>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
H 12

hazzard

Użytkownik
Wysokość wygranych może mieć wpływ, albowiem jest to składowa szkodliwości społecznej, tj. rozmiar popełnionego czynu.
 
Z 0

zuper

Użytkownik
120 stawek dziennych. Jeszcze rok temu było to 720 stawek i/lub kara pozbawienia wolności. Ustawodawca złagodził przepis do 120 stawek. Należy pamiętać, że nadal mogą to być potężne kwoty.
w jaki sposób oni liczą te dzienne stawki?
 
H 12

hazzard

Użytkownik
trafiles cos grubego ze wygrales tyle siana? nie chce mi sie wierzyc ze stopniowo ich goliles z hajsu a oni sie tylko przygladali zamiast wlepic ci limit
Moderator/administrator tego forum otrzymał w 2015 r. kopie wyniku kontroli. Tam kwoty są jasno wyrażone, oraz przez administratora potwierdzone na tym forum. Nie muszę ściemniać ????
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
oczywiście, że poważnie. Wstydu się przed ludźmi najadłem, bo wzywani byli niemal obcy mi ludzie z którymi kontaktu od lat nie miałem.
A jakie sa przeslanki do przesluchiwania tych znajomych z fb? Czym oni to uzasadnili i o co ich pytaja
 
H 12

hazzard

Użytkownik
Przesłanką jest to, że mogli mieć ze mną kontakt, oraz posiąść informację/wiedzę na styl mojego życia. Pytali głównie o mnie, ale również o wspólnie spędzony czas ze znajomymi, nawet skąd miałem pieniądze aby oddać za piwo w knajpie. Kwota rzędu 30 zł. (Dane o tym mieli z wcześniej uzyskanych wyciągów z mojego konta bankowego) itp. Na koniec pytali się moich znajomych, czy sami nie uczestniczą w grach. Dla moich znajomych temat zakończony w raz z rozpoczęciem 2017 r.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
A jakie sa przeslanki do przesluchiwania tych znajomych z fb? Czym oni to uzasadnili i o co ich pytaja
Swiadkiem to mozesz byc i Ty teraz. A pytac moga Cie czy cos wiesz w temacie skoro na jednym forum piszecie... Bezsens, ale jednak tak to dziala
 
B 482

bmoran

Użytkownik
A jakbys zaplacil te 5K nakazowego to juz by zakonczylo sprawe, czy przepadek wygranej by potem mogl byc albo cos ze skarbowego do zaplaty?
 
I 10

investman

Użytkownik
Hazżard czy masz dobrego prawnika, z ktorym konsultujesz najlepsza linie obrony? W razie czego to sluze pomocą, bo temat już rozgryzalem. Tez szczecin.

A co do karty z niemieckim IP to nie masz problemów z bukami , że jako obywatel polski/rezydent grasz z niemieckiego IP?
 
H 12

hazzard

Użytkownik
Hazżard czy masz dobrego prawnika, z ktorym konsultujesz najlepsza linie obrony? W razie czego to sluze pomocą, bo temat już rozgryzalem. Tez szczecin.

A co do karty z niemieckim IP to nie masz problemów z bukami , że jako obywatel polski/rezydent grasz z niemieckiego IP?
Obywatele naszego kraju licznie zamieszkują kraje zachodnie, mając tylko polski dokument tożsamości. Choćby BAH nie wymaga potwierdzania miejsca zamieszkania. Wystarczy dokument tożsamości.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Mi też nie wierzyli, że za kilkaset PLN z przelewu przychodzącego mnie szukali (no bo przecież banki się interesują tylko milionami...), a męczę się. Tylko u Ciebie zaczęło się od skarbówki, a na mnie bank sam doniósł, przez co lata za mną prokuratura i policja. Życzę Ci powodzenia bo to chory kraj.
 
H 12

hazzard

Użytkownik
Adwokat jest bardzo konkretny i nie wdaje się w konkluzje. Czekamy na akt oskarżenia (już bardzo długo), wtedy można odpierać zarzuty. Na dzień dzisiejszy, nie ma co odpierać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom