>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Jeżeli faktycznie twój dostawca stosuje już blokady to powinno automatycznie przekierować cię na stronę MF a nie tak jak piszesz ,więc masz problem z netem. I pamiętaj że strony nie będą blokowane tylko same domeny a blokadę domen to już chyba każde dziecko w gimnazjum wie jak obejść.
to ciekawe czemu akurat strony/domeny związane z hazardem są blokowane tj, nie mogę na nie wejść a na wszystkie inne tak, w przypadku strony np. bet-52.com przekierowuje mnie tu http://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier-gry-hazardowe/komunikat więc jestem pewien że blokada się zaczęła tylko nie wszystko działa idealnie. Jeszcze raz mówię, że wszystkie strony działają poprawnie, a hazardowe w 80 % nie, przy czym 60 % pokazuje komunikat jaki wstawiłem we wcześniejszym poście a 20 % przekierowuje na stronię ministerstwa i to na różnych przeglądarkach. Na VPN w Google Chrome te strony działają normalnie co daje mi 100 % pewność że to Vectra blokuje
 
G 294

gostek365

Użytkownik
to ciekawe czemu akurat strony/domeny związane z hazardem są blokowane tj, nie mogę na nie wejść a na wszystkie inne tak, w przypadku strony np. bet-52.com przekierowuje mnie tu http://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier-gry-hazardowe/komunikat więc jestem pewien że blokada się zaczęła tylko nie wszystko działa idealnie. Jeszcze raz mówię, że wszystkie strony działają poprawnie, a hazardowe w 80 % nie, przy czym 60 % pokazuje komunikat jaki wstawiłem we wcześniejszym poście a 20 % przekierowuje na stronię ministerstwa i to na różnych przeglądarkach. Na VPN w Google Chrome te strony działają normalnie co daje mi 100 % pewność że to Vectra blokuje
A to trzeba bylo odrazu pisac ze cie przekierowalo juz na strone MF. Zmiencie sobie juz wszyscy te DNSy bo za niedlugo bedzie wysyp postow ze wam domene zablokowali, a wy bedziecie nie wiem udawac zaskoczonych? czy jak?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
BĘDZIEMY MOGLI WYPŁACAĆ!!!
Portfele a bukmacherzy to dwie inne sprawy i nikt ci nie zablokuje portfeli czy przelewów z nich, bo to legalnie działające firmy. Wyobrażasz sobie żeby zablokowali np. PayPal którym posługują się miliony osób nie związanych z bukmacherką?
Co do tego blokowania płatności portfel-bukmacher, to może i jest to do zrobienia, ale co to za różnica jak strony &#39;nielegalnych&#39; bukmacherów będą zablokowane z polskiego IP?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 294

gostek365

Użytkownik
BĘDZIEMY MOGLI WYPŁACAĆ!!!
Portfele a bukmacherzy to dwie inne sprawy i nikt ci nie zablokuje portfeli czy przelewów z nich, bo to legalnie działające firmy. Wyobrażasz sobie żeby zablokowali np. PayPal którym posługują się miliony osób nie związanych z bukmacherką?
Co do tego blokowania płatności portfel-bukmacher, to może i jest to do zrobienia, ale co to za różnica jak strony &#39;nielegalnych&#39; bukmacherów będą zablokowane z polskiego IP?
nie strony będą zablokowane tylko same domeny a to duża różnica pod względem technicznym bo do stron musiał byś używać VPN , a blokada domen jest do obejścia po zwykłej zmianie DNS bez korzystania z VPN .
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
W temacie e-portfeli i hazardu to ciekawe dlaczego jak się wpłaca na Skrilla kartą to zawsze pyta czy to na cele hazardowe czy inne? i jak podasz &quot;niehazardowe&quot; to jużdo buka nie da sie wpłacić. Chyba jednak wysyłają do banków jakieś info co kto z wpłaconą kasą robi albo co?
Inna opcja z której często kiedyś korzystałem i może być w &quot;dzisiejszych czasach&quot; przydatna to wpłata z karty/konta ze Skrillem jako pośrednikiem, u buka wybierało sie wpłata/Skrill a potem zamiast saldo Skrilla wybiera sie inne opcje i kasa z banku idzie prosto do buka bez żadnych dodatkowych opłat i prowizji a buk widzi to jako skrill i potem można na skrilla wypłacić,
Ciekawe jaki &quot;ślad&quot; po takiej operacji zostaje w Banku? teraz nie mam jak sprawdzić bo dawno już nie musiałem &quot;doładowywać&quot; buka , od dłuższego czasu saldo na Skrillu jest pięciocyfrowe i nie ma potrzeby nic uzupełniać a nadwyżki &quot;konsumuję&quot; płacąc sobie kartą w sklepach ????
 
D 1,9K

dazol3

Użytkownik
Jestem w holandii. Gram na polskim koncie na polskiej stronie. Czy jesli wyplacę na holenderskie konto bankowe, nic mi nie zrobią???
 
H 32

hortex

Użytkownik
mnie też już blokują, kablówka Vectra, nie mogę wejść od dziś na m.in. Marathonbet, Vulkanbet, Favbet, BAH, i wiele wiele innych stron zawsze pisze (Chrome) - Ta witryna jest nieosiągalna

Serwer http://www.bet-at-home.com odrzucił połączenie.
Wypróbuj te rozwiązania:
Sprawdź połączenie
Sprawdź serwer proxy i zaporę sieciową
ERR_CONNECTION_REFUSED

Wczoraj jeszcze wszystko działało więc zapewne mój dostawca już zaczyna blokadę.
Dokładnie, część bukmacherów blokowanych nie ma przekierowania na stronę MF tylko właśnie taki komunikat.
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Jestem w holandii. Gram na polskim koncie na polskiej stronie. Czy jesli wyplacę na holenderskie konto bankowe, nic mi nie zrobią???
Odzywają się tylko złośliwi &quot;przyper.alacze&quot; a nic konkretnie, fakt temat był wałkowany już wielokrotnie ale nie zaszkodzi przypomieć, ustawa dotyczy tylko obywateli Polski przebywających na terytorium kraju, więc jak jesteś za granicą to możęsz robić co chcesz to tak jakbyś będąc w Holandii przejmował się czy możęsz zajarać, czy kupić trawkę która tam jest legalna a w kraju niatety nie.

Jedyna czego możesz się obawiać to że jak zbyt dużo wygrywasz i w kraju sobie kupisz drogie auto czy dom to mogą się &quot;pytać&quot; skąd miałeś kasę i będziesz musiał to udokumentować więc mieć na to kwity żę kasę wygrałeś za granicą,
Nie wiem dokładnie czy nie będzie trzeba odprowadzić jakiegoś podatku, bo niby jest coś takiego jak przepisy zapobiegające podwójnemu opodatkowaniu ale skoro wygrałeś kasę gdzieś tam bez podatku to &quot;nasi&quot; mogą się o niego upomnieć, jednak lepszy jakiśtam podatek od konkretnej wygranej niż 75% od nieudokumentowanych przychodów a na pewno lepszy nić płacenie 12 % HARACZU od każdego zakładu który praktycznie UNIEMOŻLIWIA osiągnięcie jakiegokolwiek ZYSKU z grania
 
Z 26

zlatanxd

Użytkownik
Dawno nie byłem w temacie. Jak to jest z tym &quot;skazywaniem&quot; graczy? Pamiętam, że była taka draka. Ludzie dostawali wyroki nakazowe. Wpadli przy okazji innego śledztwa w związku z B A H. Czy wszystkie wyroki kończyły się uniewinnieniem? Czy w 2017 coś słychać jeszcze o tym?
 
S 0

stig44

Użytkownik
Właśnie też mnie to ciekawi. Wcześniej ludzie wpadli bo w łapy służb wpadła historia konta BaH, które było założone w Pekao. Teraz chyba mają konto w Austrii.
Jak się sprawa ma teraz? Słyszał ktoś o listach od UC w obecnym roku?
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Teraz jest jeszcze gorzej jak piszą dzieci w internecie ;)
@Kamel__13 napisał: i am back powiem tak, wpadły do mnie psy, miałem przelew powyżej 1500 zł z unibet na pekao bank, i chyba gdzieś to zgłosili i mnie uwaga na 48 zgraneli za naruszenie ustawy itp , także się zaczęło Sad
 
P 73

peaker87

Użytkownik
Teraz jest jeszcze gorzej jak piszą dzieci w internecie ;)
hahhahahaa ja robiłem przelewy do pko bp i sa, najwyższy był w kwocie 13.800 zł i nie było takich akcji, od 10 tys euro i chyba 50tys zł banki zgłaszaja do US przelewy bo z automatu otwiera im się takie okienko. Bzdury koleś pisze i tyle;)
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
hahhahahaa ja robiłem przelewy do pko bp i sa, najwyższy był w kwocie 13.800 zł i nie było takich akcji, od 10 tys euro i chyba 50tys zł banki zgłaszaja do US przelewy bo z automatu otwiera im się takie okienko. Bzdury koleś pisze i tyle;)
Bo najgorsze jest to ze niektorzy sie wypowiadają wprowadzają w błąd a nie maja na ten temat kompletnie pojecia o tym co gadają, i pozniej jeden przeczyta sprzeczną opinie jakąś i rodzi się spam, stąd ten temat ma tyle stron a nie mniej. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom