>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
B 482

bmoran

Użytkownik
Leszczu, chcę coś zamieścić, a Ty po mnie już jedziesz.
Ale spoko. Jeszcze 7 postów o niczym i zamieszczę.

Wrzuc na jakis serwer uploadu i wstaw link tutaj. A Macierewiczami, ktorzy wszedzie szukaja teorii spiskowych sie nie przejmuj.
 
H 12

hazzard

Użytkownik
Sądzę, że może to społeczność zainteresować, albowiem Dialcom24 będzie musiało w mojej sprawie udostępnić swoje konto bankowe i przelewy. W mojej sprawie i przy okazji możliwe, że innych dane.
 
H 12

hazzard

Użytkownik
Chętnie przekażę w terminie późniejszym ,dalsze ustalenia tj. postanowienia o przesłuchaniu świadków (Facebook itp), lecz w obecnym momencie odmawiają mi wglądu do akt sprawy.
 
P 0

ptaaq

Użytkownik
Chętnie przekażę w terminie późniejszym ,dalsze ustalenia tj. postanowienia o przesłuchaniu świadków (Facebook itp), lecz w obecnym momencie odmawiają mi wglądu do akt sprawy.
O kurde w jaki sposób cię namierzyli i jakiego rzędu to kwoty?
 
H 12

hazzard

Użytkownik
dokładnie 3.342.413,03 zł
Ja wcześniej wypowiadałem się na forum, jako jeszcze będąc kontrolowanym przez UKS w Szczecinie. Jednak z uwagi na chamstwo i prostactwo tutejszych ludzi, zaprzestałem wypowiedzi.
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
dokładnie 3.342.413,03 zł

Ja wcześniej wypowiadałem się na forum, jako jeszcze będąc kontrolowanym przez UKS w Szczecinie. Jednak z uwagi na chamstwo i prostactwo tutejszych ludzi, zaprzestałem wypowiedzi.
Nam takie kwoty nie groza, ale kurde, to jest chory kraj, widac, ze chlop zna see na rzeczy ma talent do analizy, zarabia na tym pieniadze to go trzeba udupic, taka postkomunistyczna spozcizna...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom