>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
H 12

hazzard

Użytkownik
Oczywiście, że kraj chory. Żałuję, że kupiłem tutaj chatę, albowiem mogłem to zrobić 20 km dalej i mieć normalny system. Niemniej rozważam to w całej rozciągłości.
Nigdy nie dam zarobić państwu polskiemu na hazardzie, takich pieniędzy jakich chcą w podatkach. Każdy twierdzi, że 12% to dużo. Ale nie każdy mówi o tym ,że w przysłowiowym STS-ie na wstępie ze stawki jest 12%, lecz jak wygrana wynosi pow. 2280 zł to jest kolejne 10% od całości. Łącznie 22%. To dopiero chore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 100

kksmisiek

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale z jednego z tych posm wynika ze nie wygrales nigdy wiecej niz 2280zl. Pkkazane kwotg to kwoty to sumy zaksiegowanych przelewow od bukmacherow.. Wiec wychodzi na to zekbracales wkolko2000. :)
 
H 12

hazzard

Użytkownik
Chodzi o możliwość odprowadzenia podatku. Od gier zabronionych nie można odprowadzić podatku, zatem dyrektor UKS uznał, że nie uzyskałem wygranej pow.2280 zł od której jest należny podatek.
 
I 10

investman

Użytkownik
Z tym niemieckim IP dobre rozwiązanie, bo tak samo jak Ty mam do lubieszyna 10 km i zawsze można twierdzic ze grales będąc za granicą, z niemieckiego IP a wtedy nie popełniasz przestępstwa. Tylko dochodzi kwestia opodatkowania takiej wygranej. Jak przypada na kupon do 2280 zł to zwolnione a jak powyżej to już robi się problematyczne jak to w Polsce rozliczyć, jeżeli ktoś chciałby to w Polsce uwidocznić.
 
H 12

hazzard

Użytkownik
W przypadku konta zarejestrowanego w DE, bukmacher automatycznie potrąca 5%. Bardziej chodziło mi o niemieckie IP, lecz grając w PL.
Służby mają wtedy związane ręce, albowiem strony bukmacherskie nie są zablokowane bo masz kartę z IP niemieckim.
Należy wybierać bukmacherów, którzy korzystają z zagranicznych pośredników płatności tj. Earthport w Unibet lub np. Worldpay w Oddsring, EXPEKT, bettson, TRUSTLY itp. Przelewów od pośredników nie zablokują, albowiem ci obsługują również inne branże niż hazard.
Nawet jakby doszło do kontroli, to przecież dana strona jest zablokowana w PL, a sami możecie poddać się kontroli IP u wszelkich operatorów telekomunikacyjnych w PL itp.
Trochę odwagi, trochę pokombinowania i wszystko da zrobić.
Moja sprawa wiele mnie nauczyła ????
 
I 10

investman

Użytkownik
No tak tylko zakładać konto w DE musisz potwierdzić adres zamieszkania i wtedy automatycznie pobieraja 5 % , tylko pozostaje kwestia umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania między Polską a Niemcami.
 
H 12

hazzard

Użytkownik
artykuł do podatku w DE https://zakladyformat.pl/pl/podatek-od-zakladow
Najważniejsze jednak:
Od 2012 roku w Niemczech na wszystkie rodzaje zakładów sportowych nakładany jest podatek od gier i zakładów. Oznacza to, że pomniejszeniu ulegnie Twoja stawka albo zysk. Na końcu i tak wychodzi na jedno. Faktem jest jednak, że każda forma podatku od zakładów zmniejsza Twój zysk, bez znaczenia na sposób, w jaki to się odbywa. W Niemczech podatek od gier i zakładów wynosi 5%. Każdy bukmacher może jednak sam zdecydować, czy podatkiem tym obciąży swoich klientów.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Hazzard no nie do końca, bo mi zablokowal bank przelew od pośrednika...wydaje im się, że jest bukmacherem ???? to samo prokuratura...nazywają pośrednika z Londynu bukmacherem w postanowieniach i uzasadnieniach. Nie wiem czy się śmiać czy płakać.
 
I 10

investman

Użytkownik
Z perspektywy czasu do najlepsze rozwiązanie było zamieszkać za lubieszynem, grać legalnie odprowadząc sensowny 5 % podatek, mieć legalny dochod i spać spokojnie. A w Polsce pod górkę.
 
H 12

hazzard

Użytkownik
Hazzard no nie do końca, bo mi zablokowal bank przelew od pośrednika...wydaje im się, że jest bukmacherem ???? to samo prokuratura...nazywają pośrednika z Londynu bukmacherem w postanowieniach i uzasadnieniach. Nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Jeżeli tego pośrednika nazywają bukmacherem, to śmiem twierdzić, że Twoja sprawa spadnie z wokandy.
Niczego nie wyjaśniaj, aż faktycznie Ciebie oskarżą. Odpieraj zarzuty na akt oskarżenia i uzasadnienie do niego. Prokurator raczej uzasadni, dlaczego sądzi, że to bukmacher. Wtedy masz pole do popisu swojej twórczości.
To oni mają Tobie udowodnić winę, a nie Ty swoją niewinność.
 
H 12

hazzard

Użytkownik
Z perspektywy czasu do najlepsze rozwiązanie było zamieszkać za lubieszynem, grać legalnie odprowadząc sensowny 5 % podatek, mieć legalny dochod i spać spokojnie. A w Polsce pod górkę.
Jestem całkowicie za. Dodatkowo powiem... to państwo polskie traci, bo Ja czy inni sprowadzają obcy kapitał do polski, wydając go, odprowadzam podatki a jeszcze dostaję po dupie. Cóż, dlatego zachodni sąsiedzi, zawsze będą bogatsi od nas, ponieważ tam rząd używa częściej rozumu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom