>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 84

koszmar

Użytkownik
Nie wiem czy wiecie, ale w myśl obowiązującej ustawy, przez którą cześć naszych tutejszych kolegów ma problemy, Juroszki również właśnie złamały prawo.
Ustawa przewiduje takie zagrywki i podpada to pod kategorię reklamy, która jak wiadomo nawet dla legalnych jest nielegalna.
Zachęcam zatem do zgłoszenia tego manewru w odpowiednim urzędzie ????
 
C 58

czymoch106

Użytkownik
Nie wiem czy wiecie, ale w myśl obowiązującej ustawy, przez którą cześć naszych tutejszych kolegów ma problemy, Juroszki również właśnie złamały prawo.
Ustawa przewiduje takie zagrywki i podpada to pod kategorię reklamy, która jak wiadomo nawet dla legalnych jest nielegalna.
Zachęcam zatem do zgłoszenia tego manewru w odpowiednim urzędzie ????
jesli ogarniasz dokladnie temat gdzie i jak to zglosic to napisz tutaj instrukcje
a z pewnoscia znajdzie sie sporo osob,ktore poswieca kilka minut swojego czasu i to zglosza
 
K 84

koszmar

Użytkownik
jesli ogarniasz dokladnie temat gdzie i jak to zglosic to napisz tutaj instrukcje
a z pewnoscia znajdzie sie sporo osob,ktore poswieca kilka minut swojego czasu i to zglosza
Co prawda teraz jestem w pracy, w zwiazku z czym ciezko mi szczegolowo sie wypowiedziec, ale mysle, ze powinnismy to skierowac do urzedu celnego, ktory &quot;objal patronat&quot; nad ustawa albo ba policje.
Mysle, ze to ciekawy sposob na bojkot stsu i fortuny. Lamia oni prawo odkad ustawa powstala, ale nikt z tym nic nie robi. Dla przykladu cos takiego jak fanpage na fb tez jest niezgodny z prawem bo jest reklama poza miejscem przyjmowania zakladow. A jego rosnaca popularnosc dowodzi, ze &quot;naklaniaja ludzi do hazardu&quot;. Upublicznianie kuponow nawet tam jest niezgodne z prawem.
Mam nadzieje, ze znajdzie sie tutaj pare osob, ktore beda chcialy wraz ze mna podjac rekawice i powalczyc na tej plaszczyznie z bukami ;)
 
K 84

koszmar

Użytkownik
Moja propozycja jest taka:
Jezeli ktos natknal sie na podobne formy lamania prawa przez legalnych, niech zamiesci tutaj linki, lub kolejcjonuje je na wlasna reke. Na wlasna reke jest dobra opcja, bysmy nie przesylali do organow scigania dokladnie tej samej powielonej informacji. Im wiecej roznych linkow z roznych zrodel tym lepiej.
Na portalach internetowych komend wojewodzkich policji znajdziecie adres na ktory mozna zglaszac sprawy zwiazane z cyberprzestepczoscia - tam uderzamy. Jestesmy z roznych regionow Polski wiec zaatakujemy od strony roznych komend - to spory plus.
Kto wchodzi w ten rodzaj bojkotu niech sie nizej podpisze - mam nadzieje, ze zbierze sie z nas silna i merytoryczna grupa
 
S 0

scisnijoko

Użytkownik
Cześć! Przeglądam forum od dłuższego czasu, ale dopiero dziś założyłem konto, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a zauważyłem że wypowiada się to sporo osób znających temat personalnie.
Mianowicie, jak wygląda na dzień dzisiejszy sytuacja z hazardem online w Polsce? Różne źródła podają różne odpowiedzi. Prawo unijne stoi ponad Prawem polskim, to oczywiste, ale jak wygląda sprawa w praktyce?
(i pytanie drugie, wysyłaliście skany dowodów otwartym e-mailem w celu potwierdzenia tożsamości?)
Z miejsca pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wszystkie posty na forum ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Cześć! Przeglądam forum od dłuższego czasu, ale dopiero dziś założyłem konto, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a zauważyłem że wypowiada się to sporo osób znających temat personalnie.
Mianowicie, jak wygląda na dzień dzisiejszy sytuacja z hazardem online w Polsce? Różne źródła podają różne odpowiedzi. Prawo unijne stoi ponad Prawem polskim, to oczywiste, ale jak wygląda sprawa w praktyce?
(i pytanie drugie, wysyłaliście skany dowodów otwartym e-mailem w celu potwierdzenia tożsamości?)
Z miejsca pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wszystkie posty na forum ????
Witam, odpowiedź brzmi krótko prześledź ten wątek i dowiesz się odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.
 
C 58

czymoch106

Użytkownik
Cześć! Przeglądam forum od dłuższego czasu, ale dopiero dziś założyłem konto, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a zauważyłem że wypowiada się to sporo osób znających temat personalnie.
Mianowicie, jak wygląda na dzień dzisiejszy sytuacja z hazardem online w Polsce? Różne źródła podają różne odpowiedzi. Prawo unijne stoi ponad Prawem polskim, to oczywiste, ale jak wygląda sprawa w praktyce?
(i pytanie drugie, wysyłaliście skany dowodów otwartym e-mailem w celu potwierdzenia tożsamości?)

Z miejsca pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wszystkie posty na forum ????
gramy wszedzie i gdzie tylko chcemy,
jedynie STS bojkotujemy bo to mega lipa
 
L 124

lemko

Użytkownik
Cześć! Przeglądam forum od dłuższego czasu, ale dopiero dziś założyłem konto, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a zauważyłem że wypowiada się to sporo osób znających temat personalnie.
Mianowicie, jak wygląda na dzień dzisiejszy sytuacja z hazardem online w Polsce? Różne źródła podają różne odpowiedzi. Prawo unijne stoi ponad Prawem polskim, to oczywiste, ale jak wygląda sprawa w praktyce?
(i pytanie drugie, wysyłaliście skany dowodów otwartym e-mailem w celu potwierdzenia tożsamości?)
Z miejsca pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wszystkie posty na forum ????
Pamiętaj tylko jedno - nie graj w STS.
Poczytaj w innym temacie o łamaniu ustawy hazardowej przez nich http://forum.bukmacherskie.com/f98/donosy-na-sts-w-sprawie-nielegalnej-reklamy-134868-6.html#post6032035 i o wałkach w regulaminie konkursu &quot;Graj o Porsche&quot; w temacie STS na tym forum &quot;Graj o Porsche&quot; http://forum.bukmacherskie.com/f190/graj-o-porsche-133689-4.html#post6031092.
 
M 444

metallica

Użytkownik
fiodger - jak będziesz po &quot;randce&quot; z UC, to daj znać. Twój przypadek jest ciekawy i wyjątkowy. Ale myślę, że to będzie coś tak jak napisałem w poście #7614.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Wie ktoś jak z graniem w Rumunii w bet365? Na pewno nie dostali licencji, ich strona jest zablokowana ale jak to jest z VPN? Można się zarejestrować na rumuńskie dane czy jest totalny BAN?
 
C 58

czymoch106

Użytkownik
to samo bedzie w polsce jesli by weszla nowa ustawa i zostala notyfikowana
to wszystkie powazne buki sie wycofaja na 100% i nie ma co do tego zadnych watpliwosci
dlatego jest nadzieja w tym ze ta ustawa zostanie zablokowana lub gdy przepchna to pisdzielce to ze nie dostanie notyfikacji na co podobno jest duza szansa
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
we francji tez tak jest i szara strefa ma sie dobrze ???? ludzie graja na zagranicznych kontach no problem ????
Jak jest we Francji?
Też nie można się rejestrować na francuskie dane i grać przez VPN?
Wiem że jest parę alternatywnych adresów bet365, które nie są zbanowane...
 
S 0

scisnijoko

Użytkownik
Witam, odpowiedź brzmi krótko prześledź ten wątek i dowiesz się odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.
&quot;Przeczytalem się&quot; przez masę stron w tym temacie, jednakże w ciągu ostatnich miesięcy głównym tematem jest nadchodząca ustawa oraz rzucanie w siebie mięsem przez mniej inteligentnych użytkowników forum ???? za to brak informacji, kto i czy obecnie gra i czy ma ew. jakieś nieprzyjemności
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Witam! Po długim czasie nieobecności na forum mogę napisać że moja sprawa dobiegła końca. Dziś otrzymałem cały zwrot kosztów za adwokata ze skarbu państwa. Pozdrawiam i życzę wszystkim wygranych!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom