>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
G 1

gorniks

Użytkownik
będziesz miał kłopoty już przez samo to że zarejestrowałeś się tutaj na forum i napisałeś posta... :roll:
Ty tak serio czy ironizujesz ? Potrzebuje konkretncyh odpowiedzi ,ewentualnie jakiegoś linku z forum, bo nie wiem co robić kiedyś wypłacałem normalnie, a teraz zestresowany jestem tą sytuacją.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Ty tak serio czy ironizujesz ? Potrzebuje konkretncyh odpowiedzi ,ewentualnie jakiegoś linku z forum, bo nie wiem co robić kiedyś wypłacałem normalnie, a teraz zestresowany jestem tą sytuacją.
Co to stres potrafi zrobić z człowiekiem. Zaraz pewnie jeszcze ktoś z linkiem do środków uspokajających tu coś napisze bo tylko takich postów chyba w tym wątku o ustawie jeszcze nie było.
Czy nie ma wątku o wpłatach i wypłatach? Oczywiście jest ale nie najlepiej napisać tu w wątku o ustawie. A to wszystko przez ten nieszczęsny stres.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ty tak serio czy ironizujesz ? Potrzebuje konkretncyh odpowiedzi ,ewentualnie jakiegoś linku z forum, bo nie wiem co robić kiedyś wypłacałem normalnie, a teraz zestresowany jestem tą sytuacją.
Wystarczy przeszukać ten wątek, nikt tutaj nie da Ci recepty ani gwarancji tylko tyle Ci powiem.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
A niektóre mądrale myślały, że są bezpieczne. Teraz ich lekko musiało wgiąć. Bawcie się tak dalej, po was też przyjdą :grin: A te czerwone kartki (niektórzy) to wiecie, gdzie możecie sobie włożyć?
Ale do rzeczy - coraz więcej bukmacherów chce wykupić licencję w Polsce i to jest dobre. Zgodnie z tym, co pisałem wcześniej wchodzą też w polski sport, ale niezadowoleni ciągle mają jakieś &quot;ale&quot;.
Stary, Ty jestes jakiś ograniczony czy jak? Co jest dobre, płacenie 12% haraczu? Większość tu chce zarabiać na bukmacherce jakieś dodatkowe pieniądze,nie ważne czy jest to miesiecznie 50 zł, 500 czy tez może chcą sie utrzymywać z tego. 12% skutecznie to uniemożliwia, koniec i kropka. Wyjście u buka na plus już samo w sobie nie jest łatwe, a oddając tyle państwu już prawie nikt nie wyjdzie na plus. No chyba, ze pisałeś o januszach z STSu grających taśmy po 2 ziko, to dla nich faktycznie oferta sie powiększy.
Pomijam już fakt, ze cieszy Cię ze ktoś ma problemy z prawem przez bukmacherke, to już samo świadczy z kim mamy tu do czynienia...
 
W 0

wijet

Użytkownik
Przepraszam, bo dawno nie siedziałem w temacie, jaka jest najniższa potwierdzona kwota na forum (przy wypłacie na konto bankowe) przy jakiej potwierdzono zainteresowanie urzędem celnym/skarbowym? Pamięta ktoś może? (Nie wiem czy bawić się w skrilla przy groszowych sprawach i chudnącym portfelu)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jak informuje portal Niebezpiecznik.pl, blokadę będzie bardzo łatwo obejść €“ jedyne co operatorzy będą musieli zrobić, to wpisać zakazaną€ stronę do swojego serwera DNS, który udostępniają klientom. Warto jednak podkreślić, że klienci żadnego z operatorów nie maja obowiązku (nakazu) korzystania z DNS-a swojego operatora. DNS mogą zmienić, np. na te należące do Google (8.8.8.8, 8.8.4.4). W ten sposób ominą cenzurę i blokadę. Ustawa bowiem nie nakazuje operatorom korzystania z DPI, czyli przechwytywania ruchu DNS-owego podróżującego przez ich sieć oraz podmiany zwracanych przez obcy serwer DNS rekordów adresowych €œzakazanych€ stron hazardowych na ministerialny serwer z ostrzeżeniem. To samo tyczy się połączeń po innych protokołach, np. HTTP do serwerów zakazanych usług. Ustawa dotyczy bowiem tylko i wyłącznie €œnazw domenowych€. Jeśli więc któryś z operatorów zdecyduje się na tego typu działania €œnadmiarowe€, czyli wykonanie ataku Man in the Middle (np. DNS spoofing), będzie to tylko i wyłącznie jego własna inicjatywa.
.........
http://interplay.pl/hazard/operatorzy-wycofuja-sie-z-polski
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Stary, Ty jestes jakiś ograniczony czy jak? Co jest dobre, płacenie 12% haraczu? Większość tu chce zarabiać na bukmacherce jakieś dodatkowe pieniądze,nie ważne czy jest to miesiecznie 50 zł, 500 czy tez może chcą sie utrzymywać z tego. 12% skutecznie to uniemożliwia, koniec i kropka. Wyjście u buka na plus już samo w sobie nie jest łatwe, a oddając tyle państwu już prawie nikt nie wyjdzie na plus. No chyba, ze pisałeś o januszach z STSu grających taśmy po 2 ziko, to dla nich faktycznie oferta sie powiększy.
Pomijam już fakt, ze cieszy Cię ze ktoś ma problemy z prawem przez bukmacherke, to już samo świadczy z kim mamy tu do czynienia...
Polać mu dobrze gada ????
Dokładnie większość tzw &quot;graczy rekreacyjnych&quot; wogóle nie robi jakichś podsumowań czy są na plusie czy na minusie wciąż wtapiają ale adrenalinka jest że może akurat dziś sie uda i jak czasem sie trafi większa wygrana to chwilowa euforia i dalej to samo.
Żeby realnie wygrywać to nawet nie wystarczy mieć dobre typy trzeba je obstawiać po najkorzystniejszych kursach w najlepszych bukach bo grając te same typy z kursem 1,8 w jakimś Bahu zamiast np 1,95 w Pinnacle możemy być po kilku/kilkunastu zakłądach na minusie zamiast kilka % na plusie i ostatecznie wtopić całą kase zamiast ją pomnożyć. No chyba że ktoś gra progresją to można w krótkim czasie zarabiać nawet z minusowym yieldem ale to już inna bajka w końcu trafi się dłuższy ciąg porażek i cała kasa w piz.u...
Ten cały podatek 12% jest po prostu HARACZEM a nie podatkiem, mam swoje pieniądze które uczciwie (zazwyczaj) zarobiłem i moge z nimi zrobic co chce przepić, przejeść albo wydaćna hazard, niby czemu jak zechce zagraćto musze jeszczez tego coś płacić państwu ?
Jest podatek dochodowy i jak cośto uczciwym było by płacenie jak coś nawet te 20 % podatku ale od samego DOCHODU czyli to co sie zarobiło na czysto i to nie płacone od każdego zakłądu czy nawet miesięćznie ale co najmniej w podsumowaniu rocznym albo zeb y mozna było chwilowe straty przenosić na nastepny okres a tak to jest po prostu CHAMSTWO i kure.two takie wydzieranie kasy,
A wogóle to BUKI które zarejestrują się w danym kraju powinny płacić podatek od swojego dochodu tak jak każda firma i to by wystarczyło i tak więszość kasy ludzie wtapiają i to jest czystym zyskiem buka no mają jeszcze koszty zatrudniania konsultantów i innych ekspertów serwery itp ale jak od tego co zostanie zapłaciły by te 20% to by im nie zbyło za bardzo bo płacą i tak z czystego zysku po odliczeniu kosztów 12% zabrane od każdego kuponu dla graczy koniec końców po prostu bankructwo, a być może była by to kwota zblizona do tego co zabierają od graczy w tych 12%, poza tym jakby legalne buki nie potrącały podatku od graczy tylko płąciły same to obroty by sie u nich zwiększyły kilkakrotnie więc i wartość odprowadzonego podatku do państwa by kilkukrotnie wzrosła,

Po prostu brak słów

A najśmieszniejsze jest to że jest w sieci mnóstwo legalnych (chyba) reklam jak to pani Krysia sprzątaczka już nie musi pracować bo zarabia 4576 zł miesięcznie dzięki poklikaniu 20 minut w internecie i suma sumarum sprowadza sięto do zachęcania ludzi do rejestracji w różnych serwisach &quot;opcji binarnych&quot; co jest niby powiązane z giełdą, akcjami, walutami itd więc całkowicie (chyba) legalne a w rzeczywistości sprowadza sie to do obstawiania giełdowej ruletki tyle że nie z wypłacalnością 97% tylko np 80% bo obstawiamy np dwie opcje po 1,8 w każdą strone zamiast 1,95 jak w dobrych bukach, nawet w ruletce jest lepsza wypłacalność.
Te całe opcje, inwestowanie w akcje &quot;z dźwignią&quot; która zwiększa zysk (albo przyspiesza wtopienie kasy) to taki sam hazard jak obstawianie zakładów bukmacherskich tyle że szansa wygranej jest mniejsza.
A może by tak wprowadzić podatek 12% od kupowania aukcji na &quot;normalnej&quot; giełdzie bo przecież jak ktoś &quot;inwestuje&quot; a akcjeto też ma nadniar kasy którą inwestuje w niewiadomo co to moze też mu &quot;obciąć&quot; te 12% od tego co mu &quot;zbywa&quot; ciekawe jak by wtedy &quot;legalna&quot; giełda wyglądała w naszym kraju i czy maklerzy by sie nie przerzucili na zaganiczne nielegalne rynki.
Po prostu brak słów.
A najciekawsze jest to że w tych wszystkich oficjalnych i legalnych reklamach jak to pani Krysia czy też pan Marek sie tak cudownie wzbogacił przedstawiane są niby wypowiedzi tych cudownie wzbogaconych ludzi i praktycznie przy każdym zdjęciu jak klikniesz &quot;szukaj grafiki w google&quot; to wyskoczy mnóstwo linków gdzie te zdjęcia są na jakichś portfolio w różnych serwisach sprzedających zdjęcia różnych &quot;modeli&quot; co ciekawe nawet komentarze do tych reklam sugerujące żę niby realne inne osoby podejmujądyskusję i wiele z nich potwierdza że tak ja teżspróbowałem i jestem tyle i tyle do przodu sąfotki kupione z tych serwisów czyli że po prostu to wszystko to zwykła ściema i nie ma osób które w rzeczywistości się wzbogaciły, mało tego, no można zrozumieć że może ludzie nie chcą ujawniać swojej tożsamości i podawać danych ale większość fotek przedstawiających tych reklamowanych &quot;biznesmenów &quot; i twórców jakirjś cudownej metody zarabiania , wynalazców cudownych algorytmów jak &quot;inwestować&quot; to też fotki które są sprzedawane przez zagraniczne serwisy z fotomodelami. Mało tego te wszystkie komentarze które zawierają kilka słów i fotkę zamieszczone w spreparowanej pod reklamądyskusji sugerując że to jakieś komentarze ludzi z facebooka ale niestety tylko na pozór bo zazwyczaj nie da sie kliknąć i zobaczyć czy taka pani Ania Kowalska z Wąchocka istnieje, jednak co bardziej bezczelni reklamodawcy tych &quot;systemów&quot; nawet tworzą już fikcyjne profile tych osób które niby udzielająsie w dyskusjach i potwierdzającudowność tej metody i przy wpisie można już kliknąć w profil nadego osobnika na facebooku , niektóre nawet mają jakichś znajomych i różne wpisy na osi czasu, a to wszystko to WIEEELKA ŚCIEEEMA w dodatku legalna i nikt nic z tym nie robi, a jak człowiek chce obstawić realny meczyk gdzie wiadomo o co chodzi ktośwygra , ktoś przegra i wszystko zazwyczaj jest naturalne i przypadkowe (poza ustawkami oczywiście) to sie mu wali kłody pod nogi i chce też legalnie okraść.
ZŁODZIEJE i BANDYCI ten nasz cały rząd
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
oskarox 1,2K

oskarox

Użytkownik
A niektóre mądrale myślały, że są bezpieczne. Teraz ich lekko musiało wgiąć. Bawcie się tak dalej, po was też przyjdą :grin: A te czerwone kartki (niektórzy) to wiecie, gdzie możecie sobie włożyć?
Ale do rzeczy - coraz więcej bukmacherów chce wykupić licencję w Polsce i to jest dobre. Zgodnie z tym, co pisałem wcześniej wchodzą też w polski sport, ale niezadowoleni ciągle mają jakieś &quot;ale&quot;.
Proponowałbym ignorować dalsze wypowiedzi tego Pana. Jeśli ktoś na swoim koncie na Twitterze twierdzi, że model duński to ,,wydmuszka&quot; i nie sprawdziłby się w Polsce - to nie ma co z nim dyskutować. Także Mareczku, skoro tak lubisz - proszę ???? I zgodzę się z przedmówcami - radość z tego, że nieświadomi gracze mieli problemy z prawem tylko potwierdza bycie kompletnym ignorantem.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
A niektóre mądrale myślały, że są bezpieczne. Teraz ich lekko musiało wgiąć. Bawcie się tak dalej, po was też przyjdą :grin: A te czerwone kartki (niektórzy) to wiecie, gdzie możecie sobie włożyć?

Ale do rzeczy - coraz więcej bukmacherów chce wykupić licencję w Polsce i to jest dobre. Zgodnie z tym, co pisałem wcześniej wchodzą też w polski sport, ale niezadowoleni ciągle mają jakieś &quot;ale&quot;.
pierwszy lepszy adwokat i sprawa wygrana. wszystko oparte na poszlakach, 0 dowodów. ale to Polska.. tutaj wszystko jest możliwe.
 
B 0

babanadziada

Użytkownik
Ustawa będzie niekorzystna dla graczy regularnie zarabiających na zakładach, których jest tylko niewielki procent, dla reszty nic to nie zmienia. Gracz wygrywający wydaje przecież pieniądze w Polsce, wspiera gospodarkę, płaci podatki. Natomiast Ci którzy przegrywają, wydają pieniądze za granicą, i niestety przez was gamonie wejdzie nowa ustawa ????
 
G 97

gryzonko

Użytkownik
A niektóre mądrale myślały, że są bezpieczne. Teraz ich lekko musiało wgiąć. Bawcie się tak dalej, po was też przyjdą :grin: A te czerwone kartki (niektórzy) to wiecie, gdzie możecie sobie włożyć?

Ale do rzeczy - coraz więcej bukmacherów chce wykupić licencję w Polsce i to jest dobre. Zgodnie z tym, co pisałem wcześniej wchodzą też w polski sport, ale niezadowoleni ciągle mają jakieś &quot;ale&quot;.
To zadziwiający zbieg okoliczności - Pojawia się w temacie nowo zarejestrowany user informujący o wysokiej karze która go spotkała .... User oczywiscie nie przedstawia żadnych konkretów, nie wkleja scanu korespondencji, po prostu stara się zasiać nutkę strachu. W następnej kolejności pojawia się wcześniej zarejestrowany mądrala od tych spraw czyli Mr. Karaś i kontynuje na podstawie tej informacji swoją akcje propagandową. Przypadek niechybnie przypadek..

Nie wiem dla kogo pracujecie, czy dla Sts-u czy dla kogo innnego, ale podnieście przyłbicę i niech pracodawca sie w końcu podpisze pod tym. No tak nie zrobicie tego bo firmie to popularności nie przysporzy . W końcu po to lobbowaliście za zachowaniem dotychczasowego kształtu ustawy + za zaostrzeniem przepisów by mieć całe podwórko dla siebie . Im mniej nowych bukmacherów na rynku , i nie daj Bóg jakiś poważnych graczy tym lepiej dla was.
Ale gwoli ścisłości, Polska nie jest jedynym krajem UE borykajacym się z tym problemem. Były różne sposoby radzenia sobie z nierejestrowanymi w danym kraju bukmacherami, ale nie słyszałem bynajmniej o masowym karaniu graczy w żadnym z tych krajów tak jak wieszczycie w swej propagandzie. Bo i po co? Co daje ukaranie gracza z pozycji państwa? Kłopotliwa sprawa, bo znacznie zwiększa niezadowolenie społeczne, a drakońskie kary praktycznie za nic ( bo tak to bedzie odbierane przez reszte społeczeństwa , ot nieszkodliwa zabawa przez internet ) nie przysporzą popularności rządowi. Zresztą takie sprawy dla sądu nie byłyby łatwe z wielu powodów, powodowałyby masę trudności technicznych jak chociażby kontakt z samym bukmacherem i zdobycie przekonywujących dowodów, zaś Sąd karając gracza powinien sie kierować również szkodliwością społeczną czynu. A ta w tym przypadku jest znikoma, zas wysokie kary nie mają zwyczajnie uzasadnienia.
Najczęsciej takie działania związane z ukaraniem gracza będą miały miejsce przy okazji wypłynięcia jakiejś innej sprawy, bądź sytuacji w stylu &quot; życzliwię donoszę&quot; . W tej ostatniej sytuacji, akurat bym sie nie zdziwił gdyby taka inicjatywy wychodziły ze strony waszego środowiska....
 
L 77

low

Użytkownik
Karaś - Właśnie, że w tym temacie masz zero wiedzy, kompletne zero, chyba, że jesteś opłacanym szemranym typem. Jeśli piszesz, &quot;deczko&quot; więcej mając na myśli 12% podatek to jasno pokazuje jak kompletnym jesteś ignorantem i brak tobie podstawowej wiedzy w zakresie zakładów bukmacherskich. Zachowaj swoje poglądy dla siebie, bo ogłupiasz tylko społeczeństwo.
 
G 97

gryzonko

Użytkownik
Wiem, co sugerujesz, ale nie mam nic wspólnego z tym użytkownikiem. Zareagowałem na jego wpis jak inni. Proszę - niech jacyś admini porównają IP z jakiego pisane było tamto z tym z jakiego ja piszę swoje. Porównujcie sobie co tylko chcecie, mnie się nie chce udowadniać, że nie jestem wielbłądem.

BTW. Wiem, że niektórym trudno jest pojąć, że ktoś ma inny punkt widzenia od nich i zawsze muszą szukać drugiego dna. Mam już dość pomówień w stylu, że pracuję dla Fortuny albo STS. Jestem &quot;graczem rekreacyjnym&quot; jak ktoś u góry napisał, ale mam swój rozum i swoje poglądy.
Po co porównywać adresy IP, przecież nikt sie sądzi chyba ze pracują u was idioci którzy pozakładają na forum 7 kolejnych kont z tego samego sprzętu i IP. Admini by zaraz wycięli te konta i pokasowali posty. Skuteczniej jest oczywiście konto pohodować by utrwalić jego wiarygodność. W sumie byłbyś bardziej wiarygodny w temacie jakbyś czasami napisał też coś na inny temat (no tak za to nie płacą ???? ), bo tak to dziwnie wygląda koleś który grać u buków raczej nie gra, ale we wszelkich zagrożeniach z tego płynących orientuje się jak nikt inny :razz:
Zgaduje że mam do czynienia z jakimiś pracownikiem niższego/ średniego szczebla którzy dorabia sobie po godzinach?
 
G 1

gorniks

Użytkownik
Wystarczy przeszukać ten wątek, nikt tutaj nie da Ci recepty ani gwarancji tylko tyle Ci powiem.
Ok,dzieki za pomoc .
lepiej robic mniejsze wypłaty po 300 zl np. Czy moge 1000 przelać równie dobrze ? Ma to jakieś znaczenie ?
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Due to regulatory changes, we will not be able to offer our services to residents of Ireland or Poland. We apologise for any confusion this causes but the circumstances are entirely outside of our control.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom