>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
L 124

lemko

Użytkownik
Oj Gowin Gowin co ty piep*** ja sie pytam...Ciagle w kolko to samo a ze 90% rynku sie wycofa to co tam.... ????
Niektóre postulaty jego partii przechodzą n.p. ten o zezwoleniu na reklamę zakładów bukmacherskich. Jeżeli ten projekt zostanie zmielony w KE to myślę, że normalne podatki w tym segmencie rynku (legalnie w PL) nie są bez szans.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Niestety nie tylko my stawiający cierpią przez chory rząd. Niestety cierpią głównie kluby sportowe w Polsce gdzie zakazano nazw bukmacherów internetowych. Główny przykład Wisła Kraków, gdyby do dziś sponsorował ich bet at home sytuacja w tym klubie byłaby całkiem inna nie byłby tak zasłużony klub teraz w rozsypce kluby stracili kupę kasy z takich sponsorów gdzie głównie zagranicą kluby głównie trzymają się po przez firmy bukmacherkie. Nasz chory rząd nie wie ogólnie co robi kombinują nie od dziś, każdy z tej dziczy wyjezdza młodego już nie spotkasz na ulicy studia się kończą i kończą się znajomości bo 70% znajomych zagranicą wylądowało na pracach mega fizycznych. Żal na to patrzeć, chcą wyłączyć coś co nie dość że jako krajowi dałoby spory zysk to jeszcze chcą zmusić by durni ludzie znów płacili im podatek od głupoty. Jak to robią z lotkiem. Co by nie wprowadzono my i tak będziemy kombinować by grać nielegalnie i tak pozostanie . Nie zajmą sie tym co trzeba tylko takimi sprawami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 50

doradcapr

Użytkownik
Jak się ma sprawa tych 24 tys. w tym momencie. Przez ostatni rok nie byłem w temacie. Czy może zdarzyło się coś nowego?
Chodzi o 24 tys. osób prześladowanych przez aparat urzędniczy nieświętej pamięci pod-sekretarza Kapicy? Generalnie zapadają wyroki uniewinniające, chyba że ktoś się przyznał do winy, albo nie zdołał się odwołać od wyroku nakazowego.
 
T 0

thomas-c

Użytkownik
Witam, ja mam za 3 tygodnie główną rozprawę. Z akt wynika, że Urząd Celny dysponuje jedynie historią moich przelewów na konto Bet-at-home. Przelewów zwrotnych nie miałem. Na przesłuchaniu powiedziałem, że w zakładach bukmacherskich grałem, ale tylko podczas wyjazdów za granicę, nigdy w Polsce. Zastanawiam się, jakie pytania może zadać sąd, jakie w ogóle są szanse na pozytywne dla mnie zakończenie tej sprawy. Jak to wygląda z Waszych doświadczeń? Czy sąd może pytać się, jakie to były kraje, każe mi coś udowadniać?
 
baba 134

baba

Użytkownik
A w ogóle wyjeżdżałeś za granicę? Przeczytałem Twoje wcześniejsze wpisy i pisałeś, że mają Twoje logi do konta bankowego. Jeżeli stwierdzisz, że w jakimś czasie przebywałeś za granicą, a się okaże, że w tym czasie logowałeś się do konta w Polsce - to lipa.
Czy sąd może pytać się, jakie to były kraje, każe mi coś udowadniać?
Sąd może pytać o wszystko. Co do zakończenia sprawy? Nikt (oprócz sędziego, który będzie ją prowadził) Ci na to nie odpowie. Teraz wszystko w rękach sądu (sędziego, sędziny), jak do wszystkiego podejdzie. Wyroki jak wiesz zapadały różne. Powodzenia i napisz jak się to skończyło.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Świadkowie, a nawet zdjęcia mogą być pomocne. Szczególnie takie, gdzie jest na wydruku data. Wszystko może pomóc, nawet coś co nam się wydaje nieistotne. Co do logowania do BAH? Sam raczej nic nie udowodnisz. Musiałbyś mieć logi od BAH, tak jak logi do banku. Tylko bank logi przechowuje razem z historią konta, a BAH? Nie wiem. Lub logi od zagranicznego operatora internetowego z którego korzystałeś. Nie wiem jak jest w innych krajach, ale u nas operatorzy są zobowiązani do niszczenia danych po roku.
 
T 0

thomas-c

Użytkownik
Jestem oskarżonym, ponieważ UC ma wyciągi z moimi wpłatami na konto, zaprzeczanie byłoby niewiarygodne. Natomiast kilka wyjazdów w jakiś sposób jestem w stanie udowodnić. Pytanie, czy ja mam udowadniać moją niewinność, czy sąd / urząd celny winę. I drugie pytanie, które kraje UE są bezpieczne, jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Pytanie, czy ja mam udowadniać moją niewinność, czy sąd / urząd celny winę.
Jeszcze do niedawna, sąd był tylko arbitrem w sprawie i oskarżyciel miał udowodnić winę, ale po niedawnych zmianach sąd może żądać przeprowadzenia dowodu i w pewnym sensie lepiej mieć coś na swoją obronę.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Sorry, nie zauważyłem sprawy w sądzie.
Udowadniaj wyjazdy i przyjmij linię obrony, że nie grałeś w PL. (zależy również dokąd te wyjazdy były)
Każdy kraj UE ma jakieś przepisy podatkowe regulujące tą kwestię.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Thomas C. - A w tych logach do konta bankowego, masz logowania z zagranicy? Jeżeli będąc za granicą logowałeś się też do konta bankowego - MASZ UWIARYGODNIONE WYJAZDY.
 
T 0

thomas-c

Użytkownik
Logowania są z Polski, teoretycznie nie ma to znaczenia wg mnie, bo logowanie na konto bankowe nie ma związku. Tak naprawdę nużąca jest już ta sprawa, a ciągnie się już półtora roku.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Teoretycznie logowanie do konta bankowego nie ma związku ze sprawą, ale po co UC te logi ma? Między innymi po to, żeby sprawdzić, czy miałeś zagraniczne logowania, skoro twierdziłeś, że grałeś za granicą, to takie logowanie na konto bankowe bardzo uwiarygadnia Twoją wersję. I sam UC miałby pogląd, że mogło być jak mówisz.
Najlepiej na całej tej &quot;szopce&quot; Kapicy wyszli Ci, którzy odmówili składania jakichkolwiek wyjaśnień.
I tu się sprawdza regułka do pouczeń - &quot;Wszystko co powiesz, może być użyte przeciwko Tobie&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Z 26

zlatanxd

Użytkownik
Logowania są z Polski, teoretycznie nie ma to znaczenia wg mnie, bo logowanie na konto bankowe nie ma związku. Tak naprawdę nużąca jest już ta sprawa, a ciągnie się już półtora roku.
Którego konkretnie okresu dotyczy twoja sprawa?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom