>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
J 0

johnyrambo

Użytkownik
moja opinie jest też taka że mógłbym płacić podatek nawet i 15 procent ale od wygranych.
Tak się zastanawiałem ostatnio, kiedyś daaawno temu grąłem na betfair było wszytko po PL itp , i oni nazywali się giełdą nie bukmacherem. i Teraz gdyby prawnie zaliczyć to do grania na giełdzie a nie hazard ???? takie moje gdybanie , napewno gdyby coś takiego byłoby możliwe już by to robili.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wszystko co darmowe jest słabe .............
Niestety wiele ludzi którzy nie mają pojęci o VPN-ach zaczęli tego używać i bukmacherzy zaczęli się zabezpieczać. Problem polega na niewiedzy tego mechanizmu. Dlatego powoli VPN-y są spalone te darmowe
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Niestety wiele ludzi którzy nie mają pojęci o VPN-ach zaczęli tego używać i bukmacherzy zaczęli się zabezpieczać. Problem polega na niewiedzy tego mechanizmu. Dlatego powoli VPN-y są spalone te darmowe
Nie tylko już te darmowe ale także niektóre płatne gdzie nagle tak zwiększył się przepływ łączności np. Do Bet365, ze musiało zostać to zauważone ale na szczęście pozostaje jeszcze sporo w grze ale kolega wyżej dobrze napisał, ze czasami wynika to z niewiedzy.
 
F 0

freemek

Użytkownik
Ekspekt, Betclic, BaH, Unibet i kuupa innych które sie na Polaków (jeszcze) njie wypięły i póki nie są blokowane a jak wejdą te blokady to będzie trochętrudniej ale też raczej sięda , tylko SKRILL to podstawa i w du.ę mogą nas pocałować wszystkie urzędy i kontrole
Odnośnie tego skrilla. Nie korzystałem z niego nigdy. Jakie Twoim zdanie są zasady bezpieczeństwa dla korzystania z tego serwisu? Jakie dane podać podczas rejestracji? Czy przelewanie pieniędzy ze skrilla na konto bankowe jest w ogóle bezpieczne? Czy istnieją jakieś inne możliwości?

pozdrawiam
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Odnośnie tego skrilla. Nie korzystałem z niego nigdy. Jakie Twoim zdanie są zasady bezpieczeństwa dla korzystania z tego serwisu? Jakie dane podać podczas rejestracji? Czy przelewanie pieniędzy ze skrilla na konto bankowe jest w ogóle bezpieczne? Czy istnieją jakieś inne możliwości?

pozdrawiam
Masz na forum wątek na temat Skrill nie ma sensu powtarzać wszystkiego o Skrill w temacie o ustawie hazardowej .
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
Skoro jesteśmy przy VPNach, może ktoś powie które używać a których unikać??Oczywiście tych płatnych. Ja probowalem cos pilotazowo z HMA!, ale to chyba nie jest najlepszy
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Po co się bawić w VPN&#39;y i ewentualne problemy z wypłatą, lepiej zainteresować się czym jest BitCoin (anonimowa e-waluta, którą bez problemu kupisz jak i sprzedasz za przelew, wpisując w google kantor bitcoin) i grać w zagranicznych bukach, akceptujących tą metodę płatności. Buki w BTC nie wymagają jakichkolwiek danych osobowych czy weryfikacji, akceptują graczy z całego świata, ja gram w Cloudbet.pl (oferta i kursy bliźniacze do b365, świetna sprawa)
Potrzebujecie swój portfel, coś jak skrill - wpisujecie w google blockchain, po założeniu darmowego, anonimowego konta, dostajecie swój adres portfela, na którego dostaniecie walutę z kantoru w zamian za przelew w PLN..
NIE PISZCIE DO MNIE NA PW Z PYTANIAMI I PROWADZENIEM ZA RĄCZKĘ, JAK WAS TO ZAINTERESUJE TO SAMI POCZYTAJCIE, POGOOGLUJCIE..
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Po co się bawić w VPN&#39;y i ewentualne problemy z wypłatą, lepiej zainteresować się czym jest BitCoin (anonimowa e-waluta, którą bez problemu kupisz jak i sprzedasz za przelew, wpisując w google kantor bitcoin) i grać w zagranicznych bukach, akceptujących tą metodę płatności. Buki w BTC nie wymagają jakichkolwiek danych osobowych czy weryfikacji, akceptują graczy z całego świata, ja gram w Cloudbet.pl (oferta i kursy bliźniacze do b365, świetna sprawa)
Potrzebujecie swój portfel, coś jak skrill - wpisujecie w google blockchain, po założeniu darmowego, anonimowego konta, dostajecie swój adres portfela, na którego dostaniecie walutę z kantoru w zamian za przelew w PLN..

NIE PISZCIE DO MNIE NA PW Z PYTANIAMI I PROWADZENIEM ZA RĄCZKĘ, JAK WAS TO ZAINTERESUJE TO SAMI POCZYTAJCIE, POGOOGLUJCIE..
Będzie jak z kredytami we frankach. A zmiana kursów i wahania walut ? Bitcoin to strasznie niestabilna waluta.
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
Po to, że nasz polski rząd nas do tego zmusił??

Dokładnie btc jest walutą strasznie niestabilną, trzeba probując pozostać w grze Pro grać jak Pro i u pro bukow a wiadomo, że zielono-szary to zdecydowany nr 1. I nie ma do niego startu żaden winmasters i żaden betclic.

Proponuję założyć osobny temat odnośnie VPN-ów, prosiłbym o linka jeżeli taki istnieje
 
H 32

hortex

Użytkownik
Część stron z rejestru MF już przekierowuje na komunikat MF. Także blokady stron de facto już się zaczęły.
Nie działa już chociażby BAH, Winmasters.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Część stron z rejestru MF już przekierowuje na komunikat MF. Także blokady stron de facto już się zaczęły. Nie działa już chociażby BaH, Winmasters.
U mnie wszystko śmiga, więc jak masz gówniany internet to nie oznacza, że MF blokuje strony.
 
H 32

hortex

Użytkownik
To raczej kwestia dostawcy internetu, a nie &quot;gównianego internetu&quot;. ???? Tak czy owak dostawcy zaczęli już wpisywać domeny.

http://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier-gry-hazardowe/komunikat

Uwaga!

Strona internetowa, z którą podjęto próbę połączenia jest wykorzystywana do nielegalnego oferowania gier hazardowych.

Dostęp do strony został zablokowany na podstawie art. 15f ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, zgodnie z którym Minister Rozwoju i Finansów prowadzi Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą podlegających blokowaniu w związku z wpisaniem do Rejestru domeny wykorzystywanej przez stronę internetową. Pełna lista nazw domen wpisanych do Rejestru dostępna jest na stronie http://www.hazard.mf.gov.pl

Uczestnictwo w grach hazardowych urządzanych przez podmioty nieposiadające zezwolenia Ministra Rozwoju i Finansów na prowadzenie działalności w tym zakresie zagrożone jest karą administracyjną i karnoskarbową. Zgodnie bowiem z art. 89 ust. 1 pkt 6 ustawy o grach hazardowych karze pieniężnej podlega uczestnik gry hazardowej urządzanej bez koncesji, bez zezwolenia lub bez zgłoszenia, która zgodnie z art. 89 ust. 4 pkt 5 wynosi 100% uzyskanej wygranej niepomniejszonej o kwoty wpłaconych stawek. Ponadto art. 107 § 2 kodeksu karnego skarbowego przewiduje karę grzywny do wysokości 120 stawek dziennych za uczestniczenie w zagranicznej grze hazardowej, a w art. 109 przewidziano karę grzywny w takiej samej wysokości za uczestniczenie w grze hazardowej urządzanej lub prowadzonej wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia.

Legalne jest uczestniczenie w grach urządzanych przez podmiot posiadający wymagane prawem zezwolenie lub urządzających gry w sieci Internet w ramach monopolu państwa. Lista podmiotów posiadających takie zezwolenie lub uprawnionych do ich urządzania w ramach monopolu państwa dostępna jest na stronie http://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier/gry-hazardowe-przez-internet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom