>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 0

megaceros

Użytkownik
Cześć! ????
Mój kumpel kilka dni temu zlecił wypłatę od bukmachera (ok. 15000 - pierwsza od początku założenia konta kilka lat temu) na nowo założone konto bankowe, z którego następnie ma zamiar wypłacić pieniądze i wpłacić na inne konto. (to nowo założone konto po jakimś czasie zlikwiduje). Nigdy wcześniej nie wypłacał pieniędzy od buka. Można rzec, że to taki jeden strzał. Ciekaw jestem, czy taka jednorazowa wypłata (pierwsza i zapewne ostatnia) może sprowadzić na niego jakieś problemy.
Czy będą mogli się do niego jakoś przyczepić? Gość naczytał się ostatnio różnych opinii i cały czas chodzi struty, że go capną. ????
Pozdrowionka! ????
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Widac nie czytales calego tematu, bo bys zobaczyl ile pisalem i w jaki sposob. Tylko smieszy mnie pisanie w kolko jednego i tego samego, a gdy ktos ma inne zdanie to jest &quot;trollem/od juroszka/od ziemniakow/prowokatorem&quot;. Mimo, ze sam marze, aby jutro juz zadna firma nie poinformowala, ze chce opuscic Polske, a reszta wroci szybko to az razi mnie poziom niektorych szukajacych teorii spiskowych wszedzie gdzie ktos ma inne zdanie niz oni.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Cześć! ????

Mój kumpel kilka dni temu zlecił wypłatę od bukmachera (ok. 15000 - pierwsza od początku założenia konta kilka lat temu) na nowo założone konto bankowe, z którego następnie ma zamiar wypłacić pieniądze i wpłacić na inne konto. (to nowo założone konto po jakimś czasie zlikwiduje). Nigdy wcześniej nie wypłacał pieniędzy od buka. Można rzec, że to taki jeden strzał. Ciekaw jestem, czy taka jednorazowa wypłata (pierwsza i zapewne ostatnia) może sprowadzić na niego jakieś problemy.
Czy będą mogli się do niego jakoś przyczepić? Gość naczytał się ostatnio różnych opinii i cały czas chodzi struty, że go capną. ????

Pozdrowionka! ????
Pewnie gimbaza zacznie straszyc ze to wielka kwota (bo nigdy wiecej niz 1500 minimalnej nie widzieli na przelewie). Ale spokojnie. Do GIIF zglaszane sa przelewy od 15 tys ale euro czyli ok. 60 tys zl. Jednak w zeszlym roku takich przelewow zgloszonych w Polsce bylo ponad 28 milionow i w praktyce tych na dziesiatki tysiecy nikt nie sprawdza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Jaka milosc? Ja raz na pol roku puszcze wieksza stawke w STS ale tylko z oferty hit dnia, ktora nawet po podatku jest czasem lepsza niz w netowych. Kilkanascie tysiecy to koszt w malym miasteczku i to nie jest jakas oszalamiajaca kwota kosztow, ale dla gimnazjum to pewnie wydaje sie fortuna hehe
Zapraszam w takiem razie do mojego małego miasteczka (ok 50tys), jak wyłożysz kikanaście tyś za miesiąc to zorganizuje Ci co najmniej dwa punkty za tą cenę. Może być nawet blisko gimnazjum.
P.S. Ile pisałeś, że pracownik naziemnego bierze 3 tyś minimum tak?
Chyba Ty ????
Prawdę mówiąc ja wcale nie uważam, że Ty pracujesz dla nich tylko po prostu dziwi mnie, że tak łatwo dajesz się omamić i godzisz z obecną sytuacja. Jak będzie takich słabszych ogniw więcej to zaraz w TVPropaganda będziemy słyszeć o wspaniałym sukcesie naszego rządu.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
napisalem nie ile zarabia, a ile kosztuje. Minimalna teraz to 2 tys brutto, ale pracodawce kosztuje to 2412. Praca zmianowa wiec minimum to 3 osoby na punkt wiec ponad 7200zl na pencje samych 3 pracownikow, a pewnie za minimum pracownika nie znajdziesz. Gdzie lokal? Nie wiem ile u Ciebie, ale u mnie kilka tys to minimum (obrzeza Warszawy). Prad, rachunki, ksiegowa, wyposazenie itd.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Grabież bardziej tu pasuje. Jednak VAT w zakupach placi kazdy (no ok, mozna kupowac na bazarze wiekszosc rzeczy) na etacie tez wiekszosc ludzi pracuje i dziwi mnie, ze o to nie ma wielkiego poruszenia ile miesiecznie podatku ludzie placa, tylko placz jest o podatek ten.
tego typu podatkow nie mozna porownywac, a wiesz dla czego? , bo w przykladach ktore wymieniles nie wystepuje sytuacja w ktorej to ty placisz pracodawcy z wlasnej kieszeni niz on tobie , tak samo z VAT nie ma sytuacji ze VAT jest wiekszy niz cena produktu. A w zakladach podatek stwarza ekstramalnie absurdalna sytuacje w ktorej grajac niski kurs dochodzi do sytuacji ze gracz pomimo wygranego zakladu otrzyma mniejszy zwrot niz wyniosla jego stawka badz pomimo podejmowanego ryzyka nie wygra nic zwrot bedzie taki sam jak jego stawka .PRZECZYTAJ UWAZNIE TO MOZE ZROZUMIESZ , bo niektorzy ludzie maja ograniczone myslenie i pole widzenia, i jeszcze jedno , gdyby w ustawie byl zapis ze ten podatek ma placic firma bukmacherska i nie wolno go przerzucac na klienta to dopiero bys widzial jakie by byly lamenty i lobbowanie za zmiana podatku i nagle przedstawiciele sts itp posluzyli by sie tymi przykladami co ja w tym poscie napisalem aby zobrazowac ze ten rodzaj podatku nie ma prawa bytu w zakladach bukmacherskich .Wydrukuj ten post powies go na scianie i w razie watpliwosci czytaj ze zrozumieniem jak zrozumiesz wroc na forum i daj znac.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Pocisnalem winmasterowi i dobra wiadomosc mozna grac i napisali ze nie beda blokowac klientow a livu maja troche to jakaś alternatywa do bet365 i placa szybko!Wg tego co pisza będzie mozna grac przez vpn!Jak beda blokowac strony!
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Ale ja to rozumiem, serio. Zalozysz dzialalnosc ktora przynosi straty, a mimo to 1200zl miesiac w miesiac skladek placisz i to tez jest chore. Pokaz mi jeden moj cytat w ktorym poparlem obecna ustawe lub poparlem ten podatek (albo jakikolwiek podatek). Ja po prostu do wiekszosci tu komentujacych wiem w jakim kraju zyje i jak wszystko funkcjonuje i mimo, ze mi sie nie podoba to komentuje to &quot;patrzac z boku&quot; zamiast ciagle klepac sie pod rzeczy ktore &quot;powinni wprowadzic/to zlodzieje/ggr/ziemniaki zle&quot; itd. itp. Pisanie takie nic nie zmieni poza strata czasu. Rownie dobrze niebardzo podoba mi sie zakaz marihuany, ale zyjac gdie zyjac, w kraju w ktorym za 3 lata beda zakazane... papierosy mentolowe nie bede robil z siebie debila piszac &quot;legalizowac ziolo/alkohol jest bardziej szkodliwy&quot; itd. Trzeba dorosnac i pewne rzeczy zrozumiec...
 
w8ing4death 198

w8ing4death

Użytkownik
Ale ja to rozumiem, serio. Zalozysz dzialalnosc ktora przynosi straty, a mimo to 1200zl miesiac w miesiac skladek placisz i to tez jest chore. Pokaz mi jeden moj cytat w ktorym poparlem obecna ustawe lub poparlem ten podatek (albo jakikolwiek podatek). Ja po prostu do wiekszosci tu komentujacych wiem w jakim kraju zyje i jak wszystko funkcjonuje i mimo, ze mi sie nie podoba to komentuje to &quot;patrzac z boku&quot; zamiast ciagle klepac sie pod rzeczy ktore &quot;powinni wprowadzic/to zlodzieje/ggr/ziemniaki zle&quot; itd. itp. Pisanie takie nic nie zmieni poza strata czasu. Rownie dobrze niebardzo podoba mi sie zakaz marihuany, ale zyjac gdie zyjac, w kraju w ktorym za 3 lata beda zakazane... papierosy mentolowe nie bede robil z siebie debila piszac &quot;legalizowac ziolo/alkohol jest bardziej szkodliwy&quot; itd. Trzeba dorosnac i pewne rzeczy zrozumiec...
Zrozumieć nie jest równoznaczne z zaakceptować. A przemilczenie wskazuje na akceptację. Tak więc za każdym razem, gdy ktoś pisze o graniu z podatkiem jako o czymś dobrym, trzeba jednoznacznie podsumować, że jest &quot;pracownikiem złodziei lub debilem&quot; inaczej uznane to zostanie w końcu za normalny stan rzeczy.

Nie pozdrawiam. ????

Gimbus Macierewicz.
 
C 2

czita

Użytkownik
Przeciez tak jest, biora podatek od stawki, ale zeby bylo ludziom latwiej to sami go obliczaja. W sklepie tez masz cene brutto, a na paragonie widzisz ile vatu i z ktorej stawki zaplaciles.
co sobie sami obliczaja?? STAWKA x 0.88 x KURS to wg mnie jest oszustwo z ich strony!! kupon i granie w sts&#39;ie powinno wygladac tak:
mam kurs 1.8 i inwestuje 100 wiec:
place 100, buk to mnozy przez 1.8 i odejmuje 12zl jako podatek: 180-12=168
tak powinien wygladac kupon wydrukowany przez sts a nie: 100x1,8x0.88=158,4
 
M 0

megaceros

Użytkownik
Cześć! ????
Jeszcze jedna kwestia natury formalnej. Tak a propos wiadomości od Marcina
(Marcin-Odra) odnośnie ubiegania się przez bwin o polską licencję.
Jeżeli np. ktoś zostawi sobie pieniądze do momentu uzyskania licencji, to czy później będzie musiał od nich odprowadzić podatek? (a może bwin weźmie to na siebie?)
Miłego dnia! ????
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Zrozumieć nie jest równoznaczne z zaakceptować. A przemilczenie wskazuje na akceptację. Tak więc za każdym razem, gdy ktoś pisze o graniu z podatkiem jako o czymś dobrym, trzeba jednoznacznie podsumować, że jest &quot;pracownikiem złodziei lub debilem&quot; inaczej uznane to zostanie w końcu za normalny stan rzeczy.

Nie pozdrawiam. ????

Gimbus Macierewicz.
Wstaw cytat gdzie napisalem, ze granie z podatkiem jest czyms dobrym, jak nie zrobisz tego to zamilcz. Rozumiem, ze skoro ktos z Twoich rodzicow pracuje na umowe gdzie 1/3 pensji jest zabierana na podatki to tez jest &quot;pracownikiem złodziei lub debilem&quot; buahaha
 
G 83

geo5

Użytkownik
Pocisnalem winmasterowi i dobra wiadomosc mozna grac i napisali ze nie beda blokowac klientow a livu maja troche to jakaś alternatywa do bet365 i placa szybko!Wg tego co pisza będzie mozna grac przez vpn!Jak beda blokowac strony!
Wreszcie jakaś dobra wiadomość, myślę , że będzie ich więcej.:grin:
 
w8ing4death 198

w8ing4death

Użytkownik
Wstaw cytat gdzie napisalem, ze granie z podatkiem jest czyms dobrym, jak nie zrobisz tego to zamilcz. Rozumiem, ze skoro ktos z Twoich rodzicow pracuje na umowe gdzie 1/3 pensji jest zabierana na podatki to tez jest &quot;pracownikiem złodziei lub debilem&quot; buahaha
Moi rodzice nie żyją, a ja mam 39 lat. Nie płacę podatków, bo robi to pracodawca i mnie to nie intersuje ile płaci. Dla mnie liczy się zarobek netto i to samo mnie interesuje u bukmachera.
A śmiech w co drugim poście świadczy o tylko o twojej niedojrzałości i przede wszystkim braku argumentów.
Pisz jeszcze najlepiej na inne tematy. Sam się ładnie pogrążasz.
Od razu zaznaczam, że nie mam rodziny, więc możesz pojechać, że jestem samotnym nieudacznikiem życiowym.
 
N 14

nsc

Użytkownik
Chodzi o zalogowanie się na konto. Niezależnie czy polskie czy nie, VPNy nie przechodzą podobno. Potwierdzi ktoś?
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Placisz podatki, a pracodawca robi to za Ciebie. Moze Cie nie interesowac albo rozliczac sie z PIT musisz, wiec widzisz co roku ile zaplaciles. Ja mam dwie dzialalnosci jedna u nas jedna LTD w UK. To, ze dzieku temu przy jednych wplywach zostaje mi wiecej niz konkurencyjnej firmie ktora wszystko rozlicza w PL sprawia, ze moge ich nazwac debilami? No chyba nie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom