenariusz.
Na tweterze pisali że Malta ma uwagi do monopolu ale skąd takie info to nie wiadomo ????
Gość o nicku &quot;Bonusy bukmacherskie&quot; tak pisał.
 
A 294

art300

Użytkownik
To zostanie stara ustawa w mocy jeśli nasi ten proces przegrają. A jeśli to jest faktycznie taki bubel to przegrać powinni. Chyba najlepszy scenariusz.
Tu nie chodzi o proces stricte. W procesy to ja jeszcze mnie wierzę.
Chodzi o &quot;co, gdyby?&quot;.
I to nie o ten proces głównie chodzi, a o ewentualne pozwanie buków, którzy dalej oferowaliby usługi Polakom.
Prawnicy to rozstrzygną.
Mam nadzieję, że w ten sposób, że zostanie zachowany status quo.
 
A 294

art300

Użytkownik
ustawa bez notyfikacji
to sformułowanie potoczne. Ustawa jest w trakcie procesu notyfikacji i zostanie on ukończony. Chodzi o to, czy będą rozbieżne stanowiska i o ocenę przez prawników tego, kto ma rację w takim przypadku. Bo przecież nie jest pewne, że to KE ma.. Pewne będzie po procesie dopiero.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Ok. Ja się trzymam sformułowań potocznych. Zresztą chyba jak większość na tym forum. Wiadomo o co chodzi. Pewnego nic nie ma ale niemal wszyscy poza rządem i STSem się zgadzają, że ta ustawa to bubel. Kwestia tylko jak będą brzmieć dla prawników te uwagi KE.
 
A 294

art300

Użytkownik
W sformułowaniach potocznych nie ma nic złego, pod warunkiem, że rozumie się sytuację.
W tym przypadku chodzi o odróżnienie opinii od wyroku. Opinia jest ważna, bo przecież na niej często się poprzestaje, a prawne procedury nie są uruchamiane.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
buks65- jak ci sie nie podoba to nie czytaj, wymiana poglądów to nic złego a twój właśnie post nic nie wnosi do dyskusji, jak będziesz miał KONKRETY z chęcią się dowiemy czegoś nowego ale najlepiej jest krytykować a samemu nic nie robić.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Szanowny użytkowniku Kristo45.
Nie wiem co dla Ciebie znaczy śmietnik, ale dla mnie i jak widać nie tylko, (bo uwagę zwrócił buks65) śmietnik to też to co klepiecie i co było już klepane WIELE razy. Więc po co to powielać po raz kolejny i to na trzy strony. Nie wszystkim to się musi podobać, dlatego przestań robić z siebie jakiegoś guru, co to byle uwaga (co najmniej słuszna) dotyka Cię dogłębnie. Może wyciągnij wnioski i faktycznie takie pierdzielenie przenieś na priw. To nie trudne.
A forum jest po to, aby każdy mógł się wypowiedzieć, nawet jak mu się coś nie podoba. A jak Tobie się to nie podoba, to też zwróć uwagę, a nie wyśmiewaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom