>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
A we Włoszech Pinnek nie wyszedł pomimo restrykcyjnej ustawy hazardowej , dlatego mam nadzieje , że nie wyrzuci polskich graczy . A wtedy to wiadomo jak grać
wszystko sie rozbija o zysk - na makaronach moga miec duzy zysk pomimo wysokiego podatku do zaplacenia ; u nas sytuacja moze wygladac odwrotnie skoro nie przejawiaja checi aby zostac.
 
M 444

metallica

Użytkownik
haha o matko
typie tym postem chyba wygrales konkurs na najwiekszego debila roku 2016

Janusz ktoremu sie wydaje ze zawodowcy &quot;zarabiaja&quot; na euro2016 i innych czempions lig :] :]
To jest debilu przykład z brzegu, a kursy w bet365 są jedne z najniższych, cokolwiek byś grał &quot;zawodowcu&quot;. Oprócz tego spróbuj pograć u nich zawodowo, jeżeli wiesz matołku co to w ogóle znaczy. ???? ???? ???? ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 50

bukowina

Użytkownik
Janusz ktoremu sie wydaje ze zawodowcy &quot;zarabiaja&quot; na euro2016 i innych czempions lig
Większego debilizmu nie czytałem dawno. Nie ważne co się gra, ważne, żeby zarabiać i z tego żyć. To jest debilku zawodowstwo, o którym ty możesz tylko pomarzyć.
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
A tak z brzegu pięć meczy z bet365 na Euro.

Francja - Rumunia 1,28
Albania - Szwajcaria 1,75
Anglia - Rosja 1,85
Polska - Irlandia Północna 1,66
Niemcy - Ukraina 1,5
AKO 10,40 x 100 zł = 1040 zł

Jak słyszę, że w bet365 grają zawodowcy, to mi ręce opadają. Przecież nawet śmieszny STS daje lepsze kursy

Francja - Rumunia 1,32
Albania - Szwajcaria 1,80
Anglia - Rosja 1,90
Polska - Irlandia Północna 1,80
Niemcy - Ukraina 1,55
AKO 12,60 x 100 zł - 12% = 1108,80 zł

Bet365 wyróżnia się tylko świetnym streamingiem LIVE i rozbudowaną ofertą, chociaż co do oferty to znam lepszych, nie mówiąc już o kursach, bo te mają złodziejskie.
Sami zawodowcy na forum.

To się teraz ośmieszyłeś koleś :grin:
Po pierwsze to kto gra tyle meczy na jednym kuponie ????
Widać amator z Ciebie.
Ten śmieszny STS gdzie do Bet365. Liczy się granie LIVE a Bet365 swoją ofertą bije większość buków. Więc razem z tymi 5 meczami usuń się w p...u :]

Sztucznie napędza kursy Juroszek i tak mu to nic nie da na Euro :grin:
Z ziemniakowych buków Fortuna jest lepsza od tego całego STS-a.
No ale graj graj... :grin:
 
C 58

czymoch106

Użytkownik
o matko ale wysyp imbecyli w tym temacie sie pojawil

janusze eksperci od czempions lig i innych premier league beda nas uczyc grac ???? ???? ????

bukowina mysle ze spora czesc swojego zysku musisz zainwestowac w slownik,mysle ze warto!
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
To jest debilu przykład z brzegu, a kursy w bet365 są jedne z najniższych, cokolwiek byś grał &quot;zawodowcu&quot;. Oprócz tego spróbuj pograć u nich zawodowo, jeżeli wiesz matołku co to w ogóle znaczy. ???? ???? ???? ???? ????
Szkoda czasu na komentowanie głupoty ale odpiszę...
W pinnku nie pograsz kosza portoryko, 2 ligi hiszpanskiej kobiet w piłce czy 1 ligi fiji.
Teraz już kumasz dlaczego marże nie mają znaczenia?
Pewnie jeszcze w jakiś krzakach znajdziemy takie rozgrywki, ale na bardzo niskich limitach lub nie wypłacimy wygranej.
Ludzie nie bez powodu szukają kont w b365.
 
M 444

metallica

Użytkownik
Szkoda czasu na komentowanie głupoty ale odpiszę...
W pinnku nie pograsz kosza portoryko, 2 ligi hiszpanskiej kobiet w piłce czy 1 ligi fiji.
Teraz już kumasz dlaczego marże nie mają znaczenia?
Pewnie jeszcze w jakiś krzakach znajdziemy takie rozgrywki, ale na bardzo niskich limitach lub nie wypłacimy wygranej.
Ludzie nie bez powodu szukają kont w b365.
Głupotą to jest ogarniać wszystko co jest w ofercie - jakiegokolwiek buka. No ale wy sami zawodowcy.:grin::grin::grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Dla mnie pinnacle jest najlepszym bukiem bez dwóch zdań. Jak ktoś gra badminton albo 3 ligę chińską to pewnie będzie chwalił bet365, ale tam nie pogracie za duże stawki. Ja gram tylko tenis męski , i dla mnie najważniejsza sprawa jest brak limitów i najwyższe Kursy a to mi zapewnia pinnacle
 
M 444

metallica

Użytkownik
Dla mnie pinnacle jest najlepszym bukiem bez dwóch zdań. Jak ktoś gra badminton albo 3 ligę chińską to pewnie będzie chwalił bet365, ale tam nie pogracie za duże stawki. Ja gram tylko tenis męski , i dla mnie najważniejsza sprawa jest brak limitów i najwyższe Kursy a to mi zapewnia pinnacle
Ciekawe tylko czy buraki z bet365 to zrozumieją. Zawodowcy BUUUHAHAHAHA. Tylko frajerzy co tam pracują będą chwalić bet365. No ale to :grin::grin::grin: zawodowcy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 58

czymoch106

Użytkownik
Ciekawe tylko czy buraki z bet365 to zrozumieją. Zawodowcy BUUUHAHAHAHA. Tylko frajerzy co tam pracują będą chwalić bet365. No ale to :grin::grin::grin: zawodowcy.
napisze tylko tyle,jestes glupszy od psa i koncze temat bo szkoda mojej klawiatury.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Ciekawe tylko czy buraki z bet365 to zrozumieją. Zawodowcy BUUUHAHAHAHA. Tylko frajerzy co tam pracują będą chwalić bet365. No ale to :grin::grin::grin: zawodowcy.
Chłopie co mi z niskich marż w Pinnku jak kursy są najczęściej idealnie oszacowane? Wolę pograć 1.85 w becie, które jest warte 1.05 albo 1.35
Chryste, z kim ja wchodzę w dyskusję ????
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Dla mnie pinnacle jest najlepszym bukiem bez dwóch zdań. Jak ktoś gra badminton albo 3 ligę chińską to pewnie będzie chwalił bet365, ale tam nie pogracie za duże stawki. Ja gram tylko tenis męski , i dla mnie najważniejsza sprawa jest brak limitów i najwyższe Kursy a to mi zapewnia pinnacle
3000-10000 na live w niszy to dla ciebie małe stawki?
 
M 444

metallica

Użytkownik
Chłopie co mi z niskich marż w Pinnku jak kursy są najczęściej idealnie oszacowane? Wolę pograć 1.85 w becie, które jest warte 1.05 albo 1.35
Chryste, z kim ja wchodzę w dyskusję ????
Ty to nie tylko nie rozumiesz tego co czytasz, ale i tego co piszesz. W bet365 to można się tylko pobawić jak w stsie. Mnie po dwóch miesiącach gry na LIVE zjechali stawkę do 1 (jeden) zł. Więc o jakiej wy kretyni mówicie grze zawodowej w bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 2K

szatan666

Użytkownik
Ty to nie tylko nie rozumiesz tego co czytasz, ale i tego co piszesz. W bet365 to można się tylko pobawić jak w stsie. Mnie po dwóch miesiącach gry na LIVE zjechali stawkę do 1 (jeden) zł. Więc o jakiej wy kretyni mówicie grze zawodowej w bet365.
Dlatego ludzie kupują dziesiątki kont tumanie :/
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Coraz bardziej rozumiem, dlaczego nasze Środowisko nie ma reprezentacji ????
Divide et impera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 444

metallica

Użytkownik
Dlatego ludzie kupują dziesiątki czy też setki kont tumanie :/
Potwierdzasz tylko to co ci napisałem. Ty to nie tylko nie rozumiesz tego co czytasz, ale i tego co piszesz. A, że do chamów trzeba po chamsku to dodam - TUMANIE
Jedynie co frajerom wychodzi, to zamiast siły argumentów używanie argumentu siły i personalne epitety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom