>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 29

kiczny

Użytkownik
Devi69!
wchodzisz na konto baha, w historie i klikasz wplaty i wyplaty z 5lat.
i widzisz czy wyplacales czy wplacales metoda z konta bankowego skoro pamieć zawodzi.
Nawet jeśli to było 50zł w latach 2010-2013 to będzie wiadomo i może będzie Ci można jakoś pomóc byś nie musiał głodować.
Więc sprawdź to proszę skoro ludzie o to proszą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
devin69 43

devin69

Użytkownik
... tak wpłacałem, w 2012 mam 12 depozytów przelewem bankowym ;) ... ja się ich nie boję, zamierzam powiedzieć tym faszystom prosto w oczy, co myślę o ich łapankach ???? ... pierdole system, porządek i ład karteli państwowych ... oni chcą tylko od nas wydoić kasę, żeby mieli na swoje luxusowe życie, ale to qrestwo musi się skończyć, i ludzie albo się zaczną budzić, i buntować świadomie przeciw systemowi albo skończymy tak jak planuje NWO jako zacipowana masa bydła niewolników ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ramzes 5

ramzes

Użytkownik
... tak wpłacałem, w 2012 mam 12 depozytów przelewem bankowym ;) ... ja się ich nie boję, zamierzam powiedzieć tym faszystom prosto w oczy, co myślę o ich łapankach ???? ... pierdole system, porządek i ład karteli państwowych ... oni chcą tylko od nas wydoić kasę, żeby mieli na swoje luxusowe życie, ale to qrestwo musi się skończyć, i ludzie albo się zaczną budzić, i buntować świadomie przeciw systemowi albo skończymy tak jak planuje NWO jako zacipowana masa bydła niewolników ;)
Szacunek za postawę!!!
Coraz mniej jest ludzi, którzy mają &quot;jaja&quot; i potrafią podjąć walkę z bezdusznym systemem! Im więcej będzie takich przypadków jak Ty, tym lepsze perspektywy na przyszłość.
Nie myślałem, że kiedyś to powiem, ale Orwell chyba musiał mieć jakieś &quot;wtyki&quot;, bo tak doskonale przewidział przyszłość tej upadającej cywilizacji.
 
M 1

messalinka

Użytkownik
1 na tydzień to Dobre tempo ???? .
Devin trzymaj tak dalej. Tylko wpłacałeś ?
A co jak oni mają wpłate, a Twój bank tego już nie archiwizuje ???? ?
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
... dzisiaj mi przyszło poleconym zaproszenie na imprezę w Urzędzie Celnym:
&quot;Wzywa się Pana do osobistego stawiennictwa (namiary lokalizacji) w charakterze świadka w sprawie (jakiś tam kod) o czyn z art 107 2 kks.&quot;
... także drodzy gracze, biorą się za nas, bo ktoś musi wyżywić tych syjonistycznych pasożytów z knesejmu, którzy rozkradli ten kraj jak mogli, a teraz służalcze pijawki aparatów władzy mają dojebać ludzi, którzy nie mają prawa do wolności dysponowania swoimi pieniędzmi, nie czyniąc nikomu społecznej szkody ...
niech pierdolnie ta 3WW, to te pasożyty zaczną srać w pory na stołkach i przy korytach ;)
Grałeś w bah i tylko od nich mają jakie kolwiek dane o tobie /?
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
... Zrozumcie wszyscy jedną rzecz, otóż nasz krajdoł, jest neokolonialnym obozem koncentracyjnym bez drutów, zamiast których jest faszyzm pod banderą IV Rzeszy UE, realizowany poprzez kapitalizm zachodnich korporacji i banksterów, którzy mają w kieszeniach tych co nami rządzą ...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/walka-hazardem-jako-pretekst-wprowadzenia-cenzury-internetu-w-polsce
... wszystko co się obecnie dzieje to jest wycinek globalnego masterplanu, technokratycznego niewolnictwa NWO, gdzie ludzie mają być bydłem wyrobnych dla panów elit psychopatycznych władców imperiów światowych ????
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
... póki co, to nie wiem co ONI na mnie mają, mam &quot;przesłuchanie&quot; w siedzibie gestapo UC 26 marca, po tym będę wiedział na czym stoję, i jak mnie nie dojebią to Was poinformuję, ale intuicja mówi mi, że to jest bezwzględnie masowa akcja, żeby nas zagnać tylko do legalnych (czyli dojnych z podatków) buków w necie ...
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
1 na tydzień to Dobre tempo ???? .
Devin trzymaj tak dalej. Tylko wpłacałeś ?
A co jak oni mają wpłate, a Twój bank tego już nie archiwizuje ???? ?
... moje konto bankowe było przez jakiś czas pod okupacją komornika, i możliwe, że mi przetrzepał archiwa i zakapusiował mnie do UC ;) ...
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Ale wypłaty też robiłeś ???? ??
Trzymam za Ciebie kciuki ???? ! Może dlatego, że mam podobnie w głowie źle jak ty ????
.. ja robiłem dużo &quot;złych&quot; rzeczy w necie ;) ... a ONI już dawno mnie mają na oku ;) ... skoro masz tak &quot;źle&quot; w głowie, do dobrze o Tobie świadczy, bo dobro rodzi się ze zła, a światłości wyłania z ciemności :cool:
 
D 0

domeluk

Użytkownik
Witam. Również dostałem zaproszenie na widzenie w UC w charakterze świadka art107 p2. Lata 2011 i 12. Wpłaciłem przez p24 80pln przez te parę miesięcy. I nic nie wypłaciłem. NIC. Czytałem trochę, tu i na innych forach i również nie mam zamiaru się przyznawać ze grałem bo nie grałem ;). Jakieś wskazówki jak postępować na wizycie? Od a do z bym prosił. Czy podpisywać cokolwiek, jak odpowiadać na pytania. W sumie to znajduje się w tej chwili w uk i w pl będę dopiero w maju a wizyta 23.03. Jakie rozwiązania proponujecie?
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Wpłaciłem przez p24 80pln przez te parę miesięcy. I nic nie wypłaciłem. NIC.
więc jest to 1 sytuacja że nie było bezpośredniej wpłaty na konto bankowe lub wypłaty
to tez 1 raz jak mają dane osoby wpłacającej tylko przez przelewy24
precedens
do teraz na różnych forach nikt nie napisał że wpłacał tylko p24 i wpadł
ani z pokera ani z zakładów
ciekawe skąd maja dane i jakie
dziwne
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Witam. Również dostałem zaproszenie na widzenie w UC w charakterze świadka art107 p2. Lata 2011 i 12. Wpłaciłem przez p24 80pln przez te parę miesięcy. I nic nie wypłaciłem. NIC. Czytałem trochę, tu i na innych forach i również nie mam zamiaru się przyznawać ze grałem bo nie grałem ;). Jakieś wskazówki jak postępować na wizycie? Od a do z bym prosił. Czy podpisywać cokolwiek, jak odpowiadać na pytania. W sumie to znajduje się w tej chwili w uk i w pl będę dopiero w maju a wizyta 23.03. Jakie rozwiązania proponujecie?

Również bah? p24 z jakiego banku?
 
P 12

pefkohori6

Użytkownik
... grałem na wielu bukach, i nie wypłacałem często na konto, raczej Skrill ... ale ja wiem, że to eFortuna sprzedaje dane swoich klientów ;) ... tylko się nie przyznają ????
tez tak kiedys myslalem ale jednak zdecydowana wiekszosc przypadkow tutaj nie miala doczynienia z bukami stacjonarnymi.
Troche ich przeceniasz ze sprawdzili wszystkie IP graczy zarejestrowanych w bukach stacjonarnych, nastepnie ich dane osobowe i miejsca gdzie maja konta itd... itp... Z moich info w to sie nie bawia ????

rozwiazanie jest duzo prostsze czyli 1 lub 2 buki - wiadomo jakie ,
1 -2 banki wiadomo jakie - nie ma koniecznosci kombinowania do tej pory
 
J 7

jozek2012

Użytkownik
z fejsa:

Artur Robert Górczyński - Poseł na Sejm VII Kadencji.

14 godz. ·
‪#‎ustawahazardowa‬ ‪#‎poker‬ NEWS: właśnie otrzymałem informację, że dziś Sądy w Opolu i Bielsku - Białej umorzyły postępowania przeciwko właścicielom automatów o niskich wygranych. Przewodnicząca skladu sędziowskiego w jednym z tych Sądow, uzasadniając wyrok miała powiedzieć, że wczorajszy wyrok TK jest dla niej obligujacy, dlatego uznaje, że zapisy ustawy nie były notyfikowane, co było błędem legislacyjnym!
Ciekawe........
 
L 0

loginzajety

Użytkownik
Poczytajcie sobie raport NIK. Jest dostępny na ich stronie www nik gov pl
Pozwolę sobie zacytować pewien fragment.
W 2014 r. wszczęto 750 postępowań przygotowawczych dotyczących uczestnictwa obywateli RP w zagranicznych grach losowych lub zagranicznych zakładach wzajemnych. Udokumentowana ilość graczy, która okresie od 14 lipca 2011 r. do 24 kwietnia 2012 r. dokonała, na rzecz podmiotów nielegalnie oferujących gry hazardowe, wpłat celem zawarcia zakładu wyniosła 24.636 osób, a łączna suma wygranych 27,1 mln zł.
 
legia 122

legia

Użytkownik
W radiowej trójce chwilę tylko słyszałem, że biorą się z pełną parą za zakłady...
Planują nowe metody inwigilacji i tropienia oraz chcą skoordynowanych działań z policją i prokuraturą
pętla się zaciska...
Całe szczęście, że jest praca w tym kraju ! aż 9 osób warszawski ratusz che zatrudnić na podpinspektora w dziale egzekucji i windykacji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom