>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 102

kristo45

Użytkownik
no to prosta sprawa przecież,bukmacherzy i tak się wycofają po 1 stycznia więć nie bedzie nawet okazji wpłacać z polskich kont skrill..
A część może wykupi licencję i będzie podatek 12%. Skrill nie będzie wtedy potrzebny.
skrill/konto u buka na dane zagraniczne inaczej nie pograsz, wstawiałem tu link do portugalskiego forum i na takiej zasadzie to działa
Inaczej mówiąc oszustwo pełną gębą. Nie wczytywałem się jak oni to robią.
Fałszują dowód osobisty? Przecież skan dowodu się wysyła z adresem. Albo co z weryfikacją przez pocztę? No nic, zerknę do tego linka z ciekawości.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
w polskich dowodach masz adres zamieszkania, moze reszta krajow jest bardziej cywilizowana - w uk nie masz adresu w dowodzie i dlatego wysylasz np wyciag z banku jako potwierdzenie adresu.
 
A 294

art300

Użytkownik
@ baba &amp; all

Na KE nie mają wpływu masowe petycje, bo to nie są ani wybory, ani decyzja nie jest uzależniona od &quot;nacisku&quot;.
Liczą się argumenty. ( przynajmniej oficjalnie).

Sens miałby jeden wniosek z wypunktowanymi argumentami. Miałby, gdybym wierzył w to, że strony najbardziej zainteresowane, czyli bukmacherzy, nie wypunktują tej ustawy celująco. A nie wierzę. Oni zrobią perfekcyjnie to, co w ich mocy. ( przynajmniej niektórzy)
 
K 102

kristo45

Użytkownik
w polskich dowodach masz adres zamieszkania, moze reszta krajow jest bardziej cywilizowana - w uk nie masz adresu w dowodzie i dlatego wysylasz np wyciag z banku jako potwierdzenie adresu.
Zatem trzeba fałszować wyciągi albo faktury/rachunki
Bo z dowodu zniknął już meldunek na nowych dokumentach
Oo, dobrze wiedzieć. Ja mam właśnie jeszcze stary dowód z adresem i przed chwilą zauważyłem, że mi już upłynął termin! ????
Czyli wniosek z tego, że ja nie musiałem do tej pory bukom wysyłać rachunków, wyciągów?
Bo po co potwierdzać dwa razy? ????

Edit: Ee bajki opowiadacie, nowy dowód siostry (ważny do 2020r bodajże) ma adres zamieszkania i niczym szczególnym się nie różni od mojego starego.
Mnie tylko zastanawia czy mi dowód osobisty jest niezbędny do zakładania kont u buków, bo taki nie aktualny to pewnie nie ważny a na nowy trzeba poczekać. Ale to już offtop by był spory, więc jak ktoś chce niech odpowie na priv.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Jak ważny do 2020 to wyrabiany był w 2010 to chyba z nowym niewiele ma wspólnego ?http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jak-wyrobic-nowy-dowod-osobisty/qm9dlb
No tak, nowy to pojęcie bardzo luźne. Dla siostry jest to nowy dowód. Ten bez adresu wymyślono po tym jak już wymieniła. Czyli będą dwa wzory dokumentów w tym samym czasie obowiązywać. Ja będę miał bez adresu a ona z adresem. Ciekawią mnie jeszcze dwie rzeczy związane z moją wymianą po czasie ale to nie w tym temacie.
 
R 5,1K

rua

Użytkownik
Mam pytanie, przejrzałem wątek i nadal nie wiem jednej rzeczy: bezpieczniej obecnie wypłacać ze skrill-&gt;konto bankowe czy z karty skrill? I czy w ogóle wypłata przez skrill jest bezpieczna (na chwilę obecną)?
@edit
Wiadomo że chodzi o buka.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
https://www.youtube.com/watch?v=3kewYS2J5UE
od 9.04 min gadają o hazardowej. Tak jak tutaj pisałem już kilka razy nie ma szans żeby to ***** weszło od stycznia to raz. W kształcie tej ustawy jeszcze może sie naprawde dużo zmienić. Jeżeli KE zmieli tą ustawe a tak pewnie będzie to może nie wszystko stracone, jeżeli nie to pewnie nie wczesniej niż maj/ czerwiec to wejdzie w życie. Oni to muszą notyfikować , bez notyfikacji będzie nic nie warte i oni to wiedzą doskonale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom