>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
L 124

lemko

Użytkownik
W wersji angielskiej w 1. punkcie tej strony pada pojęcie &quot;customer data&quot;, co można tłumaczyć jako &quot;dane klienta&quot;, a w punkcie 6. pada określenie &quot;personal data&quot; - co można tłumaczyć jako &quot;dane osobiste&quot;.
Jest duży rozdźwięk w obydwu pojęciach. Wszyscy, którzy są w takiej samej sytuacji, jak @fiodger &quot;walczcie o swoje&quot;.
Fiodger jak wyrok będzie dla Ciebie niekorzystny, to odwołuj się wyżej, nawet do Strasburga - na szczeblu unijnym na 100% wygrasz.
Prawo o swobodzie przepływu dóbr i usług w UE łamie fakt, że w okresie kiedy ty grałeś w tej firmie, to BaH nie mógł się legalnie zarejestrować na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (musiałby wykupić jakąś firmę z polskim kapitałem).
 
G 26

gargulec16

Użytkownik
&quot; oskarzonego xxxxx uznaje za winnego tego,że od dnia 10 września 20llr. do dnia 25 lipca 2013r. na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej pruęz sieć Internęt za pośrednictwem urządzenia z dyskiem twardym w miejscowości XXXXXXXX, uczestniczył \.v zagranicznych grach losowych lub zagranicznych zakładach wzajemnych urządzanych przez firmę: bet-at-home.com Entertainment GmbH, to jest popełnienia przestępst\ła skarbowego kwalifikowanogo zut. l07 § 2 k.k.s, i zato na mocy art. 1,07 § 2 k.k.s. wzw. zart.23 §l i 3 kks w zw.zart,2 § 2 kks wymierzamukarę grzywnyw wysokości 50 (pięćdziesiąt) stawek dziennych grzywny ustalając wysokość jednej stawki dziennej na kwotę 70 zl (siedemdziesiąt zloĘch); na podstawie art. 29 ust. 1 kks w zw. z art, 30 §5 kks orzeka od oskarzonego na rzecz Skarbu Państwa przepadek kwoty 4xxxx.00 zl.
skoro otrzymywalem pieniadze...to grałem.. jak grałem..to musialem akceptowac regulamin itd czekam na dokładne sprawozdanie z sądu..
 
C 445

cristovao

Użytkownik
L 124

lemko

Użytkownik
https://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Ju%C5%BC-jutro-Komitet-Rady-Ministr%C3%B3w-zajmie-si%C4%99-Ustaw%C4%85-Hazardow%C4%85_97369/
&quot;Na dzisiaj mogę tylko powiedzieć, że działalność kasyn chcemy pozostawić na dotychczasowych warunkach (...) Jeśli chodzi o dostęp do rynku zakładów wzajemnych i zakładów bukmacherskich, to tutaj przewidujemy też możliwość ubiegania się o wykonywanie koncesji dla podmiotów komercyjnych i dla podmiotu należącego do skarbu państwa, bo to będzie cały czas ten monopolista. Jeśli chodzi o hazard w Internecie, chcemy też go poddać monopolowi tego podmiotu, o którym mówiłem.&quot;
Pytanie, czy i ile dał STS za tą ustawę? Monopol w internecie, a wolny rynek w ziemniakach to sytuacja dla nich idealna. Na stronie https://niegramwsts.wordpress.com/pilne/ już jest wzmianka na ten temat.
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
&quot; oskarzonego xxxxx uznaje za winnego tego,że od dnia 10 września 20llr. do dnia 25 lipca 2013r. na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej pruęz sieć Internęt za pośrednictwem urządzenia z dyskiem twardym w miejscowości XXXXXXXX, uczestniczył \.v zagranicznych grach losowych lub zagranicznych zakładach wzajemnych urządzanych przez firmę: bet-at-home.com Entertainment GmbH, to jest popełnienia przestępst\ła skarbowego kwalifikowanogo zut. l07 § 2 k.k.s, i zato na mocy art. 1,07 § 2 k.k.s. wzw. zart.23 §l i 3 kks w zw.zart,2 § 2 kks wymierzamukarę grzywnyw wysokości 50 (pięćdziesiąt) stawek dziennych grzywny ustalając wysokość jednej stawki dziennej na kwotę 70 zl (siedemdziesiąt zloĘch); na podstawie art. 29 ust. 1 kks w zw. z art, 30 §5 kks orzeka od oskarzonego na rzecz Skarbu Państwa przepadek kwoty 4xxxx.00 zl.

skoro otrzymywalem pieniadze...to grałem.. jak grałem..to musialem akceptowac regulamin itd czekam na dokładne sprawozdanie z sądu..
Z czystej ciekawosci: dostales przelew na konto bankowe z BAH (czy tam innego buka) i na tej podstawie masz sprawe?
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Ja już przestałem grać u zagranicznych bukmacherów, za bardzo się boję.
Mam znajomą ze Szkoły która pracuje w Urzędzie Skarbowym, nie ma za nic honoru i wstydu.
Wstawia na fb zdjęcia z wycieczek zagranicznych, chwali się poziomem swojego życia, a jakby się dowiedziała że ja wygrałem kilkanaście tysięcy zł
to by mnie najchętniej do pierdla wsadziła, jak ja na ulicy ostatnio spotkałem to się pytała dlaczego mnie dawno w urzędzie nie widziała, nie ma co sobie strzępić ryja na nich i na was też bo głosujecie ciągle na tych samych polityków. Pewnie się cieszą z tego, że niektórych wyśledzili, mają czym się zajmować bo urzędników tak dużo w ostatnich latach przybyło, że większość z nudów nie ma co robić, szczególnie teraz gdy zacznie brakować pieniędzy na 500+ (nie dajcie się na to nabrać, to jest tylko zrobione po to by dzieci w Polsce się rodziły i w przyszłości miał kto na nich pracować)
 
M 444

metallica

Użytkownik
szczególnie teraz gdy zacznie brakować pieniędzy na 500+ (nie dajcie się na to nabrać, to jest tylko zrobione po to by dzieci w Polsce się rodziły i w przyszłości miał kto na nich pracować)
A co ty masz do dzieci? I po co dzieci wrzucasz do jednego wora z hazardem? Dzieci to NASZA przyszłość. I NASZA to nie Ty i ja, TO POLSKA!
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
zebys sie nie zdziwil jak dluga - przeciagnie sie ktoregos dnia posiedzenie do 2 w nocy przed wakacjami i pyk, jest ustawa.
jak mozna wnioskowac z roznych artykulow - merytoryczne argumenty do mf nie docieraja, ma byc tak jak &#39;oni&#39; chca a plebs moze wyjsc pokrzyczec na manifestacji najwyzej.
 
B 50

bukowina

Użytkownik
zebys sie nie zdziwil jak dluga - przeciagnie sie ktoregos dnia posiedzenie do 2 w nocy przed wakacjami i pyk, jest ustawa.
jak mozna wnioskowac z roznych artykulow - merytoryczne argumenty do mf nie docieraja, ma byc tak jak &#39;oni&#39; chca a plebs moze wyjsc pokrzyczec na manifestacji najwyzej.
Hmm, zaraz, zaraz, skąd ja to znam.... moment....!!!! No tak!!!! 2009 rok :grin::grin::grin::grin::grin::cool: Cmentarz, spocone twarze i... horror do dziś.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
To jest niemozliwe, ze ten ciposzek nie posmarowal pod stolem jakiejs lapowy, zeby przepchnac taki bubel. Przeciez kazdy debil wie, ze panstwo zyskaloby o wiele wiecej gdyby wprowadzono u nas cos na ksztalt &#39;modelu dunskiego&#39;.
Trzeba bedzie sie zmywac z tego kraju. Tylko pytanie jak zdobywac za granica dokumenty do zakladania kont u bukow po otrzymaniu limitow? No chyba, ze buki nie dadza bana na rejestracje dla graczy z PL. To wtedy problemu nie bedzie wiekszego.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
No chyba, ze buki nie dadza bana na rejestracje dla graczy z PL. To wtedy problemu nie bedzie wiekszego.
biorac pod uwage przepchnieta &#39;ustawe AT&#39; , wymog przechowywania wszystkich danych o aktywnosci gracza przez bukmacherow i zdalny dostep do tych danych przez celnikow to szczerze watpie aby bukmacherzy chcieli ryzykowac.

ciekawy jest tez fragment &#39;wszczeto 3554 postepowania, w 330 sprawach wydano wyroki skazujace&#39; - niesamowita skutecznosc :cool:
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
To jest niemozliwe, ze ten ciposzek nie posmarowal pod stolem jakiejs lapowy, zeby przepchnac taki bubel. Przeciez kazdy debil wie, ze panstwo zyskaloby o wiele wiecej gdyby wprowadzono u nas cos na ksztalt &#39;modelu dunskiego&#39;.
Trzeba bedzie sie zmywac z tego kraju. Tylko pytanie jak zdobywac za granica dokumenty do zakladania kont u bukow po otrzymaniu limitow? No chyba, ze buki nie dadza bana na rejestracje dla graczy z PL. To wtedy problemu nie bedzie wiekszego.
Jeżeli ustawa zostanie notyfikowana przez KE, to możesz być więcej niż pewny, że Wszyscy bukmacherzy zablokują możliwość grania dla rezydentów RP.
Ważniejsza jest kwestia, czy któryś z bukmacherów zdecyduje się na działanie w oparciu o polską koncesję, bo będzie się to wiązało z wysokimi podatkami, brakiem możliwości reklamowania swoich usług, jak również zakazem oferowania gier hazardowych.
Na temat tej ustawy zaczyna się mówić w mediach, jednakże Państwo może tylko i wyłącznie na tym zyskać. Nie dość, że PiS będzie kojarzony z partią, która ukróciła w znacznym stopniu nielegalny hazard, to dodatkowo znacząco zwiększą się wpływy do budżetu.
wykop.pl/link/3249173/projekt-nowelizacji-ustawy-hazardowej-z-28-06-monopol-i-blokada-stron
Czy dalej macie nadzieję, że Wasze protesty cokolwiek dadzą?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom