>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
tzn, że będą tu szukać osób które grają gdzie nie powinny, czy , będą myśleć co zrobić zeby te osoby nie mogly się bronić kruczkami prawnymi itp ?
&quot;Biały wywiad&quot; ;) nie jest niczym nowym w historii państw.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wreszcie dobra wiadomość Panowie i Panie: - Brak skutecznych form ścigania nielegalnie działających firm bukmacherskich sprawia, że ich liczba wzrosła prawie dwukrotnie - mówi Krzysztof Kwiatkowski, szef NIK. - Służba celna ma kłopot z prowadzeniem postępowań ze względu na brak dostatecznego materiały dowodowego, który pozwoliłby na wykonanie czynności procesowej w ramach zagranicznejpomocy prawnej.
Nie mniej ni więcej jak ktoś dostanie wezwanie ma mówić: nie wiem, nie pamiętam, to nie ja tylko kuzyn cioci mojego kolegi, który często u mnie bywał, a w ogóle o cooo chodziiiii ???? ?
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Wreszcie dobra wiadomość Panowie i Panie: - Brak skutecznych form ścigania nielegalnie działających firm bukmacherskich sprawia, że ich liczba wzrosła prawie dwukrotnie - mówi Krzysztof Kwiatkowski, szef NIK. - Służba celna ma kłopot z prowadzeniem postępowań ze względu na brak dostatecznego materiały dowodowego, który pozwoliłby na wykonanie czynności procesowej w ramach zagranicznejpomocy prawnej.
Nie mniej ni więcej jak ktoś dostanie wezwanie ma mówić: nie wiem, nie pamiętam, to nie ja tylko kuzyn cioci mojego kolegi, który często u mnie bywał, a w ogóle o cooo chodziiiii ???? ?
No właśnie ale trzeba się jakoś wytłumaczyć jak ktoś wezwanie dostanie i to konkretnie, trzeba miec cos na swoja obrone ja jestem ciekaw co te osoby co wygraly sprawe co mieli na swoje wytlumaczenie...
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Gdzie admini albo moderatorzy? To co tutaj wypisuja ludzie powinno zostac usuniete a ich konto poblokowane. Kolesie robia sztuczna zadyme, konta rejestrowane dzien wczesniej, po 1 poscie, sami sobie odpowiadaja i robia sztuczny tlok. Po kiego ch* dalej pisac zbedne informacje?
Niech wypowiadaja sie ludzie ktorzy faktycznie dostali wezwanie i sa w stanie to udowodnic albo ci ktorzy maja cos wartosciowego do napisania, bo robi sie smietnik, a kto za tym stoi? Po co takieo osoby pisza jakies bzdury, tego nie wiem.
Od siebie dodam: nie znam nikogo osobiscie kto dostalby wezwanie, ludzie grajacy w b.a.h u i wplacajacy pieniadze tam prosto z konta bankowego to debile, a kazdy kto tworzy bezcelowo jakas atmosfere strachu ze FBI wpadnie ci na chate jest szczeniakiem najprawdopodobniej w wieku gimnazjum, majacym konto na ojca/dziadka/sasiada/psa ktory najpewniej przegral 10zl z wymuszonego bonusu. Taki obraz widze gdy ktos pisze tak jak chociazby DOmeluk pare postow wyzej. Dziekuje, dobranoc.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dla przypomnienia, że obrót 6 mln zł z 2 lat gry zrobiony przez @plusgsm wcale nie jest astronomiczny, oto wpis @pytamboniewiem:
jesstem amatorskim graczem tylko stawki troche wyzsze niz przecietne,
w tamtym tygodniu 712.550 zl obortu.
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
henry 83

henry

Użytkownik
A jeszcze chciałbym nadmienić, że każdy wzywany w charakterze świadka, może ubiegać się o zwrot kosztów dojazdu ( no może nie każdy, ale są regulacje które to opisują).
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
edi odbiegasz od tematu, ale ze nie lubie kiedy ktos probuje na sile sie wymadrzac - okres gry kiedy notowalem taki obrot tgodniowy przypadl na miesiace styczen-kwiecien 2014, co zroszta moge ci udowodnic screenami. Jednakze jesli tego chcesz, napisz publicznie pod tym postem: Jezeli dostane screena na pw i bedzie on potwierdzal obrot uzytkownika pytamboniewiem, zmienie swoj avatar na wykonany w paincie napis: chcialem przycwaniakowac, jestem zalosny.
Pasuje?
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@pytamboniewiem, jak wali Ci dzieciaku ostro na dekiel to zmień psychiatrę - bo cytat Twojego wpisu z podaną tam kwotą obrotu w przeciągu tygodnia, zamieściłem w odniesieniu do pojawiających się tu wpisów o uznawanych za astronomiczne obroty usera @plusgsm, który sam (oraz ta jego głośna sprawa) jest ważną postacią dla tego wątku o Ustawie hazardowej i który w 2 lata zrobił obrót 6 mln zł.
Zatem cytując Twój wpis, wcale nie zarzucałem Ci że tego tygodniowego obrotu 712.550 zł nie zrobiłeś a wręcz przeciwnie: pokazałem, że takie obroty nie są czymś nierealnym...
W tym wątku zamieszczałem też w tym samym kontekście informacje o obrotach rzędu 200k zł w weekend.
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Z tym dzieciakiem to poleciales po bandzie koles, zle cie zrozumialem bo pelno tu placzkow nie majacych pojecia o graniu a jedynie szczekajacych w kazdym temacie na kszdego. Ja od samego poczatku gralem eplacalem i wyplacalem tylko za pomoca skrilla i nigdy w zadnym pseudobuku. Sprawdzilem obrot dzisiaj z 4 lat gry, bez groszy wynosi 8,5 mln, nie mylic obrotu z zyskiem rzecz jasna, zadnego wezwania nie dostalem, cala sprawa smierdzi tym ze ktos lub caly uklad ludzi probuje wystraszyc ludzi i w ten sposob zmusic do gry w ziemniakach . tyle tylko ze target wladz mial isc w ogol zawodowych graczy a jedynie to trafi w dzieciskow niepwlnoletnich albo ludzi grajacych po 10 zl kupony i bojacych sie kar po wyplacie z buka 100zl. Nikt zajmujacy sie na powaznie gra i woedzacy jak zadbac o anonimowosc gry nie jest idiota, nie gra u bukow majacych w sbr ranking ponizej a, ani nie podsyca atmosfery.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Dla przypomnienia, że obrót 6 mln zł z 2 lat gry zrobiony przez @plusgsm wcale nie jest astronomiczny, oto wpis @pytamboniewiem:
.
On miał taki obrót między kontem bankowym a bukiem, więc to są dwie zupełnie różne kwestie, dotyczące różnych spraw. U buka miał obrót zapewne wielokrotnie większy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Co racja to racja, ja miedzy bankoem a skrillem mialem mokolo 300 tys zl bo tyle szlo z konta na dkrilla natomiast setki tys juz tylko za pomoca karty skrill wyplaty wiec po pierwsze znacznie mniejsza kwota Z konta bankowego a po drugie NIE na konto buka. Dlatego caly ten szum ze SC ma dane okolo 25 tyd graczy uwazam za scieme a juz ze wiecej niz 10-20 osob ktore naprawde przemielily miliony zlotych dastanie jakiekolwiek wezwanie i wyrok bo 95% to dzieci albo rekteacyjni gracze. Pic na wode majacy na celu zmuszenie pseudo graczy do eycofania sie z bukow online zagranicznych i nsgonienie ich jak owiec do rodzimych zeby panstwo od kszdego kuponu 12% kradlo a dodatkowo powyzej 2tys jrszcze extra podatek. Jakby zzrobili jak za granica tak jak np w austrii gdzie mieszkam u buka w punkcir mozna stawiac live nie ma podatku zadnego ani od kuponu ani od wtgranej wszystko pokrywa buk bo i tak mu sie to kalkuluje a tym zabiegiem przyciaga sporo graczy.
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Czyli calosciowo rzecz ujmujac - walka z wiatrakami bo ustawa i cale to dzialanie jest dziurawe jak sito. Badzmy szczerzy - kusic losu nie ma co, podskakiwac i pokazywac ze sie czuje bezkarnym tez, ale w sumie to ustawa ustawa a zycie zyciem, cos tam z tymi wyrokami musi dla picu zapadac zeby bylo wrazenie ze SC cos z tym robi.
 
meken 76

meken

Użytkownik
Z tego co czytam to ludzie z forum dostali wezwania ale Ci którzy robili jakieś kompletnie niesamowite obroty, czyli ludzie którzy wypłacają trzycyfrowe stawki mogą spać spokojnie?
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
ale Ci którzy robili jakieś kompletnie niesamowite obroty, czyli ludzie którzy wypłacają trzycyfrowe stawki mogą spać spokojnie?
oświeć nas i przybliż z czego to wywnioskowałeś ???? ?
spać spokojnie mogą ci co korzystali ze skrilla, przelewy24 czy innych portfeli elektronicznych i nie wpłacali/wypłacali bezpośrednio na i z konta
tyle wiemy na dziś a co przyniesie przyszłość ? kto to wie
 
B 73

br1t

Użytkownik
Spac spokojnie to bedziesz po smierci... skoro grales na terenie Polski i nie wazne czym wyplacales to nie mozesz byc niczego pewien wszystko jest fajnie pieknie ale do momentu az cos sie niestanie wiec darujcie sobie &#39;&#39; napewno , 100% , jak wplacales skrillem tylko to luz&#39;&#39; bo to wszystko bzdura.Pamietajcie ze zyjemy w dzikim kraju i pozyskanie danych (bah/pko) zostalo zrobione w sposob nielegalny bo w tym kraju Prawo obowiazuje tylko tych na samym dole. Tutaj za morderstwo ludzie wychodza po 5 latach a za podrobienie banknotku ida na 20 lat
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom