>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
E 293

emarco

Użytkownik
A najlepsze jest to, że jeden z najbardziej lobbujących za ustawą -- &gt; STS, przy takiej konkurencji szybko się wykończy. Jeszcze, żeby zmniejszono z 12% na powiedzmy 5% tego podatku obrotowego, byłoby zupełnie nieźle. Ciekawe jak reszta buków teraz myśli.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Nie ma co jeszcze analizować kto wejdzie do Polski a kto nie bo wciąż nie znamy kształtu ustawy. Gowinowcy będą próbowali jeszcze przepchnąć rozsądne postulaty na listopadowych posiedzeniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
M 199

mawaszi

Użytkownik
A mnie nie dziwi to co napisał fly1987, ponieważ po zmianach w Bułgarii czy Rumunii nie wycofały się z rynku ani buki azjatyckie ani betfair. Większość pozostałych kupiło licencję i nawet płacili podatki wstecz(kwoty umowne). A w tych krajach mają normalną ustawę hazardową tzn. żadnych haraczy obrotowych tylko GGR. Poza tym pinnacle dysponuje masą mirrorów więc w ww. krajach da się grać bez VPN ;) Choć kiepsko będzie jeżeli ustawa przejdzie w takim formacie jakim jest- bet365 można bardzo łatwo oskubać z kasy a jak dowalą podatek obrotowy to gra dla zarabiania straci swój sens. Poza tym przy obecnej kwocie podatku dochodziłoby do absurdów tzn. gracze na sporym minusie dostawaliby limity itp. Także najlepszym rozwiązaniem byłoby coś takiego jak w Bułgarii, bo wszyscy byliby zadowoleni, nawet wódz Jarek ;)
 
P 68

pawelcz41

Użytkownik
Też tak myślę i nie ma co tutaj roztrzygać kto wejdzie a kto nie, z tego co wiem jeśli by przeszła taka ustawa jak teraz to wejściem na rynek Polski były zainteresowane oczywiście legalnie: bet365, BAH, betclick, unibet, expect i william hill, i nie sądzę żeby bet365 miałoby nie wejść skoro ma największy udział w rynku polskim, po prostu buki też czekają jak to się ostatecznie zakończy.
 
F 0

fiestalatina

Użytkownik
A mnie nie dziwi to co napisał fly1987, ponieważ po zmianach w Bułgarii czy Rumunii nie wycofały się z rynku ani buki azjatyckie ani betfair. Większość pozostałych kupiło licencję i nawet płacili podatki wstecz(kwoty umowne). A w tych krajach mają normalną ustawę hazardową tzn. żadnych haraczy obrotowych tylko GGR. Poza tym pinnacle dysponuje masą mirrorów więc w ww. krajach da się grać bez VPN ;) Choć kiepsko będzie jeżeli ustawa przejdzie w takim formacie jakim jest- bet365 można bardzo łatwo oskubać z kasy a jak dowalą podatek obrotowy to gra dla zarabiania straci swój sens. Poza tym przy obecnej kwocie podatku dochodziłoby do absurdów tzn. gracze na sporym minusie dostawaliby limity itp. Także najlepszym rozwiązaniem byłoby coś takiego jak w Bułgarii, bo wszyscy byliby zadowoleni, nawet wódz Jarek ;)
czy mógłbyś coś więcej o tym napisać?(może być PW)
z góry dziękuję i pozdrawiam
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Też tak myślę i nie ma co tutaj roztrzygać kto wejdzie a kto nie, z tego co wiem jeśli by przeszła taka ustawa jak teraz to wejściem na rynek Polski były zainteresowane oczywiście legalnie: bet365, BAH, betclick, unibet, expect i william hill, i nie sądzę żeby bet365 miałoby nie wejść skoro ma największy udział w rynku polskim, po prostu buki też czekają jak to się ostatecznie zakończy.
Dlaczego nie betfair? Najwięjsza giełda zakładów, mnóstwo Polaków tam gra.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
czy mógłbyś coś więcej o tym napisać?(może być PW)

z góry dziękuję i pozdrawiam
Z choinki się urwałeś? Bardzo szeroka oferta Mnóstwo pobocznych zakładów np zakłady na poszczególnych zawodników euroligi, NBA czy futbolu amerykańskiego ( a limity nawet niezłe), niszowe ligi piłkarskie np kobiet, ITFy z tenisa, mnóstwo zakładów live itd.
 
F 0

fiestalatina

Użytkownik
Z choinki się urwałeś? Bardzo szeroka oferta Mnóstwo pobocznych zakładów np zakłady na poszczególnych zawodników euroligi, NBA czy futbolu amerykańskiego ( a limity nawet niezłe), niszowe ligi piłkarskie np kobiet, ITFy z tenisa, mnóstwo zakładów live itd.
choinkę pominę; słaba analiza buka? nie ogarniają tego wszystkiego?
 
F 0

fiestalatina

Użytkownik
Kolega chyba chce pozyskać sposób na zarabianie w becie? Tutaj ci raczej tego nikt nie napisze ;) Trzeba kombinować, szukać baboli
jedynym co chciałem pozyskać na tym forum, to była odpowiedź jak umiejętnie wypłacić &gt;60k na konto bankowe, ale niestety nie doczekałem się takowej
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Dlaczego nie betfair? Najwięjsza giełda zakładów, mnóstwo Polaków tam gra.
Żaden poważny gracz czy osoba zajmująca się tradingiem nie poszłaby na podatek obrotowy, a betfair zarabia głównie na takich osobach. Poza tym ciężko byłoby zastosować to na giełdzie zakładów. W niektórych krajach betfair działa i ma zablokowaną stronę, kto pokombinuje ten będzie grał. Tak samo z pinkiem i SBO. Nie wiem z czego się cieszycie że buki wejdą do Polski nawet gdy bubel przejdzie. Przy podatku 12% oraz 10 % za wygraną powyżej 2280 zł (a raczej zwrotu) długoterminowe zarabianie nie jest możliwe nawet grając pewnego typera od kobiecego ITF. Jak dla mnie to mogą przy takiej ustawie w ogóle nie wchodzić bo to się kompletnie nie będzie opłacało i jeśli bym grał na bet365 to tylko na kontach osób z normalnych państw. Co do pytań jak oskubać bet365 to nie jest temat na takie rozmowy, poza tym nikt nie zdradza swoich sposobów. Pieniądze lubią ciszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom