>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
co sobie sami obliczaja?? STAWKA x 0.88 x KURS to wg mnie jest oszustwo z ich strony!! kupon i granie w sts&#39;ie powinno wygladac tak:
mam kurs 1.8 i inwestuje 100 wiec:
place 100, buk to mnozy przez 1.8 i odejmuje 12zl jako podatek: 180-12=168
tak powinien wygladac kupon wydrukowany przez sts a nie: 100x1,8x0.88=158,4
No może niezupełnie tak to wygląda ale fakt że przez odliczenie podatku bezpośrednio od stawki bukob wisi ile tego podatku jest bo rozliczająsobie normalnie wygrane od tego co im fizycznie wpływa na konto
A skoro jest to podatek OBROTOWY to powinien być naliczany od OBROTU czyli również od WYPŁATY czyli jak gracz postawi 100 i przegra to wpływa do budżetu 12 zł a jak wygra po kursie np 3,0 to buki powinny odprowadzać 12 % od WYGRANEJ czyli 36 zł
Dla graczy i tak bez różnicy bo wypłata będzie taka sama
Jakby te nasze ziemniaki i inne &quot;legalne&quot; buki musiały ze swojej kasy w takim samym stopniu płacić jak gracze to by im zależało też żeby również powalczyć o zmniejszenie tego podatku albo nawet zmianę sposobu naliczania (może od samego zysku by wystarczyło jak jest w niektórych krajach) a tak to tylko im sie liczy żeby zablokować zagraniczną konkurencję a czy podatek jest i jaki to i zwyczajnie wisi, (może jakby nawet był ale z 5% to wielu by przejeło go na siebie jak Forbet na początku)
A tak to całe te obstawianie z podatkiem jest nie ukrywajmy CAŁKOWICIE NIEOPŁACALE już nie mówiąc o surebetach czy zarabianiu na zmianach kursów jak na normalnej giełdzie która jest jednak legalna a to to samo
Może by tak uprzykrzyć życie tym naszym &quot;legalnym&quot; bukom i zwrócić uwagę ustawodawców czy innych odpowiednich osób czy organów podpisaną przez większą ilość osób petycją czy inną formą zawiadomienia że buki niezbyt &quot;efektywnie&quot; rozliczają ten podatek i mogły by też dokładać praktycznie drugie tyle od siebie a na pewno te nasze &quot;pijawki&quot; zainteresują się że jest okazja podwoić wpływy do budżetu .
Jak to przejdzie to dla graczy i tak nic sie nie zmieni ale przynajmniej zaczną się naciski na zmianę dotychczasowego sposobu opodatkowania zakładów a wiadomo &quot;siłę przekonywania&quot; to buki mają większą jak my biedni gracze i łatwiej im podjąć &quot;wspólny front&quot; i ponaciskać albo posmarować gdzie trzeba jak graczom rozproszonym po całej Polsce
 
O 0

oki100

Użytkownik
Panowie mam taki problem.
Kupiłem VPN, łączę się z serweru słowackiego - strona bet365 odpala się bez problemu, główny pulpit, ale jak już klikne na jakiś typ żywo lub w oferte to nie przeładowuje mnie do tego. w lewym górnym rogu logo bet365 i szare wszędzie. nic się nie dzieję dalej.
Macie jakieś rozwiązanie na to ? to ja coś źle robię ? czy może kupiłem lipny vpn.
(nie znam się na tym, pierwszy raz korzystam - zgodnie z instrukcją wszystko zrobiłem)
vpnonline pl - pakiet bezlimitowy.
będę wdzięczny za jakieś wskazówki.
 
batigol 41

batigol

Użytkownik
Na obecną chwilę działają. Nie ma żadnych informacji, aby zamykali się na polskich rynek. Reklamy, promocje bukmacherskie są aktywne. Nic konkretniejszego nikt Ci nie napisze.
Ok, dzięki za odpowiedź. Jeśli pozostaną to radzę mieć jednak ich w nosie, bo w regulaminie ich są takie zapisy:

4.15 Unibet, Organ Regulujący lub jakakolwiek Władza mogą monitorować lub zażądać wglądu we wszelkie transakcje celem zapobiegania praniu brudnych pieniędzy. Wszelkie podejrzane transakcje wykryte przez Unibet zostaną zgłoszone Władzom.

5.1 Unibet ściśle przestrzega poufności w zakresie wszelkich relacji z Właścicielem Konta. Jednakże, gdy zażąda tego Władza, sędzia lub gdy jest to wymagane przez prawo, inny organ państwa i/lub w przypadku naruszenia przez Właściciela Konta Regulaminu Unibet, dane mogą zostać ujawnione stronie trzeciej dla celów śledztwa.

7.5 Unibet ujawni wszelkie dane osobowe Właściciela Konta oraz inne informacje i/lub akta związane z Właścicielem Konta, gdy zażąda tego jakakolwiek Władza i/lub na podstawie jakiegokolwiek przepisu Prawa Właściwego.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Bwin jakby nie patrzeć na ten podatek to duży gracz który chce wejść na PL rynek, sponsorowali Real, Milan więc to nie byle jaka firma i za rok czy dwa może Cweloszka puścić z torbami bo kapitał to oni mają większy o wiele
Sponsorowali kiedyś, ale już nie działają z takim rozmachem.
Serio myślisz że wejdzie bwin z kursami 1.7-1.7 i STS mający kilkaset punktów oraz markę upadnie?
Co za tym przemawia poza twoją niechęcią do właściciela?
Prędzej upadnie 6 pozostałych firm z licencją MF, ale tak na poważnie to nawet e-toto znajdzie sobie miejsce na rynku i jakoś tam będzie zarabiać.
Otwórz sobie bwin, odejmij od każdego kursu 12% i nie wiem czy dostrzeżesz różnice na ich korzyść, do bet365 im bardzo daleko.
Jeszcze co do rzekomego wniosku licencyjnego to jakoś ciężko mi uwierzyć, szczególnie że czeka na nią rumuński Superbet a podobno tylko jedna firma się stara.
 
B 7

bolo112

Użytkownik
Jest jakiś buk co można się rejestrować u niego jako Polak, miejsce zamieszkania adres polski, i wypłacanie na swój portfel tak jak to było wcześniej ?
1xbet
: Proszę Pana przyjmujemy graczy ze wszystkich krajów, firma posiada międzynarodową licencję. Wszystkie działania na stronie Pan wykonuje według jurysdykcji swojego kraju.
Pan samodzielnie ponosi odpowiedzialność za działania na naszej stronie od 1 kwietnia.
 
P 0

pokorny9

Użytkownik
Wiem, że jest lista na której są wypisane buki, które pozostały w Polsce, ale czy te buki rejestrują na adres polski i nie robią problemów przy wypłacie na skrill ? Na pewno zapisy w regulaminie Unibeta dla mnie ich dyskwalifikują, a co z resztą ?
 
P 0

perkins007

Użytkownik
Może ktoś mi powiedzieć jak grać od jutra bez zbędnego ryzyka dalej na BAH w przypadku nie wycofania się ich z polskiego rynku ? Wiem, że coś z tymi vpn-ami trzeba robić ???? Dodam, że jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o te zagadki komuterowe ????
Może być na priv wiadomość.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Panowie mam taki problem.
Kupiłem VPN, łączę się z serweru słowackiego - strona bet365 odpala się bez problemu, główny pulpit, ale jak już klikne na jakiś typ żywo lub w oferte to nie przeładowuje mnie do tego. w lewym górnym rogu logo bet365 i szare wszędzie. nic się nie dzieję dalej.
Macie jakieś rozwiązanie na to ? to ja coś źle robię ? czy może kupiłem lipny vpn.
(nie znam się na tym, pierwszy raz korzystam - zgodnie z instrukcją wszystko zrobiłem)
vpnonline pl - pakiet bezlimitowy.
będę wdzięczny za jakieś wskazówki.
Od wielu rzeczy to zależy. Spróbuj na przykład z angielskiego adresu tylko wiadomo, że może to w jakimś stopniu spowodować podejrzenie.
Ja używałem tego ale do zmian na polskich kontach.
 
O 0

oki100

Użytkownik
Od wielu rzeczy to zależy. Spróbuj na przykład z angielskiego adresu tylko wiadomo, że może to w jakimś stopniu spowodować podejrzenie.

Ja używałem tego ale do zmian na polskich kontach.
Orientujesz się może kolego czy to ma jakiś wpływ ?
PPTP L2TP/IPSec SSTP OpenVPN

próbuje wprowadzać w ustawieniach: L2TP/IPSec czyli zgodnie z zaleceniem vpnonline

próbowałem zmienić serwer na angielski jak wspomniałeś ale problem jest ten sam.

na razie chciałem chociaż zobaczyć dla statystyk meczów czy to będzie śmigać i później łatwić jakieś konto, ale na razie to problem z odpaleniem strony nawet.
 
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
Unibet bardzo fajny bukmacher, ale z racji, że mogą być &quot;konfidentami&quot; trzeba pożegnać się z grą u nich.

A co jeśli grając z Polski siedziałbym na VPNie i klikał zakłady np. w Dafabet czy winmasters?
Rząd nie udowodni, że grałem w Polsce. A może buk się wkurzy i zamknie konto?
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Spróbuję dorzucić swoje 2 grosze.
Każdy kto czyta to forum lub inne, powinnien kategorycznie obiecać sam sobie ,że nie zagra na żadnym Polskim buku. To będzie jakieś zjednoczenie mentalne ????

Nie trzeba tutaj dzielić ludzi na wygrywających czy wtapiających.
W Polskich bukach każdy traci , przepraszam za moją pewność , ale parę lat siedzię w tym. Sam też zaczynałem grając w STS. Jak poznałem buki bez podatku to skończyłem z sts ????
Jeśli byłeś osobą która cokolwiek wychodziła na plus, to w bukach z podatkiem obrotowym 12% wybierasz furtkę do tracenia pieniędzy , tam nie ma innej drogi . Można się łudzić i mieć mega serie ,ale wyjdziesz na tym jak Zabłocki na mydle.
Najlepsi typerzy wiedzą gdzie można grać, a fora oferujące swoje typy ,będą musieli oszukiwać Historię 3 razy bardziej, bo tylko w nieuczciwy sposób da się wyciągnać mamonę.
Jeśli przegrywasz kasę to możesz grać w 1Xbet. Jeśli wygrywasz to też, ale chyba tylko raz na swoim koncie przestrzegając wiele czynników ryzyka.
Nie chcę namawiać nikogo do gry w jakimś buku , ale im więcej osób nie odda kasy w sts czy fortunach tym większy będzie Nasz sukces.
W Polsce dobrze to ma Kościół z Rydzykiem , będą dymać i straszyć piekłami ,sami nie przestrzegając żadnych zasad.Będą kupować działki 100h za grosze czy limuzyny bez vatu , a Ty mały graczu masz oddawać 12% z małych sum.
Mój wniosek końcowy jest taki że zakończę grę i nie postawię zakładu w Polskim buku do końca świata czy śmierci.
Przez 8 lat się nie uzależniłem więc nie ma problemu.Nas nikt nie pytał się o zdanie czy ustawa jest ok , nie było referendum , nie było pytań. Tak wygląda demokracja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Spróbuję dorzucić swoje 2 grosze.
Każdy kto czyta to forum lub inne, powinnien kategorycznie obiecać sam sobie ,że nie zagra na żadnym Polskim buku. To będzie jakieś zjednoczenie mentalne ????

Nie trzeba tutaj dzielić ludzi na wygrywających czy wtapiających.
W Polskich bukach każdy traci , przepraszam za moją pewność , ale parę lat siedzię w tym. Sam też zaczynałem grając w STS. Jak poznałem buki bez podatku to skończyłem z sts ????
Jeśli byłeś osobą która cokolwiek wychodziła na plus, to w bukach z podatkiem obrotowym 12% wybierasz furtkę do tracenia pieniędzy , tam nie ma innej drogi . Można się łudzić i mieć mega serie ,ale wyjdziesz na tym jak Zabłocki na mydle.
Najlepsi typerzy wiedzą gdzie można grać, a fora oferujące swoje typy ,będą musieli oszukiwać Historię 3 razy bardziej, bo tylko w nieuczciwy sposób da się wyciągnać mamonę.
Jeśli przegrywasz kasę to możesz grać w 1Xbet. Jeśli wygrywasz to też, ale chyba tylko raz na swoim koncie przestrzegając wiele czynników ryzyka.
Nie chcę namawiać nikogo do gry w jakimś buku , ale im więcej osób nie odda kasy w sts czy fortunach tym większy będzie Nasz sukces.
W Polsce dobrze to ma Kościół z Rydzykiem , będą dymać i straszyć piekłami ,sami nie przestrzegając żadnych zasad.Będą kupować działki 100h za grosze czy limuzyny bez vatu , a Ty mały graczu masz oddawać 12% z małych sum.
Mój wniosek końcowy jest taki że zakończę grę i nie postawię zakładu w Polskim buku do końca świata czy śmierci.
Przez 8 lat się nie uzależniłem więc nie ma problemu.Nas nikt nie pytał się o zdanie czy ustawa jest ok , nie było referendum , nie było pytań. Tak wygląda demokracja.
właśnie zamknąłem śmieszne konto w STS.PL ????
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Gdyby ktoś miał wątpliwość,jakie jest najlepsze forum i kim jest najlepszy admin,to proszę bardzo:
Finanse WIrtualna Polska cytują naszego Marcinka (wazelinka z mojej strony)
http://finanse.wp.pl/kat,1033691,title,Bukmacherzy-masowo-wycofuja-sie-z-Polski-Gracze-czekaja-na-pieniadze-i-szukaja-nowych-stron,wid,18740801,wiadomosc.html?ticaid=118e34&amp;amp;_ticrsn=3

to dogłębnie pokazuje jak monitorowane jest to forum przez odpowiednie organy w Polsce więc zanim coś napiszesz pomyśl dwa razy
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nas nikt nie pytał się o zdanie czy ustawa jest ok , nie było referendum , nie było pytań. Tak wygląda demokracja.
Gdy wprowadzano w Polsce podczas rządów Hanny Suchockiej 10% podatek od zakładów sportowych Ustawą o grach losowych i zakładach wzajemnych w 1992 roku, to miałeś 5 lat - tak więc jako przedszkolak z grupy starszaków z muchomorkiem naszytym na worku od kapci i tak nie mógłbyś w takim ew. referendum uczestniczyć...
Ale już w roku 2009 gdy miałeś 22 lata podczas podnoszenia stawki podatku obrotowego do 12% mocą Ustawy hazardowej za rządów Donalda Tuska, miałeś okazję do protestowania i wyrażania swojej opinii na ten ruch władzy - bo demokracja na to przecież pozwalała.
Obecna Ustawa o grach przecież nie wprowadza tego podatku obrotowego od zakładów wzajemnych jako coś nowego w polskim porządku prawnym, ani tym bardziej go nie podnosi odnośnie wysokości 12%, obowiązującej już od roku 2009 - zatem jego istnienie to pamiątka po rządach Hanny Suchockiej z Unii Demokratycznej a następnie Donalda Tuska z PO, gdy z 10% podniesiono go do 12%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom