>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Bo najgorsze jest to ze niektorzy sie wypowiadają wprowadzają w błąd a nie maja na ten temat kompletnie pojecia o tym co gadają, i pozniej jeden przeczyta sprzeczną opinie jakąś i rodzi się spam, stąd ten temat ma tyle stron a nie mniej. ????
no ale jednak chyba zdarzały się jakieś wezwania, czy mandaty?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
hahhahahaa ja robiłem przelewy do pko bp i sa, najwyższy był w kwocie 13.800 zł i nie było takich akcji, od 10 tys euro i chyba 50tys zł banki zgłaszaja do US przelewy bo z automatu otwiera im się takie okienko. Bzdury koleś pisze i tyle;)
Niby masz rację, tylko wcześniej rządziła PO, teraz władza się zmieniła, są większe kontrole podobno, od 1 marca weszła też nowa &quot;skarbówka&quot;.
Być może nie zmieni się nic jak to w politycy mają w zwyczaju - dużo mówić, mało robić, a rzeczywistość swoją drogą. Jednak kto wie jak to będzie teraz. Lepiej dmuchać na zimne...
 
S 163

santi90

Użytkownik
Ja od soboty gram juz na &quot; nielegalnym &quot; Betfair w polsce przez VPN.Konto zweryfikowane na lewe faktury banał.Wczoraj zlecona wypłata z Betfair ponad 4 k euro dzisiaj rano juz na skrillu.Takze ta cała ustawe moga sobie o kant du.. rozbic ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 294

gostek365

Użytkownik
Ja od soboty gram juz na &quot; nielegalnym &quot; Betfair w polsce przez VPN.Konto zweryfikowane na lewe faktury banał.Wczoraj zlecona wypłata z Betfair ponad 4 k euro dzisiaj rano juz na skrillu.Takze ta cała ustawe moga sobie o kant du.. rozbic ????
Co racja to racja tylko ile osób choćby z tego forum sobie radzi ? 10% ? A cała reszta jak bydło jak barany na rzez do sts ów robi pielgrzymki wiec sukces ustawy jest i przez takie osoby właśnie ta ustawa już zostanie taka jaka jest teraz, no może podatek obrotowy żeby jeszcze zwiększyli tak 20 lub 30% minimumi będzie ok, bo mam nadzieję że zwiększa obrotowy do około 30% bo skoro dają się dymać 12% to czemu nie spróbować z 30% większe wpływy do budżetu :cool:
 
R 125

roger12

Użytkownik
No ale nie rozumiem?/ Czemu sie przejmujecie innymi? Jak ktoś chce niechaj leci, przecież są, ludzie co ładują kasę dla Rydzyka też można takich lokat długoterminowych i bez zwrotnych jest dużo. Ludzi pustych też przecież nie brakuje, kto chce to sobie da radę i się będzie śmiał z tej ustawy. Ja dzień w dzień przejedzam obok STS-u i kiedyś świeciły pustkami co mimo tego przez neta też już można ale tam w punkcie w piątki i soboty ludzi jest od groma teraz, cóż można się, tylko śmiać z takich osób tak będzie i nie pójdziesz i nie powiesz ty frajerzysz się wiesz o tym? bo przecież co mnie Jasiek czy Kowalski obchodzi każdy ma swoje życie i swój rozum.
Pozdro dla kumatych
 
anotherworld 1

anotherworld

Użytkownik
No ale nie rozumiem?/ Czemu sie przejmujecie innymi? Jak ktoś chce niechaj leci, przecież są, ludzie co ładują kasę dla Rydzyka też można takich lokat długoterminowych i bez zwrotnych jest dużo. Ludzi pustych też przecież nie brakuje, kto chce to sobie da radę i się będzie śmiał z tej ustawy. Ja dzień w dzień przejedzam obok STS-u i kiedyś świeciły pustkami co mimo tego przez neta też już można ale tam w punkcie w piątki i soboty ludzi jest od groma teraz, cóż można się, tylko śmiać z takich osób tak będzie i nie pójdziesz i nie powiesz ty frajerzysz się wiesz o tym? bo przecież co mnie Jasiek czy Kowalski obchodzi każdy ma swoje życie i swój rozum.
Pozdro dla kumatych
Ty się Roger nie napinaj tak, tylko lepiej szykuj na kominy o 4.30 z drzwiami w przedpokoju, bo Zbyszek wstydzący się okularów i Balcerowicz naszych czasów - Mateusz &quot;Fasola&quot; Klaunorawiecki tak nie zostawią podśmiechujkowiczów nie płacących na PatOl+ XD
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ty się Roger nie napinaj tak, tylko lepiej szykuj na kominy o 4.30 z drzwiami w przedpokoju, bo Zbyszek wstydzący się okularów i Balcerowicz naszych czasów - Mateusz &quot;Fasola&quot; Klaunorawiecki tak nie zostawią podśmiechujkowiczów nie płacących na PatOl+ XD
Jak się tak obawiasz tego że cie złapią to rezygnuj z tego przecież to logiczne, jeśli nie jesteś wstanie się odpowiednio zabezpieczyć i masz latać po pokoju przegryzając paznokcie jak tu komin zatkać by nie wpadli przez niego o tej 4:30 to kup se wędkę i na ryby na weekend a jak zimno to se kup xboxa czy plejke i ciupej.
Nie wszystko jest dla każdego, ja pisałem ta ustawa weszła jeśli ktoś ją potrafił ominąć i gra nie na swoje dane to jeszcze bardziej jest cię ciężko złapać(a wręcz nikłe szanse) i udowodnić ci łamanie prawa nie każdy to potrafi zrozumieć bo właśnie ludzie nie myślą..!! jak się ktoś da złapać i mu pokaże czarno na białym że, ty złamałeś prawo to jest jeszcze większym idiotą niż ci co grają u ziemniaka.
Up@
wiem że, to iluzja z twojej strony także ????
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Dać się złapać? Dla mnie ta ustawa, jest po to aby właśnie nie łapać graczy, tylko sprawić żeby 90% odeszło. Nikt nie będzie pojedyńczych, sprytnych jednostek łapał, bo jest to nieopłacalne, chyba, że wpłacasz/wypłacasz duże sumy na konto z unibetu, bahu czy betclicu, wtedy faktycznie wręcz się prosisz, żeby ktoś ci się przyjrzał. Poza tym, można grać u dobrych bukmacherów amerykańskich, co prawda oni głównie preferują BTC, ale i to nie jest takim problemem. Nie mówiąc już o tym, że masz masę brokerów do wyboru. Sprawy tak naprawdę zostały utrudnione tylko dla początkujących, którzy chętnie przytuliliby jakieś bonusy.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Dać się złapać? Dla mnie ta ustawa, jest po to aby właśnie nie łapać graczy, tylko sprawić żeby 90% odeszło. Nikt nie będzie pojedyńczych, sprytnych jednostek łapał, bo jest to nieopłacalne, chyba, że wpłacasz/wypłacasz duże sumy na konto z unibetu, bahu czy betclicu, wtedy faktycznie wręcz się prosisz, żeby ktoś ci się przyjrzał. Poza tym, można grać u dobrych bukmacherów amerykańskich, co prawda oni głównie preferują BTC, ale i to nie jest takim problemem. Nie mówiąc już o tym, że masz masę brokerów do wyboru. Sprawy tak naprawdę zostały utrudnione tylko dla początkujących, którzy chętnie przytuliliby jakieś bonusy.
Człowieku o czym ty gadasz, wiesz jak wygląda gra osoby którą można nazwać profesionalną?
Taka osoba nie ma 1 konta SKrill a ma takie 3 na każdym z nich kartka skrill nawet nie mając Vipa masz 3k dziennie z bankomatu to raz dwa taka osoba ma 0 powiązania bukmacherka + Konto w banku na swoje dane prawdziwe. 3 nie grasz na swój adres w PLN a na adres z choćby UK gdzie bardzo łatwo jest zweryfikować konto 4 to odpowiednie zabezpieczenie w sensie swojego sprzętu swoich danych z komputera nie tylko zmiany IP szyfrowanie dysków odpowiednie passy tak żeby w razie wo służby mogli ci skoczyć wiesz gdzie złapać cie każdy może ale udowodnić winę już nie.
A by kogoś skazać trzeba mieć dowód. Nawet nie korzystając z niczego wypłacasz kase na konto w banku jeśli masz odpowiednio zabezpieczonego siebie czyli sprzęt to ja ci szybciej udowodnię że, ta kasa jest nie od buka a od ciotki z Kostaryki wiesz chyba o co chodzi?? Jak ktoś kradnie w biały dzien auto obok posterunku to kurde dziwi się że go złapią i mu udowodnią twardymi dowodami?
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Ta czaję, tylko ja pisałem o koncie w banku. Skrill/neteller jest bezpieczny, państwowe służby mogą sprawdzić twoją historie na tych portfelach tylko na podstawie nakazu sądowego - a na to trzeba mieć już porządne dowody. Więc, mówiłem tu o kontach w banku, które teraz będą blokować wszystkie przelewy a na chwilę obecną, pewnie i informować służby przy większych kwotach.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ta czaję, tylko ja pisałem o koncie w banku. Skrill/neteller jest bezpieczny, państwowe służby mogą sprawdzić twoją historie na tych portfelach tylko na podstawie nakazu sądowego - a na to trzeba mieć już porządne dowody. Więc, mówiłem tu o kontach w banku, które teraz będą blokować wszystkie przelewy a na chwilę obecną, pewnie i informować służby przy większych kwotach.
Nie ma opcji by nasz świetny rząd, dostał się do historii przelewów z portfeli Skrill, czy netteler raz że, to jak strzał w kolano nikt normalny takich danych ci nie ujawni z tych portfeli a dwa jedyna opcja by portfele były spalone to wejście ACTA nie ma innej opcji i nie będzie. Ale jeśli wejdzie ACTA wtedy już nie masz nic do powiedzenia i pozostanie jedynie wyjazd z kraju.
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Może się*dostać, Skrill/Neteller udostępni taką*historie na podstawie odpowiedniego oficjalnego pisma od rządu - ale takie coś nie jest wystawione ot tak - musiałbys już ostro namotać, żeby tak się stało.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Może się*dostać, Skrill/Neteller udostępni taką*historie na podstawie odpowiedniego oficjalnego pisma od rządu - ale takie coś nie jest wystawione ot tak - musiałbys już ostro namotać, żeby tak się stało.
Panie, jest dużo opcji i jest dużo wyjść tylko mówie trzeba myśleć. A jak nie korzystasz z swojego IP tylko z maskowanego to inaczej można sie tłumaczyć sorry ale ktoś mnie wrabia ktoś korzysta na moje dane udać debila i taka sprawa się ciągnie do momentu aż albo im się znudzi albo bawimy się dalej. Jeśli ty komuś nie ułatwisz to jest szansa że, ten ktoś da ci spokój trzeba ryzykować. A nie jak ktoś ci coś w mówi stanąć i powiedzieć tak przyznaje się nigdy w życiu. Sorry ale jeśli cie ktoś cie w uja ładuje to albo się dasz ładować dalej albo ty jego będziesz ładował. Sorry Taki mamy klimat.

Bez odbioru bo to temat mimo wszystko skonstruowany pod inne treści nie Samo Życie
 
Z 619,9K
Same fachury co biją kase,a tak naprawde to biją piane.Przeciesz 95 procent ludzi przegrywa,a tu sami znawcy i milionerzy,chyba jednak w teori i snie
 
anotherworld 1

anotherworld

Użytkownik
Same fachury co biją kase,a tak naprawde to biją piane.Przeciesz 95 procent ludzi przegrywa,a tu sami znawcy i milionerzy,chyba jednak w teori i snie
Zostaw Januszy biznesu w sPOkoju, nie dość że się zapvierdala na taśmie/dyskoncie/salonie sim za 1800, wieczorem myje w wodzie zaj**ej przez noc do baniaka z kapiącego kranu (tak żeby nie pokrecic licznikiem) ,vpierdala mortadele + sarepska z Roleski + Romper, to jeszcze nie można przyszpanovać na kablu :v
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Same fachury co biją kase,a tak naprawde to biją piane.Przeciesz 95 procent ludzi przegrywa,a tu sami znawcy i milionerzy,chyba jednak w teori i snie
95% a z dup*y masz te statystyki czy masz jakieś potwierdzenie?
Chłopcze czasy się zmieniły i coraz więcej osób gra dla zysku a nie tylko przyjemności , ci co sami nie umieją wygenerować zysku korzystają z usług profesjonalnych typerow którzy odpłatnie bądź za darmo dzielą się swoją wiedzą na platformach dla typerow i stąd bukmacherzy coraz ostrzej limitują graczy, koniec z bonusami przez e portfele itp o ile w Azji bądź pinnacle można naprawdę zarobić to na eurobukach długo nie pograsz i masz spalone konto. Podał bym ci 3 darmowych typerow pograł byś ich typy z 2 lub 3 miesiace i nagle jesteś w tych twoich ubzduranych 5% wygrywających wow wielkie odkrycie . A jak myślisz że pograsz 10 typów jakiegoś dobrego typera i już będziesz zarobiony to daj se spokój z zakładami.
 
anotherworld 1

anotherworld

Użytkownik
Podał bym ci 3 darmowych typerow pograł byś ich typy z 2 lub 3 miesiace i nagle jesteś w tych twoich ubzduranych 5% wygrywających wow wielkie odkrycie .
Dokładnie, ale że się sprzeniewierzyłeś i sobie podśmiechujki urządzasz to nie dostaniesz. {pokazuje język}
&lt;/pokazuje&gt;
 
Z 619,9K
95% a z dup*y masz te statystyki czy masz jakieś potwierdzenie?
Chłopcze czasy się zmieniły i coraz więcej osób gra dla zysku a nie tylko przyjemności , ci co sami nie umieją wygenerować zysku korzystają z usług profesjonalnych typerow którzy odpłatnie bądź za darmo dzielą się swoją wiedzą na platformach dla typerow i stąd bukmacherzy coraz ostrzej limitują graczy, koniec z bonusami przez e portfele itp o ile w Azji bądź pinnacle można naprawdę zarobić to na eurobukach długo nie pograsz i masz spalone konto. Podał bym ci 3 darmowych typerow pograł byś ich typy z 2 lub 3 miesiace i nagle jesteś w tych twoich ubzduranych 5% wygrywających wow wielkie odkrycie . A jak myślisz że pograsz 10 typów jakiegoś dobrego typera i już będziesz zarobiony to daj se spokój z zakładami.
To większośc buków powinno zbankrutować.A oni mają kase na sponsoring klubów,na pracowników ,bonusy i tak dalej.Dokładają do interesu jak nic,bo przeciesz profesonaliści wygrywają grubą kase.A granie typów profesjonalistów to jest dopiero banda.Każdy jest profesjonalista jak typ wszedl.Placic zlodziejom za typy to już przesada i paranoja
 
G 294

gostek365

Użytkownik
To większośc buków powinno zbankrutować.A oni mają kase na sponsoring klubów,na pracowników ,bonusy i tak dalej.Dokładają do interesu jak nic,bo przeciesz profesonaliści wygrywają grubą kase.A granie typów profesjonalistów to jest dopiero banda.Każdy jest profesjonalista jak typ wszedl.Placic zlodziejom za typy to już przesada i paranoja
Tym tekstem udowodniłeś że masz blade pojęcie o zakładach , co ty myślisz że firma bukmacherska wypłaca wygrane zakłady z własnej kieszeni? Nie z pieniędzy klientów, na dodatek zgarniając kasę z marzy i między czasie balansują wysokością kursów aby dany mecz nie przyniósł strat . Myślisz że po co są spadki kursów ? Gdyby firmy bukmacherskie nie korygowały kursów i nie nakładały limitów to uwierz że faktycznie na rynku nie było by ich zbyt wiele.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom