>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
w8ing4death 198

w8ing4death

Użytkownik
... Radźcie głośniej
Nie głośniej, ale rozsądnie i z głową.
To co teraz wg Ciebie z powodu jakiś pismaków, mamy siedzieć cicho z podkulonym ogonem i posłusznie sponsorować złodziejskich ziemniaków ?
Tego właśnie by chcieli.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
W mr green starzy graczy mogą dalej grać, bo mam konto ale nie dostalem zadnego info od nich ze nie mozna u nich grac od1kwietnia,, wiec chyba tylko nowi sie nie moga rejestrować
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
W mr green starzy graczy mogą dalej grać, bo mam konto ale nie dostalem zadnego info od nich ze nie mozna u nich grac od1kwietnia,, wiec chyba tylko nowi sie nie moga rejestrować
Mozna grac i dzis gralem. Nowi tylko nie beda sie mogli rejestrowac
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Gdy wprowadzano w Polsce podczas rządów Hanny Suchockiej 10% podatek od zakładów sportowych Ustawą o grach losowych i zakładach wzajemnych w 1992 roku, to miałeś 5 lat - tak więc jako przedszkolak z grupy starszaków z muchomorkiem naszytym na worku od kapci i tak nie mógłbyś w takim ew. referendum uczestniczyć...
Ale już w roku 2009 gdy miałeś 22 lata podczas podnoszenia stawki podatku obrotowego do 12% mocą Ustawy hazardowej za rządów Donalda Tuska, miałeś okazję do protestowania i wyrażania swojej opinii na ten ruch władzy - bo demokracja na to przecież pozwalała.
Obecna Ustawa o grach przecież nie wprowadza tego podatku obrotowego od zakładów wzajemnych jako coś nowego w polskim porządku prawnym, ani tym bardziej go nie podnosi odnośnie wysokości 12%, obowiązującej już od roku 2009 - zatem jego istnienie to pamiątka po rządach Hanny Suchockiej z Unii Demokratycznej a następnie Donalda Tuska z PO.
Nie kumasz sensu wypowiedzi. Znam osoby które grają dłużej niż od 2009 r i jakoś od tej pory to trwało. Na pewno jest to dłużej niż 10 lat.
Może dla Ciebie bez różnicy jak przegrywasz. I co z tego co było w 1992r...Żadnego referendum nigdy nie było z tego co się orientuję, więc po co to piszesz.
Chodząc do przedszkoda logicznym jest ,że nie mógłbym głosować ani protestować.
A czy ważne w co byłem ubrany - nie sądzę. Napisałem jak wygląda demokracja której nie ma i tyle.
Wnioskuję że Tobie nie zależy bo nie protestujesz ????
Tak samo z cenami ubezpieczeń to już wina PO każdy Pisowiec powie.
Ubezpieczenia skoczyły jak władze objął Pis bo szukają tej kasy na 500+.
Tu nie ma się co oszukiwać , nie lubię tych ani tych , ale własne wnioski wyciągam.
Może nie ma sensu upolityczniać tego tematu.
Najbardziej zależało mi na przekazaniu tego ,że nikt nie wyrobi z 12% podatkiem.
Przynajmniej tyle ja wiem i się orientuję , ale jeśli są tacy specjaliści to przepraszam ????
Najważniejszą sprawą jest to by każdy miał świadomość tego i nie grał w sts itd.
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Z przykrością informujemy, że z dniem 01/04/2017, nasz dział Zakłady Sportowe nie będzie dostępny dla klientów z Polski.
Trwające promocje oraz bonusy dotyczące Polskiego rynku zostaną wyłączone i unieważnione, a możliwość zawierania zakładów zostanie zablokowana. Wszystkie zawarte zakłady zostaną rozliczone.
Twoje konto nie zostanie zamknięte, jedynie sekcja zakładów sportowych będzie niedostępna dla klientów z Polski. Będziesz mógł nadal korzystać z oferty kasyna i innych dostępnych na stronie.
Wszelkie pytania prosimy kierować do naszej obsługi klienta.
Pozdrawiamy serdecznie,

Info z Betssona, było mówione, ale teraz macie oficjalne potwierdzenie.
 
batigol 41

batigol

Użytkownik
Tylko dwie osoby ustosunkowały się do moich wpisów o Unibecie i tego, że będą skłonni sprzedawać dane graczy, gdy dostaną takie żądanie? Reszta tam nie gra, czy ma gdzieś ten istotny fakt? ????
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
Tylko dwie osoby ustosunkowały się do moich wpisów o Unibecie i tego, że będą skłonni sprzedawać dane graczy, gdy dostaną takie żądanie? Reszta tam nie gra, czy ma gdzieś ten istotny fakt? ????
Reszta wie ze takie zapisy ma kazda instytucja obracajaca srodkami finansowymi
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Ubezpieczenia skoczyly bo kasa ba 500+ potrzebna, leze i kwicze
Jak zabulisz 2000zł jak mój młodszy kolega za stare auto , to może się przekonasz. Pewnie Państwo nie ma nic wspólnego z tym ???? mają wpływ z bukmacherki to z ubezpieczeń nie mogą ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
rafael1987&gt;&gt; swoim wpisem pragnąłem wyprowadzić Cię z błędu, bo w tym co napisałeś padał zarzut jakoby to obecny rząd wprowadził podatek obrotowy od gier - a on przecież funkcjonuje w Polsce od roku 1992 (w początkowej wysokości 10% podniesionej do 12% w roku 2009) i został wprowadzony w czasie rządów Hanny Suchockiej a jego stawka została podniesiona do 12% w czasie rządów Donalda Tuska, tak więc te zarzuty o brak referendum, łamanie demokracji itp. przy jego wprowadzaniu/podwyższaniu kierujesz do zupełnie innej ekipy, niż w swojej głębokiej jak Rów Mariański niewiedzy sądzisz...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
R 32

rafael1987

Użytkownik
rafael1987&gt;&gt; swoim wpisem pragnąłem wyprowadzić Cię z błędu, bo w tym co napisałeś padał zarzut jakoby to obecny rząd wprowadził podatek obrotowy od gier - a on przecież funkcjonuje w Polsce od roku 1992 (w początkowej wysokości 10% podniesionej do 12% w roku 2009) i został wprowadzony w czasie rządów Hanny Suchockiej a jego stawka została podniesiona do 12% w czasie rządów Donalda Tuska, tak więc te zarzuty o brak referendum, łamanie demokracji itp. przy jego wprowadzaniu/podwyższaniu kierujesz do zupełnie innej ekipy, niż w swojej głębokiej jak Rów Mariański niewiedzy sądzisz...
Ja nie powiedziałem ,że wprowadzili teraz to 12%. Była mowa o GGR i modelu duńskim to powiedz mi dlaczego zrezygnowali ?
Fakt jest taki ,że cała masa buków się wycofała które funkcjonowały od 2009 i wcześniej.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Sprawa w sądzie dotycząca grania na bah to offtop w wątku, w którego tytule widnieje &quot;prawo hazardowe&quot;? ????
Ukośnik to nie przecinek. Nie chodzi tu (w moim rozumieniu) o ustawę oraz o prawo hazardowe tylko o ustawę będącą jednocześnie prawem hazardowym. Ale najlepiej to wie autor tematu.
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Tylko dwie osoby ustosunkowały się do moich wpisów o Unibecie i tego, że będą skłonni sprzedawać dane graczy, gdy dostaną takie żądanie? Reszta tam nie gra, czy ma gdzieś ten istotny fakt?
Unibet za karę graczom którzy ich ograli blokuje wypłaty na portfele żeby nie wypłacali pieniędzy lub wypłacili na konto bankowe i mieli z tego powodu kłopoty, więc jeśli jakaś instytucja się do nich zgłosi z pytaniem o jakiegoś gracza który ich ograł to pewnie chętnie udzielą również wszystkich informacji ???? Dlatego lepiej sobie darować z nimi współpracę, szczególnie jeśli będzie notyfikacja ustawy od KE(oficjalnie jeszcze nie ma takiej informacji)
 
batigol 41

batigol

Użytkownik
Unibet za karę graczom którzy ich ograli blokuje wypłaty na portfele żeby nie wypłacali pieniędzy lub wypłacili na konto bankowe i mieli z tego powodu kłopoty, więc jeśli jakaś instytucja się do nich zgłosi z pytaniem o jakiegoś gracza który ich ograł to pewnie chętnie udzielą również wszystkich informacji ???? Dlatego lepiej sobie darować z nimi współpracę, szczególnie jeśli będzie notyfikacja ustawy od KE(oficjalnie jeszcze nie ma takiej informacji)
No tak, tylko, że co z tego, skoro dane przetrzymują kilka lat, więc to, że teraz sobie darujesz z nimi współpracuję to nic Ci nie da, bo grałeś już wcześniej. Najlepiej w ogóle nie mieć tam konta i nigdy nie grać, ale wątpię czy istnieją takie osoby, bo przez długi czas wydawali się normalnym bukiem, a nie sprzedawczykami.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
No tak, tylko, że co z tego, skoro dane przetrzymują kilka lat, więc to, że teraz sobie darujesz z nimi współpracuję to nic Ci nie da, bo grałeś już wcześniej. Najlepiej w ogóle nie mieć tam konta i nigdy nie grać, ale wątpię czy istnieją takie osoby, bo przez długi czas wydawali się normalnym bukiem, a nie sprzedawczykami.
Dlatego jeśli ktoś grał tam rekreacyjnie, nie ogrywał ich to ma szczęście. A ten kto ogrywał, ew. grał surebety itp. ma pecha. Proste i oczywiste.
 
S 0

szamanx

Użytkownik
a jak wejdzie Bwin, i dostanie licencie, to co , wszyscy którzy tam graliscie bedziecie jak na widelcu, grac bedizecie mogli sobie po 1 lipca i w przód, a b win bedize zobligowany zęby wejść przedstawicdane klientów z polski którzy łamali prawo i co myslicie że nie da........... hhee, ja mysłe ze bez zastanowienia......
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
info z czatu z Betssona:
Jest nam bardzo przykro lecz w wyniku restrykcji nałożonych na terenie Polski nie będziemy mogli kontynuować naszych usług w zakresie zakładów sportowych z dniem 01/04/2017.
Nasze pozostałe produkty będa jednka nadal do dyspozycji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom