>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
1 16

19scorpio71

Użytkownik
Witam ! Jestem po wezwaniu do UC i złożeniu wyjaśnień w charakterze świadka z którego teraz pewnie jestem już przestępcą bo mieli w papierach wydruk z numerem mojego konta na który spłynęła kwota 8500,-. Pytania dotyczyły &quot; czy przyznaje się Pan/Pani do gry hazardowej &quot; &quot; czy grał pan/pani na terenie Polski&quot; &quot; w jakiej walucie ma pan/pani konto &quot; &quot; czy zgadza się pan/pani na wgląd do swojego konta bankowego &quot;. Na pewno wiedzieli że to Bet-at-home i znali numer mojego konta, które mam w PEKAO SA. Jako że kwota była wysoka jak to określiła pani inspektor sprawa musi zostać skierowana do sądu i nie mam możliwości dobrowolnego poddania się karze. Aha i ktos pytał czy ma znaczenie fakt że grający jest na hazardzie &quot; w plecy&quot; odpowiadam , nie nie ma . Dla nich ważna jest tylko kwota która wpływa na wasze konto a czy wpłaciliście sto baniek i wygraliście pięc koła to dla nich żaden argument że jesteście stratni. Zabronione jest samo granie u internetowych buków ale nie mogą tego udowowdnić dopóki nie spłynie na wasze konto jakakolwiek kwota. To na razie tyle
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
N 24

nowialis

Użytkownik
Witam
Czy ktoś w sposób kompetentny i jednoznaczny może wskazać jakie przesłanki wskazują, że dany czyn z art. 107 kks jest traktowany jako wykroczenie skarbowe tj. art 104 § 4.
Interesują mnie tylko i wyłącznie odpowiedzi osób które się na tym znają, a nie żadne wydaje mi się, moim zdaniem .....
pozdr
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
WNIOSKI:

- Głównie wpadli ludzie grający w Bet-at-home w latach 2011-2012.
- Głównie wpadli ludzie którzy mieli konto w PeKaO, nie mylić z PKO BP.
- Idąc na przesłuchanie wypierać trzeba się, i mówić że się nie pamięta.
- Wypierając się nic nam nie mogą zrobić bo nie mają żadnych dowodów.
- Nie ma znaczenia czy grałeś za 5 zł czy 100 zł. Ani to czy byłeś na plus.
- Wpadli ludzie którzy robili przelew bezpośredni, wpłata bank - buk. Nie P24!

Dobrze myślę czy gdzieś się pomyliłem w tej zabawie?

PS: Był ktoś w ogóle z tym u prawnika?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
1 16

19scorpio71

Użytkownik
Tu nie chodzi o wpłaty tylko o wypłaty, oni wyczają cie wtedy gdy na twoje konto wpłynie kasa. Na pytanie dziennikarzy jak wpadli na nasze dane to twierdzą pokrętnie że przy okazji innego postępowania co wydaje mi się dziwne, tym bardziej że jak czytam na forum i w necie każdy wezwany to grał na BAH i ma konto w PEKAO SA. Dzisiaj laska w UC pokazała mi świstek z kwotą która wpłynęłą na moje konto od buka i nic poza tym.
 
hesop 85

hesop

Użytkownik
8500 ja miałem dobrze ponad 10 koła i sprawa (w UC) zakończyła się po jednym przesłuchaniu. Powiedz, że nie grałeś (w Polsce).
Dokładnie nie było Cię w Polsce i tyle, to oni muszą Ci coś udowodnić.
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
WNIOSKI:

- Głównie wpadli ludzie grający w Bet-at-home w latach 2011-2012.
- Głównie wpadli ludzie którzy mieli konto w PeKaO, nie mylić z PKO BP.
- Idąc na przesłuchanie wypierać trzeba się, i mówić że się nie pamięta.
- Wypierając się nic nam nie mogą zrobić bo nie mają żadnych dowodów.
- Nie ma znaczenia czy grałeś za 5 zł czy 100 zł. Ani to czy byłeś na plus.
- Wpadli ludzie którzy robili przelew bezpośredni, wpłata bank - buk. Nie P24!

Dobrze myślę czy gdzieś się pomyliłem w tej zabawie?

PS: Był ktoś w ogóle z tym u prawnika?
NIE MA ZNACZENIA, W JAKIM BANKU MA SIĘ KONTO. Dobry trop obrałeś, ale to chodzi o to, że bah miał konto właśnie w Pekao. Dane rzeczywiście wyciekły z tego banku, ale nie z kont gracza, a z konta bukmachera.
Resztę wniosków przytoczyłeś dobrze i należałoby WBIĆ JE DO ŁBA KAŻDEMU. Praktycznie nie było innego wezwania w sprawie gier, chyba że dana sprawa wyciekła w trakcie innych postępowań itd.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Tu nie chodzi o wpłaty tylko o wypłaty, oni wyczają cie wtedy gdy na twoje konto wpłynie kasa. Na pytanie dziennikarzy jak wpadli na nasze dane to twierdzą pokrętnie że przy okazji innego postępowania co wydaje mi się dziwne, tym bardziej że jak czytam na forum i w necie każdy wezwany to grał na BAH i ma konto w PEKAO SA. Dzisiaj laska w UC pokazała mi świstek z kwotą która wpłynęłą na moje konto od buka i nic poza tym.
Za górami za lasami za siedmioma dolinami... Jak chcesz poopowiadać bajki to do przedszkola a nie na forum bukmacherskie...
Resztę wniosków przytoczyłeś dobrze i należałoby WBIĆ JE DO ŁBA KAŻDEMU.
Sprawa jest tak banalnie prosta że dziecko z przedszkola ogarneło by to w 5 minut.
 
Z 26

zlatanxd

Użytkownik
NIE MA ZNACZENIA, W JAKIM BANKU MA SIĘ KONTO. Dobry trop obrałeś, ale to chodzi o to, że bah miał konto właśnie w Pekao. Dane rzeczywiście wyciekły z tego banku, ale nie z kont gracza, a z konta bukmachera.
Resztę wniosków przytoczyłeś dobrze i należałoby WBIĆ JE DO ŁBA KAŻDEMU. Praktycznie nie było innego wezwania w sprawie gier, chyba że dana sprawa wyciekła w trakcie innych postępowań itd.
Gdzie ma konto skrill? Czy możliwa byłaby sytuacja, gdzie będzie postępowanie
przeciwko skrill i zostaną ujawnione wszystkie transakcje (jak wiadomo 90% dotyczy nielegalnego hazardu i szeryf o tym na pewno wie). Musieli by chyba do Anglii pisać xD Ale ciul ich tam wie. Są do wszystkiego zdolni. Na jakiej zasadzie działa wypłata z bankomatu za pomocą karty skrill. Skrill robi przelew do banku z którego bankomatu się wypłaca? Ktoś to rejestruje?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 13

txc

Użytkownik
Tu nie chodzi o wpłaty tylko o wypłaty, oni wyczają cie wtedy gdy na twoje konto wpłynie kasa. Na pytanie dziennikarzy jak wpadli na nasze dane to twierdzą pokrętnie że przy okazji innego postępowania co wydaje mi się dziwne, tym bardziej że jak czytam na forum i w necie każdy wezwany to grał na BAH i ma konto w PEKAO SA. Dzisiaj laska w UC pokazała mi świstek z kwotą która wpłynęłą na moje konto od buka i nic poza tym.
Ponawiam pytanie, w jaki sposób dokonywałeś WPŁAT do buka...
 
L 41

lukos1983

Użytkownik
WNIOSKI:
- Głównie wpadli ludzie grający w Bet-at-home w latach 2011-2012.
- Głównie wpadli ludzie którzy mieli konto w PeKaO, nie mylić z PKO BP.
- Idąc na przesłuchanie wypierać trzeba się, i mówić że się nie pamięta.
- Wypierając się nic nam nie mogą zrobić bo nie mają żadnych dowodów.
- Nie ma znaczenia czy grałeś za 5 zł czy 100 zł. Ani to czy byłeś na plus.
- Wpadli ludzie którzy robili przelew bezpośredni, wpłata bank - buk. Nie P24!
Dobrze myślę czy gdzieś się pomyliłem w tej zabawie?
PS: Był ktoś w ogóle z tym u prawnika?
1. U mnie tak było,
2. Nie prawda. jeśi ktoś miał konto w banku, ktory nie figurował w zestawieniach buka to robił to przelewem przez główny rachunek bah-u a mianowicie PeKaO S.A. Ja nie posiadałem konta w Eurobanku, BGŻ czy innych Raiffaisenach a Spółdzielczym, dlatego robiłem zwykł przelew i mogłem wpłacać tylko na rachunek PeKaO S.A.
3. Albo nie odpowiadać albo nie pamiętać. Prosta sprawa, nie dostarczysz im dowodów i nie przyznasz działa na Twoją korzyść,
4. Zgadza się,
5. Nie ma znaczenia żadna kwota, mogła być jedna wpłata i to wystarczyło,
6. Z tego co przejrzałem w tym wątku to tak.
U prawnika nie byłem ale korzystałem z usług prawnika na forum i podpowiedział, żeby nie odpowiadać na pytania i nie donosić jakichkolwiek papierów.
Tu nie chodzi o wpłaty tylko o wypłaty, oni wyczają cie wtedy gdy na twoje konto wpłynie kasa. Na pytanie dziennikarzy jak wpadli na nasze dane to twierdzą pokrętnie że przy okazji innego postępowania co wydaje mi się dziwne, tym bardziej że jak czytam na forum i w necie każdy wezwany to grał na BAH i ma konto w PEKAO SA. Dzisiaj laska w UC pokazała mi świstek z kwotą która wpłynęłą na moje konto od buka i nic poza tym.
Nie prawda! Okres, w którym mnie ścigali dotyczył tylko 6ciu wpłat na łączną sumę 42 zł. Więc wprowadzasz w błąd.
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Ponawiam pytanie, w jaki sposób dokonywałeś WPŁAT do buka...
Serio? Naprawdę chcesz doszukać się sensacji, że chłop wpłacił przez Skrilla i będzie pierwszym przypadkiem do nowego panikowania?..... Bo jeśli nie, to po co drążyć takie pierdoły, każdy inny sposób wpłaty nie zdziwi. Widzę, że karuzela nakręcania powraca, chociaż nie wiedzieć czemu, bo powodów ku temu nie ma żadnych. Żadnych nowości od w zasadzie pół roku.
Lukos 1983 Moich wpłat żadnych nie mieli tylko jedną operację na kwotę 8500,- która przyszła na moje konto.
No i sprawa jasna, mieli transakcję konta Pekao, które należało do baha, a tam wypłaty na konto scorpio i tym tropem do niego trafili.
 
1 16

19scorpio71

Użytkownik
Sylwek 2012, dlaczego podważasz moje słowa ? Czy naprawdę wierzysz w to że nudzę się i robię tu na forum ludzi w bambuko ? Sama jestem nieźle posrana więc mi tu nie wbijaj. Okres za który mnie wyczaili to 2012. Pod koniec miesiąca mówiła że mnie wezwą i otrzymam kartę podejrzanego i sprawa trafi do sądu. To tyle. Wiem że to trochę potrwa ta cała procedura , wiem też że mnie to finansowo szarpnie na pewno.
 
1 16

19scorpio71

Użytkownik
Lukos 1983 Moich wpłat żadnych nie mieli tylko jedną operację na kwotę 8500,- która przyszła na moje konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
1 16

19scorpio71

Użytkownik
To skad mieli twoj adres bank sypnal powiesz mi????
Gdybym była wszystkowiedząca to pewnie nie wpadłabym z tym całym graniem. Odpowiedź brzmi &quot; Nie wiem &quot; Szukałam w necie informacji czy bank może ujawnić dane i wiem, że bez prokuratorskiego nakazu &quot; Nie &quot; . Powtórzę to jeszcze raz bo Kapica się dziwnie tłumaczy jeśli chodzi o pozyskanie naszych danych odnośnie hazardu że &quot; natrafili &quot; na nie przypadkiem przy okazji innego większego śledztwa ale nie wiem czego szukali, kogo szukali itd itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom