>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
D 0

dariolopez

Użytkownik
Witam,
Właśnie dzisiaj otrzymałem pismo z Ambasady Polskiej, wcześniej otrzymałem pismo do domu rodzinnego z urzędu skarbowego w charakterze świadka - wiadomo o co chodzi.
Ponieważ mieszkam za granicą chcą żebym stawił się w charakterze świadka do tutejszej ambasady (do urzędu skarbowego w Polsce dałem im mój adres i powiedziałem że w Polsce nie mieszkam od 7 lat) dlatego teraz chcą mnie przesłuchać tutaj.
Z tego co mi mówiła osoba z urzędu Skarbowego w Polsce to jeżeli nic nie robiłem z terenu RP to sprawa będzie zamknięta na etapie przesłuchania - wysyłałem do US dokumenty poświadczające ze mieszkam zagranicą od 7 lat (zakup domu, itp)
No ale jak widać chcą żebym złożył jakieś zeznania. Nie wiem o co będą się pytać i jakie informacje będą chcieli uzyskać.
Czy ktoś mógłby napisać mi tutaj lub na priv. czego mam się trzymać, co mam mówić? W Polsce nie mieszkam i nigdy z terenu RP nie korzystałem z żadnego bukmachera bo mnie tam nie było
THX
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Prosta sprawa, mówisz że nie grałeś z terenu RP - to powinno wystarczyć i sprawa się zakończy, skoro masz dowody na to nie nie mieszkałeś w Polsce przez okres 2011-2012 i dalej
 
D 0

dariolopez

Użytkownik
od listopada 2007 mieszkam za granicą gdzie pracuję. W Polsce to jedynie raz do roku albo dwa jestem na urlopie nic więcej.
Czyli na pytanie czy grałem mam odpowiedzieć, że tak - ale nie z terenu RP tylko z zagranicy?
 
F 18

fpaixao

Użytkownik
...i to sobie zapamiętajcie, tak trzeba mówić i po jednym spotkaniu będzie koniec.
Pisałem to wiele razy ale później dalej toczyły się dziwne dyskusje, pytania i kolejne dziwne hipotezy.
Nie mają tego (czyli grania w RP) jak udowodnić zwłaszcza posiadając same przelewy i sądzę, że nowa ustawa naszych nowych rządzących (podobno wejdzie 07.02.2016r.) też niewiele zmieni.
 
F 10

fiodger

Użytkownik
Otrzymałem pismo od mojego UC (byłem w wakacje na przesłuchaniu jako podejrzany), że zawieszają postępowanie ze względu na nieuzyskanie informacji przez Prokuraturę Okręgową o transakcjach na portalu bah od Republiki Malty. Postępowanie ma zostać wznowione, gdy zniknie przeszkoda uniemożliwiająca otrzymanie tych informacji w ramach międzynarodowej pomocy prawnej, czyli w tym wypadku tą przeszkodą jest zapewne prawo maltańskie. Pozdrawiam ze szczerym uśmiechem ????
 
B 50

bukowina

Użytkownik
Otrzymałem pismo od mojego UC (byłem w wakacje na przesłuchaniu jako podejrzany), że zawieszają postępowanie ze względu na nieuzyskanie informacji przez Prokuraturę Okręgową o transakcjach na portalu bah od Republiki Malty. Postępowanie ma zostać wznowione, gdy zniknie przeszkoda uniemożliwiająca otrzymanie tych informacji w ramach międzynarodowej pomocy prawnej, czyli w tym wypadku tą przeszkodą jest zapewne prawo maltańskie. Pozdrawiam ze szczerym uśmiechem ????
Możesz Wrzucić skan?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Na jednym może nie, ale widzą że od razu idziesz w zaparte i sami mają świadomość że g. mogą ci udowodnić, pod warunkiem że jesteś trochę ogarnięty i sam siebie nie obciążysz.
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
  1. @bukowina nie pisz posta pod postem, masz dostępny przycisk edycji
  2. Pewnie tak właśnie się skończy. Komu będzie wierzyć mi czy jakiemuś &quot;bukowienie&quot; nie wiadomo skąd? Odpowiadajcie na pytanie, że nie graliście z terytorium polski. Na pytanie czy graliście za granicą odpowiadajcie, że nie graliście z terytorium polski. Na każde pytanie, na które nie jesteście pewni odpowiedzi, odpowiadajcie, że nie graliście z terytorium polski i tyle macie do powiedzenia w tej materii
  3. Z wyrokiem sądowym dostaną te dane (samo bet-ah tak mówi*; istnieje takie coś jak międzynarodowe prawo finansowe niech więc jakiś &quot;bukowina&quot; nie wciska Wam kitu)...ale wyrok sądu nie może zapaść bez tych danych więc mamy pas i nic się nie stanie.

*osobiście kontaktowałem się w tej sprawie z bet-ah.
 
B 50

bukowina

Użytkownik
  1. @bukowina nie pisz posta pod postem, masz dostępny przycisk edycji
  2. Pewnie tak właśnie się skończy. Komu będzie wierzyć mi czy jakiemuś &quot;bukowienie&quot; nie wiadomo skąd? Odpowiadajcie na pytanie, że nie graliście z terytorium polski. Na pytanie czy graliście za granicą odpowiadajcie, że nie graliście z terytorium polski. Na każde pytanie, na które nie jesteście pewni odpowiedzi, odpowiadajcie, że nie graliście z terytorium polski i tyle macie do powiedzenia w tej materii
  3. Z wyrokiem sądowym dostaną te dane (samo bet-ah tak mówi*; istnieje takie coś jak międzynarodowe prawo finansowe niech więc jakiś &quot;bukowina&quot; nie wciska Wam kitu)...ale wyrok sądu nie może zapaść bez tych danych więc mamy pas i nic się nie stanie.

*osobiście kontaktowałem się w tej sprawie z bet-ah.
Hamuj koleś swoje osobiste wycieczki, bo dla ciebie nie jestem &quot;jakiś&quot; Wydaje ci się,że jesteś omnibus i wszystko wiesz, a tak naprawdę to po twoich wpisach widzę, że jesteś ciemny w tej sprawie i zgrywasz cwaniaczka z pod budki z piwem. Gdyby to było takie proste jak ci się cwaniaczku wydaje, to już wszyscy mieli by sprawy umorzone, a dlaczego tak się nie dzieje? Poczytaj temat to może coś zrozumiesz. Wielu, którzy mają problemy nie przyznaje się do niczego i jakoś na jednym spotkaniu się nie kończy, nawet nie kończy się na jednej rozprawie sądowej. Czy będą wyroki to się za jakiś czas przekonamy, jak nas osoby bezpośrednio zainteresowane o tym poinformują. Tak więc cwaniaczku, trochę więcej pokory i hamuj zapędy. Nie wszyscy MUSZĄ się zgadzać z twoimi wymysłami, a już pisanie - &quot;Komu będzie(cie) - trochę polskiego by się przydało - wierzyć&quot; to już jakaś kpina. To nie Kościół i nie kwestia wiary....
Wyrok polskiego sądu dla spółki zarejestrowanej na Malcie nie jest wiążący, gdyby tak było, to już dawno wyrokami sądowymi uzyskaliby pełne dane (zakłady, stawki, godzina zawarcia, ip, itp) osób mających problemy z BAH. Pomyśl, to naprawdę nie boli.
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Nie słuchajcie trola od kapicy znikąd. Taki koleś, który poucza innych, jak mają żyć albo służy takim co to robią, nie kimś tylko czymś. A z czymś można zrobić co się chce. Od razu odpowiedział, tylko czeka żeby siać zamęt.
Jako osoba z środowiska stwierdzam tylko tyle, że Ci których znam i którzy tak odpowiedzieli nie mieli sprawy i kwestia zakończyła się na pierwszym posiedzeniu. Nie jestem żadnym omnibusem, a nie jestem też przemądrzały, co można wywnioskować ze słów &quot;pewnie tak będzie&quot; nie napisałem, że na 100%. Dałem Wam klarowny wywód, jak to wygląda, ale w poszczególnych sprawach osób może dojść więcej zmiennych (zaważyć mogą np. odpowiedzi na poszczególne pytania).
//edit nie podniecajcie się też wklejkami, co to za problem żeby kapicotrol zrobił sobie taką wklejkę?
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Właśnie, że działa, ja znam osobiście 10 osób, które miały tylko jedno przesłuchanie. Oczywiście są jeszcze inne pytania i inne czynniki.
Miałem na karku psy, UC, US i nic mi nie zrobili, a pewnie wygrałem nieco więcej niż Wy, right?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom